Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(Anira @ 2009 05 14, 17:42)
Sveiki. Vakar buvau pas ortodonte. Pries vizita man apacioje buvo tarpas tarp dantuku, o po vizito jo beveik neliko. Cia ji man taip stipriai suverze, kad net dantenos pabalo toje vietoje  smile.gif  O siandien to tarpo jau visai nebeliko, taip greitai man pirma karta uzsirauke tarpas  g.gif  Net keista.

Turbut dantukai gerokai is vietu pajudeje, paslankus pasidare smile.gif mano draugei vienai neseniai nueme breketus, tai dantys taip "issivaikscioje" buvo, kad nuemus breketus tarp priekiniu dantu tarpas atsirado iskart doh.gif tai gydytojas juos pirstais tapusavyje suspaude (tarpa uzdare), ir taip juos pirstais laikydamas vielute is vidines dantu puses prilitavo, ir vel tarpo neber smile.gif zodziu, vaiksto tie musu dantukai neblogai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 05 14, 18:24)
Turbut dantukai gerokai is vietu pajudeje, paslankus pasidare smile.gif  mano draugei vienai neseniai nueme breketus, tai dantys taip "issivaikscioje" buvo, kad nuemus breketus tarp priekiniu dantu tarpas atsirado iskart doh.gif  tai gydytojas juos pirstais tapusavyje suspaude (tarpa uzdare), ir taip juos pirstais laikydamas vielute is vidines dantu puses prilitavo, ir vel tarpo neber smile.gif  zodziu, vaiksto tie musu dantukai neblogai smile.gif


Tai jeigu jau mano dantukai tokie paslankus pasidare, gal jau tad man ir greitai nuims breketus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(stepute @ 2009 05 14, 17:57)
ar su breketais turi minty? 4u.gif


ir su breketais ir be smile.gif
Atsakyti
o kaži neatsiranda nuo tų priklijuotų breketų kokių dėmių ant dantukų?
ir ar labai sudėtinga yra tų breketų priežiūra?ar daug su tuo problemų, mergaitės, turit? kas kiek laiko lankotės pas higienistą?(nžn kodėl, bet bijot pradėjau, ir visko tiek prisikaičiau, kad dvejoju ką reiks daryt... unsure.gif ) ir dar noriu pasiteiraut, kažin ar būtų l. blogai dantukams, jei susidėjus breketus, po kurio laiko pastočiau, nes laikotarpis ganėtinai nemažas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(amusante20 @ 2009 05 14, 19:29)
o kaži neatsiranda nuo tų priklijuotų breketų kokių dėmių ant dantukų?
ir ar labai sudėtinga yra tų breketų priežiūra?ar daug su tuo problemų, mergaitės, turit? kas kiek laiko lankotės pas higienistą?(nžn kodėl, bet bijot pradėjau, ir visko tiek prisikaičiau, kad dvejoju ką reiks daryt... unsure.gif ) ir dar noriu pasiteiraut, kažin ar būtų l. blogai dantukams, jei susidėjus breketus,  po kurio laiko pastočiau, nes laikotarpis ganėtinai nemažas? blush2.gif

Sveika smile.gif
pabandysiu atsakyti i tavo klausimus smile.gif Nuo breketu gali atsirasti demes ant dantuku del prastos prieziuros, del blogo valymo (jei prastai valysi, tose vietose, kur priklijuojamas breketas, kaupsis apnasos, kurios gali emalyje palikti vadinamas "mineralines" sviesesnes zymes). Bet tai isimtinis atvejis, pazistu kelis zmones kurie nesiojo breketus, nieko panasaus nera. cia turbut gydytojai ispeja tam, kad atidziai priziuretume breketus:) del higieninio valymo, tai irgi nuomoniu ivairiu, vieni sako kad reiktu eit dazniau su breketais, kiti sako kad labai daznai hig.valyma daryt irgi nera gerai, manau uztenka tradicinio karto i pusmeti. su prieziura jokiu problemu neturiu, tiesiog po kiekvieno valgymo reikia issvalyti dantukus (jei nera galimybiu, bent prasiskalauti), bet tai nera sunku smile.gif be to paciai nemalonu jausti kad koks gabaliukas yra istriges uz breketo. o breketai su nestumu nesusije, man atrodo kaip tik geras laikotarpis juos nesiot, ypac veliau juk su lelium namie sedesi tai isvis ledas, du viename kaip sakant, ir vaikuti auginsi ir dantukai tiesinsis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meri_ceri: 14 gegužės 2009 - 18:47
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 05 14, 19:46)
be to paciai nemalonu jausti kad koks gabaliukas yra istriges uz breketo.


kaip mane nervina kai taip buna. o jei dar bunu ne namie ir neturiu kaip issivalyti ar tuo metu issiskalauti dantu, ar negaliu nueit i tualeta kad issikrapstyciau ta gabaliuka, isvis tragedija, bijau placiau prasizioti kad nepasimatytu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Baby.. @ 2009 05 14, 20:10)
kaip mane nervina kai taip buna. o jei dar bunu ne namie ir neturiu kaip issivalyti ar tuo metu issiskalauti dantu, ar negaliu nueit i tualeta kad issikrapstyciau ta gabaliuka, isvis tragedija, bijau placiau prasizioti kad nepasimatytu  blush2.gif

mane irgi nervuoja, tada bandau su liezuviu iskrapstyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(murzuliukas @ 2009 05 14, 21:53)
mane irgi nervuoja, tada bandau su liezuviu iskrapstyt  lotuliukas.gif

Aš kaip tik maximoj nusipirkau toki ale kelionini rinkinuka su dantu pasta, sepeteliu ir plastmasiniu dantu krapstuku. Jis nedidelis tai laisvai galima bus nesiotis rankinėje..
Atsakyti
turiu ,bet labai nekaip nusifotkinus nes kazkaip nelabai graziai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(stepute @ 2009 05 15, 10:10)
turiu ,bet labai nekaip nusifotkinus nes kazkaip nelabai graziai smile.gif

Manes gydymo pradzioje niekas nebutu privertes paviesint savo foto biggrin.gif vaizdas man pasidare daugmaz priimtinas po 4 menesiu, tik tada isdrisau idet foto cia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kašariukė @ 2009 05 15, 00:15)
Aš kaip tik maximoj nusipirkau toki ale kelionini rinkinuka su dantu pasta, sepeteliu ir plastmasiniu dantu krapstuku. Jis nedidelis tai laisvai galima bus nesiotis rankinėje..


o tas plasmasinis dantu krapstukas, man praverstu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Baby.. @ 2009 05 15, 17:26)
o tas plasmasinis dantu krapstukas, man praverstu  biggrin.gif

Tai gal tas rinkinukas iki siol yra maximoj prie keliones reikmenu smile.gif čia tas visas aparaciukas nedidelis Jordan firmos, tik kainuoja apie 16 lituku...
Atsakyti