Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vaikų kambarys
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Nerytė
QUOTE(Kashaya @ 2009 03 31, 12:56)
Prajuokinai, Neryte biggrin.gif  biggrin.gif
*

doh.gif doh.gif doh.gif matai man tik vienas galvoj lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif NUVALYTI
prekestolen
QUOTE(Sirvita @ 2009 03 31, 12:12)
O lipdukai sienu, tik ant dazytu sienu lipdomi, ar galima ir ant tapetu, ir spintos plokstiniu duru lipdyti? ax.gif  rolleyes.gif
*

As kiek girdejau kad ant dazytu tikrai limpa ir ant baldeliu. Parodoj maciau lipduku, kuriuos reklamaves vyras tikino kad jie limpa visur. Pabandykite i paroda RESTA nuvykti, ji vyks balandzio 7-10 dienomis, tikrai manau bus tokio kazko is lipduku serijos.

QUOTE(Renna @ 2009 03 31, 12:35)
ant tapetu nelimpa  4u.gif  nebent jie butu grynai popieriniai ( ne pvz. viniliniai)
*

tie minkstos medziagos vadinasi viniliniai? blush2.gif
Sigitano
Na as turejau lipdukus, man sesuo is UK buvo atvezus, tai atsoko nuo tapetu po biski. O ji sake ant dazytu sienu lipde, tai labai gerai laikosi. ai va galvoju, gal yra kokia kita rusis, kurie ir ant tapetu limpa?
Žanė
QUOTE(Kashaya @ 2009 03 27, 09:28)
Vakar dar rodė. Per imageshack.com įkeltos fotkės per kažkiek laiko dingsta. Praeitoje temoje 30-am psl. jos buvo (Lilijana buvo įkėlusi).
*

gaila, bet ir ten man jau neberodo sad.gif na, idėją aš prisimenu, reikės tik paieškoti, kaip ten su lentynėlėm...
immm
QUOTE(vanesax @ 2009 03 25, 15:38)
Geras  blink.gif kone identiškai įsirengėm kambarį  biggrin.gif
Tik vat pasitvirtino mano nuojauta dėl spalvos, reikėjo sienas palikti baltas  ax.gif

*

o aš norėjau paklausti - kur pirkot lovatieses?
mes baldžiukus jau turim dabar langų ir lovų dekoravimo eilė atėjo smile.gif
Renna
QUOTE(dije @ 2009 03 31, 14:53)
As kiek girdejau kad ant dazytu tikrai limpa ir ant baldeliu. Parodoj maciau lipduku, kuriuos reklamaves vyras tikino kad jie limpa visur. Pabandykite i paroda RESTA nuvykti, ji vyks balandzio 7-10 dienomis, tikrai manau bus tokio kazko is lipduku serijos.
tie minkstos medziagos vadinasi viniliniai? blush2.gif
*

Dabar didžioji tapetų dalis vinilinių, nes popieriniai nėra labai praktiški 4u.gif
Pati išbandžiau kokybiškus lipdukus iš Disney parduotuvės - tai jie ant tapetu (labai lygaus paviršiaus) nelipo. smile.gif Ant baldų plokštės lygios - gerai lipo.
Pingvinukas
QUOTE(Renna @ 2009 04 01, 10:17)
Pati išbandžiau kokybiškus lipdukus iš Disney parduotuvės - tai jie ant tapetu (labai lygaus paviršiaus) nelipo.  smile.gif Ant baldų plokštės lygios - gerai lipo.
*

Internetu pirkote?
Renna
QUOTE(Pingvinukas @ 2009 04 01, 10:30)
Internetu pirkote?
*

Nea, parduotuvėje Klaipėdoje Aktopolyje. Tik dabar jos lyg ir nebėra g.gif
Pingvinukas
QUOTE(Renna @ 2009 04 01, 10:36)
Nea, parduotuvėje Klaipėdoje Aktopolyje. Tik dabar jos lyg ir nebėra  g.gif
*

