Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Miegamieji
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
LiusiLiu
QUOTE(AstaRaud @ 2010 03 18, 13:38)
Ačiū, o gal galima į AŽ meistriuko kontaktus ( o gal jis nedirba kt. miestuose, pvz. Panevėžyje) labai ačiū  4u.gif
*

Parašiau Jums į AŽ. Dirba ir kt. miestuose.
Linuute
QUOTE(Interdiz @ 2010 03 18, 09:50)
[size=1][/size]

Taip, "Vesida" nėra pigiausi, bet jų darbo kokybė yra puiki! Pažiūrėkite kaip gerai jie įgyvendino mano idėją (geras spalvinis suderinamumas ir medžiagiškumas).

user posted image

user posted image

Po kelių valandų foto ištrinsiu, nes jos nėra reprezentatyvios.
*

Aisku,aciu 4u.gif
Lotari
karališkasis miegamasis
user posted image
..user posted image
user posted image
user posted image
panašu į prancusų miegamuosius...
user posted image
user posted image
user posted image
....
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
Apvalios lovos....

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
123OPA
[quote=Lotari,2010 03 23, 20:42]
user posted image

Butu smagu vaiko kambaryje tokia lova irengti bigsmile.gif
Labai faina ideja thumbup.gif
Grantee
kažin ar tos apvalios lovos patogios miegojimo funkcijau atlikti biggrin.gif grožio funkcija tai atlieka biggrin.gif
vassara
sveikutes,

remontuojames buta, turiu raudonmedzio spalvos lova ir komoda, reiketu spintos, bet galvoju, kad tokios tamsios spalvos spinta labai uzgriozdins kambari. ka manot, ar kita spalva deretu prie komplekto?? g.gif
čelsė
QUOTE(Linuute @ 2010 03 17, 18:27)
Sveikos

As tai siandien buvau UAB"Vesida".Norejau uzsisakyti miegamojo spinta.Zodziu,paaiskinau ko noriu,ir pabraiziau,kad tiksliau butu.Kaina gavosi ,ju paskaiciavimais beveik 4000 lt.Nors spinta tikrai neimantri.
Zodziu,pasiuntinejau po to firmoms ivairioms savo brezinuka,tai jos man atsiunte savus paskaiciavimus,kaina mazesne kai kur ant 1500lt,kai kur ant 1000 lt.
Zodziu,skirtumas nerealus.
Patikrinau aisku ,kiekviena is firmu,nu visos patikimos lyg.....
Bet kazkaip idomu,nu nejaugi gali ant tiek kaina skirtis? g.gif O gal cia ta Vesida labai jau kazkuom ypatinga? g.gif
*

Man kažkada taip su virtuvės badais buvo. Todėl ir reikia duagiau pasiuntinėti projektus, nepatingėti ir paieškoti, kas geresnes sąlygas siūlo.
Juma81
QUOTE(123OPA @ 2010 03 24, 11:46)
Butu smagu vaiko kambaryje tokia lova irengti  bigsmile.gif

Tą patį pagalvojau lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Jovita 35 @ 2010 01 05, 16:37)
Ruošiuosi pirkti šitus baldus
http://www.agoora.lt/dialog.foto.php?img=g...50&imgh=502.

Gal kam teko juos turėti.Norėčiau išgirsti atsiliepimų ax.gif
*

Man labai patiko spintelės. Visas komplektas kainuoja apie 5000 Lt, o gal žinot, kiek tik spintelės? Ir iš kokios jos mežiagos, ar ten irgi yra odos?
mamakarolina
gal kas gali patart kur Vilniuje yra graziu metaliniu lovu ax.gif
cameron
Kraustomės į naują butą, kur miegamasis taip suremontuotas:
-Įmontuota medinė spinta - BALTA
-Grindys - medinis parketas (nei labai šviesus, nei tamsus - rudas).

Turim:
-Lovą su violetinio gobeleno atkalte ( doh.gif )

Kaip patartumėte suderint spalvas?

