Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(astulia @ 2009 03 10, 17:50)
aš irgi turiu tokią schemą iš Dimensions, kur ant 18 aidos pusinį kryžiuką reikia net 6 siūliukais siuvinėt  mirksiukas.gif  tiesiog čia dažniausiai būna fonui išryškinti, suteikia kažkokį kitokį efektą  mirksiukas.gif

Na gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2009 03 10, 10:52)
Žodžiu, patarimas - nesiuvinėkit ant languotos medžiagos, bo tai paskui nėr kaip įrėmint  biggrin.gif

bet ant jos manau labai lengva siuvinėt buvo skaičiuos beveik nereikėjo biggrin.gif

QUOTE(tiesiog3 @ 2009 03 10, 10:58)
Bet tai greitai apsisukai  blink.gif  thumbup.gif nors aisku jei po 6 valandas per diena  g.gif  biggrin.gif
o su siulais pavargti vertejo, nes tikrai labai graziai ziurisi  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  4u.gif

buvo užsibrėšta kovo 8d. baigti, tai ir stengiausi biggrin.gif
dar karta ačiū mirksiukas.gif

QUOTE(Florestina @ 2009 03 10, 11:08)
O pas mene nusižiūrėtam paveiksle pirmi DMC eina, bet atspalvių pavadinimų stulpelyje yra neatitikimų su kasiulai.lt esančiais atspalvių pavadinimais. Bet pagalvojau, kad "Siuvinėju kryželiu" gali būti pateikti neteisingi vertimai. Nes pažiūrėjus, kurioj vietoj ta spalva yra- tai visai logiškai gaunasi atspalvio pavadinimas. Tikuosi tiks viskas.  g.gif

aha, pavadinimai tai žiauriai išversti doh.gif net juokas iš kai kuriu ima, visai ne i tema doh.gif
kiek siuvinėjau kur pirmi DMC tai visur puikiai gavos thumbup.gif

QUOTE(egliuchiux @ 2009 03 10, 11:36)
, medziaga siuvinejimo tik nezinau kokios firmos, kainuoja 17lt metras... ji kaip aida tik pardavejos klausiau koks nr ar kokia firma tai ji nezinojo...  blush2.gif

tikrai nepirkčiau tokios, geriau brangesnė, bet jau kokybė gera
turiu aš metra tos po 17 lt, tai net merlė kietesnė, standesnė nei siuvinėjimo doh.gif siula patemsi siuvinėdama ir skylė atsiras doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2009 03 10, 17:58)
tikrai nepirkčiau tokios, geriau brangesnė, bet jau kokybė gera
turiu aš metra tos po 17 lt, tai net merlė kietesnė, standesnė nei siuvinėjimo  doh.gif  siula patemsi siuvinėdama ir skylė atsiras  doh.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif medžiagai geriau jau netaupyt ir kokybišką nusipirkt, nei paskui prasikeikt su kažkokiu š... nusipirkau ir aš per žioplumą tokios lietuviškos aidos, tai ir stovi padėta, niekam netinka doh.gif
Atsakyti
rugseje, ūgio matuoklė - fantastika ploja.gif kaip kruopčiai, dailiai išsiuvinėta! šaunuolė! thumbup.gif
Atsakyti
na as pabandysiu - bus blogai, isardysiu tada... g.gif

ten bus fonas 5 gijom ir pusinis kryziukas, tai gal tikrai erdvinis kazkoks efektas gausis...
Atsakyti
Pamirsau pasakyti - Pumpureli - man tas remas visai graziai ziurisi ir tinka thumbup.gif , bet va iscentruoti vertetu g.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2009 03 10, 17:14)
pagaliau įveikei tą matuoklę  biggrin.gif  bet rezultatas tai nuostabus  thumbup.gif
kaip pradedančiai siuvinėtojai nerekomenduočiau imt 18 aidos  schmoll.gif  imk 14 arba 16, kol įprasi  mirksiukas.gif



as jau ne pirma karta siuvineju ax.gif turiu kelis darbelius padariusi ir didesnius ir mazesnius, pas tevus kabo ireminti, tik niekada nesusimastydavau apie tas subtilybes - siuvinejau ant medziagos kuria pirkau parduotuveje is akies, nezinojau kad yra 14, 16, 18 tankumo...

adatas paprastas naudojau - net nezinojau kad yra specialiu smile.gif
taip pat niekada nesu maciusi kad siuvinejama pusiniais kryziukais arba tais pumpureliais prancuziskais blush2.gif

todel is klausineju dabar visokiu nesamoniu doh.gif biggrin.gif 4u.gif

i skitos puses, gerai kad dabar aptikau si foruma - laikas mokytis ir tobuleti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ChinChin: 10 kovo 2009 - 19:58
QUOTE(egliuchiux @ 2009 03 10, 11:36)
pati gyvenu kretingoj o cia  medziaga siuvinejimo tik nezinau kokios firmos, kainuoja 17lt metras... ji kaip aida tik pardavejos klausiau koks nr ar kokia firma tai ji nezinojo...  blush2.gif


Na ta medžiaga, tai atitinka 12 Aidą, bet man ji labai nepatiko- besiuvant išskysta, labai stambi- kryželiai gaunasi jau visi kryžiai... Neseniai čia putojausi, kad mesiu ją per langą.
Geriau eik į Savanorių siuvyklą- ten turi normalios 14 DMC aidos- ir spalvų keletas yra. Tik tiek, kad kainuos jau ne 17 Lt, bet 32 už metrą. Bet dabar ant tokios siuvinėju ir esu labai patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2009 03 10, 19:34)
i skitos puses, gerai kad dabar aptikau si foruma - laikas mokytis ir tobuleti  blush2.gif

Malonu, kad yra norinčių išmokti. drinks_cheers.gif
Tik būtų verta pamatyti paveikslėlį tavo išsisrinkto darbelio, tada mes tave pakonsultuotume geriau mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2009 03 10, 21:07)
Malonu, kad yra norinčių išmokti.  drinks_cheers.gif
Tik būtų verta pamatyti paveikslėlį tavo išsisrinkto darbelio, tada mes tave pakonsultuotume geriau  mirksiukas.gif  4u.gif


tai cia tas pats pirmas praeitoje temeleje su katineliais mieganciais pintineje smile.gif neturiu kaip ikelti jo...
Atsakyti
Rugsėje - nuoooostabi ūgio matuoklė wub.gif Didžiulis darbas, bet tikrai verta pastangų thumbup.gif

ChinChin - na man kaip ir daugeliui neteko matyt 5 gijų ant 18 aidos g.gif Bet jeigu tikrai taip parašyta, bandyk ir žiūrėk, kas gausis rolleyes.gif

Labutuliuk - aha, panašu, kad nebekeisiu aš to rėmo - neišpeikėt labai, be to, ir vyras neišpeikė, tai bala nematė. Bet tas nelygus išcentravimas tai mane erzina doh.gif Tiesa, medžiaga tempta, ne klijuota, tai galima pataisyt, bet reik viską išdrąskyti dabar, oi kaip nemėgstu ardyti doh.gif
Atsakyti
na pabandysiu pora eiliu su 5 jei bus blogai nedarysiu tik tada reikes galvoti kiek pasirinkti ir kokiu siulu unsure.gif

dabar dar va kraunu krepseli is kasiulai - spalvu pavadinimai DMC neatitinka schemoje tu paciu numeriu DMC spalvu pavadinimus doh.gif

be to prisiskaiciau kad ANchor geresni siuliukai, bet versti visa tai jau nebeturiu jegu sad.gif gal vis gi ir DMC bus nieko...
Atsakyti