Gal ir Vilniuje Akropolyje yra bigsmile.gif
Renna
QUOTE(Pingvinukas @ 2009 04 01, 10:48)
Gal ir Vilniuje Akropolyje yra  bigsmile.gif
*

Tik tikriausiai internetu būtų pirkti pigiau mirksiukas.gif Tie lipdukai su mike pukuotuku kainavo parduotuvėje apie 200 Lt, internetu iki 100 Lt galima nupirkti 4u.gif
ilonux
QUOTE(immm @ 2009 04 01, 09:57)
o aš norėjau paklausti - kur pirkot lovatieses?
mes baldžiukus jau turim dabar langų ir lovų dekoravimo eilė atėjo smile.gif
*

Mes užsakinėjom iš www.tavosapnas.lt, pasiuvo pagal mūsų išmatavimus thumbup.gif

QUOTE(Renna @ 2009 04 01, 10:36)
Nea, parduotuvėje Klaipėdoje Aktopolyje. Tik dabar jos lyg ir nebėra  g.gif
*

QUOTE(Pingvinukas @ 2009 04 01, 10:48)
Gal ir Vilniuje Akropolyje yra  bigsmile.gif
*

Ta parduotuvė bankrutavo verysad.gif Mes užsisakėm lipdukus taipogi iš www.tavosapnas.lt.
O šiaip tai Lenkijoj, Bialystoke, parduotuvėje Leroy Merlin nemaža pasiūla visokių Disnėjaus lipdukų. Ten kainuoja rinkinukas apie 45 zlotus, maždaug 34 Lt litais. Na bet mes jau buvom nusipirkę...
sania
Merginos o kur Klp didesnis pasirinkimas tapetu vaiku tematika. Praejau pora centru bet kazkaip nieko gero g.gif
Renna
QUOTE(sania @ 2009 04 01, 13:35)
Merginos o kur Klp didesnis pasirinkimas tapetu vaiku tematika. Praejau pora centru bet kazkaip nieko gero g.gif
*

Na man irgi Klp neteko didelio pasirinkimo vaikiškų tapetų matyti. Visur yra užsakomieji pagal katalogus pvz. nemažai Dubingiuose (Minijos balduose įsikūrę), Ermitaže (Stlingi namai) - mažokas vaikiškų katalogų pasirinkimas g.gif , va dar prisiminiau, kad Irise yra katalogų pavartyti - vaikiškų normaliom kainom yra mirksiukas.gif
sania
QUOTE(Renna @ 2009 04 01, 14:54)
Na man irgi Klp neteko didelio pasirinkimo vaikiškų tapetų matyti. Visur yra užsakomieji pagal katalogus pvz. nemažai Dubingiuose (Minijos balduose įsikūrę), Ermitaže (Stlingi namai) - mažokas vaikiškų katalogų pasirinkimas  g.gif , va dar prisiminiau, kad Irise yra katalogų pavartyti - vaikiškų normaliom kainom yra  mirksiukas.gif
*

Aciu. Kaip tik sian Irise buvau, katalogu nevarciau , bet uzkliuvo vieni tapetai, kurie tikto mano mazajai i kambariuka smile.gif Reiks tada pradet vartyt katalogus. Nors labiau megstu pirkti, tai ka galiu pamatyt gyvai...paciupinet... doh.gif
Renna
QUOTE(sania @ 2009 04 01, 14:02)
Aciu. Kaip tik sian Irise buvau, katalogu nevarciau , bet uzkliuvo vieni tapetai, kurie tikto mano mazajai i kambariuka smile.gif Reiks tada pradet vartyt katalogus. Nors labiau megstu pirkti, tai ka galiu pamatyt gyvai...paciupinet... doh.gif
*

