Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(biteMaja99 @ 2009 04 03, 08:39)
Gydytoja teisi nerekomenduodama gerti medicininių preparatų tokiu atveju, nes geležis - dalykas toksiškas, galima atvirkščių rezultatų pasiekti.
Tokiu atveju lieka tik "liaudiškos" priemonės: mėsa valgiaraštyje (ne tik vištiena ar žuvis, o geriausiai jautiena), įvairios arbatos, skatinančios geresnę kraujo gamybą ir geležies pasisavinimą (pvz. dilgėlės), vengti valgant tokių maisto produktų derinių, kurie trukdo organizmui pasisavinti geležį: pvz. žalia arbata prie kotlečiuko mirksiukas.gif (reikia, kad bent valanda praeitų), kavos kiekį pamažinti, daržovės, turinčios vit.C labai patartinos kaip garnyras prie mėsytės, nes padeda pasisavinti geležį. Internete tikrai gausu įvairių sulčių receptų, kurie galėtų padėti pagerinti kraują, kiek pamenu burokėliai - viena iš svarbiausių dalių doh.gif  bigsmile.gif
Vitaminai, kuriuos reguliariai vartoji irgi gali trukdyti geležies įsisavinimą - pvz. cinkas (o jį labai dažnai didesnėmis dozėmis vartojame, kai plaukai slenka).
Mėnesinių kraujavimą mažinti - vienas iš būdų sulaikyti geležį organizme. Kitas dalykas - ar nėra virškinimo sutrikimų, nes dėl jų organizmas gali sunkiau įsisąvinti geležį iš maisto....
....suprantu, kad po tokios "litanijos" su vaistais viskas atrodo daug paprasčiau mirksiukas.gif  bigsmile.gif

Aciu labai! 4u.gif Vertingi patarimai, kuriais butinai pasinaudosiu thumbup.gif
Atsakyti
jei plaukai slenka tai vadinasi kazkas negerai organizmui yra
Atsakyti
QUOTE(ivinskis @ 2009 04 04, 12:24)
jei plaukai slenka tai vadinasi kazkas negerai organizmui yra

nu pavyzdziui kas? 4u.gif As jau nebezinau kraujo tyrimai geri,skydliauke tvarkoj.O plaukai doh.gif Stresu, pergyvenimu kaip ir ner biggrin.gif Odos ligu dermatologas kaip ir neizvelge biggrin.gif Nusipirkau placentos ampuliu,gal su hormonais kas negerai verysad.gif
Atsakyti
nusipirkau eurokose Plancentiniu ampuliu... ax.gif ziuresim kas bus, nes niekad nesu bandzius, o atsiliepimai geri...tai bandysim, reik gelbetis is padeties doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 04 04, 17:00)
nusipirkau eurokose Plancentiniu ampuliu... ax.gif  ziuresim kas bus, nes niekad nesu bandzius, o atsiliepimai geri...tai bandysim, reik gelbetis is padeties  doh.gif

as tai jau nelabai jauciu poveikio (gal tiesiog jau ant ilgu plauku ne taip matosi tas poveikis). Kai buvo kiek trumpesni tai maciau kaip greitai augo. Nebent dabar slinkimas apmazejo...

bet mano dvi kambariokes laaabai patenkintos ampulemis. Nupirkau joms prie pora menesiu, tai sake ziauriai paaugo plaukai... Dar paprase nupirkti ateiciai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 04 04, 17:00)
nusipirkau eurokose Plancentiniu ampuliu... ax.gif  ziuresim kas bus, nes niekad nesu bandzius, o atsiliepimai geri...tai bandysim, reik gelbetis is padeties  doh.gif


as irgi tu paciu is eurokos smile.gif pardaveja sake kad but poveikis reik sunaudot 2 dez ar net 3 dez, 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akvii @ 2009 04 04, 18:39)
as irgi tu paciu is eurokos  smile.gif pardaveja sake kad but poveikis reik sunaudot 2 dez ar net 3 dez, 4u.gif

as sunaudojau gal is viso 5 dez. su pertraukom zinoma, tai galiu pasakyti kad plauku zvilgumui, storiui ar augimui as poveikio nepajutau, bet pridygo daug nauju plaukuciu ir apstojo slinkimas. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2009 04 04, 19:46)
as sunaudojau gal is viso 5 dez. su pertraukom zinoma, tai galiu pasakyti  kad plauku zvilgumui, storiui ar augimui as poveikio nepajutau, bet pridygo daug nauju plaukuciu ir apstojo slinkimas. bigsmile.gif

tai jos ir yra nuo slinkimo ir luzinejimo,o zvilgumui,storiui kitos priemones mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
man siandien puse plauku nuslinko dazymo metu user posted image
Ju liko tiek mazai... user posted image Ka daryti??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eve-line: 04 balandžio 2009 - 20:26
QUOTE(Eve-line @ 2009 04 04, 17:17)
as tai jau nelabai jauciu poveikio (gal tiesiog jau ant ilgu plauku ne taip matosi tas poveikis). Kai buvo kiek trumpesni tai maciau kaip greitai augo. Nebent dabar slinkimas apmazejo...

bet mano dvi kambariokes laaabai patenkintos ampulemis. Nupirkau joms prie pora menesiu, tai sake ziauriai paaugo plaukai... Dar paprase nupirkti ateiciai biggrin.gif

aj zinai, nors negaila pinigeliu tom ampulem, nelyginsi su vishy ar furterer ampulem...tepliosiuos kiekv kart po plovimo bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Eve-line @ 2009 04 04, 21:25)
user posted image
man siandien puse plauku nuslinko dazymo metu user posted image
Ju liko tiek  mazai... user posted image Ka daryti??

vargsiuke console.gif o pati dazeisi? man tai nelemta buvo siand nusidazyt : atsisedau i kirpejo kede- pasirodo abiejuose salon+ nera mano spalvos dazu doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 04 04, 21:35)
vargsiuke  console.gif o pati dazeisi? man tai nelemta buvo siand nusidazyt : atsisedau i kirpejo kede- pasirodo abiejuose salon+ nera mano spalvos dazu  doh.gif  doh.gif

jo, sese daze, vos uzteko 2 dezuciu dazu... Pasirodo jau reikia 3 dezuciu doh.gif taip ataugo....

Nusipirkau ajeru, skalausiu ajerais, reikes kada apeiti jaunu dilgeliu priskinti...
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif

tai štai, nuo apsiskutimo praėjo du su puse menesio ir turiu 3,5 cm ežiuką.
sunku buvo maždaug tris savaites kol paūgėjo, paskui mečiau skaras ir visur ir visiems rodausi vienplaukė biggrin.gif

pastebėjimai toki:

plaukai nebeslenka, gražiai žvilga, tankumas normalus- naudoju tik gerą šampūną ( jokių balzamų kaukių ar ampolių) negaliu atsidžiaugti patogumu. man tokia šukuosena ( taip pavadinkim) tinka kurkas labiau nei ilgi plaukai, visi draugai, giminės, pažįstami sako tą patį ( tik vyras ne- jis ilgų plaukų fetišistas lotuliukas.gif ).

taigi visiškai nesigailiu dėl savo poelgio. dabar mastau ar trumpinti biškutį ar auginti smile.gif
Atsakyti