Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(*GREISI* @ 2008 08 04, 10:17)
Dabar jau galima nuskinti viršūnes,kad spėtų sunokinti viksą.Kad nesunoksta,tai gal per tankiai susodinti?


Na dėl tankumo tai irgi pagalvojau, kad per tankiai susodinau, nes kai kurių pomidorų lapai net susipina tarpusavy... Bet kad jie ir nežmoniškai dideli užaugo, nesu tokių mačius blink.gif Dabar va pamatavau, tai tarp pomidoru kažkur 50 cm atstumas. O kokiu atstumu reik sodint? Kad kitais metais tos pačios klaidos nepadaryčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2008 08 04, 10:23)
Maniškiai irgi nenori nokti schmoll.gif Pasodinti lauke, vaisių primegzta yra, bet žali taip ir kabo. Gal nuskinti tokius ir nokinti ant palangės g.gif

Nesinervuojam mergaites, pas mane irgi dar zali tie kur turi buti raudoni. O geltoni ir oranziniai pradeda spalvintis jau. Vynuoginiai patys pirmi sunoko ir daug ju. Nu verta juos auginti thumbup.gif
O zaliu neskinkit, nes nesunoks. Pomidora galima skinti, kai jau pradeda spalvyte atsirasti kazkiek. Zaliu kiek skyniau, tai teko ismesti, nes ir stovejoo visi zali. O tuos kur jau biski pradejo nokti nuskintus ant palanges sauluteje palaikiau ir sunoksta per kelias dieneles. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga3 @ 2008 08 04, 11:26)

O zaliu neskinkit, nes nesunoks. Pomidora galima skinti, kai jau pradeda spalvyte atsirasti kazkiek. Zaliu kiek skyniau, tai teko ismesti, nes ir stovejoo visi zali. O tuos kur jau biski pradejo nokti nuskintus ant palanges sauluteje palaikiau ir sunoksta per kelias dieneles.  4u.gif


drinks_cheers.gif , visai zali neprinoksta. schmoll.gif
Atsakyti
Gal kas žinot liaudiškų, natūralių būdų, kaip apsisaugoti nuo maro? Kažkaip tų chemikalų nesinori naudoti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gražka @ 2008 08 05, 22:05)
Gal kas žinot liaudiškų, natūralių būdų, kaip apsisaugoti nuo maro? Kažkaip tų chemikalų nesinori naudoti... doh.gif



Puršk skiestu neriebiu pienu (santykio tiksliai nežinau blush2.gif ) arba dar galima pasidaryti česnakų ir svogūnų ištrauką. Aš purškiu dirvinių asiūklių nuoviru. Receptas - 1 kg šviežių dirvinių asiūklių užpilam 10 l vandens ir palaikom parą. Tada paverdam pusę valandos. Gautą nuovirą ataušinam, skiedžiam santykiu 1:5 ir purškiam. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(PERLEN @ 2008 08 02, 19:47)
:.O kas čia per  daiktas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

Miniukai tai  thumbup.gif  wub.gif

lotuliukas.gif ai,toks zveris su ilgais usais ir garbiniuota barzda lotuliukas.gif
Stiklainiai,tik pas mano mama vadinami slajnikiukais.

QUOTE(Monciuke @ 2008 08 03, 22:17)
Sveikos pomidorininkės smile.gif


Nu va ir viskas...Dar labai dažnai vaikštau į šiltnamį pažiūrėt ar kartais koks nepradėjo nokti  lotuliukas.gif  Gal aš tiems pomidorams jau nusibodau ir jie specialiai mane erzina  biggrin.gif

Eik reciau greiciau vaisiu turesi biggrin.gif

QUOTE(*GREISI* @ 2008 08 04, 09:17)
Dabar jau galima nuskinti viršūnes,kad spėtų sunokinti viksą.Kad nesunoksta,tai gal per tankiai susodinti?


virsunes skinamosmkazkur apie Zolines,15 rugpjucio,kad spetu sunokinti vaisius kitus
QUOTE(Gražka @ 2008 08 05, 21:05)
Gal kas žinot liaudiškų, natūralių būdų, kaip apsisaugoti nuo maro? Kažkaip tų chemikalų nesinori naudoti... doh.gif

schmoll.gif neissisuksi,deja deja..niekas MARO PONI nenugalejo lotuliukas.gif
Atsakyti
Niu ka be lapu mano pomidorai, bet vaisius sunokina. Keli nukrito tik ant zemes dar zali, bet padejau ant palanges, o jie paraudonavo. thumbup.gif
Atsakyti
Kažkur skaičiau kaip sunokint pomidorus. Aš ir savo nukritusį pasidėjau ir nieko. blink.gif Ogi pasirodo reikia padėti į dėželę 1-2 raudonus pomidorus ir tikrai tik žiūriu anądien pomidorai raudonuoja. Pabandykit.
Atsakyti
Gavau pavasarį iš draugės mamos vazoninių pomidorų, gana skeptiškai į juos žiūrėjau. Auginau balkone, ir, mano nuostabai, jau valgom derlių thumbup.gif , o kai kurios šakelės dar žydi wub.gif Sakykit, pomidorų augintojos tongue.gif 4u.gif , jei aš iš dabartinių pomidoriukų pasiliksiu kelias sėklytes, ar galėsiu kitą pavasarį kišt jas žemėn ir bandyt augintis antrą reidą? ar reikia kaip nors specialiai tokius pomidoriukus su sėklytėm pasiruošt (na nežinau, ilgiau nokint, laikyt saulėj ir t.t.)? Tikiuosi mano klausimą supratot 4u.gif

Skanių pomidorų mirksiukas.gif Beje, skaitėt delfi'ne, kad pomidorai padeda išlaikyti įdegį? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shokoladka @ 2008 08 14, 14:43)
Gavau pavasarį iš draugės mamos vazoninių pomidorų, gana skeptiškai į juos žiūrėjau. Auginau balkone, ir, mano nuostabai, jau valgom derlių  thumbup.gif , o kai kurios šakelės dar žydi  wub.gif  Sakykit, pomidorų augintojos  tongue.gif  4u.gif , jei aš iš dabartinių pomidoriukų pasiliksiu kelias sėklytes, ar galėsiu kitą pavasarį kišt jas žemėn ir bandyt augintis antrą reidą? ar reikia kaip nors specialiai tokius pomidoriukus su sėklytėm pasiruošt (na nežinau, ilgiau nokint, laikyt saulėj ir t.t.)? Tikiuosi mano klausimą supratot  4u.gif

Skanių pomidorų  mirksiukas.gif  Beje, skaitėt delfi'ne, kad pomidorai padeda išlaikyti įdegį?  lotuliukas.gif

Labulis 4u.gif
Nu zinok is savo paciu augintu pomidoru ar agurku seklyciu nelabai rekomenduojama augintis derliu ax.gif ,nes sakoma jie auga issigime ir ju derlius nekoks rolleyes.gif ..Kai perki parduotuvej,jie gal specialiai tas seklas augina ar kaip apdirba,kad parduoda,nu cia svarstytinas klausimas,nes mano teta visada augino agurkus is savo agurku biggrin.gif
As savo atveju perku visada viusas seklas,tik gvazdikelius auginu is savuju daigeliu.
Atsakyti
sveikos pomidoru augintojos ir myletojos 4u.gif uzejau pas jus pasiskaityt apie pomidorus, kazkaip nostalgija sueme, auginau kazkada daaug pomidoru , ne viena ara siltnamiai zemes uzeme. ne tiek del pinigu, kiek del malonumo, labai man patinka juos augint ir priziuret, tai tarsi buves mano hobis wub.gif sakykit gal kas is jusu augina zalius pomidorus? na tuos kurie prinoke buna zalios spalvos? smile.gif
Atsakyti
Mano pomidoru derlius siais metais kaip niekad didelis.Lapus visus jau teko nukarpyt , nes parudavo ir sudziuvo.Gal kuri zinot kaip nuskynus islaikyti kuo ilgiau , kad ir rudeni tureciau.
Atsakyti