Įkraunama...
Įkraunama...

Lacoste kvepalai

Pagaliau galesim padiskuotuot apie Lacoste kvepalus, išsakyti savo nuomones, mėgautis kvapų terapija...

Truputis istorijos apie kvepalus ir jų prekinį ženklą:
Pirmą kartą marškinėliai su žaliu krokodilu, sukurti Rene Lacoste, pasirodė dar 1933 m. Per keletą dešimtmečių šis krokodilas tapo ne tik prekės ženklo „Lacoste“ logotipu, bet ir simboliu nepriekaištingo stiliaus. Rene Lacoste gimė 1904 m. Paryžiuje. Būdamas penkiolikos metų jis išvyko į Angliją pas savo tėvą ir susidomėjo tenisu. Tėvai nedraudė Rene Lacoste žaisti teniso, bet iškėlė sąlyga - per trumpą laiko tarpą pasiekti gerų rezultatų. Rene Lacoste tiesiog „dievino“ tenisą, perskaitė gausybę literatūros ir nuolat treniravosi. 1923 m. jį pakvietė į Prancūzijos rinktinę ir netrukus Rene Lacoste jau dalyvavo atvirame teniso čempionate Prancūzijoje. Dėl agresyvaus žaidimo stiliaus Rene Lacoste buvo pramintas "krokodilu“. Jis įtikino vieną iš savo draugų sukurti ženkliuką, kuriame būtų pavaizduotas krokodilas, grėsmingai pravertais nasrais. Taip gimė vienas žymiausių prekės ženklų logotipų. Rene Lacoste buvo kūrybiškas žmogus: būtent jis sugalvojo sukurti polo marškinėlius, su kuriais pasirodė teniso kortuose ir sukėlė didelį susidomėjimą. Nauji marškinėliai buvo ne tik patogesni nei anksčiau dėvėti, bet ir patrauklesni. 1933 m. Rene Lacoste su draugu pradėjo gaminti polo marškinėlius, papuoštus žaliu krokodilu. Tai buvo drąsus ir naujas žingsnis. Kompanija išaugo ir 1984 m. prekės ženklo „Lacoste“ gerbėjams pristatė pirmuosius kvepalus, skirtus vyrams, kurie pasitiki savimi, yra nuolat lydimi sėkmės ir elegantiški.
Moteriški Lacoste kvapai:

Lacoste love of pink
user posted image

Lacoste touch of pink
user posted image

Lacoste pour femme
user posted image

Lacoste dream of pink
user posted image

Lacoste inspiration
user posted image

Vyriški lacoste kvapai:

Lacoste pour homme
user posted image

Lacoste essential
user posted image

Lacoste elegance
user posted image

Lacoste red style
user posted image




Atsakyti
Dar moteriski 4u.gif
Touch of Spring

Touch of Sun

Femme de Lacoste
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo WWWitch: 21 kovo 2009 - 18:27
jo, reikes idet, i viena zinute netilpo
Atsakyti
La coste Pour Femme - patys mėgstamiausi kvepalai, tai mano Nr.1
Be galo ilgai isliekantis kvapas, labai moteriskas. Kai jais pasikvepinu, tai jau mane draugai, kolegos is 50 metru atpazista, kad jau as kazkur netoliese esu. Super! thumbup.gif
Atsakyti
as baigineju jau 90 ml buteliuka, nu ziauriai tikrai thumbup.gif
db pirksiu arba love of pink, arba touch of pink, abu labai skanus ;D o vaikinui bandysiu isiulyt essential, nes man jie labai patinka, jeigu buciau vyras, tikrai naudociau biggrin.gif
Papildyta:
Lacoste femme de lacoste
user posted image
Lacoste touch of sun
user posted image
Lacoste touch of spring
user posted image

aromatai, kuriu truko, nepykit uz pavelavima mirksiukas.gif
Atsakyti
As jau i savo artimiausiu pirkiniu sarasa ir vel eilini karta itraukiau Pour Femme, nes jie man tinka visiems metu laikams, tai toks kvapas, kai prie jo norisi vel grizti ir grizti. Turejau ir Touch of Pink, galiu pasakyti, kad irgi neblogi kvepaliukai, taip pat ilgai isliekantys, mano nuomone, labai tinkantys pavasariui - vasarai.
Is Lacoste bandziau, tik siuos du kvapus. Reikes ir kitus savo nosim isbandyti smile.gif
Beje, turejau labai panasu kvapa i Pour Femme - tai buvo Trussardi "Inside", bet vis tiek Lacoste paeme virsu.
Atsakyti
Mylimiausi is Lacoste - Lacoste Femme (geltoni) wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo WWWitch: 22 kovo 2009 - 11:19
Man laaabai skaniai kvepia vyriski Lacoste pour homme,o pati esu turejusi Dream of pink,tai is pradziu labai patiko,bet dabar jau pabode 4u.gif
Atsakyti
Is Vyrisku man skaniausi:
Lacoste ir Lacoste essential wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Andreka @ 2009 03 22, 08:14)
As jau i savo artimiausiu pirkiniu sarasa ir vel eilini karta itraukiau Pour Femme, nes jie man tinka visiems metu laikams, tai toks kvapas, kai prie jo norisi vel grizti ir grizti. Turejau ir Touch of Pink, galiu pasakyti, kad irgi neblogi kvepaliukai, taip pat ilgai isliekantys, mano nuomone, labai tinkantys pavasariui - vasarai.


as dar neisbaigus savo pour femme 90 ml bonkutes, baigineju jau, pavasariui-vasarai noriu love of pink ir touch of pink blush2.gif tikriausiai pirksiu mazesnius, nes ziauriai noriu abieju kvapu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Treise @ 2009 03 22, 20:21)
Man laaabai skaniai kvepia vyriski Lacoste pour homme,o pati esu turejusi Dream of pink,tai is pradziu labai patiko,bet dabar jau pabode  4u.gif


kazkaip man tai vieni is kvepalu, kurie greitai nepabosta wub.gif
Atsakyti
as taip pat dievinu lacoste pour femine bei calvin klein kvepaliukus smile.gif
Atsakyti
Praėjusią vasarą šie buvo mano mylimiausi wub.gif
Dabar spintoje žiemoja ir laukia saulėtų dienų tongue.gif Bet kartais vis atsidarau buteliuką pauostyt..
Manau, šis kvapas man tinka tobulai ax.gif

Lacoste inspiration
user posted image

Atsakyti