Planuoju kol kas pirkti baltą komodą - derinti prie spintos. Taip pat baltus staliukus per lovos. O gal bus perdaug balta? g.gif
Kaip medinis parketas derės prie baltų baldų ir violetinės lovos? g.gif Gal patiesti kokį kilimą?
Kokia spalva patartumėtė dažyti ar tapetuoti sienas? Miegamajame tik vienas langas, nėra ypač šviesu, ta irgi mąsčiau dažyti šviesiai/baltai. Nu bet bijau, kad nubalinsiu viską perdaug g.gif

Ačiū už nuomones 4u.gif
Elija*
QUOTE(cameron @ 2010 08 18, 07:27)

Turim:
-Lovą su violetinio gobeleno atkalte (  doh.gif  )

Planuoju kol kas pirkti baltą komodą - derinti prie spintos. Taip pat baltus staliukus per lovos. O gal bus perdaug balta?  g.gif
Kaip medinis parketas derės prie baltų baldų ir violetinės lovos?  g.gif Gal patiesti kokį kilimą?
Kokia spalva patartumėtė dažyti ar tapetuoti sienas? Miegamajame tik vienas langas, nėra ypač šviesu, ta irgi mąsčiau dažyti šviesiai/baltai. Nu bet bijau, kad nubalinsiu viską perdaug  g.gif

Ačiū už nuomones  4u.gif
*

Manau niekur nepabegsi, teks jau derint. As ka daryciau ... Viena siena kur stoves lova ,geriausia galvugaliu istapetuoti kokiu meniniu foto tapetu kuriame vyrauja violetine spalva (tik gink dieve ne gamtini koki doh.gif ) geriau geometrinem figurom ,ar gelem kokiom grafiskai nupiestom. Tebunie violetine spalva kaip akcentas. Kitos sienos gali buti lengvai vaniles ,ar kremines nebus taip balta. komoda irgi gali gut balta , jei gaminsiesi koki stalciu imesti violetines plokstes. Jei bus visa balta tada uzuolaidos ar romanetes su violetiniukazka pasirink. Zodziu akcentuok ta violetine tik nepadaugink... Jei siena bus su foto tapetu tai daug ir nereiks akcentu...

Pas mane viena siena su juodu foto tapetu Lyg ranka piestom baltom gelem , o baldai balto azuolo ... Ir tikrai netamsu
elva
QUOTE(cameron @ 2010 08 18, 06:27)

Turim:

Planuoju kol kas pirkti baltą komodą - derinti prie spintos. Taip pat baltus staliukus per lovos. O gal bus perdaug balta?  g.gif
Kaip medinis parketas derės prie baltų baldų ir violetinės lovos?  g.gif Gal patiesti kokį kilimą?
Kokia spalva patartumėtė dažyti ar tapetuoti sienas? Miegamajame tik vienas langas, nėra ypač šviesu, ta irgi mąsčiau dažyti šviesiai/baltai. Nu bet bijau, kad nubalinsiu viską perdaug  g.gif

Ačiū už nuomones  4u.gif
*

Susidare toks ispudis, kad ta violetine lovos atkaltes spalva jums visai ne prie sirdies? g.gif Jei taip, tai jusu vietoj tiesiog pertraukciau lovos atkalte tokiu gobelenu (oda ar dar kokia nors medziaga), koks tikrai butu netgi labai labai mielas mirksiukas.gif O tai padaryti tikrai nera sudetinga - internete nemaza patarimu, kaip tai padaryti mirksiukas: Kad ir praejusioje temoje "Viskas apie interjera" merginos buvo ikelusios pora nuorodu mirksiukas.gif
O violetine spalva galima derinti ir su daugeliu kitu spalvu (rozine, raudona, ruda, geltona, oranzine, zalia), arba tiesiog akcentuoti viena violetine spalva (galima detalese panaudosti tos pacios spalvos skirtingus atspalvius) neutraliu spalvu fone. Dar labai svarbu, koks violetines spalvos atspalvis g.gif
ValSve
QUOTE(cameron @ 2010 08 18, 07:27)

Turim:

Ačiū už nuomones  4u.gif
*

Pasakysiu savo nuomonę 4u.gif
Jei balta medinė spinta, tai daryčiausi komodą irgi medinę, ne iš plokščių... Jei grindys tamsesnės, tai pagyvinčiau jas baltom aukštom medinėm grindjuostėm. Sienas dažyčiau gal tokia šviesia kavos-kakavos spalva (net nežinau kaip geriau apibūdint). O prie violetinio galvūgalio tiesiog derinčiau interjero detales... Galbūt kokį violetinį vazonėlį su gėlytę, galbūt pariščiau į šoną violetinę užuolaidą... Na nežinau, visą tai reik matyt...
rutikė
Sveikos 4u.gif

Parodysiu savo miegamojo lovą blush2.gif Kambarys nedidelis, telpa lova ir komoda, bet džiaugiuos pagaliau, kad ne ant sofkutės tenka miegoti biggrin.gif

Papildyta:
Sveikos. Užmačiau liusi liu lovą ir pagalvojau, kad reikia jus perspėti. Pas mus buvo (ir yra) lova panašios kontrukcijos,-čiužinys padėtas ant lentų. Nedarykit šios klaidos - čiužinys pelyja. Teko lentoje gręžti skyles, bet jau buvo past faktum. Dabar nupirkom groteles, jas padėjom ant tų lentų, ir naują čiužinį.
cameron
Labai ačiū už naudingus patarimus dėl mano baltai-violetinio miegamojo bigsmile.gif wub.gif 4u.gif Kaip nerealu, kai žmonės idėjų turi, ne kaip aš smile.gif
Ta violetinė lova tai dar mano diedo bernavimo laikais pirkta - nežinau, kaip jam susišvietė dėl spalvos. Nors iš esmės nėra ji kokia ryški ar rėkianti - gana subtili, rami violetinė. Tai jei išeis paderinti, nepertraukinėsiu gobeleno - norisi išsiversti su minimaliomis išlaidomis 4u.gif Po kelių metų žadam ją išvis keisti.

Po savaitės gausim buto raktus, tai gal dar įmesiu foto papildomiems komentarams, nes dar pati aiškaus kambario vaizdo nesu susidarius ax.gif
Alina81
Skaičiau neseniai straipsnį apie miegamojo kambario įrengimą, tai ten radau įdomių minčių ir idėjų štai nuoroda: http://www.supernamai.lt/?straipsnis=151
solo
apsisprendėm dėl savo miegamojo spalvų smile.gif
user posted image
Brač'
Sveikutės...

kaip tik šiuo metu įsirenginėjame miegamąjį, tai labai aktualus lovų klausimas.
Esu nusižiūrėjus va tokias
Lova Nr.1
arba
Lova Nr.2
arba
Lova Nr.3
arba
Lova Nr.4

Čia jas SBA parduoda. Labiausiai linkstu prie Lovos Nr.2 Mano būtų smėlio spalvos.
Tai gal kuri nors turite tokią, norėjau sužinoti ar patenkintos ar ne...
Lotari
QUOTE(Brač' @ 2010 09 08, 10:08)
Sveikutės...

Lova Nr.1
arba
Lova Nr.2
arba
Lova Nr.3
arba
Lova Nr.4

Čia jas SBA parduoda. Labiausiai linkstu prie Lovos Nr.2 Mano būtų smėlio spalvos.
*

tokių neturiu, bet labai šauniai atrodo 1 ir 2 ax.gif
migleete
QUOTE(Brač' @ 2010 09 08, 11:08)
Sveikutės...

as balsuoju uz Nr. 4
Upokšnis
QUOTE(Brač' @ 2010 09 08, 11:08)
Sveikutės...

*

O gyvai apžiūrėjot g.gif Man jos nepatikimos pasirodė ax.gif Panašias lovas gamina Magrės baldai. Arbalde didelis pasirinkimas 4u.gif
Brač'
QUOTE(Upokšnis @ 2010 09 09, 20:15)
O gyvai apžiūrėjot  g.gif Man jos nepatikimos pasirodė  ax.gif Panašias lovas gamina Magrės baldai. Arbalde didelis pasirinkimas  4u.gif
*

O nepatikimos kuria prasme, su konstrukcija kažkas ne taip ar dar kas nors...

