Įkraunama...
Įkraunama...

Sushi

QUOTE(ekona @ 2010 11 04, 18:40)
As verdu ir maisau ir galvos sau nesuku  biggrin.gif netgi ryzius imu paprastus, o ne tuos spec susiams  ax.gif



As irgi nebijau atidengt ar permaisyt, bet pabandziau imt kitus ryzius ale bus pigiau, tai nesamone, visai ne tas skonis, daugiau tokiu eksperimentu nedarau. schmoll.gif
Atsakyti
Siandien jau isbandyti susiai, labai skanu...Dariau su sudyta lasisa, agurku ir filadelfijos sureliu.. Kas liecia ryzius, tai jie man prikibo prie puodo dugno, na svarbu, kad didzioji dalis liko sveiki biggrin.gif Siaip kelis kartus maisiau juos, bet kadangi to vandenuko pilasi neperdaugiausiai ir jo greit nebelieka, gal todel...Bet siaip gavosi laaabai kibus. Siandiena buvo tik pabandymui, o ryt darysiu jau daugiau ax.gif Tikrai nera labai sudetinga, reikia tik praktikos smile.gif
Atsakyti
Niekada nemaišau ir neatidarinėju puodo, kai ryžiai verda. Ar sushiams, ar šiaip. Ir dar sandariai su folija dangtį "užkamšau". Po 15-17 min virimo dar leidžiu 5 min pastovėt nuo ugnies nuėmus. Visada idealūs ryžiai išeina.
Atsakyti
Na man siaip jie labai geri isejo, iskyrus tuos, kurie prikibo prie puodo dugno..Norejau nemaisyt, bet kaip pamaciau kad vandens nebeliko, tai pamaisiau...bet nepagelbejo..gal puodas kaltas biggrin.gif
Atsakyti
Visada dedu 1 puodelį ryžių + 1 1/3- 1 1/4 puodelio vandens. Nesvarbu, kad paskui vandens nebesimato, maišyt nereikia, ryžiai gi garinasi, o ne verda. Svarbu kai užverda ugnį numažint iki minimalios, kad tik vos vos burbuliavimui užtektų. Neprilips tada ir prie prasčiausio puodo smile.gif
Atsakyti
Tikrai viska taip ir dariau - stikline ryziu ir 1 1/4 vandens, o ugnis buvo minimali..bet prilipo smile.gif
Atsakyti
Na, tada turbūt prilipo dėl to, kad puodo dangtis praleido drėgmę, daug išgaravo, be to dar atidarėt ir pamaišėt.
Atsakyti
QUOTE(Bananamio @ 2010 11 05, 11:11)
As irgi nebijau atidengt ar permaisyt, bet pabandziau imt kitus ryzius ale bus pigiau, tai nesamone, visai ne tas skonis, daugiau tokiu eksperimentu nedarau.  schmoll.gif

o kokius kitus bandėte? pagal išvaizdą "Skanėja. Sušių ryžiai" yra tokie patys kaip ir "Skanėja. Apvalieji ryžiai" pagal aprašymą Sušių yra glitūs, o apvalieji - labai lipnūs. kaži kame skirtumas? g.gif gal kas mėginot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lindra: 07 lapkričio 2010 - 13:27
QUOTE(Lindra @ 2010 11 07, 14:23)
o kokius kitus bandėte? pagal išvaizdą "Skanėja. Sušių ryžiai" yra tokie patys kaip ir "Skanėja. Apvalieji ryžiai" pagal aprašymą Sušių yra glitūs, o apvalieji - labai lipnūs. kaži kame skirtumas?  g.gif gal kas mėginot?



man skanėjos ryžiai visai nepatiko, tuo tarpu rimi suši ryžiai labai neblogi, ir kaina nesikandžioja. tikrai rekomenduoju, nes praktiškai nesiskiria nuo tų brangiųjų iš "skonio studijos".

neseniai pasitikėjau pardavėja vienoje prieskonių parduotuvėje, pardavinėjo ale suši ryžius, nors jie buvo ilgagrūdžiai, patikėjus susigadinau vakarą ir visą kalną gerų suši produktų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pik @ 2010 11 07, 14:38)
man skanėjos ryžiai visai nepatiko, tuo tarpu rimi suši ryžiai labai neblogi, ir kaina nesikandžioja. tikrai rekomenduoju, nes praktiškai nesiskiria nuo tų brangiųjų iš "skonio studijos".

o kame tas nepatikimas? (t.y. kuo nepatiko?)
vakar dariau su Skanėja "Sušių ryžiais" ir labai gerai kibūs buvo, net nežinau prie ko "prikibti" smile.gif
tik recepte buvo parašyta, kad virti:
8 min ant normalios ugnies, po to dar 8 min ant silpnos ir dar 10 min palikt uždengus.
o aš viriau tik 8 min ant silpnos ir 20 min palikau uždengtus puode be ugnies,
neprisvilo ir išbrinko, kaip reikia : )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lindra: 08 lapkričio 2010 - 09:17
QUOTE(Lindra @ 2010 11 08, 10:16)
o aš viriau tik 8 min ant silpnos ir 20 min palikau uždengtus puode be ugnies,
neprisvilo ir išbrinko, kaip reikia : )

Lygiai taip pat darau ir visad rezultatas buna nepriekaistingas thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

mano vakarykščiai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lindra: 08 lapkričio 2010 - 21:29