Įkraunama...
Įkraunama...

Miegamieji

pažiūrėjau jūsų brėžinuką. Šiuo atveju palei visą sieną išeina visai normali spinta.Ir tilps ten tikrai daug. Pas mus panašiai miegamajame. Spinta padaryta iki pat durų angos , tad turime pakankamai erdvią ir talpią spintą. O esant reikalaui galėsit lovytę iki pat lovos atsigabent.Veidrodį irgi nebūtinai miegamajame kabint. Pas mus veidrodis yra koridoriuje, kur save visu ūgiu matai ir vonioje du dideli, tad miegamajame poreikio net nėra turėti. biggrin.gif
Atsakyti
Stai dar viena ideja miegamojo kambariui :

user posted image

gal kam pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2009 12 20, 19:57)
Stai dar viena ideja miegamojo kambariui :
gal kam pravers  mirksiukas.gif

bigsmile.gif super idėja
Atsakyti
Yra mazu erdviu tema siame Namu skyriuje. Ten daug visokiausiu nuoruodu, ir kai kas ka merginos jau yra igivendinusios.

Dar nemazai ideju galima pasisemti is inetines svetaines : http://www.peredelka.tv
Ten netgi galima pasivaikscioti interaktyviai po patikusi interjera.

O sis miegamasis butu: http://www.peredelka...6009_index.html
Atsakyti
Pasidairykit po HASENA puslapį.
Gal rasit kokių idėjų, nes miegamojo baldų pasirinkimas tikrai platus.
Atsakyti
QUOTE(Geragera @ 2009 12 22, 14:44)
Pasidairykit po HASENA puslapį.
Gal rasit kokių idėjų, nes miegamojo baldų pasirinkimas tikrai platus.

Ne toks ir platus schmoll.gif Pavyzdžiui jaukių medžiaga apvilktų miegamojo lovo aš neradau. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2009 12 22, 15:57)
Ne toks ir platus  schmoll.gif Pavyzdžiui jaukių medžiaga apvilktų miegamojo lovo aš neradau. verysad.gif

Fashion-line kolekcijoje (dešinėje, Movie-Fasion-line PDF faile, 2.09 puslapyje) yra audinių, gobelenų ir odų pavyzdžiai, kuriais galima aptraukti visus "minkštus" galvūgalius ir Fashion-line bei Selection kolekcijų lovų rėmus. rolleyes.gif Komplektuoti lovą galima atskirai imant bet kurį rėmą, bet kurias kojeles ir bet kurį galvūgalį - todėl ir gaunasi labai daug variantų.
Na o "gyvai" visas medžiagas galima pamatyti ir pačiupinėti IVO baldai salone, Domus galerijoje. ax.gif
Atsakyti
Na, pagaliau "atejo" ir mano miegamojo baldai.

Bet nelabai dar turiu ka rodyt. Kadangi plikos sienos, lova, komoda ir kelios spinteles.

Ai, dar sviestuvus nupirkom, bet cia jau atskira tema. Juokas per asaras ar atvirksciai...Veikiausiai, kaip pavadinsi taip nepagadinsi....
Asortimentas Gariunu, kainos - butiku doh.gif Pigiau sulakstyti i Gariunus (apie 500km) nei nusipirkti vietoje doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 23 gruodžio 2009 - 23:51
QUOTE(janna @ 2009 12 24, 00:50)
Bet nelabai dar turiu ka rodyt. Kadangi plikos sienos, lova, komoda ir kelios spinteles.

Asortimentas Gariunu, kainos - butiku 

... ir vistik parodyk ax.gif ... ir šviestuvą parodyk - smalsu, nes pati niekaip negaliu išsirinkt... atrodo visko daug, o kai reikia nusipirkt - tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2009 12 25, 02:40)
... ir vistik parodyk  ax.gif ... ir šviestuvą parodyk - smalsu, nes pati niekaip negaliu išsirinkt... atrodo visko daug, o kai reikia nusipirkt -  tongue.gif



Man irgi i miegamaji truksta sviestuvu.... Tikra tiesa, atrodo visko pilna, bet kai pradedi rinktis.... Sudetinga.......
Atsakyti
user posted image

user posted image

Ieskojau specialiai sviestuvus su plafonais ziurinciais i virsu, kad tos taupancios lemputes panasios i "kirminus" man akiu nebadytu... blush2.gif


user posted image

user posted image

veidrodi reiktu pakabinti, bet kol kas tinkamos vietos nei jam nei komodai nerandu, tai taip ir stovi abu kaip naslaiciai doh.gif blush2.gif
Atsakyti

Janna, grazus sviestuvai ir atspalvis suderintas pagal komodos rankeneles thumbup.gif
Atsakyti