Tai juk tie katalogai paprastai būna iš originalių tapetų gabalų suklijuoti biggrin.gif galėsit ir pačiupinėti ir gyvai pamatyti biggrin.gif
sania
QUOTE(Renna @ 2009 04 01, 15:06)
Tai juk tie katalogai paprastai būna iš originalių tapetų gabalų suklijuoti  biggrin.gif galėsit ir  pačiupinėti ir gyvai pamatyti  biggrin.gif
*

zinau, bet tas ir yra, kad mazi gabaliuku pavyzdziai...Cia kaip ir su plytelem:viana plytele atrodo grazu, o kai sudedi ju daugiau jau vaizdas gaunasi kitoks. Na bet cia jau poster_offtopic.gif biggrin.gif Greiciausiai reks rinktis is katalogu smile.gif
gandriuke...
QUOTE(Renna @ 2009 04 01, 12:54)
Na man irgi Klp neteko didelio pasirinkimo vaikiškų tapetų matyti. Visur yra užsakomieji pagal katalogus pvz. nemažai Dubingiuose (Minijos balduose įsikūrę), Ermitaže (Stlingi namai) - mažokas vaikiškų katalogų pasirinkimas  g.gif , va dar prisiminiau, kad Irise yra katalogų pavartyti - vaikiškų normaliom kainom yra  mirksiukas.gif
*

Na jo mes ir vakar pravaziavom kai kurias parduotuves Kalipedoje, tai visai neiko gero unsure.gif Bet va apie katalogu pavartyma ir uzsakyma kazkaip nepagalvojau g.gif Nu reikes dar karta apvaziuot ... Gal ir fototapetu galima uzsisakyt, nes tuos kur Ermitaze ziurejome tai man schmoll.gif schmoll.gif
Renna
QUOTE(gandriuke... @ 2009 04 01, 14:21)
Na jo mes ir vakar pravaziavom kai kurias parduotuves Kalipedoje, tai visai neiko gero  unsure.gif  Bet va apie katalogu pavartyma ir uzsakyma kazkaip nepagalvojau  g.gif  Nu reikes dar karta apvaziuot ... Gal ir fototapetu galima uzsisakyt, nes tuos kur Ermitaze ziurejome tai man  schmoll.gif  schmoll.gif
*

Fototapetų yra dubingiuose, internete Lietuvoje:
http://www.vivawall.lt/

Beto, bet kokia spaudos/dizaino/reklamos agentūra gali pagaminti specialiai Jums tuos fototapetus mirksiukas.gif
prekestolen
QUOTE(ilonux @ 2009 04 01, 12:19)
O šiaip tai Lenkijoj, Bialystoke, parduotuvėje Leroy Merlin nemaža pasiūla visokių Disnėjaus lipdukų. Ten kainuoja rinkinukas apie 45 zlotus, maždaug 34 Lt litais. Na bet mes jau buvom nusipirkę...
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif aš irgi ten nusižiūrėjau..yra ir didesnių ir mažesni rinkiniai...ir filmuku tematika ir šiaip.
Nasty Fairy
QUOTE(Elenuška @ 2009 03 27, 13:49)
Graziu vaikisku baldeliu radau, bet ir vel PL smile.gif
http://www.tommebel.webd.pl/dzieci.htm
*

bigsmile.gif vat cia tai fainuciu baldeliu yra wub.gif
Spyglienė
Kad nenumirtų temelė, akims ganyti
user posted image
user posted image
Desert
Man pirma nuotrauka kazkodel primena filma 'Skambutis' biggrin.gif
Stirna222
QUOTE(tikurila @ 2009 04 01, 21:03)
bigsmile.gif  vat cia tai fainuciu baldeliu yra  wub.gif
*

labai mieli baldeliai
ElenaR
Merginos, aš gal ir "ne į temą", bet juk vaikų kambariui smile.gif Svarstau apie ortopedinę kėdę savo būsimam antrokui. Gal kas gali patart kur galima isigyti Kaune, kiek kainuoja, kurios geresnės. Žodžiu, kas turit papasakokit. A?
Žanė
pirmojo kambariuko piešinukas toks šiek tiek psichodelinis biggrin.gif

