Įkraunama...
Įkraunama...

Ramybe sužavėjęs Tailandas

QUOTE(Utopia @ 2009 04 21, 17:50)
Na, pasikartosiu, tikrai puikus pasakojimas, labai greit ir smagiai susiskaitė, gaila, kad baigės. smile.gif
Bet linkiu jums dar daug kelionių ir kad grįžę jas visas mums papasakotumėt. cool.gif


linkėjimus su malonumu priimu wub.gif

QUOTE(aurelija789 @ 2009 06 04, 17:09)
pasakojimas tikrai nuostabus  thumbup.gif  bet uzduosiu toki nekuklu klausima  4u.gif kiek bent jau apytiksliai kainavo jums visa kelione? blush2.gif


apytiksliai su pirkiniais, nors ir minimaliais, lizingo palūkanom ir pan., apie 13-15 su trimis nuliais doh.gif kažkur turėjau ir tikslius skaičiavimus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠA: 05 birželio 2009 - 08:08
QUOTE(aurelija789 @ 2009 06 04, 18:09)
pasakojimas tikrai nuostabus  thumbup.gif  bet uzduosiu toki nekuklu klausima  4u.gif kiek bent jau apytiksliai kainavo jums visa kelione? blush2.gif

nors as ne ASA, bet buvau Tailande+Kambodzoj beveik tuo paciu laiku. Kelione po Tailanda (17 dienu) + Kambodza (5 dienos) truko 22 dienas, ir kainavo 13.000 Lt dviems (su viesbuciais, pirkiniais, vaistais, maistu, ekskursijom, vietiniais ir tarptautiniais skrydziais ir t.t.) smile.gif Manau, kad cia labai pigu tokiai kelionei tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2009 03 24, 23:09)
Protu vis dar sunkiai suvokiu, kad visa tai pastatė žmonės I amžiuje. Gal tikrai čia nebuvo apsieita be kitų planetų gyventojų pagalbos... Bet apmąstymus nutraukia gandas apie pietus. Važiuojame pietauti, o, čia turbūt mums juos ir veža smile.gif


Aš turiu gidą apie Angkor šventyklas, bet ten kažkaip visur minima jų statybos laikotarpis 900-1100 metai po Kristaus. g.gif

QUOTE(mildosius @ 2009 03 25, 11:07)
Musu gidas pasakojo kad po poros metu visus tuos medzius ir ju saknis pjaus  doh.gif  nes jie labai ardo sventykla. cia kalbu apie ta sventykla kur filmavo "Lara kroft kapu plesike". ir budami ten jau mateme kad pora medziu buvo paruosti kirtimui, neisivaizduoju kaip ta vieta atrodys be tu medziu, as tai pagrinde tik del ju ir vaziavau i ta ankorvata, man jie didziausia ispudi padare is viso sventyklu komplekso. taip kad kas norit juos pamatyti, skubekite kol dar ju neisnaikino...


Mhm, tie medžiai tikrai labai įspūdingi. Mes buvom šią vasarą ir keli medžiai jau buvo nukirsti... Atrodo tikrai baisiai ir nebėra to šventyklų mistiškumo ir didingumo... Keistuoliai.
Papildyta:
O šiai tai labai išsamus reportažas, matosi, kad rašėt iš širdies. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2009 08 04, 22:23)
Aš turiu gidą apie Angkor šventyklas, bet ten kažkaip visur minima jų statybos laikotarpis 900-1100 metai po Kristaus.  g.gif
Mhm, tie medžiai tikrai labai įspūdingi. Mes buvom šią vasarą ir keli medžiai jau buvo nukirsti... Atrodo tikrai baisiai ir nebėra to šventyklų mistiškumo ir didingumo... Keistuoliai.

taip, kalta, X amžius 4u.gif
gaila medžių verysad.gif nors jie ir griauna šventyklas, bet įspūdis koks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2009 04 21, 16:33)

Jei kam reikėtų, tai pora kontaktų, kuriuos drąsiai rekomenduojam:
Tailandas: Kostia (Konstantinas), russian speaking tour gide, tel. 0816531420, el. p. gunnarbel@nm.ru
Kombodža: Borisas (Chhean Vibol), russian speaking tour gide, tel. (8 55)12884908, el. p. lvibol@yahoo.com

