Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai, planuojant vaikelį...

QUOTE(Tina-Lita @ 2009 07 20, 15:36)
Sveikos  4u.gif
Skaitau, skaitau ir atsirado klausymas: kokius tyrimus skiria bendrosios praktikos gyd., o kokius gyne? Sakau, gal man pas b.p.gyditoja is pradziu nueti, gal dotu siuntyma kokiems tyrimams. Nes as labai retas svecias (1 karta per kokius3-4 metus) pas ja bunu, tai gal ir pasiulytu...  g.gif



Manau čia labai priklauso nuo tavo šeimos gydytojos ir nuo ginekologės. Mane dėl onkocitologinio abi norėjo siųsti, bet kadangi pasakiau, kad pas vieną pasidariau, tai liepė kopiją tyrimo parnešti.
Manau su kuo geriau sutari, su ta ir kalbėk dėl tyrimų.
Atsakyti
QUOTE(asorty @ 2009 07 18, 08:04)
Taigi, pasidariau kraujo tyrimus del citomegalo ir toksoplazmozes.  blink.gif Tyrimo rezultatai rogo ig G teigiama, visus kitus virusai neigiami. Pas daktare keliausiu po geros savaiteles, laukiu konsultacijos.
Siuo metu geriu foline rugsti, vitaminu nevartoju, stengiuosi kuo daugiau lietuvisku vaisiu ir uogu valgyti. smile.gif
Tad sekmes visoms busimoms mamytems laukiant savo burbuliuku- stebukliuku 4u.gif

pas mane toxoplazmozes IgG neigiamas, o citomegalo teigiamas... ir dar kaip reikiant virsina norma (norma 0-1.2, o pas mane 10.43). Pas gine einu siandien - dziaugiuos kad jokiu ligu kur dariaus tyrimus nerado pas mane smile.gif o pas seimos - treciadieni... rupi man ka pasakys del to citomegalo viruso g.gif tikiuos kad nieko blogo ir galesiu ramiai planuoti savo maziuka smile.gif
o siaip jei IgG teigiamas tia nieko blogo, tai rodo kad esi sirgus sia liga ir kad tavyje jau yra antikuniu - tad belieka tik stiprinti organizma , imuniteta ir viskas bus gerai, mazesne tikimybe kad prasides umi liga smile.gif
Atsakyti
Pas ką eisi tyrimams siuntimo, nesvarbu, nes visi mokami. Sutinku, eik, pas ką mieliau. Aš ūmiąją toksoplazmozę papildomai tyriausi, nes norėjau sužinoti, ar kartais šiuo metu nesergu (dėl katės). Juk ligos simptomų gali iškart nejausti. Ir, jei neklystu, toksoplazmoze persirgus, imuniteto neįgyjama, na gal tik mažesnė tikimybė antrą kartą susirgti.
Papildyta:
Kaip zuzlai sekasi? Kaip vyro tyrimai?
Atsakyti
labas rytas, mergaites...
buvau vakar pas savo gine - nuramino, padrasino, sake sekanti karta jau laukia ne vienos ax.gif o, kad tai butu tiesa smile.gif
beliko dar pas seimos gydytoja apsilankyti - prasysiu siuntimo pas dermatologa - apgama butinai viena reikia patikrinti ...

linkiu ir jums geros nuotaikos ir sveikateles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adeliutė @ 2009 07 21, 01:00)
Kaip zuzlai sekasi? Kaip vyro tyrimai?


malonu, kad domiesi 4u.gif tirtis dar nebuvom blush2.gif nes iš dangaus nukrito atostogų planavimas, tai ne tas galvoj blush2.gif gal, kai jau viską suplanuosim ir ramiai lauksim kelionės, nueisim smile.gif

QUOTE(mmeda @ 2009 07 21, 09:10)
buvau vakar pas savo gine - nuramino, padrasino, sake sekanti karta jau laukia ne vienos  ax.gif

linkiu ir jums geros nuotaikos ir sveikateles smile.gif


nu va, kaip gerai smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ar ką nors yra pykinę nuo Vitakur? Vakar išgėriau vakare ir po kokios nepilnos valandos kaip pradėjo kykinti, fui doh.gif Išgėriau kartu su foline, gal negalima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarlote @ 2009 07 21, 10:25)
Ar ką nors yra pykinę nuo Vitakur? Vakar išgėriau vakare ir po kokios nepilnos valandos kaip pradėjo kykinti, fui doh.gif  Išgėriau kartu su foline, gal negalima? g.gif

