Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai, planuojant vaikelį...

Kazkaip as neplanavau jokiu kitu tyrimu darytis apart skydliaukes, bet gal reiktu visgi g.gif nors nemanau kad man kasnors cia Anglijoj darys be priezasties! schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Luna69 @ 2009 07 17, 13:10)
Kazkaip as neplanavau jokiu kitu tyrimu darytis apart skydliaukes, bet gal reiktu visgi g.gif  nors nemanau kad man kasnors cia Anglijoj darys be priezasties! schmoll.gif

ir nesidaryk, man tuo tyrimus buvo gydytoja kazkada rekomendavus pasidaryti, bes as tuo metu kazkaip nepasidariau... tai va, dabar darausi smile.gif ir nieko blogo nesitikiu, tieisog kad ramiau butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mmeda @ 2009 07 17, 10:15)
ir nesidaryk, man tuo tyrimus buvo gydytoja kazkada rekomendavus pasidaryti, bes as tuo metu kazkaip nepasidariau... tai va, dabar darausi smile.gif ir nieko blogo nesitikiu, tieisog kad ramiau butu smile.gif

na turbut ir nesidarysiu smile.gif o tau viskas bus ok 4u.gif
Atsakyti
Skydliaukes tyrimus butina darytis toms, kurios jau turi problemu su skydliauke. Nes nestumo metu keiciasi hormonu pusiausvyra ir kaip zinom skydliauke kai kuriuos is ju gamina, tad tenka subalansuot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mmeda @ 2009 07 17, 12:43)
as pati geriu vitakur su beta karotinu tai ir jam tokiu pat iteikiau. Itariu, kad ne visada isgeria, na bet manau tai nieko blogo. Juk mazutis augs manyje, tad mano organizmas turi buti pasiruoses smile.gif o ji gal jau pries pradedant darbus pamaitinsiu folio rugstimi... na bus matyt, svarbu siaip abu butumem sveiki smile.gif
as pas gine eisiu pirmadieni, paziuresiu ka sakys. Laukiu va turputi nerimaudama tyrimu atsakymu del chlamidiju, ureaplazmozes bei mikoplazmos... tikiuos paties geriausio smile.gif Noreciau jau kibti i darbus kita ar dar kita menesiuka  ax.gif


kokioj vaistinej pirkai vitakur? as karta paprasiau, tai tokiu negirdejus vaistininke buvo...sako gal vitiron? sakau nu kad ne... g.gif
Atsakyti
Taigi, pasidariau kraujo tyrimus del citomegalo ir toksoplazmozes. blink.gif Tyrimo rezultatai rogo ig G teigiama, visus kitus virusai neigiami. Pas daktare keliausiu po geros savaiteles, laukiu konsultacijos.
Siuo metu geriu foline rugsti, vitaminu nevartoju, stengiuosi kuo daugiau lietuvisku vaisiu ir uogu valgyti. smile.gif
Tad sekmes visoms busimoms mamytems laukiant savo burbuliuku- stebukliuku 4u.gif
Atsakyti
cia tarp kiyko 4u.gif http://www.filmai.in/uzeik-15705.html nemokami filmai interne, iskarto uzkrauna ir visaj nestringa ir didelis lietuvisku filmu pasirinkimas :-D
Atsakyti
QUOTE(pasimetus1140 @ 2009 07 17, 16:28)
kokioj vaistinej pirkai vitakur? as karta paprasiau, tai tokiu negirdejus vaistininke buvo...sako gal vitiron? sakau nu kad ne... g.gif

pirkau eurovaistinej, akropoly... hm g.gif o gal sumaisiau pavadinima? dabar savaitgali palikau tuos vitaminus tetukui savo - vargselis serga, ligoninej guli sad.gif
Vitaminai buteliukyje, su morkine etikete. Buvo ideta i dezute morkine. Nejau as sumaisiau pavadinima? labai atsiprasau jei taip sad.gif bet buvau isitikinus kad vitakur...

gavau pagaliau atsakymus tyrimu - pasirodo esu sveika : nei chlamidiju, nei ureoplazmos nei micoplazmos nerasta pas mane smile.gif
Atsakyti
Tikrai yra vitaminai Vitakur
va čia jų aprašymas
Atsakyti
Labai atsiprasau, bet pasirodo pamelavau jums... pavadinimas ne vitakur , o vitrum blush2.gif blush2.gif blush2.gif Nesuprantu kaip cia man taip susimaise... blush2.gif
Va taip atrodo jie ( panarsius interneta radau):
http://mediacentras....ObjectID=167336
Tik maniskiai buvo su beta karotinu - parasyta ant dezutes ir antbuteliuko buvo....
Dar karteli atsiprasau.
Patiko man jie, kad nebrangus , ir ju daug. Ir svarbiausia, man tiko, nes ne visi tinka vitaminai man...
Atsakyti
na nieko tokio smile.gif
man cia siek tiek anksciau kolege rekomendavo vitaminus vitakur. as norejau nupirkti mamai dovanu, nes lyg ir prasidejinejo menopauze...tada paprasiau camelia vaistinej, tai sake tokiu nera, uztat dabar isgirdus pavadinima ir paklausiau, kur buna... smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Skaitau, skaitau ir atsirado klausymas: kokius tyrimus skiria bendrosios praktikos gyd., o kokius gyne? Sakau, gal man pas b.p.gyditoja is pradziu nueti, gal dotu siuntyma kokiems tyrimams. Nes as labai retas svecias (1 karta per kokius3-4 metus) pas ja bunu, tai gal ir pasiulytu... g.gif
Atsakyti