Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė po Europą traukiniais

Gal patarsit, kur ieškoti info apie važiavimą traukiniu iš Anglijos į Prancūziją 4u.gif
Kokios kainos, traukinių grafikai, kelionės trukmės, išvykimo/atvykimo vietos ir pan.
Atsakyti
http://www.eurostar....namic/index.jsp prašom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kismet @ 2008 02 29, 23:35)
Keliauti traukiniais labai smagu smile.gif 2005 m. rugpjūtį važiavom maršrutu Varšuva-Praha-Budapeštas-Liublijana-Venecija-Milanas-Roma-Bari-Patra (Graikija)-Atėnai, o atgal panašiai, tik iš Bario tiesiai į Veneciją rytine Italijos pakrante, tada non stop į Bratislavą ir namo smile.gif Deja, pernai smarkiai keitėsi Interrail taisyklės ir ne studentams taip keliauti pasidarė labai brangu.


kir galima rasti jų tinklalapį, kad galima būtų pasiplanuoti - su grafikų, kainom, maršrutais... g.gif

čiaradau tik italų kalba, ar randate kur į anglų?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 05 27, 14:49)
kir galima rasti jų tinklalapį, kad galima būtų pasiplanuoti - su grafikų, kainom, maršrutais...  g.gif

čiaradau tik italų kalba, ar randate kur į anglų??  g.gif


Labai issami Interrail tema:
http://www.biteplius...61-=(1367026916
Atsakyti
Mes su draugu legaliais InterRail bilietais keliavom 2006 metais. Visą liepos mėnesį smile.gif Kelionę buvom labai gerai suplanavę (tvarkaraščius ir pan), daugiausia ėmėme naktinius traukinius arba nakvojome pas draugus. Pirmos trys savaitės buvo tiesiog puikios, bet ketvirtąją jau jautėsi nuovargis + visas dienas buvo virš 30C karščio, kas labai vargino.

Maršrutas: Suvalkai- Varšuva - Budapeštas - Belgradas - Sofija - Varna - Salonikai - Atėnai - Patros - naktinis keltas į Italiją - Baris - Pescara - Roma - Venecija - Zagrebas - Splitas - Ljubliana - Strasbūras - Briuselis - Lille - Calais - keltas į Angliją - Doveris - Braitonas - Londonas - keltas atgal - Calais - Lille - Briuselis - Berlynas - Praha - Bratislava - Viena - Katowicai - Varšuva - Suvalkai. Viso 16 šalių. Kai kur buvom tik vieną dieną, o kai kur - 2 ar 3.

Dabar vėl svajoju apie tokią kelionę.. O toms/tiems, kurie norį, bet nedrįstą - aš taip pat rekomenduoju taip pakeliauti. Nereali patirtis. Dabar yra visokių bilietų, 5 dienos kelionės per 10 dienų laikotarpį arba 10 dienų kelionės per 20 dienų laikotarpį - gerai suplanavus, tai gali būti geriau nei Global bilietas.
Atsakyti
QUOTE(Venice @ 2009 03 21, 11:18)
Nedulia, o kokia keliones samatele gavosi, jei ne paslaptis?wink.gif marsrutas ispudingas, tikiuos ispudziai taip pat smile.gif


Sorry, truputi uzdelsiau su atsakymu ax.gif

Sudejus viska dviems isejo 2000 euru. Vien traukiniu bilietai apie 700 eur kainavo, plius lektuvu skrydziai, nakvynes,maistas. Greitai ta suma susidaro:)

Mano fotoreportaza apie sia kelione rasite cia:

Italija-Graikija-Turkija
Atsakyti
Sveiki,

norejau paklausti, gal zinot internetiniu puslapiu, kur galima butu nusipirkti traukinio bilieta, bet ne ta interrail, o kad butu galima nukeliauti i graikija ir grizti. kazkada buvau radusi toki nebloga, bet dabar niekaip nebeatgaminu jo.. 4u.gif gal kas zinot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ankata @ 2009 09 17, 08:53)
Sveiki,

norejau paklausti, gal zinot internetiniu puslapiu, kur galima butu nusipirkti traukinio bilieta, bet ne ta interrail, o kad butu galima nukeliauti i graikija ir grizti. kazkada buvau radusi toki nebloga, bet dabar niekaip nebeatgaminu jo.. 4u.gif  gal kas zinot? ax.gif


is kur i kur tiksliai nori nukeliaut?
Atsakyti
QUOTE(Nedulia @ 2009 09 17, 10:59)
is kur i kur tiksliai nori nukeliaut?


noreciau is vilniaus ar kauno, nesvarbu, nukeliauti i salonikus ar atenus (nuo atenu iki saloniku kelione tik 10 euru, tai nera skirtumu i kuri miesta..).
tame puslapyje kur radusi kadaise buvau, tai uz 600-700 lt galima nuvaziuot pirmyn atgal, o kelione keleta dienu trunka. su lektuvu ne ka brangiau moket butu, bet va noriu daugiau daiktu pasiimt, nes ilgesniam laikui vaziuoju.. ir be to kiek pamenu ten galima atgaline data laisvai pasirinkt, tai man butu kaip tik smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ankata: 17 rugsėjo 2009 - 10:05
Pirma karta po 20 metu vaziuosiu su traukiniu i Rusija, Vilnius-Maskva. smile.gif Kas neseniai keliavo, galit papasakoti kokios bukles traukiniai, koks servisas. Galvoju pirkti plackarta.
Atsakyti
Nejaugi niekas su traukiniais nevaziavo. g.gif Gaila.
Atsakyti
Ne i Sibira gi vaziuojate,kad pergyventi del traukinio bukles biggrin.gif 16 valandu tik kelione 4u.gif
Atsakyti