Įkraunama...
Įkraunama...

Miegamieji

QUOTE(vaivira @ 2009 12 02, 17:10)
Aga, daugmaž toks, tik vat kur šitoj nuotraukoj stovi spinta, tai pas mus lieka tik koks 1,70 sad.gif  Be to, žiūrint į ateitį, planuojam ir šeimos pagausėjimą, tai neisivaizduoju, kurioj pusėj reikėtų vaiko lovytę statyt, ar prie lango, ar arčiau durų  unsure.gif Taip isivaizduoju, kad kažkur šalia ir komodą vaiko daikteliams, vystymui ir pan reikėtų turėti...Norisi kažkaip protingai išsiplanuot ir spintą pasistatyt, kad paskui nereikėtų perdarinėti, perstumdyti...

Keli variantai, jei spinta prieš lovą. Nelabai vykę, bet nerandu kitokių fotkių greitai:)
user posted image

user posted image

Fotkėje lentynomis "įrėminta" spintelė/komoda. Jūsų atveju galėtų būti spinta-komoda-spinta
user posted image

O kampinė spinta-skonio reikalas. Man asmeniškai neee schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2009 12 02, 16:43)
Keli variantai, jei spinta prieš lovą. Nelabai vykę, bet nerandu kitokių fotkių greitai:)



nu man nieko nera baisiau, kai pabundi ir pries save matai spinta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(undi @ 2009 12 02, 17:46)
nu man nieko nera baisiau, kai pabundi ir pries save matai spinta ax.gif

Čia ne mano pasiūlymas taip daryti, pati autorė svarsto tokį variantą.
Aš asmeniškai irgi nenorėčiau spintos prieš lovą schmoll.gif
Atsakyti
Aciu uz nuotraukas ir mintis 4u.gif As irgi labai nenoriu tos spintos pries lova, o kampine velgi kazkaip...Teks rinktis tarp dvieju blogybiu mazesne doh.gif O kambarys tai 4,5 m ant 3,7 m, 4,5 m. ilgio ta siena pries lova...
Atsakyti
QUOTE(vaivira @ 2009 12 02, 20:56)
Aciu uz nuotraukas ir mintis 4u.gif As irgi labai nenoriu tos spintos pries lova, o kampine velgi kazkaip...Teks rinktis tarp dvieju blogybiu mazesne  doh.gif O kambarys tai 4,5 m ant 3,7 m,  4,5 m. ilgio ta siena pries lova...


Oi jei lova i priesinga kambario puse detumet, tada kampine spinta telpa, o priesais gali buti komoda su TV ar dar kazkas?
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2009 12 02, 15:56)
Radau tokią foto. Ar ne toks jūsų išplanavimas?



man , va tokiu, sviestuvu reiktu g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2009 12 03, 00:40)
man , va tokiu, sviestuvu reiktu  g.gif  ax.gif


Jei priimtinas e-pirkimas, yra tokia e-parduotuvėlė, ne kartą mačiau kažką panašaus. Pamenu, viena forumietė rodė iš čia pirktą šviestuvą, labai panašų į jūsų norimą:
http://www.homebase.co.uk
Atsakyti
QUOTE(Jurgugute @ 2009 12 02, 22:02)
Oi jei lova i priesinga kambario puse detumet, tada kampine spinta telpa, o priesais gali buti komoda su TV ar dar kazkas?


Tada uzsigriozdina praejimas i balkona doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2009 12 03, 00:01)
Jei priimtinas e-pirkimas, yra tokia e-parduotuvėlė, ne kartą mačiau kažką panašaus. Pamenu, viena forumietė rodė iš čia pirktą šviestuvą, labai panašų į jūsų norimą:
http://www.homebase.co.uk


Bet www.homebase.co.uk į Lietuvą tai nesiunčia tiesiai? Taip?
Atsakyti
QUOTE(vaivira @ 2009 12 03, 12:03)
Tada uzsigriozdina praejimas i balkona  doh.gif


nu ka neuzsigriozdina, padariau viena varianta rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zuikenas @ 2009 12 03, 14:58)
Bet www.homebase.co.uk į Lietuvą tai nesiunčia tiesiai? Taip?

Argi tai problema, kai tiek tarpininkių SM'e? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(undi @ 2009 12 03, 14:19)
nu ka neuzsigriozdina, padariau viena varianta rolleyes.gif
user posted image


Aciu labai 4u.gif Cia ir butu vienas is svarstomu variantu - taip, kaip stovi lova dabar ir daryti kampine spinta, tuomet, zinoma, praejimas neuzstatomas. Na, galvosiu, kaip cia geriau g.gif
Atsakyti