Įkraunama...
Įkraunama...

Pratimai - 8 minutes

QUOTE(ermentruda @ 2009 04 02, 14:10)
Sveikos mergytes 4u.gif  Saunuoles jus , kad pasportojat. Labai noriu ir as prie jusu prisijungti, ar prijimsit. Visos temos neturiu laiko perskaityt, tai gal kuri imesit nuoroda, kaip i ta lentele pakliut ir savo duomenys surasyt? mirksiukas.gif

Prisijungimas prie lentelės šios temos 2 psl. smile.gif
Atsakyti
Sveika, būtinai junkis mirksiukas.gif Filmukai 1 puslapyje drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 02 balandžio 2009 - 13:41
Aš lentelėje pildau viska vienetukais, o ne aštuntukais biggrin.gif Kažkaip tada matau, kiek kartų per mėn. sportavau. Manau nėra neteisingo pildymo varianto, kiekviena pasirenka kaip jai patogiau smile.gif
Atsakyti
ir as sugalvojau pasimatuoti,paziurekit lenteleje skirtuma koki pavyko padaryti per menesi,o paziurekit kiek pratimu dariau,nu netikiu savo akim,kad taip imanoma biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuviss @ 2009 04 02, 15:07)
ir as sugalvojau pasimatuoti,paziurekit lenteleje skirtuma koki pavyko padaryti per menesi,o paziurekit kiek pratimu dariau,nu netikiu savo akim,kad taip imanoma  biggrin.gif  thumbup.gif



tu saunuole 4u.gif

as irgi ikeliau savo ismatavimus, taigi pirmyn lithuania.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuviss @ 2009 04 02, 15:07)
ir as sugalvojau pasimatuoti,paziurekit lenteleje skirtuma koki pavyko padaryti per menesi,o paziurekit kiek pratimu dariau,nu netikiu savo akim,kad taip imanoma  biggrin.gif  thumbup.gif

Šaunuolė thumbup.gif Mane įkvepia pasiekti rezultatai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pažiūrėjau rezultatus, visos tikrai šaunuolės thumbup.gif
Atsakyti
Na ka gi pasimatavau ir as siandien, nezinau nuo ko ar nuo sporto ar nuo nesveiko maisto ribojimo, bet rezultatai YRA, pradziai as patenkinta. Toliau tikiu kad bus dar geriau bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Dziugu matyti jusu rezultatus, saunuoles thumbup.gif
As dar pabegiojau 5min, turejo sudegti 50 kcal biggrin.gif
Skaiciau zurnale, kad po treniruociu neturetu skaudeti raumenu g.gif jeigu yra skausmas, vadinasi sportuojame netaisyklingai.
Man tik pradzioje buvo skausmas , kai pradejau sportuoti, o po keliu dienu dingo
Tai cia iseina gerai ir keisti pratimu nebutina, ar kaip, pasimeciau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Manau kad sitie pratimai skirti daugiau formu palaikumui, jeigu pastoviai juos daryt kunas bus grazus !
Atsakyti
taip šie pratimai skirti tik kūną sustangrinti, o svorį man pavyko numest, pradėjus riboti savo maistą: t.y. žymiai sumažinau maisto porcijas, renkuosi sveikesnį, be to nevalgau po 18val, na kartais truputį nusižengiu šiai taisyklei blush2.gif Man, asmeniškai, šitie pratimai padėjo sumažint pilvuką, jį sustngrint bei užpakaliuką šiek tiek užriečiau thumbup.gif tai sėkmės visoms ir toliau sportuojam. mirksiukas.gif

beje, ir aplinkiniai pastebi, kad sulysau, vis pagiria. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edditka: 03 balandžio 2009 - 09:28
Man kilo įtarimas,gal blogai išsimatavau pradžioj, nes iš tikrųjų tai pagal drabužius jaučiu, kad yra skirtumas ir aplinkiniai pastebi unsure.gif
Na bus matyt ateinantį mėnesį.
Rytoj išvykstu atostogauti, tai savaitėlę manęs nebus. Labai džiaugiuosi tuo, kad maudymosi kostiumėlį dėsiuos be didelio streso mirksiukas.gif
Iki mergytės smile.gif
Atsakyti