sakykit, ar galima fototapetą klijuoti ant dažytos sienos, o paskui, reikalui esant, jį nuklijuoti. ar siena bus vis dar normali, ar reikės ją perdažyt? g.gif
prekestolen
QUOTE(Žanė @ 2009 04 07, 15:03)
pirmojo kambariuko piešinukas toks šiek tiek psichodelinis biggrin.gif

sakykit, ar galima fototapetą klijuoti ant dažytos sienos, o paskui, reikalui esant, jį nuklijuoti. ar siena bus vis dar normali, ar reikės ją perdažyt?  g.gif
*

na čia priklauso nuo dažų kokybės, atsparumo ir nuo klijų. Gali beplėšiant dalis tapeto likti- teks skusti- otai jau dažai kartu nusiskus. Jei geri klijai. Arba gali kartu su klijais ir dažai nusilupti...manau tektu perdažyti vistiek... g.gif

Edutis
QUOTE(ITA @ 2009 03 30, 22:19)
Tai ir as pora imetu
user posted image

Nors ir šaltos spalvos, bet man labai žiūrisi tas kambariukas.

Žane, po tapetų nuklijavimo sieną tikrai tektų perdažyti.

*Dita*
QUOTE(Desert @ 2009 04 07, 10:28)
Man pirma nuotrauka kazkodel primena filma 'Skambutis'  biggrin.gif
*

man irgi pirma mintis sove biggrin.gif nors sita mergaite nera tokia gazdinanti smile.gif
uogute
QUOTE(Renna @ 2009 03 27, 13:59)

Ji viską perkant, I togo: 17850 Lt, kaip jums tokia suma  biggrin.gif
*

blink.gif
Žanė
QUOTE(*Dita* @ 2009 04 08, 13:57)
man irgi pirma  mintis sove biggrin.gif nors sita mergaite nera tokia gazdinanti smile.gif
*

nėra, bet turi kažką tokio lotuliukas.gif žodžiu, neklijuočiau pas vaiką smile.gif
Mazule
Mergaitės - sos - mirtinai reikia mano panelytei rašomojo stalo į kambarį - gal kuri kokį vertą dėmesio užmatėt, gal galit pasiūlyti - nu nieko nerandu doh.gif
prekestolen
QUOTE(Mazule @ 2009 04 08, 21:30)
Mergaitės - sos - mirtinai reikia mano panelytei rašomojo stalo į kambarį - gal kuri kokį vertą dėmesio užmatėt, gal galit pasiūlyti - nu nieko nerandu  doh.gif
*

o už kokią sumą ieškote..?

Aš kažkaip save nuteikinėju dėl tokio stalo

user posted image

tiek kad kaina kanda, bet... rolleyes.gif
Mazule
Kaina nėra tiek svarbi kiek funkcionalumas - šis įspūdingai atrodo, bwet labai nepraktiškas - nėra stalčiukų schmoll.gif
prekestolen
QUOTE(Mazule @ 2009 04 09, 08:33)
Kaina nėra tiek svarbi kiek funkcionalumas - šis įspūdingai atrodo, bwet labai nepraktiškas - nėra stalčiukų  schmoll.gif
*

Yra papildomai stalčiukai ant ratuku.
Aš Dalios salone apžiūrėjau, katalogėlis yra (neberandu tik jo, ten nuoroda buvo su geresne info anglu k puslapyje) - tai ir stalčiukų ir papildomų lentynėlių galima dapirkti. bet...jei nesat nusistačiusi prieš MD plokšte, tai galima ta tumbačką su stalčiukais pasidaryt daug pigiau pas baldininkus ir pastatyti prie stalo ar po stalu. . Mes toki varianta apgalvojom. Imtume tik pati "augantį" stalą ir kėdę. O visus stalčių blokus ir lentynas glaima ir prikomponuoti už mažesnę kaina iš pigesnių medžiagų.
Sirvita
QUOTE(dije @ 2009 04 09, 09:51)
Yra papildomai stalčiukai ant ratuku. 
Aš Dalios salone apžiūrėjau, katalogėlis yra (neberandu tik jo, ten nuoroda buvo su geresne info anglu k puslapyje) - tai ir stalčiukų ir papildomų lentynėlių galima dapirkti. bet...jei nesat nusistačiusi prieš MD plokšte, tai galima ta tumbačką su stalčiukais pasidaryt daug pigiau pas baldininkus ir pastatyti prie stalo ar po stalu. .  Mes toki varianta apgalvojom. Imtume tik pati "augantį" stalą ir kėdę. O visus stalčių blokus ir lentynas glaima ir prikomponuoti už mažesnę kaina iš pigesnių medžiagų.
*

