Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

Mano pirkiniu sarase irgi EZ yra,bet butent Bi-kor smile.gif drauge turi,tai man labai patinka ,kaip jos veidukas atrodo su ja,veidas kaip saulutes pabuciuotas,neikyriai wub.gif labai naturaliai atrodo.o ir pati pas ja pabandziau pasiteplioti,labai nedaug,patiko,kad man biski pasausino oda ir nueme blizgesi smile.gif o del ikos negaliu pakomentuoti,nei maciau,nei bandziau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egipto zeme @ 2009 04 17, 10:12)
su ikos nebutu taip atsitike, kad butum atrodzius kaip morka  smile.gif nes ikos rudina, o ne ryzina  4u.gif



Jus tuom garantuota? biggrin.gif nes seip daug kam atvirksciai butent yra.. taip kad teigti tokio dalyko negalima..nes ir nuo veido spalvos zmogaus priklauso
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 04 17, 20:59)
Jus tuom garantuota?  biggrin.gif nes seip daug kam atvirksciai butent yra.. taip kad teigti tokio dalyko negalima..nes ir nuo veido spalvos zmogaus priklauso


taip garantuota lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egipto zeme @ 2009 04 17, 21:20)
taip garantuota lotuliukas.gif



biggrin.gif ot.. bet jei rimtai, tai tikrai cia nuo zmogaus atspalvio veido priklauso.. smile.gif ant vieno gali atrodyt ryzai, ant kito rudai.. kaip kam smile.gif o jus labai didele gerbeja EZ kad net nikas toks? biggrin.gif 4u.gif man tai patinka ji.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Egipto zeme @ 2009 04 17, 10:12)
su ikos nebutu taip atsitike, kad butum atrodzius kaip morka  smile.gif nes ikos rudina, o ne ryzina  4u.gif

kai pirkau tai man jokios skirtumo nebuvo, nes nei vienos nei kitos nebuvau bandzius ax.gif tik norejau pradziai mazo kiekio pabandymo tai kai pasiule bikor ta ir nusipirkau smile.gif kai ta baigsiu reikes ikos bandyti, kad galeciau palyginti rolleyes.gif o tada jau rinksiuos kuri geriau tinka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bakardi @ 2009 04 17, 21:52)
kai pirkau tai man jokios skirtumo nebuvo, nes nei vienos nei kitos nebuvau bandzius ax.gif tik norejau pradziai mazo kiekio pabandymo tai kai pasiule bikor ta ir nusipirkau smile.gif kai ta baigsiu reikes ikos bandyti, kad galeciau palyginti rolleyes.gif o tada jau rinksiuos kuri geriau tinka bigsmile.gif



Keista, kad jei norejai maza kieki pabandyt, pasiule Bi kor nes seip Ikos tik mazas kiek yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 04 17, 20:55)
Keista, kad jei norejai maza kieki pabandyt, pasiule Bi kor nes seip Ikos tik mazas kiek yra  4u.gif


IKOS yra ir mazesnis kiekis, ir didesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulima_ma @ 2009 04 18, 09:36)
IKOS yra ir mazesnis kiekis, ir didesnis  smile.gif



Oi ne taip parasiau.. turejau galvoj, kad ir mazas ir didelis kiekis yra butent.. 4u.gif o Bi kor tik didelis
Atsakyti
O EZ Bi-kor ir IKOS yra tik po viena atspalvi ar keliu? Gal zinot kur siauliuose prekiauja egipto zeme? Zinau, kad seniau budavo sarmoj, kur bulvare yra. Gal daugiau kas vietu zinot? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelaite @ 2009 04 19, 08:03)
O EZ Bi-kor ir IKOS yra tik po viena atspalvi ar keliu?  Gal zinot kur siauliuose prekiauja egipto zeme? Zinau, kad seniau budavo sarmoj, kur bulvare yra. Gal daugiau kas vietu zinot? blush2.gif



Bi kor ra tik vienos spalvos, del Ikos nzn smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelaite @ 2009 04 19, 07:03)
O EZ Bi-kor ir IKOS yra tik po viena atspalvi ar keliu?  Gal zinot kur siauliuose prekiauja egipto zeme? Zinau, kad seniau budavo sarmoj, kur bulvare yra. Gal daugiau kas vietu zinot? blush2.gif


Siauliuose Valerijono vaistineje yra, dar Aivos grozio salone, kur netoli Valerijono. Cia abiejose vietose IKOS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasmele: 19 balandžio 2009 - 21:35
mane irgy labai domina ši ez bet vis neisdristu nusipirkt lotuliukas.gif nepabandžius verysad.gif gal žinot kur Kedainiuose butu,jai išvis butu?o gal kas pabandimui likuti parduoda g.gif blush2.gif
Atsakyti