Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

Ar dar kuriai nors atsiranda spuogų geriant nakvišų aliejų? Spuogai šiaip niekada gyvenime nekankindavo, bet pradžioje pradėjus gert nakvišas iškilo spuogai, tada nustojau, dabar vėl pradėjau ir vėl vienu metu 3 spuogai iškilo... nesuprantu, gal čia tik sutapimas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ivy* @ 2013 02 25, 22:08)
Ar dar kuriai nors atsiranda spuogų geriant nakvišų aliejų? Spuogai šiaip niekada gyvenime nekankindavo, bet pradžioje pradėjus gert nakvišas iškilo spuogai, tada nustojau, dabar vėl pradėjau ir vėl vienu metu 3 spuogai iškilo... nesuprantu, gal čia tik sutapimas? g.gif


Nakvišos vienareikšmiškai veikia hormoninę sistemą (iš perskaityto ir patirties). Tikriausiai priklauso nuo abiejų pusių - esamos situacijos ir nakvišiško poveikio. Kažkam, priklausomai nuo esamos situacijos, gal gali ir į minusą paveikti. Kažkam į pliusą. Man paveikė į pliusą.
Atsakyti
QUOTE(Ivy* @ 2013 02 26, 00:08)
Ar dar kuriai nors atsiranda spuogų geriant nakvišų aliejų? Spuogai šiaip niekada gyvenime nekankindavo, bet pradžioje pradėjus gert nakvišas iškilo spuogai, tada nustojau, dabar vėl pradėjau ir vėl vienu metu 3 spuogai iškilo... nesuprantu, gal čia tik sutapimas? g.gif

Mane labai bėrė. Neapsikenčiau ir nutraukiau vartojimą
Atsakyti
QUOTE(main @ 2012 09 30, 21:41)
pora menesiu geriu nakvisu alieju. tikrai jauciasi kazkoks poveikis. nebesu tokia jautri pms metu. ir menesines atrodo ne tokios gausios. nors turbut per trumpas laikas, kad nuspresti ar tai nakvisu aliejus turi itakos.

drinks_cheers.gif tikrai taip,geriu jau penkta menesi,bet svarstau gal reikia pertrauka padaryt g.gif
Atsakyti
Mane irgi kraupiai išbėrė po kelių dienų. Tiesiog nėjo atpažint, visur pūliais išmėtė - veidą, krūtinę, nugarą. Apie nuotaikas net nekalbu - kaip per PMS baisiausią. Mečiau lauk - tfu, man netiko.
Atsakyti
Sveikos, kreipiuosi i jus konsultacijos.pradejau gerti nakvisu alieju, ne kapsules, o gryna.tiesiog man kapsules per dideles, nepraryju. Geriu tik trecia diena, bet jau antra diena pastebejau, kad vakare kokia minute pradeda suktis galva, suima silpnumas ir pradeda dauzytis sitdis.ir taip du vakarus is eiles po kokia minute.nera taip buve anksciau.ar tai gali buti susije su nakvisom, ar siaip toks sutapimas? Nrzinau ar gerti toliau, nes labai nemalonus jausmas.
Atsakyti
Nakvišų aliejų man patarė panaudoti gydytoja
suvartojau kursą ir jokių liekamųjų reiškinių nebuvo
Atsakyti
Na ir man nakvišos netiko.Pradėjau gerti,maniau,kad pagerins odos būklę,pagražės plaukai.O gavosi atvirksčiai.

Tiesiog siaubas kažkoks:
1.Menesinės pasidarė skausmingos,nors niekad neskaudėdavo
2.Krūtų skausmas,tempimas 2 sav iki men.dienų
3.Po 1-1,5 menesio naudojimo pradėjo berti smakrą milžiniškais gyluminiais spuogais,gyja sunkiai,visas smakras nusėtas pūlingais,raudonais spuogais...
Vaizdas tragiškas.
4.Vienintelis geras dalykas-nustojo slinkti plaukai,atsiranda daug naujų.

Man nakvišos netiko absoliučiai,matyt mano organizmui jų nereikėjo,dabar negeriu kelias dienas,tikiosi bus pagerėjimas. gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalija12 @ 2014 12 02, 13:32)
Na ir man nakvišos netiko.Pradėjau gerti,maniau,kad pagerins odos būklę,pagražės plaukai.O gavosi atvirksčiai.

Tiesiog siaubas kažkoks:
1.Menesinės pasidarė skausmingos,nors niekad neskaudėdavo
2.Krūtų skausmas,tempimas 2 sav iki men.dienų
3.Po 1-1,5 menesio naudojimo pradėjo berti smakrą milžiniškais gyluminiais spuogais,gyja sunkiai,visas smakras nusėtas pūlingais,raudonais spuogais...
Vaizdas tragiškas.
4.Vienintelis geras dalykas-nustojo slinkti plaukai,atsiranda daug naujų.

Man nakvišos netiko absoliučiai,matyt mano organizmui jų nereikėjo,dabar negeriu kelias dienas,tikiosi bus pagerėjimas. gun_bandana.gif


man tik po keliu menesiu atsistate... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ankata @ 2014 12 02, 14:52)
man tik po keliu menesiu atsistate... sad.gif

O,siaubas,jei dar taip bers kelis menesius,tai ir į žmogų panaši nebusiu... doh.gif ph34r.gif Parašysiu,kaip bus toliau. wub.gif
Atsakyti
[quote=Natalija12,2014 12 03, 11:08]
O,siaubas,jei dar taip bers kelis menesius,tai ir į žmogų panaši nebusiu... doh.gif ph34r.gif Parašysiu,kaip bus toliau. wub.gif



Nenaudoju nakvišų aliejaus jau 1,5 menesio.Menesines vel neskausmingos,o ir spuogų labai,labai pamažėjo,jei ir išlenda koks nors spuogelis,tai ir tas nedidukas:4u: 4u.gif 4u.gif Džiaugiuos,ir tikiuos,kad tokių siaubingų spuogų daugiau nebesulauksiu.Nakvišos turi įtakos organizmui,tik mano atveju,tai neigiamas poveikis schmoll.gif doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
O kas turi geros patirties? nesuprantu, jos taip giriamos, bet pasekmės nekokio blink.gif Įdomu kaip jos veikia, skatina estrogenų gamybą ar mažina? gal kuri tiksliau žinote?
Atsakyti