Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

help.gif help.gif help.gif
Pradejau siuvineti,bet ziuriu kad schema nepilna,gal kas turite? bash.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 03 10, 12:06)
as siuliukams dezutes pirkau zveju reikmenu parduotuveje  thumbup.gif  dezutese daugiau skyriuku ir kaina apie 12 Lt  blush2.gif  man labiau patinka sios "zveju" dezutes nei DMC speciali  mirksiukas.gif gal kas irgi "zveju" dezutes naudojat? pasipasakokit  blush2.gif

Aš savąją pirkau "Senukuose", jos paskirtis - irgi žvejų reikmenims laikyti hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bugyte: 10 kovo 2009 - 13:04
Būčiau labai dėkinga jeigu kas nors įdėtumėte vienspalvių biscornų schemų. Reikia kuo skubiau. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba diena sauniosios mamytes! Zemai lenkiu galva pries sitokias auksines rankas. notworthy.gif .

Jau koki menesi narstau po jusu pokalbius apie siuvinejimus ir jalabi nustebau, kad yra tokiu saunuoliu mamyciu, kurios pagelbejate viena kitai ir schemomis, ir patarimais, ir pagyrimais, ir.... viskuom, 4u.gif
Savo gyvenime esu issiuvinejusi tik tris paveiksliukus, todel noreciau vel atnaujinti si hobi, nes labai jis padeda atsipalaiduoti nuo visu darbu ir rupesciu. blush2.gif Tai va, issirinkau paveiksliuka su dviem gervemis (geda, bet nuotraukos ideti nemoku), kurios yra saulelydzio fone. Maciau kazkelintoje temoje viena mamyte jas siuvinejo. Tik iskilo keleta klausimeliu - ant kokios spalvos kanvos si paveiksleli geriausiai siuvineti, as tai galvoju gal kokia geltona pasirinkti, ir kokio dydzio jis mazdaug gausis jei pasirinksiu Aida 14?
Buciau labai dekinga uz patarimus. ax.gif ax.gif
Atsakyti
pagaliau pabaigiau matuokle vaikui smile.gif , beliko nusipirkt pagaliuka-karniziuka ir pasiut
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
o as vis su klausimais... tiesiog susimasciau - koks yra skirtumas ir kas per medziaga yra:

Aida 18 count, 16 count ir 14 count? kas tie Count ir kodel imant skiritngas medziagas skiriasi paviekslo matmenys? cia gal tankumas koks ar kryziuku dydis?.. g.gif

ir koks remelis laikyklis geresnis - mazesnis ar didesnis? su kokiu patogiau? mano 15 sm diametro, dabar galvoju - kadangi vis tiek matyt per nauja siuvinesiu tuos savo katinus (nes susimasciau, kad jus visos teisingai sakete, reikia is karto daryti gerai ir visiskai pagal schema), tai renku pirkiniu krepseli is KaSiulu smile.gif pirksiu DMC siulus, nes radau DMC spalvu lentele schemoje, IVORY spalvos Aida 18 medziaga ir galvoju gal lankeli prigriebti...

tik del medziagos dar abejoju - ta Aida 18 labai smulki? ar galima ant jos siuvineti be merliuko, ar galesiu graziai padaryti kazin... unsure.gif

be to dar reikes adatos nes 5 siulai netilps i mano turima... tik su numeriukais paismeciau - nezinau kokio numeriuko adatos man riekia... doh.gif verysad.gif

ir dar - merginos, kurios senukuose pirkote tas dezutes zukles reikmenims biggrin.gif kiek jos kainavo mazdaug? iki 15 Lt ar virs? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ChinChin: 10 kovo 2009 - 15:06
Rugsėje, nuostabi matuokle! Isivaizduoju, kiek daug darbo idejai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2009 03 10, 14:58)
Aida 18 count, 16 count ir 14 count? kas tie Count ir kodel imant skiritngas medziagas skiriasi paviekslo matmenys? cia gal tankumas koks ar kryziuku dydis?.. g.gif

tik del medziagos dar abejoju - ta Aida 18 labai smulki? ar galima ant jos siuvineti be merliuko, ar galesiu graziai padaryti kazin... unsure.gif

be to dar reikes adatos nes 5 siulai netilps i mano turima... tik su numeriukais paismeciau - nezinau kokio numeriuko adatos man riekia... doh.gif verysad.gif

taip, 18, 16, 14 - aidos tankumą nusakantys skaičiai. Kuo skaičius didesnis, tuo aida tankesnė (mažesni kryžiukai gaunas)