Esam matę mes jas ir gyvai... ta prasme pastovėjom pažiūrėjom, pakilnojom, pasižiūrėjom į tą patalynės dėžę...

Šiaip aš nesiruošiu kas dieną toje patalynės dėžėje slėpti patalynės, man ta dėžė reikalinga kelioms pagalvėms susidėti ir vasarinę kaldrą žiemą pasidėti, o vasarą - žieminę.

Prašau dar kas nors pasisakykit....
busimablondine
Laba vakara, gal yra kokiu atsiliepimu apie Bedlux lovas? Kiek perziurejau, nieko panasaus nerandu g.gif O jos laaaaabai grazios man
sandrulle
As ir labai noreciau suzinoti apie Bedlux lovytes. Labai superines jos. Ir nustebau, kad lietuviu gamybos. Atsiliepkite kas turit ir galit ka nors pasakyti apie naudojima. 4u.gif
dzemute
Ir mane jos domina 4u.gif
inguskina
QUOTE(dzemute @ 2010 09 14, 15:53)
Ir mane jos domina  4u.gif
*

Užsisakėme iš Bedlux ir mes lovą, bet dar ją gamina, tai nieko negaliu pasakyti apie naudojimą ax.gif
laurisima
idomu butu suzinoti kokie yra ismatavimai apvaliu lovu?..ar jos neuzima daugiau vietos nei paprastos?..
beje kiek zinau kai kurios apvalios lovos patalynes dezes neturi...cia butent is agoora.lt puslapio
Di8
QUOTE(busimablondine @ 2010 09 13, 22:27)
Laba vakara, gal yra kokiu atsiliepimu apie Bedlux lovas? Kiek perziurejau, nieko panasaus nerandu g.gif O jos laaaaabai grazios man
*

man irgi jos labai gražios thumbup.gif

QUOTE(inguskina @ 2010 09 14, 16:16)
Užsisakėme iš  Bedlux ir mes lovą, bet dar ją gamina, tai nieko negaliu pasakyti apie naudojimą  ax.gif
*

gal žinote kiek čiužiniai kainuoja prie šių lovų blush2.gif
migleete
QUOTE(laurisima @ 2010 09 24, 15:06)
idomu butu suzinoti kokie yra ismatavimai apvaliu lovu?..ar jos neuzima daugiau vietos nei paprastos?..
beje kiek zinau kai kurios apvalios lovos patalynes dezes neturi...cia butent is agoora.lt puslapio
*

dazniausiai jos buna daug didesnes uz standartines. staciakampe 2x2m plius dar "pusmenuliai" is triju ar net keturiu sonu. toia lova reikalauja dideles erdves.
pvz, sios lovos matmenys 4,68x3,10m
APVALI LOVA
Svajone_25
QUOTE(migleete @ 2010 09 27, 23:51)
dazniausiai jos buna daug didesnes uz standartines. staciakampe 2x2m plius dar "pusmenuliai" is triju ar net keturiu sonu. toia lova reikalauja dideles erdves.
pvz, sios lovos matmenys 4,68x3,10m
APVALI LOVA
*