paprastai nuo vitaminu neturetu pykinti, nebet isgertum ant tuscio skrandzio, t.y. nieko nevalgius. Dar vitaminus rekomenduotina uzsigerti stikline vandens - ne vienu gurksneliu.
Retais atvejais, bet pasitaiko, kad vitaminai netinka. Man, pvz, netinka Super Tera M - ir skrandi dirgina ir siaip, oda pasidaro tokia jautri jautri... zodziu, negaliu as ju gerti... o kiti vitaminai visai nieko...
dar pasiziurek ar tuose vitaminuose nera folines rugsties... nors neturetu pykinti nuo jos, kazkur skaiciau, kad nepersidozuoja ji. Bet kam virsyti rekomenduojama norma? smile.gif

tai tiek, visos mano zinios apie vitaminus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mmeda @ 2009 07 21, 11:36)
paprastai nuo vitaminu neturetu pykinti, nebet isgertum ant tuscio skrandzio, t.y. nieko nevalgius. Dar vitaminus rekomenduotina uzsigerti stikline vandens - ne vienu gurksneliu.
Retais atvejais, bet pasitaiko, kad vitaminai netinka. Man, pvz, netinka Super Tera M - ir skrandi dirgina ir siaip, oda pasidaro tokia jautri jautri... zodziu, negaliu as ju gerti... o kiti vitaminai visai nieko...
dar pasiziurek ar tuose vitaminuose nera folines rugsties... nors neturetu pykinti nuo jos, kazkur skaiciau, kad nepersidozuoja ji. Bet kam virsyti rekomenduojama norma? smile.gif

tai tiek, visos mano zinios apie vitaminus smile.gif


Gėriau pavalgius ir su gal ne pilna stikline vandens, bet panašiai. O dėl folinės, lyg tai ten nėra. Va tokia jo sudėtis:

2 aktyviųjų medžiagų kompleksai vienoje kapsulėje VITAKUR plus nakvišos ir vitaminų kapsulėse yra dviejų aktyviųjų medžiagų derinys: I gyvybiškai svarbių medžiagų komplekse yra tausojančiai gauto nakvišos aliejaus ir visų svarbių B grupės vitaminų. II gyvybiškai svarbių medžiagų komplekse yra kofermento Q 10 bei vitaminų C, E ir beta-karotino (=provitamino A).
Atsakyti
QUOTE(Šarlote @ 2009 07 21, 10:41)
Gėriau pavalgius ir su gal ne pilna stikline vandens, bet panašiai. O dėl folinės, lyg tai ten nėra. Va tokia jo sudėtis:

2 aktyviųjų medžiagų kompleksai vienoje kapsulėje VITAKUR plus nakvišos ir vitaminų kapsulėse yra dviejų aktyviųjų medžiagų derinys: I gyvybiškai svarbių medžiagų komplekse yra tausojančiai gauto nakvišos aliejaus ir visų svarbių B grupės vitaminų. II gyvybiškai svarbių medžiagų komplekse yra kofermento Q 10 bei vitaminų C, E ir beta-karotino (=provitamino A).

Pabandyk dar karta isgerti ir ziurek kas bus - jei vel labai pykins - gal ir netinka.
Atsakyti
Sveikos visos svajonancios apie didelius ispustus pilvukus nestuke.gif nestuke.gif
Jungiuosi i jusu grazu ir plepu bureli (jei priimsite) ax.gif

Mes apie nestuke.gif su MB vis pagalvojam ir pagalvojam, o si menesi ememes rimtu gamybos darbu smileysex.gif blush2.gif (taikem ant paciu paciu geriausiu dienu), tad dabar baisiai nelaukiu mmm... (liepos 30).

Kadangi planuot sirdelese pradejom jau pries gera pusmeti, pradejau gerti folio rugsti ir dar daktaras israse ekologiska gelezi, nes truputi truksta man jo... O siaip gine be galo saunus- padare visus imanomus tyrimus, taip pat liepe ateit su MB pas ji, kad su abiem galetu pasnekti ir padrasinti MB biggrin.gif

Norejau paklausti, ar imanoma, jog tik namuose laikomas katinas uzsikrestu toksoplazma? nes turim viena ir kazkaip baisu man dabar ja net i rankas paimti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Thais @ 2009 07 21, 16:32)
Norejau paklausti, ar imanoma, jog tik namuose laikomas katinas uzsikrestu toksoplazma?

nes turim viena ir kazkaip baisu man dabar ja net i rankas paimti... unsure.gif


aš nesukčiau sau dėl to galvos ax.gif toksoplazma galima ne tik nuo katės pasigaut irnesakyk.gif

vargšė katė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 07 21, 15:53)
aš nesukčiau sau dėl to galvos ax.gif  toksoplazma galima ne tik nuo katės pasigaut irnesakyk.gif

vargšė katė unsure.gif



as tai siaip nesijaudinau, bet daug draugiu siuo metu nestuke.gif , tai jos visos net pas mus i svecius neuzeina, taip mano mielo katinuko baiminasi... verysad.gif o kaip zinot, baime uzskreciama...ypac dabar kai labai tikiuosi menesio pabaigoje nesulaukti mmm...
Atsakyti