Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai, planuojant vaikelį...

sveikos

del vitamino E,
mano manymu vitaminus reikia vartoti taip kaip paskiria gydytojas,nes jie tiksliai zino ir nereikia persistengti,nes per didelis kiekis turi savo poveiki.
Atsakyti
Kalbant apie vitaminus tai juos reikia pradeti gerti tada kai gydytojas liepia,kai paklausiau savo gydytojo kokius vitaminus rinktis tai sake tinka visi skirti nesciosioms,sudetimi visi jie panasus tik pavadinimai skiriasi o mano teise rinktis kokius noriu,buvo israsiusi ir vitamino E tik nedaug man jo reikejo gerti,aisku ir folio rugsti ax.gif
Beje isbandziau visokius ir is vaistines ir is platintoju (amway) bet nuo visu mane baisiai pykindavo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eiwile: 10 balandžio 2009 - 19:21
QUOTE(mama_Carina @ 2009 04 10, 14:20)
aciu, monikiux, tikrai reks pagalvot del gydytojos...
ir apie folio rugsti google pasiieskosiu. Teks nueiti ir paklaust gydytojos kodel bruka butent siuos vitaminus ir apie kazka kita net neuzsimine...


gal nereikia būti tokia kategoriška dėl gydytojos ax.gif kiekviena turi savo praktika ir gali siūlyt kas geriausiai jos manymu tinka... čia paskutiniu metu straipsniai apie vaistininkų biznį veikia mus ax.gif mano gydytoja, kai užsiminiau, kad norėčiau mesti KT ir planuoti, išvis nieko nepasiūlė ir nemanau, kad dėl to ji yra bloga, ji gerai mane prižiūri, aš ją pasitikiu, o tai svarbiausia...
Atsakyti
Dėl gydytojos ir aš nebūčiau kategoriška. Folio nepasiūlė todėl, kad vitaminuose nėščiosioms jo yra pakankamai. O vitaminus joms bruka vaistų firmos. Su pirmuoju nėštumu aš taip pat gėriau vitaminus, bet tik todėl, kad maniau, kad jie būtini ir nebuvau pastebėjus, kad būtų vien folio pirkti. Tiesa, dar buvo mėšlungis pradėjęs traukt, tada gėriau kalcį, magnį, cinką. Dabar galvoju, kad didelius vitaminų ir mineralų komplektus (ir dar cheminius) mažai pasisavina organizmas. Tad geriu vien folio rūgštį.
Atsakyti
QUOTE(eiwile @ 2009 04 10, 20:20)
Kalbant apie vitaminus tai juos reikia pradeti gerti tada kai gydytojas liepia,kai paklausiau savo gydytojo kokius vitaminus rinktis tai sake tinka visi skirti nesciosioms,sudetimi visi jie panasus tik pavadinimai skiriasi o mano teise rinktis kokius noriu,buvo israsiusi ir vitamino E tik nedaug man jo reikejo gerti,aisku ir folio rugsti  ax.gif
Beje isbandziau visokius ir is vaistines ir is platintoju (amway) bet nuo visu mane baisiai pykindavo  doh.gif


Na tikrai ne visi vitaminai, skirti nėščiosioms panašūs savo sudėtimi. Pvz. vienuose folio r. (ir kt. vitaminų) daugiau, kituose - mažiau. Todėl geriausia paimti pakuotes ir lyginti smile.gif
O bandei "Pregnaria"? nuo jų tikrai girdėjau nepykina g.gif
Atsakyti
man daktare paskire PREGNACARE CONCEPTION vitaminus, jie yra is naujesniu planuojanciom pastoti, sudetis siaip labai patiko ir folio rugsties pakankamai nereikia papildomai gerti ir daugybe kitu vitaminu thumbup.gif
Atsakyti
aš tai baigiu gerti pakuotę prenatal care gamtos namų. Bet kadangi artėja vasara, tai daugiau valgysiu vaisių ir daržovių, ir tik folio rūgštį gersiu.
Atsakyti
As buvau pas savo gine, tai ji absoliuciai jokiu vitaminu neskyre man gerti, tik folio rugsti. Sake nevalgyti citrusiniu vaisiu, o ypac mandarinu, nes juose be galo daug alergenu, geriau stengtis valgyti visaverti maista ir lietuviskus vaisius. mirksiukas.gif
Atsakyti
labutis mergaites, prisijungsiu ir as prie jusu pokalbio. mes taip pat planuojame vaikeli ir jau „bandom“ kelinta menesi, bet nieko kol kas neiseina. bet as del vitaminu, be abejo pries tai buvau pas ginekologa , taciau jis man neskyre gerti jokiu vitaminu pries nestuma, tik folio rugsti,, kuria jau geriu gal 4-5 men, nes niekaip nesiseka pastoti. kiek skaitinejausi cia forumuose tai panos labai geria vit e, kitus ten kur iena visokiausiu vit, na moterims,... tai nesupratu cia pacios savo nuoziura ar kaip ?nes as irgi manau, kad geriau jei gydytojas paskiria, norsk kita vertus jie gi blogiau nepadaris ? net nezinau, gal ir man pagert koki vit. E ax.gif
Atsakyti
sveikos, jungiuosi prie jusu, musu vestuves uz beveik 4 menesiu, ir iskart po ju planuotumem vaikiuka....dabar galvoju, gal dbr pradeti gerti folio rugsti....gal zinote kaip ji angliskai vadinasi blush2.gif ...nes siuo metu gyvenu airijoje....
Atsakyti
QUOTE(sokoladinuke @ 2009 04 15, 23:12)
sveikos, jungiuosi prie jusu, musu vestuves uz beveik 4 menesiu, ir iskart po ju planuotumem vaikiuka....dabar galvoju, gal dbr pradeti gerti folio rugsti....gal zinote kaip ji angliskai vadinasi blush2.gif ...nes siuo metu gyvenu airijoje....

Sveika mirksiukas.gif
Manau, kad folio rugsti jau gali pradeti naudoti, kad ir ryt. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sokoladinuke @ 2009 04 15, 19:12)
sveikos, jungiuosi prie jusu, musu vestuves uz beveik 4 menesiu, ir iskart po ju planuotumem vaikiuka....dabar galvoju, gal dbr pradeti gerti folio rugsti....gal zinote kaip ji angliskai vadinasi blush2.gif ...nes siuo metu gyvenu airijoje....


musu vestuves irgi uz 4 su biski menesiu, taip pat airijoje gyvenam ir taip pat planuojame vaikeli po vestuviu thumbup.gif mirksiukas.gif

gali dabar pradeti gert folio rugsti, as jau geriu. Maciau Boots pardese ir vadinasi folic acid berods, lentynose atvirai sudeta, prie vitaminu ir moterisku dalyku, ovuliacijos/nestumo testu ir pan. mirksiukas.gif jei dar kas domina, klausk mirksiukas.gif
Atsakyti