Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 3

QUOTE(pmociute @ 2009 03 26, 02:48)
Krepšys thumbup.gif , tik nuotrauka mažoka smile.gif
Papildyta:
pukučiai, viskas taip pat, kaip įprastai pinant, tik šiuo atveju apžergiant po dvi vyteles. Pabandyk . smile.gif

as taip numaniau bet nemeginau dar laukiau jusu kol atsakysit nu siandien pameginsiu o as viena naujiena nupyniau dar neiviena turbut to nepynet tai kai pabaiksiu pasirodysiu mirksiukas.gif(o gal ir pyne tiesiog dar nepasirode bigsmile.gif )
dabar kad pagavau pinimo azarta sakes ir mama jau uzsiprase sako tiek prisipynei tai ir man viena nupink bigsmile.gif tai jau pirmas uzsakymas biggrin.gif
Papildyta:
sakau reikia parodyt kad ir as dirbu o ne vien pliurpiu lotuliukas.gif
stai mano krepsiukas
user posted image

user posted image

jis seip tai taip neblizga schmoll.gif kaip nuotraukoje atrodo
tiesiog nuo blico atsispindi naturoje beveik visai neblizga bigsmile.gif
Papildyta:
kazkaip man jie gyvai grazesni as nemoku nupaveiksluoti kai paziuriu nuotrauka man jie tokie nelabai g.gif ir tokie tamsus nors tokie nera tamsus kaip foto vos ne juodi atrodo g.gif
Atsakyti



Labas,vakaras

Pukuciai, puikus krepsiukas thumbup.gif ir as toki piniau tik mano sleivas gavosi
Atsakyti
QUOTE(pukučiai @ 2009 03 26, 17:33)
stai mano krepsiukas
jis seip tai taip neblizga  schmoll.gif  kaip nuotraukoje atrodo
tiesiog nuo blico atsispindi naturoje beveik visai neblizga  bigsmile.gif

kazkaip man jie gyvai grazesni as nemoku nupaveiksluoti kai paziuriu nuotrauka man jie tokie nelabai  g.gif  ir tokie tamsus nors tokie nera tamsus kaip foto vos ne juodi atrodo  g.gif


ir kaip nepagirti mirksiukas.gif liuksiškai atrodo thumbup.gif thumbup.gif tokie lygūs dailūs
Žodžiu - panos tobulėjat thumbup.gif o aš va nei laikraščių nei laiko neturiu doh.gif o tai jau vėl pradedu varvinti seilę bežiūrint kokių dailumų pripynėte bigsmile.gif
Atsakyti
Pukučiai, labai šaunus dubuo gavosi thumbup.gif
Aš jau mintį apie tokį brandinau, bet šian MB dėžių partempė, tai bandysiu dideles dėžes pinti. Kol kas tik dėkliukus kiaušiniams pyniau lotuliukas.gif
Atsakyti
pukučiai, labai gražu.Obuolia ir saulėmečkė puikiai sužaidžia spalvomis thumbup.gif O, kad nuotraukos iškraipo realų vaizdą, tai mes visos žinom: kažkaip išryškina viską, ko realiai nesimato.
O aš nupyniau krepšį dukrai. Ji dabar pasinėrė į mezgimą, tai turės kur mezginį laikyti biggrin.gif > Dar nedažytas, tačiau jai patinka nedažyti, tai gal tik lakuosiu. Žodžiu, lauksiu kol ji atvažiuos ir tars žodį smile.gif Nieko naujo, tačiau daiktas reikalingas mirksiukas.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pmociute: 26 kovo 2009 - 23:24



 ! 
aurelija789, necituokite nuotraukų !
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 27 kovo 2009 - 07:55
QUOTE(aurelija789 @ 2009 03 27, 00:23)
kaip jus padarot toki platejanti?labai grazu 4u.gif


Apipyniau tokios formas plastamsinį dubenį.
Atsakyti
QUOTE(pmociute @ 2009 03 27, 01:26)
Apipyniau tokios formas plastamsinį dubenį.

tai vat gerai kad turit toki dubeni o as neturiu doh.gif reiks tarpk kokiu sendaikciu pasieskoti gal rasiu bigsmile.gif

beja aciu mergaites uz pagiras labai malonu kad nelikau nepastebeta blush2.gif sendien dar viena toki daikciuka nupyniau bet rodisios kai pabaiksiu reikia dar numaliavoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pmociute @ 2009 03 27, 00:21)
O aš nupyniau krepšį dukrai. Ji dabar pasinėrė į mezgimą, tai turės kur mezginį laikyti biggrin.gif > Dar nedažytas, tačiau jai patinka nedažyti, tai gal tik lakuosiu. Žodžiu, lauksiu  kol ji atvažiuos ir tars žodį smile.gif Nieko naujo, tačiau daiktas reikalingas mirksiukas.gif


Įdomiai rankenos padarytos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pmociute @ 2009 03 26, 23:21)
pukučiai, labai gražu.Obuolia ir saulėmečkė puikiai sužaidžia spalvomis thumbup.gif O, kad nuotraukos iškraipo realų vaizdą, tai mes visos žinom: kažkaip išryškina viską, ko realiai nesimato.
O aš nupyniau krepšį dukrai. Ji dabar pasinėrė į mezgimą, tai turės kur mezginį laikyti biggrin.gif > Dar nedažytas, tačiau jai patinka nedažyti, tai gal tik lakuosiu. Žodžiu, lauksiu  kol ji atvažiuos ir tars žodį smile.gif Nieko naujo, tačiau daiktas reikalingas mirksiukas.gif


pmociute, laikai pynimo frontą visais 100 % thumbup.gif thumbup.gif Labai fainas darbelis, o galėtum plačiau papasakoti, kaip rankenas tokias nupynei ir įpynei? bigsmile.gif
Atsakyti
pukuciai- labai dailus krepsiukas thumbup.gif ir spalvyte man liux wub.gif
pmociute- tau kaip visad ner lygiu bigsmile.gif visad stebiuosi kaip tu sugebi tu triubeliu nesuploti???? blink.gif as noredama tvirciau-sutempiu,sutraiskau jas.... doh.gif jei teisingai supratau-tu pini daikta laisvai?
Atsakyti
QUOTE(bukasacka @ 2009 03 27, 09:09)
pukuciai- labai dailus krepsiukas  thumbup.gif  ir spalvyte man liux  wub.gif
pmociute- tau kaip visad ner lygiu  bigsmile.gif  visad stebiuosi kaip tu sugebi tu triubeliu nesuploti???? blink.gif  as noredama tvirciau-sutempiu,sutraiskau jas.... doh.gif  jei teisingai supratau-tu pini daikta laisvai?


Stengiuosi taip pinti, kad vytelės smarkiai nesusiplotų. Esu krapštukė, pinu pakankamai ilgai .Tačiau, sukdama vyreles, jas vežiu kiek galima kiečiau.
Papildyta:
QUOTE(irmulia @ 2009 03 27, 08:57)
pmociute, laikai pynimo frontą visais 100 %  thumbup.gif  thumbup.gif  Labai fainas darbelis, o galėtum plačiau papasakoti, kaip rankenas tokias nupynei ir įpynei?  bigsmile.gif


Pabandysiu vėliau nufotografuoti rankenas nufotografuoti iš arti. Manau, kad bus aišku smile.gif
Atsakyti