Kaip idomiai ir gražiai atrodo g.gif wub.gif wub.gif
AstaRaud
Taip tokia apvali lova gražiai žiūrisi tik didelėje erdvėje drinks_cheers.gif
Di8
Prašau patarimo 4u.gif Miegamasis mūsų 14 kvadratų, du langai, sugalvajom pasikeisti baldus ir dabar sprendžiu galvosūkį, aš labai norėčiau odinės arba eko oda trauktos lovos šviesios spalvos (baltos arba dramblio kaulo),o vat spintos spalvos ir spintelių nu niekaip neįsivaizduoju blush2.gif ir kokia spalva kambarį dažyti.
O MV norėtų tamsiai rudos spalvos stumdomos spintos, bet ar tokia spalva nesumažintų ir taip nedidelio kambario erdvės, be to ar tiktų šviesi lova ar tada jau reiktų rinktis tamsią lovą doh.gif .
AstaRaud
Aš rinkčiausi baldus vienos spalvos gamos, t.y. šviesią lovą ir spintą arba tamsią lovą ir spintą. O šiaip aš tik už šviesius baldus: tiek dėl praktiškumo (pvz. dulkių), tiek dėl platesnės erdvės vizijos. Jeigu rinktis tą variantą, kad šviesi lova, bet tamsi spintą, tai ant lovos turėtų būti tamsus užtiesalas arba galvūgalis su tamsia detale.
Dėl sienų spalvos aš rinkčiausi iš šviesios gamos, nes tamsios sumažins ir taip nedidelį miegamajį. O sakykit kiti kambariai kokia spalva dažyti ir šiaip kokios spalvos vyrauja interjere?
migleete
QUOTE(Di8 @ 2010 09 28, 15:06)
Prašau patarimo  4u.gif Miegamasis mūsų 14 kvadratų..

galimi visi variantai.

sviesia oda sunkiau priziureti. tamsi - praktiskesne. nors jei tai miegamasis, gal nesiteps labai? balta atrodytu puosniau.

korpuisiniai baldai, praktiskiau sviesus (del dulkiu ir ibrezimu), bet tamsi - prabangiau ziurisi.

kontrastingas derinys tamsus su sviesiu duoda dinamiska nuotaika. kambarys atrodo "gyvas". jei tamsi ir sviesi spalvos yra neutralios (pilku, rudu atspalviu), jos tarpusavyje derinasi, drasiai galite naudoti abi. sienu spalva tokiu atveju rinkites arba tamsia, arba sviesia. spalvos gai buti ivairios. graziai ziuretusi trys sienos sviesios, o galvugalio siena - tamsi, taip issiskirtu sviesus galvugalis, taptu kambario puosmena.

jei pasirinksite visus baldus tamsius, kambari pasviesinkite sviesiomis sienomis, jei sviesius, sienas galite dazyti/tapetuoti truputi tamsiau.

stumdoma spinta, ypac jei ji nisoje, atrodo kaip sienu dalis, o ne griozdiskas baldas. todel stumdomas sistema labai neblogas sprendimas, ypac, jei bent vienerios durys bus veidrodines ar blizgios. dar vienas patarimas: nestatykite spintos salia lango, ns toks variantas bereikalingai "apkrauna" kambari.
Di8
QUOTE(AstaRaud @ 2010 09 28, 15:27)
O sakykit kiti kambariai kokia spalva dažyti ir šiaip kokios spalvos vyrauja interjere?
*

spalvos kitų kambarių įvairios ir ryškios, mano MV labai mėgsta, svetainė persikas, virtuvė geltona, koridorius nudažytas raudonų plytų spalva, antrame aukšte kambariukas šviesiai žalios spalvos,o dukros kambarys irgi persikas.
QUOTE(migleete @ 2010 09 28, 17:34)

galimi visi variantai.

sviesia oda sunkiau priziureti. tamsi - praktiskesne. nors jei tai miegamasis, gal nesiteps labai? balta atrodytu puosniau.

korpuisiniai baldai, praktiskiau sviesus (del dulkiu ir ibrezimu), bet tamsi - prabangiau ziurisi.

kontrastingas derinys tamsus su sviesiu duoda dinamiska nuotaika. kambarys atrodo "gyvas". jei tamsi ir sviesi spalvos yra neutralios (pilku, rudu atspalviu), jos tarpusavyje derinasi, drasiai galite naudoti abi. sienu spalva tokiu atveju rinkites arba tamsia, arba sviesia. spalvos gai buti ivairios. graziai ziuretusi trys sienos sviesios, o galvugalio siena - tamsi, taip issiskirtu sviesus galvugalis, taptu kambario puosmena.

jei pasirinksite visus baldus tamsius, kambari pasviesinkite sviesiomis sienomis, jei sviesius, sienas galite dazyti/tapetuoti truputi tamsiau.

