Įkraunama...
Įkraunama...

Pratimai - 8 minutes

o man visai tas pilvas nemazeja verysad.gif .situos pratimus darau jau 2 menesius.ir visa menesi mityba laaabai kontroliavau,i burna jokio saldumyno nepaemiau,kardio pratimus dariau (ryte 1 val ant dviracio ir vakare 1,5)ir nugarai pratimu dariau.tai matosi siek tiek konturai raumenuku,bet riebalu labai daug,atsisedi,tai issivercia barankos biggrin.gif jau nebezinau ir ka daryti.is to liudesio prisivalgiau net lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dovila @ 2009 04 04, 14:31)
o man visai tas pilvas nemazeja verysad.gif .situos pratimus darau jau 2 menesius.ir visa menesi mityba laaabai kontroliavau,i burna jokio saldumyno nepaemiau,kardio pratimus dariau (ryte 1 val ant dviracio ir vakare 1,5)ir nugarai pratimu dariau.tai matosi siek tiek konturai raumenuku,bet riebalu labai daug,atsisedi,tai issivercia barankos biggrin.gif jau nebezinau ir ka daryti.is to liudesio prisivalgiau net lotuliukas.gif


Man lygiai ta pati situacija, tik sportuoju mažiau nei du mėnesius truputį.. Nervina tos barankos kai atsisėdi. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Carolina @ 2009 04 04, 15:40)
Man lygiai ta pati situacija, tik sportuoju mažiau nei du mėnesius truputį.. Nervina tos barankos kai atsisėdi.  doh.gif

jei dar jos mazesnes butu,tai susitaikyciau,bet cia!!net kabo!fuuu.bet rek toliau sportuot,ir manau sumazinsim jas kaip reikiant thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sesyte @ 2009 04 03, 14:06)
Turiu omeny, lašiniai tirps, o raumenukai lai auga, kai jų yra saikingai, man jie nemaišo mirksiukas.gif
Taip, įtariu, kad visos daro pilvo presui smile.gif Man asmeniškai laaaaabai sustangrino. Per mėnesį 8 cm netekau mirksiukas.gif



OHO!Šaunuolė mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuviss @ 2009 04 05, 22:16)
OHO!Šaunuolė  mirksiukas.gif  thumbup.gif


Ačiū blush2.gif
Atsakyti
Uff, pagaliau po mėnesio sugrįžau į doros kelią doh.gif lotuliukas.gif Nelengva buvo vėl daryt viską ir po pilvo pratimų pajučiau, kad prasidėjo vėl doh.gif Bet nieko, nenustosiu dabar jau thumbup.gif Šį mėnesį rezultatų neužrašinėsiu, nes niekas nepasikeitė, bo buvau apsileidus unsure.gif Tai vat, tikiuos, kad šilti orai tik padidins ryžtą ir daugiau nebeaptingsiu blush2.gif
Papildyta:
Visgi, surašiau duomenis. Pasirodo, dar nuo užpakalio 1cm ir nuo šlaunų po 2cm sugabėjau netekt mėnesį gulėdama ištisai ir misdama šokoladais thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos. Ir aš noriu į jūsų būrį, jei tiki priimsit blush2.gif . Supratau, kad duomenis vedat į lentelę, bet kur ją rasti -nežinau... Ir dar - ar tuos pratimus, kurie nurodyti pirmame puslapyje, jūs darote kiekvieną dieną?? Būsiu dėkinga už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
naujoke, pasirodo ir šokoladas naudingas gali būti biggrin.gif Svarbiausia, kad su naujom pavasarinėm jėgom kimbi į sportą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2009 04 06, 13:53)
Sveikos. Ir aš noriu į jūsų būrį,  jei tiki priimsit blush2.gif . Supratau, kad duomenis vedat į lentelę, bet kur ją rasti -nežinau... Ir dar - ar tuos pratimus, kurie nurodyti pirmame puslapyje, jūs darote kiekvieną dieną?? Būsiu dėkinga už atsakymą 4u.gif

Sveika. Priimsim, tik kad pačiai noro būtų bigsmile.gif Lentelė ir prisijungimo duomenys antrame temos puslapyje, pratimus darom kaip kam išeina. Aš darau šiaip kasdien smile.gif
Atsakyti
ir aš noriu jungtis, o tuos pratimukus kur nors į diską persirašėte ar jau tiesiog mintinai žinote blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mažulė @ 2009 04 06, 15:13)
ir aš noriu jungtis, o tuos pratimukus kur nors į diską persirašėte ar jau tiesiog mintinai žinote blush2.gif


Aš tiesiai per internetą juos pasileidžiu kompe ir darau smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Merkinai geru atostogu 4u.gif

Oi man bejegyste....kas cia, gal krize po menesio sporto biggrin.gif Savaitgali nedariau, siand galvoju padarysiu tik kojoms ir uzpakaliukui blush2.gif Neturiu jegu niekam doh.gif

QUOTE(mažulė @ 2009 04 06, 15:13)
ir aš noriu jungtis, o tuos pratimukus kur nors į diską persirašėte ar jau tiesiog mintinai žinote blush2.gif

man mb israse i diska, ziuriu per tv thumbup.gif daug patogiau sportuoti negu ziurint kompiuteryje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAVa: 06 balandžio 2009 - 14:38