as taip pat jau sugalvojau, kad stalciuku blokas butinai butu ant ratuku -mobilus smile.gif , nes jei kartais tektu stalo vieta pekeisti ar kaip, kad galetum stumdyti ji kur nori.
Man to stalo krastas arciausias prie sedinciojo, atrodo ziauriai nepatogus schmoll.gif , kazkoks lovys, rolleyes.gif suaugusiam gal jis ir netrugdys-rankos ilgesnes, bet vaikui ...nezinau g.gif
prekestolen
QUOTE(Sirvita @ 2009 04 09, 10:10)
as taip pat jau sugalvojau, kad stalciuku blokas butinai butu ant ratuku -mobilus smile.gif , nes jei kartais tektu stalo vieta pekeisti ar kaip, kad galetum stumdyti ji kur nori.
Man to stalo krastas arciausias prie sedinciojo, atrodo ziauriai nepatogus schmoll.gif , kazkoks lovys, rolleyes.gif  suaugusiam gal jis ir netrugdys-rankos ilgesnes, bet vaikui ...nezinau g.gif
*

gal atrodys kad labai giriu ta stala- bet tikrai nesu ju atstove.. schmoll.gif rolleyes.gif

tas lovys uzsidengia tomis slankiojanciomis liniuotemis.

Yra stalas tik kaip rašYmui, piešimui, yra pritaikytas kopiuterio pastatymui..jie kelių rūšių.

VA RADAU JU puslapį su visais pavyzdžiais. 4u.gif http://www_comfpro_com_tw/english/pro_01_1.html

O LT prekiauja Vadasiga, domus galerijoje ir Dalios balduose.

Dar radau lankstinuka iš vaikų parodos parsitemptą- panašiais baldais prekiauja ir www.bustoharmonija.lt
ziogiux
QUOTE(dije @ 2009 04 09, 11:34)
gal atrodys kad labai giriu ta stala- bet tikrai nesu ju atstove.. schmoll.gif  rolleyes.gif

tas lovys uzsidengia tomis slankiojanciomis liniuotemis.

Atrodo yra stalu ir be to lovio.  g.gif

Yra stalas tik kaip rašumui, piešimui, yra pritaikytas kopiuterio pastatymui..jie kelių rūšių.
*

labai gražūs ir patogūs MOLL stalai, tik kainyte doh.gif jais būsto harmonija prekiauja.
nikute
QUOTE(dije @ 2009 04 09, 09:27)
*

Kokia kaina maždaug tokio stalo + kėdė?
prekestolen
va iš busto harmonijos mano svajojama baldukų kompozicija sūnaus kambariui...

user posted image

o kainos būsto harmoninjoje didesnes nei vadasigos baldu. Vadasigos kede ir stalas grubiai apie 2000 (kede kazkur apie 800). O busto harmonijos lankstinuke esu uzsirasiusi kad pigiausias stalas su kede virš 3000 doh.gif

Na reikia skambinti, teirautis- bus tiksliausia. mirksiukas.gif
Nerytė
man tai glumina tokiu stalu kainos, nu nepasiruosus moketi 3000 uz kede ir stala doh.gif gerai, kad man dar nereikia tuo rupintis ax.gif
Pingvinukas
QUOTE(dije @ 2009 04 09, 09:27)
Aš kažkaip save nuteikinėju dėl tokio stalo
user posted image