stumdoma spinta, ypac jei ji nisoje, atrodo kaip sienu dalis, o ne griozdiskas baldas. todel stumdomas sistema labai neblogas sprendimas, ypac, jei bent vienerios durys bus veidrodines ar blizgios. dar vienas patarimas: nestatykite spintos salia lango, ns toks variantas bereikalingai "apkrauna" kambari.
*

stumdoma spinta bus ne nišoje, ji statysis nuol lango sienos link durų ilgis 3 m, o lova statysis nuo lango (galvjūgolis) link spintos (kojūgalis), nes dvi sienos be langų kitos dvi su langais, o stayti vaikišką lovytę prie lango nesinori schmoll.gif veidrodžio miegamajame įkalbėjau vyrą atsisakyti, nusprendėm kad veidrodines duris įdėsime į koridoriaus spintą. jeigu lova švieis,o spinta tamsi, grindys ąžuolo spalvos laminatas ar ne perdaug spalvų gaunasi blush2.gif
Pas mus buvo šviesūs miegamojo baldai tai dėl dulkių tikrai mažiau matosi doh.gif ,o va dėl odos šviesios tai irgi biški neramu g.gif dėl susidevėjimo.

Pukis_miau
Ateinu patarimo, kur ir kokius perkat kilimėlius prie lovos g.gif Kiek Kaune žiūrėjau, nieko gero nerandu, visur daugiau voniai, o jei ir randu kažką, tai tik vieną turi unsure.gif Žiūrėjau ir Dubingiuose, ir Alandeke, Senukuose seniau, nežinau, kur dar beieškot...
skorpiosa
Sveikos merginos 4u.gif .
Kadangi pradejom galvot apie miegamojo irengima, o ideju truksta tai atejau pas jus patarimo. Yra apie 18 kv kambaris, jame reikia irengti 2 zonas: miegamaji ir poilsio zona. Vietos nedaug, reik italpinti dar ir spinta, langas 1, kambaris neizoliuotas. Ka daryt.... doh.gif , kazkokia perdanga ar stumdomom durim negaliu, nes tada poilsio zonoj sviesos isvis nebus, be to virs to vienintelio lango dar balkonas kaboja... tamsoka ir tap kambary. Spjaut i svecius ir irengti tiktai miegamaji irgi ... na nezinau
Upokšnis
QUOTE(skorpiosa @ 2010 10 26, 12:39)
Sveikos merginos 4u.gif .
Kadangi pradejom galvot apie miegamojo irengima, o ideju truksta tai atejau pas jus patarimo. Yra apie 18 kv kambaris, jame reikia irengti 2 zonas: miegamaji ir poilsio zona. Vietos nedaug, reik italpinti dar ir spinta, langas 1, kambaris neizoliuotas. Ka daryt.... doh.gif , kazkokia perdanga ar stumdomom durim negaliu, nes tada poilsio zonoj sviesos isvis nebus, be to virs to vienintelio lango dar balkonas kaboja... tamsoka ir tap kambary. Spjaut i svecius ir irengti tiktai miegamaji irgi ... na nezinau
*

O buto plano neturit? Būtų lengviau susigaudyti kaip ką daryti ax.gif
skorpiosa
QUOTE(Upokšnis @ 2010 10 26, 15:48)
O buto plano neturit? Būtų lengviau susigaudyti kaip ką daryti ax.gif
*

Nelabai blush2.gif , paprasta chrusciovke.... 3 kambariu butas tik mano 2 paskutiniai kambariai
klausiuke
Patarimas iš asmeninės (tiksliau, draugės) patirties, jei visiškai rekonstruojat kambarį ar butą:
kaip nepamirštat apie paveikslus pagalvoti, kur ir ką kabinsit, nepamirškit pagalvoti ir apie duris. Draugė į miegamąjį susidėjo duris, kurios priderintos prie tapetų: durininkai perkelė ant durų tapetų motyvą iš miegamojo pusės. Super atrodo! thumbup.gif Ir aš kada nors tokias turėsiu... cool.gif
Upokšnis
QUOTE(skorpiosa @ 2010 10 26, 21:39)
Nelabai blush2.gif , paprasta chrusciovke.... 3 kambariu butas tik mano 2 paskutiniai kambariai
*

