Įkraunama...
Įkraunama...

Naujininkai "Pabiručiai"

QUOTE(smale @ 2009 02 25, 08:24)
laukine, manau, kad sikart ne darze schmoll.gif Sestadieni po kokiu 3 menesiu pertraukos buvom su vaiku maximoj, tad, manau, ten ir pasigavo.  g.gif Pati nusizengiau savo zodziui apriboti visas viesas vietas ir sia tau doh.gif


unsure.gif
na is vienos puses gal ir gerai per tuos gripus i prekybcentrius neiti, bet...
na mes kai megejai ir visur tik su ja malames, tai neisivaizduoju kaip apsipirkinet be jos varyt biggrin.gif
sveikit 4u.gif ir seimyna laikykites neuzsikreskit 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,nu va mes visi visi susirgom verysad.gif
Atsakyti
Labas. Mes vel sergame doh.gif 5 dienos darzelyje doh.gif nu kiek tai gali testis? g.gif verysad.gif
Atsakyti
uj kiek ligoniuku unsure.gif sveikit 4u.gif
nenoriu prisikarkset, bet pas mumi viskas ciki thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Anesia @ 2009 03 01, 18:00)
Labas. Mes vel sergame  doh.gif 5 dienos darzelyje  doh.gif nu kiek tai gali testis?  g.gif  verysad.gif

Sveikit greiciau 4u.gif Mes ta jau praejom (tfu tfu tfu), bet puse metu sirgo kas savaite. Va pries si sirgima, menesi atvaiksciojo thumbup.gif

O pas mus kol kas nieko gero unsure.gif doh.gif Pati nuo vaiko uzsikreciau, kosiu, trecia diena tempa vakarais. Jauciu, ir man reiks antibu. O vaikis baigia juos gerti, o vistiek viena puse karkia. Vienzo, sikart greitai ir smarkiai iskritom unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2009 03 01, 19:17)
uj kiek ligoniuku  unsure.gif sveikit  4u.gif


QUOTE(smale @ 2009 03 01, 19:36)
Sveikit greiciau 4u.gif Mes ta jau praejom (tfu tfu tfu), bet puse metu sirgo kas savaite. Va pries si sirgima, menesi atvaiksciojo thumbup.gif


Aciu 4u.gif Visiems ligoniukams irgi sveikateles 4u.gif
Mes irgi jau puse metu lankome darzeli, bet postumio nematyt schmoll.gif Kaip sirgo vaikas, taip serga, mane jau apima neviltis verysad.gif Jau kila noras visai nevesti i darzeli, bet zinau, kad vis tiek teks tai iskesti, nesinori sustoti pusiaukeli unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Anesia @ 2009 03 02, 08:44)
Aciu  4u.gif  Visiems ligoniukams irgi sveikateles  4u.gif
Mes irgi jau puse metu lankome darzeli, bet postumio nematyt  schmoll.gif Kaip sirgo vaikas, taip serga, mane jau apima neviltis  verysad.gif Jau kila noras  visai nevesti i darzeli, bet zinau, kad vis tiek teks tai iskesti, nesinori sustoti pusiaukeli  unsure.gif

Aciu smile.gif Na maniskiui tai suveike biciu pienelis, sustiprejo thumbup.gif Tai gal ir jums reiktu pagalvot apie biciu produktus (labai gerai pikis, bet jis neskanus doh.gif ). Maz suveiktu g.gif Plius dar pavasaris ateina (nors per langa paziurejus taip neatrodo cool.gif ), atsils orai ir bacilu maziau bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smale @ 2009 03 02, 09:54)
Aciu smile.gif Na maniskiui tai suveike biciu pienelis, sustiprejo thumbup.gif Tai gal ir jums reiktu pagalvot apie biciu produktus (labai gerai pikis, bet jis neskanus doh.gif ). Maz suveiktu g.gif Plius dar pavasaris ateina (nors per langa paziurejus taip neatrodo cool.gif ), atsils orai ir bacilu maziau bus smile.gif

as vakar irgi pagalvojau, kad, ko gero, reikia bandyti sita pirkti g.gif nes "Rybomunyl", atsiprasant, s.... blush2.gif
O ka labiau pasiulytum pieneli ar piki? Nes jei pikis labai neskanus, bijau, kad neikalbesiu gerti smile.gif Kiek prisimenu, galetum pagelbete su isigijimu? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Anesia @ 2009 03 02, 09:33)
1. as vakar irgi pagalvojau, kad, ko gero, reikia bandyti sita pirkti  g.gif nes "Rybomunyl", atsiprasant, s....  blush2.gif
2. O ka labiau pasiulytum pieneli ar piki? Nes jei pikis labai neskanus, bijau, kad neikalbesiu gerti  smile.gif Kiek prisimenu, galetum pagelbete su isigijimu? rolleyes.gif

1. Gi sakiau blush2.gif Esam mes ji isbande ir nieko nepadejo schmoll.gif
2. Labiau patarciau piki (zinau atveji, kai vaikas nevalgo pikio, tai mama jam ji sutrina ir paduoda su cukrumi bigsmile.gif ). Parasyk man pasta, atsiusiu pasiskaityt apie piki ir pieneli mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu va pas mano maziu bronchitas,rusne irgi serga,as sergu verysad.gif verysad.gif verysad.gif Baisu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tamsi @ 2009 03 02, 12:37)
Nu va pas mano maziu bronchitas,rusne irgi serga,as sergu  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  Baisu  verysad.gif

Ojoij, sveikit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tamsi @ 2009 03 02, 13:37)
Nu va pas mano maziu bronchitas,rusne irgi serga,as sergu  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  Baisu  verysad.gif

Buvom sian pas gydytoja, mums irgi bronchitas doh.gif Sake penktadieni ateiti, ziures ar nereikia antibiotiku doh.gif
Klausykit, jeigu grupeje pamatysiu kada kosinti, snargliuojanti vaika, tai tevus gun_bandana.gif

P. S. kalbejau dabar su aukletoja, sake vel sia savaite daug vaiku serga verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anesia: 03 kovo 2009 - 09:24