Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

QUOTE(Renna @ 2009 03 27, 11:09)
Tikrai gerai nusilupa - išbandyta  biggrin.gif

Vaikučiams mėgstantiems "papiešti" ant sienų - praktiškiausia išdažyti kambari kokybiškais plaunamais dažais, dekoruoti lipdukais, visokiomis mielomis smulkmenėlėmis  4u.gif  Aišku, tapetai gal kiek jaukiau ir mieliau atrodo, bet kaip uždrausti vaikui savo kambaryje prie jų artintis, nes "ne duok Dieve" jis ten kažką nuplėš, apipaišys... Dažnai mamytės įsirengia vaikų kambarius kaip gražu joms, o ne kaip patiktų pačiam vaikui, ar būtų praktiška.  biggrin.gif
Negaliu klausytis, kaip mama bara vaiką "va nupirkau tau kilimą gražų, kuris taip brangiai kainavo, o tu jį ištepiai flomasteriu... daugiau tau nieko nepirksiu!" biggrin.gif

siaip sutinku,kad vaikas savo kambary yra karalius,bet jei leisi daryt ka nori,tai manau visi namai (gal ne tik savi,bet ir kitu) gali but isdailinti... pati matau kaip sunku vaikui paaiskint,kad tas kas glima namie-to negalima pardej ar kur kitur... as pastaciau molberta kreidutem ir flomikam... popieriaus ir piestuku visada yra-tik paisyk... na jei "neduok Dieve" papaisys ant sienos aisku nereikia daryt skandalo,bet paaiskint,kad taip negerai manau normalu... nuvalai siena jei nusivalo ir psio... jei ne tai nutaikius laisvo laiko perdazai... as tapetuosiu ta siena,kuri bus uz lovos biggrin.gif nepatogu pasyt bus lotuliukas.gif
aisku reik mokyt,kad daiktus reikai saugot,bet is esmes juk cia tik daiktai... mazosios vienas sedmaisis jau murzinas... valge sureli lotuliukas.gif laukiu kol atsils,kad isskalbciau... ka as noriu pasakyt-galima leist daug,bet viskas turi turet savo ribas...

QUOTE(Nerytė @ 2009 03 27, 11:26)
as pirkau PL

sitas variantas kasdienai gal perryskus, bet paziureti visai grazu biggrin.gif
user posted image

stai kazkurios issirinkas tepatas kitoj aplinkoj
user posted image

niu kaip grazu gelytes smile.gif taip nevargina...
o paskutinis "tepalas" panasus i mano pasirinktaji... gal cia patys nupaise... o gal yra kur panasiu? is kur situos paveiksliukus istraukei? 4u.gif

QUOTE(Renna @ 2009 03 27, 15:59)
Kad ir pas mus pasirinkimas skurdokas  doh.gif arba kainos astonominės
pvz, domėjausi šiuo oasis komplektu
OASIS compl02
Ji viską perkant, I togo: 17850 Lt, kaip jums tokia suma  biggrin.gif

man ju baldai grazus... aisku galetu but pigesni-turint omeny,kad cia ne medis... pas mus namie yra italisku baldu,bet negaliu pasakyt,kad ju kokybe nereali... tiesa tikrai neprasta,bet su vaikais tikriausiai bet kokie baldai greiciau devi lotuliukas.gif cia daugiau moki uz dizaina ir spalvas... as pasirinkau zaist detalem,o ne ryskius baldus pirkt(nors svarsciau ir victoriana siulomus variantus),tai is esmes jei viska paskaiciuotum-vistiek vaiko kambariui penkiazenkle suma iseina... siuos baldus pastatai,tai jau tokiu detaliu kaip fototapetu, sedmaisiu ryskiu nebereikia...
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2009 03 27, 16:11)
o paskutinis "tepalas" panasus i mano pasirinktaji... gal cia patys nupaise... o gal yra kur panasiu? is kur situos paveiksliukus istraukei?  4u.gif

is kazkokio lenkisko puslapio blush2.gif

dar radau ta kambariuka kur buvai ikelus is kitos perspektyvos siek tiek

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 27 kovo 2009 - 18:18
radau viena idomu kambariuka... patiko man ta lenta ax.gif

user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
ax.gif Tai ir as pora imetu