Čia yra nemažai pavyzdžių mirksiukas.gif

QUOTE(klausiuke @ 2010 10 27, 09:38)
Patarimas iš asmeninės (tiksliau, draugės) patirties, jei visiškai rekonstruojat kambarį ar butą:
kaip nepamirštat apie paveikslus pagalvoti, kur ir ką kabinsit, nepamirškit pagalvoti ir apie duris. Draugė į miegamąjį susidėjo duris, kurios priderintos prie tapetų: durininkai perkelė ant durų tapetų motyvą iš miegamojo pusės. Super atrodo!  thumbup.gif  Ir aš kada nors tokias turėsiu...  cool.gif
*

O kai atsibos šie tapetai, juos nuplėš ir klijuos kitus, tai ir duris naujas statys g.gif
R_S
sveiki, noreciau patarimo kokiu spalvu uzuolaidos tiktu prie tokios spalvos miegamojo? g.gif baldai yra sviesus, grindys sviesios durys taip pat sviesios, iš pušies. 4u.gif mes mastom gal kabinti tik dienines uzuolaidas, o naktiniu funkcija atliktu roletas prie pat lango bigsmile.gif ka manot?
user posted image
Upokšnis
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 10 27, 12:05)
sveiki, noreciau patarimo kokiu spalvu uzuolaidos tiktu prie tokios spalvos miegamojo? g.gif  baldai yra sviesus, grindys sviesios durys taip pat sviesios, iš pušies. 4u.gif mes mastom gal kabinti tik dienines uzuolaidas, o naktiniu funkcija atliktu roletas prie pat lango  bigsmile.gif ka manot?

*

O kokios spalvos gėlės ant tapetų g.gif Jei gerai įžiūriu - jos su bronziniu atspalviu g.gif Tada naktines rinkčiau bronzinės spalvos (pagal gėlių spalvą). Man asmeniškai, vien dieninė nesižiūri blush2.gif
chuchundra
Naktiniai tikrai jaukumo priduotu,man atrodo,miegamajame tai svarbu.
Svajone_25
QUOTE(Upokšnis @ 2010 10 27, 12:47)
O kokios spalvos gėlės ant tapetų  g.gif Jei gerai įžiūriu - jos su bronziniu atspalviu  g.gif Tada naktines rinkčiau bronzinės spalvos (pagal gėlių spalvą). Man asmeniškai, vien dieninė nesižiūri  blush2.gif
*

man tai ten daugiau ne su bronziniu, o su auksiniu atspalviu tos geles. As irgi rinkciausi kazka derinant prie tu gelyciu. Tada spalvos susiris, o jeigu renkantis kaip visa sienu spalva, bus ganetinai rysku ir manau jau per daug gali erzinti...
AstaRaud
Ir aš noriu patarimo dėl užuolaidų šiam miegamojo kambariui:
user posted image
R_S
QUOTE(Svajone_25 @ 2010 10 27, 13:45)
man tai ten daugiau ne su bronziniu, o su auksiniu atspalviu tos geles. As irgi rinkciausi kazka derinant prie tu gelyciu. Tada spalvos susiris, o jeigu renkantis kaip visa sienu spalva, bus ganetinai rysku ir manau jau per daug gali erzinti...
*

aha labiau i auksa ta spalvyte, aciu labai man net i galva mintis nesove uzuolaidas derint butent prie geliu thumbup.gif dar kart dekui 4u.gif
Indii
QUOTE(AstaRaud @ 2010 10 27, 14:02)
Ir aš noriu patarimo dėl užuolaidų šiam miegamojo kambariui:

*

Gal rudo atspalvio? g.gif
AstaRaud
QUOTE(Indii @ 2010 10 27, 16:01)
Gal rudo atspalvio?  g.gif
*

schmoll.gif baldai bus šviesūs
R_S
QUOTE(AstaRaud @ 2010 10 27, 18:47)
schmoll.gif  baldai bus šviesūs
*

man tai cia kuo sviesesniu norisi, nes pats kamabrys gana tamsus 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.