Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Zana31 @ 2009 03 30, 15:16)
Sveika,
na man tas pats buvo po gymdymo. As atstaciau slinkima gerdama vitamina C ir zuvu taukus (kapsulemis) Dar nusipirkau toki plauku saknu seruma  (Faberlic) ir po puses metu - nebeslinka smile.gif
Aš išbandžiau tą kaukę su citrina, ricina, svogūnu, medum, tai porą savaičių tikrai buvo apstoję slinkti plaukai, bet paskui ir vėl tas pats, o šiandien pabandžiau su juodos duonos nuoviru ( riekė duonos užplikyta karštu vandeniu ), bet su duona reikia trinti kiekvieną kartą plaunant galvą, o jei plaukai trumpi tai galima net neperkošti ir itrinti su visais tirščiais - taip mano anyta daro, kuriai duona geriausiais variantas tiko iš visų bandytų, o bando ji tiek , kiek aš tikrai tingėčiau blush2.gif , žiūrėsiu, kaip man seksis rolleyes.gif Visai buvau pamiršus , apie kapsules, vis galvoju, kad tų žuvų taukų tikrai negersiu, baisiai jau neskanu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrielyyyte @ 2009 03 30, 14:35)
sveiki, mano plaukai visada buvo stori ir garbanoti, visos drauges, kirpejos, net mokytojos pavydedavo. bet va viskas pasikeite po gimdymo... plaukai istyso, mazai besigarbanoja ir jau metai kaip smunka  verysad.gif nezinau ka daryti. ir su kaiusinais trindavau galva ir su zoleliu arbatom skalaudavau, bet vis trunka kantrybe. bet va jau kokie 2menesiai neiseina viena mintis is galvos 4u.gif gal nusiskusti galva plikai?gal atauktu grazesni plaukai??? lotuliukas.gif

Jei sakai , kad viskas prasidejo po gimdymo+ dar pasikeite plauko struktura (nebesigarbanoja), tai faktas kad cia kalti hormonai ir tik hormonai. nuskusdama plikai hormonu pusiausvyros organizme nepakeisi, tik pasidarysi dar blogiau ir verksi ilgai ir nuobodziai kol ataugs. hormonai atsistato po kurio laiko patys. nuo hormoninio slinkimo taip pat padeda placentos ampules. taip kad siulau labiau civilizuotas priemones nei skutimosi masinele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akvii @ 2009 03 30, 18:47)
man irgi tai lyg apstoja tai vel kuokstais  doh.gif Bet pastebejau kad man jie luzineja  doh.gif tai irgi nusipirkau varnalesu,paskaiciau kad jos nuo luzinejimo.Vat idomu o tau seniai slenka?

pastebiu ir as kad nemazai yra ir nuluzusiu verysad.gif na kiek pamenu tai nuo gruodzio men taip...sausio men buvo apstoje, jau dziaugiausi, meciau visas ampules...o db vel...nu va idomu ka kraujo tyrimas pasakys... g.gif nes atrodo gyveni sveikai, priemones geros, nepigios, o vis tiek blogai jiem... doh.gif o varnalesas tept ant visu plauku jei nuo luzinejimo? as tik i saknis itrinu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 03 30, 18:56)
Jei sakai , kad viskas prasidejo po gimdymo+ dar pasikeite plauko struktura (nebesigarbanoja), tai faktas kad cia kalti hormonai ir tik hormonai. nuskusdama plikai hormonu pusiausvyros organizme nepakeisi, tik pasidarysi dar blogiau ir verksi ilgai ir nuobodziai kol ataugs. hormonai atsistato po kurio laiko patys. nuo hormoninio slinkimo taip pat padeda placentos ampules. taip kad siulau labiau civilizuotas priemones nei skutimosi masinele 4u.gif

pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
nu va, vakar skalavau plaukus varnalesu ir medetku nuoviru... MAn patinka.

vakar vis ziurejau vaistinese sampunus nuo slinkimo, noriu nupirkti bet nezinau koki g.gif Gal Sebamed.... g.gif

Kadangi siuo metu perejau prie nuoviru, tai man idomus va sitas ekstraktas berzu lapu ir pumpuru Gal yra bandziusiuju? Jei slenka plaukai ar yra pleiskanų, ekstraktas naudojamas plau-kams skalauti.

