Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai


na, aišku kaip nori, aš tik pasakiau kad yra ir kur kitur pasidaryti ir pigiau panoraminę mirksiukas.gif
[/quote]
aciu labai smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kašariukė @ 2009 05 26, 00:05)
na, aišku kaip nori, aš tik pasakiau kad yra ir kur kitur pasidaryti ir pigiau panoraminę  mirksiukas.gif

aciu labai smile.gif 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
o man rytoj klijuos breketus, nuo treciadienio vaikstau su gumytem. Buvau nusiteikusi skausmui, bet jo nebuvo. Aisku jauciu kad tarp dantu ikista yra, kietesni maista sunkiau kramtau ir tiek.
Atsakyti
Na, žadėtas foto reportažas biggrin.gif

Nuo pirmos dienos , iki dabar smile.gif
user posted image



user posted image



user posted image

Na o čia nuo vakar, bet dantys baisiai geltoni atrodo doh.gif

user posted image

Tai vat, šiandien jaučiu didelį veržimą, skauda, kąst negaliu biggrin.gif Kitas vizitas 07. 13 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 05 26, 14:54)

Tai vat, šiandien jaučiu didelį veržimą, skauda, kąst negaliu biggrin.gif Kitas vizitas 07. 13 smile.gif

Rezultatai akivaizdus mirksiukas.gif kad ir toliau taip mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=justyte**,2009 05 26, 07:26]
na, aišku kaip nori, aš tik pasakiau kad yra ir kur kitur pasidaryti ir pigiau panoraminę mirksiukas.gif
[/quote]
aciu labai smile.gif 4u.gif
[/quote]
Hmm as Siauliuose, paprastoj poliklinikoj (bet ejau kaip privatus pacientas, be eiles) uz panoramine sumokejau 17 litu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 05 26, 15:22)
Hmm as Siauliuose, paprastoj poliklinikoj (bet ejau kaip privatus pacientas, be eiles) uz panoramine sumokejau 17 litu smile.gif

ogho, o čia už 43 tai ir taip labai pigu...
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 05 26, 14:54)

Tai vat, šiandien jaučiu didelį veržimą, skauda, kąst negaliu biggrin.gif Kitas vizitas 07. 13 smile.gif

super pokyčiai sekmės ir toliau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kašariukė @ 2009 05 26, 15:45)
ogho, o čia už 43 tai ir taip labai pigu...

Tai va, siulau pabandyt i poliklininka nulekt (privaciai aisku), jei laiko turit ir jei pinigeliu gaila privaciam kabinete tiek moket smile.gif
Atsakyti
Aš traukiau 2 protinius, tai už vieną mokėjau 150 lt, o už kitą 350 lt (nes jis gulsčias buvo, tai liko didelė skylė, į kurią dirbtinį kaulą dėjo). Šiaip kiek žinau, tai protinius traukia ne kiekvienas gydytojas, nes protinius ištraukti sudėtinga, o ypač apatinius, kurie labai arti nervo.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti