Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

Ar kas geriate gryną nakvišų aliejų? Kaip jį vartoti, kaip dozuoti? Aš taip įsivaizduoju, kad pakanka vieno arbatinio šaukštelio per dieną po valgio? 4u.gif
Atsakyti
Mane irgi sitas reikalas domina smile.gif Ir dar, kur Vilniuje yra nebrangau bet gero skysto?
Atsakyti
QUOTE(rainiukas @ 2012 08 09, 21:53)
Mane irgi sitas reikalas domina smile.gif Ir dar, kur Vilniuje yra nebrangau bet gero skysto?

Aš nusipirkau iš rudugys, bet nežinau, kaip vartoti smile.gif
Atsakyti
As jau antra men geriu nakvisu al kapsules. Aisku anksti dar kazka sakyt reik nors 3 men pagert. Bet va ka jau pastebejau: Pirma men lb spuogai tokie skausmingi list pradejo. Mmmm atejo pora dienu anksciau nors dazniausiai reguliarios ar veluoja pora dienu. Siaip prasideda mmm po truputi teplioja pirma diena o cia taip ryte is lovos atsikeliau ir kaip is krano blink.gif . Gal cia ne del nakvisu, ziuresiu kas bus toliau. Nagai kol kas kai plonuciai buvo taip ir liko.
Planuoju gert 6 men o po to ziuresiu ar yra pliusu ar kokius kitus vitaminus pagert.
Atsakyti
O man kazkur po 4men nakvišų aliejaus kapsulių naudojimo, dingo spuogai (buvo dideli, skausmingi- nugaroje) todel profilaktiskai geriu ir dabar....
Atsakyti
Gal ir ne i tema, bet ATIDUODU VILNIUJE - http://imageshack.us.../img0040le.jpg/
Nepraimta, galioja iki 2013 02.
Atsakyti
pora menesiu geriu nakvisu alieju. tikrai jauciasi kazkoks poveikis. nebesu tokia jautri pms metu. ir menesines atrodo ne tokios gausios. nors turbut per trumpas laikas, kad nuspresti ar tai nakvisu aliejus turi itakos.
Atsakyti
QUOTE(main @ 2012 09 30, 21:41)
pora menesiu geriu nakvisu alieju. tikrai jauciasi kazkoks poveikis. nebesu tokia jautri pms metu. ir menesines atrodo ne tokios gausios. nors turbut per trumpas laikas, kad nuspresti ar tai nakvisu aliejus turi itakos.

Man po menesio vartojimo buvo toks pats poveikis ax.gif
Atsakyti
as irgi geriau apie 2 menesius nakvisu alieju. jau po menesio pries mm keletą dienų skausmai skausmeliai buvo, kokie budavo tik keletą valandų mm tik prasidejus, be nuskausminamų sunkiai ištveriu... unsure.gif galvojau, kad gal cia siaip del kazko, bet pries kitas mm vėl tas pats.. ir pms zymiai sustiprėjo. manau, kad čia nuo to aliejaus ir bus, nes taip staiga prasidėjo, ko anksciau nebudavo.. jau nebegeriu, bet vis dar tas pats.. tikiuos atsistatys..
Atsakyti
Ateinu su savo atsiliepimais apie nakvisu alieju. Siaip gan ilgokai skaiciau apie ji forume, vis galvojau reikia ismeginti. Nes Pms pradeda reikstis kokios gerokai 8 dienos pries sirgima, menesiniu metu be nuskausminamuju - ne zingsnio, apie odos berimus ir veido bukle is viso nekalbu net... Pradejau gerti nakvisas pries menesi kazkur. Ir stai mano pastebejimai:

- Visu pirma, menesines paankstejo beveik savaite, kai visa laika ciklas budavo zymiai ilgesnis ir daznai pacios menesines veluodavo.
- Dingo absoliuciai visi PMS pozymiai. Net nustebau, kad susirgau, nes dazniausiai PMS mane zudydavo tikraja ta zodzio prasme. Budavau beveik neveiksnus asmuo ir visad jausdavau, kada arteja tos dienos.
- Veidas negaliu sakyti, kad pasidare nuostabus, bet odod bukle pagrazejo. Nezinau ar nuo naudojamu priemoniu, ar nuo nakvisiu.
- Per menesines istveriu be vaistu. Nesakau, kad visiskai nieko nejauciu, sioks toks maudimas kartais uzeina, bet nepalyginsi su tuo, kaip buvo anksciau.
- Kitokio aprasyto poveikio plaukam ar nagam kol kas nepastebejau.
O ir siaip labai trumpas nakvisu gerimo laikas. Tikiuosi ir toliau viskas bus taip, kaip iki siol. Nes negaliu nustoti ir draugem pasakoti apie si stebukla biggrin.gif
Atsakyti
gal matete kur akcija gera N.A. ? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, kur Kaune galima nusipirkt gero nakvisu aliejaus?
Atsakyti