Atsakyti
QUOTE(biteMaja99 @ 2009 03 30, 10:45)
g.gif na, nemanyčiau, kad kiekviena laboratorija gali daryti tyrimus su didelėm, skirtingom paklaidom, kitaip prasmė tikrinimų ir tokių laboratorijų egzistavimo būtų...hmm blink.gif .
Norma tiriamo dalyko visada būna parašyta, kad mes paprasti vartotojai susiprastume mirksiukas.gif . 32 - tai leistinose feritino normose rezultatas, bet tam, kad plaukai turėtų sugebėjimą išsilaikyti ant galvos reikia bent 40 feritino, tam, kad jie pradėtų augti - min 70. Sesutė buvo teisi, sakydama, kad su tokiu feritinu dar gyventi galima:), bet ji juk ne dermatologė, išmananti paskutinius plaukų slinkimo tyrimus mirksiukas.gif

Aciu, uz atsakyma 4u.gif Bandysiu ieskoti priemoniu feretino kiekio atstatymui...
p.s. kiek zinau, geriau paciam neapsiimti gelezi gerti, jei gelezies kiekis normalus, o feritinas zemas, nes taip galima dar daugiau bedos prisidaryti.
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 03 30, 21:43)
pastebiu ir as kad nemazai yra ir nuluzusiu  verysad.gif  na kiek pamenu tai nuo gruodzio men taip...sausio men buvo apstoje, jau dziaugiausi, meciau visas ampules...o db vel...nu va idomu ka kraujo tyrimas pasakys... g.gif nes atrodo gyveni sveikai, priemones geros, nepigios, o vis tiek blogai jiem... doh.gif  o varnalesas tept ant visu plauku jei nuo luzinejimo? as tik i saknis itrinu  mirksiukas.gif
Papildyta:

pritariu  drinks_cheers.gif

galvoju,kad geriausia isskalauti plaukus tuo nuoviru ir nenuplauti smile.gif lauksim tavo atsakymu mirksiukas.gif .As tai dar laukiu skydliaukes hormonu tyrimu- po velyku bus.Tada ziuresiu ka toliau daryti. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Eve-line @ 2009 03 31, 09:54)
nu va, vakar skalavau plaukus varnalesu ir medetku nuoviru... MAn patinka.

vakar vis ziurejau vaistinese sampunus nuo slinkimo, noriu nupirkti bet nezinau koki  g.gif Gal Sebamed....  g.gif

Kadangi siuo metu perejau prie nuoviru, tai man idomus va sitas ekstraktas berzu lapu ir pumpuru Gal yra bandziusiuju? Jei slenka plaukai ar yra pleiskanų, ekstraktas naudojamas plau-kams skalauti.


toks klausimukas iskilo, o jei pasiruosi to nuoviro 1 ltr (cia apie varnalesu- medetku), tai ji per karta ir sunaudoji,ar galima per 2-3 k. blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akvii @ 2009 03 31, 13:25)
galvoju,kad geriausia isskalauti plaukus tuo nuoviru ir nenuplauti  smile.gif lauksim tavo atsakymu mirksiukas.gif .As tai dar laukiu skydliaukes hormonu tyrimu- po velyku bus.Tada ziuresiu ka toliau daryti. rolleyes.gif
Papildyta:
toks klausimukas iskilo, o jei pasiruosi to nuoviro 1 ltr (cia apie varnalesu- medetku), tai ji per karta ir sunaudoji,ar galima per 2-3 k. blush2.gif   4u.gif

na, per 2-3 kartus neiseis, nes man jau kita diena nuoviras surugo ir smirdantis tapo. siaip tai viso litro net per daug manau. beje, manau reiketu ta nuovira imasazuoti i saknis, palaikyti koias 5 min ir nuplauti nuo plauku, nes as vakar nenuploviau, tai keisti pasidare. o kai nuplaunu tai viskas OK thumbup.gif