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Tyrksė @ 2009 03 27, 00:25)
Na, nežinau, mane tai toks vaizdas gąsdintų blink.gif Nors kai įsižiūri, visai gi nieko tas meškiukas ir kiškiukas, netgi simpatiški, bet tie jų snukučiai pritraukti iš arti sudaro tokį įspūdį, lyg kas mane stebėtų - toks MILŽINIŠKAS bigsmile.gif Na, nei aš tokiame kambary norėčiau gyventi, nei apskritai tokio kambario savo namuose norėčiau - bijočiau ir užeit į jį bigsmile.gif


drinks_cheers.gif man irgi jie kaip iš kokio siaubo filmo... schmoll.gif


QUOTE(Pingvinukas @ 2009 03 27, 10:13)
O kur yra pirkti  ax.gif



jei teisingai supratau- ieškai lipdukų. Tokie nemaži, nepopieriniai, net nežinau kokia ten medžiaga, tokia minkšta, alakamštinė, Jais ir LT yra kas prekiauja..man rodos netgi senukuose yra..o dar mačiau tame prekybos tinkle, kurio parduotuvės yra Panevežio Babilone, Alytuje (baugof pavadinimas- ar kažkaip pan blush2.gif )

O Lenkijoje visokiu lipduku aš mačiau Byalistoke esančiame statybos prekių centre (i ji visi lietuviai lekia ). Ir su žaibu makvynu ir su mikem pukuotukais ir kitų filmukų herojais ir visai neutralių..nefilmukinių... lipdukai nemaži, apie 70 СM.

Dar pagooglinus rastum ir LT kas prekiauja, kažkada netgi raštinių prekių parduotuvėje Europos PC mačiau...
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 03 30, 23:02)
jei teisingai supratau- ieškai lipdukų. Tokie nemaži, nepopieriniai, net nežinau kokia ten medžiaga, tokia minkšta, alakamštinė, Jais ir LT yra kas prekiauja..man rodos netgi senukuose yra..o dar mačiau tame prekybos tinkle, kurio parduotuvės yra Panevežio Babilone, Alytuje (baugof pavadinimas- ar kažkaip pan  blush2.gif )

O Lenkijoje visokiu lipduku aš mačiau Byalistoke esančiame statybos prekių centre (i ji visi lietuviai lekia ). Ir su žaibu makvynu ir su mikem pukuotukais ir kitų filmukų herojais ir visai neutralių..nefilmukinių... lipdukai nemaži, apie 70 СM.

Dar pagooglinus rastum ir LT kas prekiauja, kažkada netgi raštinių prekių parduotuvėje Europos PC mačiau...

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Ta juoda lentą piešimui galima ir pačiam pasidaryti, kažkokiam žurnale skaičiau, kad reikia paruošti elementarų cementinį mišinį, tik įmaišyti juodo/žalio/mėlyno (ar kokios kitos tamsios spalvos) pigmento, "užtinkuoti" ant kieto paviršiaus ar lentos, gerai išlyginti ir leisti išdžiūti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ITA @ 2009 03 30, 21:19)


thumbup.gif koks nuotaikingas vazonas

QUOTE(Renna @ 2009 03 31, 07:25)
Ta juoda lentą piešimui galima ir pačiam pasidaryti, kažkokiam žurnale skaičiau, kad reikia paruošti elementarų cementinį mišinį, tik įmaišyti juodo/žalio/mėlyno  (ar kokios kitos tamsios spalvos) pigmento,  "užtinkuoti" ant kieto paviršiaus ar lentos, gerai išlyginti ir leisti išdžiūti  4u.gif

bigsmile.gif geras...
Atsakyti
O lipdukai sienu, tik ant dazytu sienu lipdomi, ar galima ir ant tapetu, ir spintos plokstiniu duru lipdyti? ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2009 03 31, 12:12)
O lipdukai sienu, tik ant dazytu sienu lipdomi, ar galima ir ant tapetu, ir spintos plokstiniu duru lipdyti? ax.gif  rolleyes.gif

kas del tapetu tai nezinau, bet mes ant dazytu sienu lipdem, draugai ant lovytes ir komodos lipde thumbup.gif tik reikia nepamirsti gerai nuvalgyti pavirsiu nuo dulkiu ir reibalu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2009 03 31, 13:12)
O lipdukai sienu, tik ant dazytu sienu lipdomi, ar galima ir ant tapetu, ir spintos plokstiniu duru lipdyti? ax.gif  rolleyes.gif


ant tapetu nelimpa 4u.gif nebent jie butu grynai popieriniai ( ne pvz. viniliniai)
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 03 31, 13:26)
kas del tapetu tai nezinau, bet mes ant dazytu sienu lipdem, draugai ant lovytes ir komodos lipde thumbup.gif  tik reikia nepamirsti gerai nuvalgyti pavirsiu nuo dulkiu ir reibalu mirksiukas.gif

Prajuokinai, Neryte biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti