Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

QUOTE(GD-Baskervilis @ 2009 05 06, 13:37)
Teko va tokią konstrukciją sugalvoti :


thumbup.gif thumbup.gif Ir gažu ir patogu ir funkcionalu..
Atsakyti
QUOTE(blondine @ 2009 05 04, 08:10)
"Kažkas gražaus" labai subjektyvus dalykas. Kas vienam gražu, kitam gali visai nepatikti.  g.gif  Parodyk, arba papasakok, kas tau gražu. (o dažnai būna, kad žmonės ieškodami, kas jiems gražu ir atranda, ko konkrečiai jie norėtų)

as turejau galvoje kanors grazaus,kad derintusi man sienos su tais roletais ir zirafom,as galvoju ar kanors piesti ant vienos laisvesnes sienos,ar geriau su tapetu pazaisti,kai ateis geniali mintis i galva imesiu ideja cia biggrin.gif

QUOTE(Jusma @ 2009 05 05, 13:53)
Mes va vaiko kambarį išdažėm dviejų atspalvių mėlyna spalva, plius vieną sieną dryžiais. Dabar komplektuosim užuolaidas ir visa kita.

kaip noreciau pamatyti bigsmile.gif kolkas musu vaiko kambari visos sienos isdazytos melynai,bet as noriu kazka pakeisti,labai idomu kaip tie dryziai ziurisi prie melynu sienu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(GD-Baskervilis @ 2009 05 06, 14:37)
Teko va tokią konstrukciją sugalvoti :

Eina sau, nerealu. Pati mielai ten miegočiau.
Kažkur žurnale mačiau šitą idėja. thumbup.gif
Atsakyti
o man tokia konstrukcija tai kazkaip ne itin priimtina, palubej miegoti unsure.gif
na nebent ten dar bent 1.5 m auskcio yra erdves
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2009 05 07, 09:06)
o man tokia konstrukcija tai kazkaip ne itin priimtina, palubej miegoti  unsure.gif
na nebent ten dar bent 1.5 m auskcio yra erdves


Tai žinoma kad toks loftinis variantas tinka ne standartiniuose butuose. mirksiukas.gif Ten kur lubos aukstos. Pvz senos statybos namuose
Atsakyti
QUOTE(GD-Baskervilis @ 2009 05 06, 13:37)
Teko va tokią konstrukciją sugalvoti :


Idėja liuks būtų, bet... ar tik man taip atrodo, ar ten tikrai ant lovos laisvai atsisėsti kaip ir nelabai įmanoma ax.gif Atrodo viskas įdomiai ir pakankamai gražiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2009 05 06, 17:16)
as turejau galvoje kanors grazaus,kad derintusi man sienos su tais roletais ir zirafom,as galvoju ar kanors piesti ant vienos laisvesnes sienos,ar geriau su tapetu pazaisti,kai ateis geniali mintis i galva imesiu ideja cia biggrin.gif

Aš tik noriu atkreipti dėmesį į vieną aspektą. Vaikai yra linkę augti biggrin.gif . Ir labai greitai biggrin.gif . Nežinau, kokio amžiaus tavo mažiulis, bet jei planuoji įrengti kambarį ilgesniam laikui, pagalvok, ar tai patiks tavo vaikui po pvz... penkerių metų. Jei turi įtarimą, kad jau nebe - geriau visus vaikiškus piešinukus palik toms detalėms, kurias vėliau be didelio skausmo ir išlaidų galėsi pakeisti suaugiškesnėmis. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(blondine @ 2009 05 07, 12:01)
Aš tik noriu atkreipti dėmesį į vieną aspektą. Vaikai yra linkę augti  biggrin.gif . Ir labai greitai  biggrin.gif . Nežinau, kokio amžiaus tavo mažiulis, bet jei planuoji įrengti kambarį ilgesniam laikui, pagalvok, ar tai patiks tavo vaikui po pvz... penkerių metų. Jei turi įtarimą, kad jau nebe - geriau visus vaikiškus piešinukus palik toms detalėms, kurias vėliau be didelio skausmo ir išlaidų galėsi pakeisti suaugiškesnėmismirksiukas.gif

Labai geros mintys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(GD-Baskervilis @ 2009 05 06, 14:37)
Teko va tokią konstrukciją sugalvoti :
user posted image user posted image

man ta laptelių - knygų lentynų konstrukcija patiko, labai gražiai medis žiūrisi. o va lova virš durų tai schmoll.gif manau ten per maža aukščio miegoti...

QUOTE(mama_gulbe @ 2009 05 07, 10:06)
o man tokia konstrukcija tai kazkaip ne itin priimtina, palubej miegoti  unsure.gif
na nebent ten dar bent 1.5 m auskcio yra erdves

drinks_cheers.gif bet iš foto matyti, kad 1,5 metro ten nėra, bent jau tiap atrodo.
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 05 06, 14:57)
thumbup.gif  thumbup.gif  Ir gažu ir patogu ir funkcionalu..

g.gif suabejociau.
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 05 07, 14:25)
man ta laptelių - knygų lentynų konstrukcija patiko, labai gražiai medis žiūrisi. o va lova virš durų tai  schmoll.gif  manau ten per maža aukščio miegoti...

Esu tokioj miegojus, tai labai faina, ir jauku thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

Pradžioje buvo suplanuota kad vietoje lovos bus tik čiužinys, ir galvugalis aukščiausioje dalyje, ... realybėje pasirodė kitaip - patys vaikai pasidarė kaip jiems patogiau ax.gif
Atsakyti