kaip suprast, siuvineti be merliuko? blush2.gif

ir kur žadi siuvinėti su 5 siūlais? 14ct aidai tinka ir su dviem gijom siuvinėt. Tai jeigu planuoji pirkti 18ct aidą, tai penkių gijų neprireiks. Nebent čia kitam darbeliui ax.gif Aš naudojuos 24 dydžio adatomis siuvinėjant ant 14ct aidos.
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2009 03 10, 16:13)
taip, 18, 16, 14 - aidos tankumą nusakantys skaičiai. Kuo skaičius didesnis, tuo aida tankesnė (mažesni kryžiukai gaunas)

kaip suprast, siuvineti be merliuko? blush2.gif

ir kur žadi siuvinėti su 5 siūlais? 14ct aidai tinka ir su dviem gijom siuvinėt. Tai jeigu planuoji pirkti 18ct aidą, tai penkių gijų neprireiks. Nebent čia kitam darbeliui ax.gif Aš naudojuos 24 dydžio adatomis siuvinėjant  ant 14ct aidos.


na, pagalvojau jei ten labai tanki medziaga gal reikia su tokiu merliuku ant virsaus, kad matytusi kur kryziuka daryti, na... nemoku paaiskinti biggrin.gif bet kaip suprantu nereikia smile.gif

matai, aps mane schemoje parasyta ties viena spalva - Blend is 2 spalvu ir vienos spalvos reikia 2 siulu o kitos 3, tai viso 5 siulai gaunasi... tai dalvoju jei labai tanku medziaga ir mazi kryziukai, kaip gi atrodys... tiesa - ten PUSINIS kryziukas is tu 5 siulu bet vis tiek... g.gif

o del adatu numeriuku - tai jei imti 26 tai us storesni ar plonesni? i kuria puse - numeriu didejimas ar mazejimas eina storejimas ir plonejimas tu adateliu? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2009 03 10, 15:21)
na, pagalvojau jei ten labai tanki medziaga gal reikia su tokiu merliuku ant virsaus, kad matytusi kur kryziuka daryti, na... nemoku paaiskinti biggrin.gif bet kaip suprantu nereikia smile.gif

matai, aps mane schemoje parasyta ties viena spalva - Blend is 2 spalvu ir vienos spalvos reikia 2 siulu o kitos 3, tai viso 5 siulai gaunasi... tai dalvoju jei labai tanku medziaga ir mazi kryziukai, kaip gi atrodys... tiesa - ten PUSINIS kryziukas is tu 5 siulu bet vis tiek... g.gif

o del adatu numeriuku - tai jei imti 26 tai us storesni ar plonesni? i kuria puse - numeriu didejimas ar mazejimas eina storejimas ir plonejimas tu adateliu? biggrin.gif


Su adatom taip pat, didesnis skaičius smulkesnė adata. Man geriausia DMC 26, o ant lino siuvinėju 28 mirksiukas.gif Jokio merliuko tau nereikės. Aida pati yra tokia "languota". Skylutės matosi rolleyes.gif
Mano lankelis taip pat 15 cm. ir aš juo labai patenkinta thumbup.gif

Panašios siūlų dėžutės yra ir "Ysk" parduotuvėje, o kaina man atrodo apie 7 lt, bet bijau sumeluoti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milka@: 10 kovo 2009 - 15:46
QUOTE(ginta3963 @ 2009 03 10, 14:46)
Tik iskilo keleta klausimeliu - ant kokios spalvos kanvos si paveiksleli geriausiai siuvineti, as tai galvoju gal kokia geltona pasirinkti, ir kokio dydzio jis mazdaug gausis jei pasirinksiu Aida 14?
Buciau labai dekinga uz patarimus.  ax.gif  ax.gif

sveika prisijungusi 4u.gif

Šį paveikslą siuvinėti planuoji
user posted image

Dydis maždaug 40*25 gautusi,jei ant 14, dar kraštam po kokius 5cm reiktu palikti.

medžiagą savo nuožiūra gali rinktis, ten visas plotas užsisiuvinėja, jei neklystu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 10 kovo 2009 - 15:56
QUOTE(rugsėjė @ 2009 03 10, 14:49)
pagaliau pabaigiau matuokle vaikui smile.gif , beliko nusipirkt pagaliuka-karniziuka ir pasiut

Negaliu neparašyti - rugsėjė rrespect - niu, nerealiai gražu thumbup.gif , man tai būtų viso gyvenimo darbas... per kiek laiko išsiuvinėjai? Čia nat lino? Sorry jei klausimai kartojasi, bet labai parūpo g.gif
Atsakyti