*

Man kėdė super atrodo, kad patogi 4u.gif Stalo paprasto norėsiu ax.gif
jovitn
QUOTE(Nerytė @ 2009 04 09, 16:11)
man tai glumina tokiu stalu kainos, nu nepasiruosus moketi 3000 uz kede ir stala doh.gif  gerai, kad man dar nereikia tuo rupintis ax.gif
*

o man labai aktualu, nes maniskiui 7 jau rolleyes.gif , bet manau ,kad uz tokia suma galiu tikrai rast kazka geresnio dirbtinai cia ta kaina ispusta uz augancius baldus, vokietijoj jau pries 7 metu tokiu buvo........
Karolina...xD
Akių paganymui... 4u.gif Man labai patiko lovytė, ten jei neklystu jos apačioje yra stalčiukai ir taip labai gražiai žiūrisi... thumbup.gif
user posted image
prekestolen
Atsiprašau, jei kartojuosi... blush2.gif

Gal yra mamų, pirkusių Puikio baldus. Išvaizda kai kurių visai žaisminga. O kaip kokybė???
ostė
Man to stalo krastas arciausias prie sedinciojo, atrodo ziauriai nepatogus schmoll.gif , kazkoks lovys, rolleyes.gif suaugusiam gal jis ir netrugdys-rankos ilgesnes, bet vaikui ...nezinau g.gif

Mes turim tokį panašų tai tas lovys tikrai nėra nepatogus. Kur dedasi rankos jis užsidengia su tokia liniuote specialia ir kiek į ta lovį visokio gėrio telpa doh.gif , tik pakeli ta liniuotę ir visi pieštukai po ranka. 4u.gif
labamba
QUOTE(Pingvinukas @ 2009 04 09, 15:44)
Man kėdė super atrodo, kad patogi  4u.gif Stalo paprasto norėsiu  ax.gif
*

o man kede be rankom tu atlosu atrodo nepatogi vaikui g.gif nu jau kaineles uzvarytos doh.gif siaubas
prekestolen
QUOTE(labamba @ 2009 04 10, 11:03)
o man kede be rankom tu atlosu atrodo nepatogi vaikui g.gif nu jau kaineles uzvarytos doh.gif siaubas
*

O man su porankiais kaip tik atrodo nepatogi. Aš net darbe savajai esu nuėmusi, nes stodama visad užkliūdavau.. doh.gif Ir be to gi kai vaikas rašo- rankos turi būti ant stalo. rolleyes.gif

Taip, kainos nežmoniškos, bet kad kolkas nieko pigiau nepasiūlo alternatyvaus. verysad.gif
Burtininke
Mamytės gal žinot adresiukų iš kur būtų galima nusipirk/parsisiųst gražių lipdukų vaikų kambariui g.gif Man reikia būtent drugelių, bet niekur nerandu doh.gif
jeila
QUOTE(Burtininke @ 2009 04 17, 13:47)
Mamytės gal žinot adresiukų iš kur būtų galima nusipirk/parsisiųst gražių lipdukų vaikų kambariui  g.gif Man reikia būtent drugelių, bet niekur nerandu  doh.gif
*

o geras smile.gif kur pirkot tuos tapetus kur avatare?
Žanė
QUOTE(Burtininke @ 2009 04 17, 13:47)
Mamytės gal žinot adresiukų iš kur būtų galima nusipirk/parsisiųst gražių lipdukų vaikų kambariui  g.gif Man reikia būtent drugelių, bet niekur nerandu  doh.gif
*

šioje kolekcijoje yra man labai graži drugelių tema, tačiau lipdukų čia neradau. bet jei labai norėsis, tai galima užsakyt tapetų vieną ruloną ir pakarpyt, arba tik dalį sienos klijuoti. arba galima medžiagą lovatiesei, užuolaidoms užsakyt. patikrinkite kitus puslapius, ten yra ir spalvotų.
Papildyta:
o, radau ir lipdukus štai čia. patikrinkite abu puslapius 4u.gif

user posted image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.