As irgi uzsirasiau skydliauke tirtis, bet tik balandzio pabaigoje tirs doh.gif eiles... siand pasidariau bendra kraujo tyrima, ryt suzinosiu rezultatus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eve-line: 31 kovo 2009 - 12:30
QUOTE(Eve-line @ 2009 03 31, 13:28)
na, per 2-3 kartus neiseis, nes man jau kita diena nuoviras surugo ir smirdantis tapo. siaip tai viso litro net per daug manau. beje, manau reiketu ta nuovira imasazuoti i saknis, palaikyti koias 5 min ir nuplauti nuo plauku, nes as vakar nenuploviau, tai keisti pasidare. o kai nuplaunu tai viskas OK  thumbup.gif

As irgi uzsirasiau skydliauke tirtis, bet tik balandzio pabaigoje tirs  doh.gif eiles... siand pasidariau bendra kraujo tyrima, ryt suzinosiu rezultatus.

aaisku,geriau jo daug neprisidaryti,tuo labiau kad plaukai nera nei stori,nei ilgi. ax.gif Jo eiles tai taip as irgi islaukiau kazkur virs menesio.Butinai parasyk savo kraujo tyrimo rezultatus. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 03 31, 13:28)
na, per 2-3 kartus neiseis, nes man jau kita diena nuoviras surugo ir smirdantis tapo. siaip tai viso litro net per daug manau. beje, manau reiketu ta nuovira imasazuoti i saknis, palaikyti koias 5 min ir nuplauti nuo plauku, nes as vakar nenuploviau, tai keisti pasidare. o kai nuplaunu tai viskas OK  thumbup.gif

As irgi uzsirasiau skydliauke tirtis, bet tik balandzio pabaigoje tirs  doh.gif eiles... siand pasidariau bendra kraujo tyrima, ryt suzinosiu rezultatus.

Kur eiles randate?? Man vilniuje kita diena atsakymas parejo..
Atsakyti
mergaites, butu idomu suzinoti kur jus tiriates? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 03 31, 13:28)


As irgi uzsirasiau skydliauke tirtis, bet tik balandzio pabaigoje tirs  doh.gif eiles... siand pasidariau bendra kraujo tyrima, ryt suzinosiu rezultatus.


gavau siand tyrimu ats... doh.gif kraujas, gelezis, feritinas OK, bet padidejes skydliaukes hormonas TSH verysad.gif einu kt sav pas endokrinologa doh.gif
Papildyta:
QUOTE(shineT @ 2009 03 31, 20:22)
mergaites, butu idomu suzinoti kur jus tiriates?  4u.gif

as ejau i poliklinika ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 03 31, 20:03)
Kur eiles randate?? Man vilniuje kita diena atsakymas parejo..

zinok ir as turejau laukt endokrinologo bene 2,5 sav doh.gif jau tik savaite liko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 03 31, 20:03)
Kur eiles randate?? Man vilniuje kita diena atsakymas parejo..

taip privaciai gal ir nera tu eiliu.Bet poliklinikose doh.gif Ir uzsiregistruot ne taip paprasta. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 03 31, 21:00)
gavau siand tyrimu ats... doh.gif  kraujas, gelezis, feritinas OK, bet padidejes skydliaukes hormonas TSH  verysad.gif  einu kt sav pas endokrinologa  doh.gif
Papildyta:[/B]

as ejau i poliklinika  ax.gif
Papildyta:

zinok ir as turejau laukt endokrinologo bene 2,5 sav  doh.gif jau tik savaite liko  bigsmile.gif

Tai liuks thumbup.gif kad kraujukas geras.Idomu koks feritinas ir TSH,jei gali parasyk ax.gif 4u.gif
Atsakyti