Fotoreportazas thumbup.gif
O su sitais gidais gal geriau is LT susikontaktuoti el pastais,susitarti kada noretusi ekskursiiju g.gif ax.gif
Gal praleidau,gal buvo kur rasyta o kokios ekskursiju kainytes ax.gif
Labai aciu uz atsakymus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 01 16, 12:09)
Fotoreportazas thumbup.gif
O su sitais gidais gal geriau is LT susikontaktuoti el pastais,susitarti kada noretusi ekskursiiju g.gif  ax.gif
Gal praleidau,gal buvo kur rasyta o kokios ekskursiju kainytes ax.gif
Labai aciu uz atsakymus ax.gif

Is Lietuvos as buvau parasiusi emaila. Man atsiunte gides telefono nr. Tailande, sake pries 2-3 dienas iki norimos ekskursijos dienos jai paskambint. Taip ir padariau smile.gif Tai buvo kol kas geriausia gide is visu iki tol turetu - Natalija is Natalie Tours
Atsakyti
QUOTE(Archideja @ 2010 01 16, 10:53)
Is Lietuvos as buvau parasiusi emaila. Man atsiunte gides telefono nr. Tailande, sake pries 2-3 dienas iki norimos ekskursijos dienos jai paskambint. Taip ir padariau smile.gif Tai buvo kol kas geriausia gide is visu iki tol turetu - Natalija is Natalie Tours

bet cia jau kita gide?Asa rekomenduoja Kostia ir Borisa..o situos buvote isbandziusi gidus? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 01 16, 11:55)
bet cia jau kita gide?Asa rekomenduoja Kostia ir Borisa..o situos buvote isbandziusi gidus? mirksiukas.gif

Aš su Natalija nekeliavusi, bet Archidėjos rekomendacija pasitikėčiau 4u.gif
Atsakyti
ASA jus kaip suprantu emete visa paketa keliones-skrydis ir plius is karto rezervuoti viesbuciai?Turbut teisingai supratau ?Poto tik jau vietoje ekskursijas emete?
Beje ar visur galima fotografuoti ar yra kazkokie mokesciai tam?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠA: 18 sausio 2010 - 12:22
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 01 17, 09:48)
ASA jus kaip suprantu emete visa paketa keliones-skrydis ir plius is karto rezervuoti viesbuciai?Turbut teisingai supratau ?Poto tik jau vietoje ekskursijas emete?
Beje ar visur galima fotografuoti ar yra kazkokie mokesciai tam?

Taip, mes iš LT organizatorių ėmėme skrydį ir apgyvendinimą (2 n. Bankoke ir 12 n. Patajoj), o ekskursijas prikom vietoj (kelias iš savų, kitas iš vietinių).
Jei atmintis neapgauna, atskirai už filmavimą/fotografavimą nemokėjom, bet buvo kelios šventyklos, kurių viduje buvo draudžiama fotografuoti. Aišku, tuose visuose gyvūnų šou po pasirodymo dauguma palieka pinigėlių, bet ten jau ne už foto, o už patį pasirodymą. Ai, tiesa, X-show negalima fotografuoti, ten prieš įeinant gidui paliekami visi fotoaparatai, mobilieji su fotografavimo funkcija, o apsaugininkai dar patikrina. Ir Bankoke teatre spektaklio metu negalima, irgi fotoaparatai paliekami saugojimo kamerose. Čia jau tiesiog draudžiama filmuoti/fotografuoti ir taškas.
Atsakyti
Nuostabus pasakojimas, o foto - super thumbup.gif
Atsakyti
AŠA turiu keleta klausimu 4u.gif
kokiame viešbutyje buvote apsistoje?

I kambodža ir upe Kwai keliavote su Kostia, pastebejau kad kainos pas jį gerokai didesnes nei imant is tezu ax.gif ar man tik taip pasirode ar ne? blush2.gif jei skiriasi tai kuom skiriasi keliaujant su juo ir su tezas, klausiu todel kad skirtumas nemazas o musu grupe didele, tai nesinoretu labai jau metyti pinigeliu jei skirtumo jokio nera blush2.gif

Ar adapteriu viešbučiuose nereikėjo?

kodėl išvažiuojant savo lagaminus viniojote į folija?

kokia valiuta vezetes? ir kur geriausiai keisti į batus?

Kaip suprantu tuo laiku i Vietnama nelabai organizavo keliones ar nevaziavot? 4u.gif

Atsakyti