Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 3

QUOTE(skaidruole @ 2009 03 29, 15:09)
Bet jau darbeliai nerealiai grazus o dezute tai pakereta thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Ir man labai patiko o įpač dėžutė. Tik mergino necituokit nuotraukų. Kam to reikia
Atsakyti
QUOTE(skaidruole @ 2009 03 29, 16:09)
Bet jau darbeliai nerealiai grazus o dezute tai pakereta thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



QUOTE(kristi13 @ 2009 03 29, 16:14)
Ir man labai patiko o įpač dėžutė. Tik mergino necituokit nuotraukų. Kam to reikia

einasau kaip faina thumbup.gif thumbup.gif blush2.gif ir malonu kad jums patiko (ne tik man paciai bigsmile.gif )
Atsakyti
sveikos gyvs pynejeles 4u.gif pagaliau prisiruosiau parodyti savo darbelius... blush2.gif pinu, pinu,tik visada tingiu parodyti... tai va:
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(bukasacka @ 2009 03 31, 11:40)
sveikos gyvs pynejeles  4u.gif  pagaliau prisiruosiau parodyti savo darbelius... blush2.gif  pinu, pinu,tik visada tingiu parodyti... tai va:
My Webpage

nu saunus darbeliai thumbup.gif tas krepsiukas sukom labai patiko dar matai tu juos ir padecupazinai saunuole thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
bukasacka thumbup.gif

o as tai tik suku ir suku vyteles lotuliukas.gif , jau koki 600 turiu, tai jau kai viena diena susiruosiu pinti, tai irgi turesiu ka parodyti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LINUTUKĖ: 31 kovo 2009 - 12:22
QUOTE(bukasacka @ 2009 03 31, 10:40)
sveikos gyvs pynejeles  4u.gif  pagaliau prisiruosiau parodyti savo darbelius... blush2.gif  pinu, pinu,tik visada tingiu parodyti... tai va:


labai jau gražus tavo darbeliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Šaunuole wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 03 31, 14:22)
bukasacka  thumbup.gif

o as tai tik suku ir suku vyteles lotuliukas.gif , jau koki 600 turiu, tai jau kai viena diena susiruosiu pinti, tai irgi turesiu ka parodyti  rolleyes.gif

as ir dabar tik susku suku nes vienam reikaliukui ju nemazai reiks tai ziuresiu kaip man cia gausis uzmanimas turewtubut geras tik vat kaip su igiyvendinimu ziuresiu o veliua jau pasirodysiu mirksiukas.gif
sekmes visoms bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif vakas ir as pagaliau isbandziau siu groziu kurimo buda ax.gif
Stai rodausi savo pirmuosius blynus, nesu visiskai patenkinta, bet tikiuosi su laiku pavyks vis geriau blush2.gif biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Kotita- mano 10-tas tox atrode... bigsmile.gif sauniai padirbejai thumbup.gif tik nudazyti ir belieka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bukasacka @ 2009 03 31, 10:40)
sveikos gyvs pynejeles  4u.gif  pagaliau prisiruosiau parodyti savo darbelius... blush2.gif  pinu, pinu,tik visada tingiu parodyti... tai va:
My Webpage


Labai įdomus darbeliai 4u.gif Smagu.
Papildyta:
[quote=Kotita,2009 04 01, 13:29]
Sveikos 4u.gif vakas ir as pagaliau isbandziau siu groziu kurimo buda ax.gif
Stai rodausi savo pirmuosius blynus, nesu visiskai patenkinta, bet tikiuosi su laiku pavyks vis geriau blush2.gif

Kad visi pirmieji blynai tokie būtų biggrin.gif . Belieka tik numatyti, kas bus ateityje- thumbup.gif
Atsakyti
pmociute- dekui tau mirksiukas.gif as kvailiuke,maniau kad cia kazkokia kitokia technika doh.gif
Atsakyti
Aciu jums uz grazius ivertinimus 4u.gif stengsiuos pripint dar keleta, o tada jau vienu dazumu visus dazyt blush2.gif
Atsakyti