Įkraunama...
Įkraunama...

Kastracija ir sterilizacija

Sveiki,
gal kasnors sterilizavot savo kate Kaivanoje? Kaune Veiverių pr. įdomu būtų kokia siųle ir siūlais siuvo ir atsiliepimus išgirst ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Weronica @ 2011 01 14, 12:32)
Sveiki,
gal kasnors sterilizavot savo kate Kaivanoje? Kaune Veiverių pr. įdomu būtų kokia siųle ir siūlais siuvo ir atsiliepimus išgirst ax.gif



Sveiki,

matau, kad beveik visi sterilizuoja - kastruoja savo gyvūnus, o gal yra laikančių nekastruotą katiną? Mūsų katinui 2 metai, jis dar nekastruotas ir vėl iškilo tas klausima dėl jo kastravimo, jit toks labai vyriškas, jam būtinai reikia eiti į kiemą žymėti savo teritorijos, o čia jau prasideda visokios problemos... Man tai nelengvas klausimas, juk tai ėjimas prieš gamtą, kad žmogui būtų patogiau gyvūną laikyti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ritutsi @ 2010 12 26, 22:37)
Sausio men.  jau planuojame katyte sterilizuoti, tai domiuosi...
Manau gerai, jei butu pjuvis mazas, ir siaip atlikta saziningai?


Sveikut atrašiau į až 4u.gif
QUOTE(Pievugele999 @ 2011 01 15, 20:59)
Sveiki,

matau, kad beveik visi sterilizuoja  - kastruoja savo gyvūnus, o gal yra laikančių nekastruotą katiną? Mūsų katinui 2 metai, jis dar nekastruotas ir vėl iškilo tas klausima dėl jo kastravimo, jit toks labai vyriškas, jam būtinai reikia eiti į kiemą žymėti savo teritorijos, o čia jau prasideda visokios problemos... Man tai nelengvas klausimas, juk tai ėjimas prieš gamtą, kad žmogui būtų patogiau gyvūną laikyti... g.gif

Dėl jo "vyriškumo", kad čia joks ne vyriškumas, taip elgiasi visi nekastruoti katinai-jie žymi.
Kitas dalykas, tai ėjimas į kiemą g.gif
Jūs pergyvenate dėl jo vyriškumo, o dėl to, kad kieme būna - ne?
Manau, kad kiemai ir taip pilni benamių kačiukų, kažin kiek jūsų katinas prie to galėjo prisidėti? unsure.gif
Kitas dalykas, katei lauke be priežiūros būti pavojinga, šiame forume yra ne viena supermama apverkusi savo katuką, kuris irgi eidavo į kiemą...
Taigi aš sakau: kastruokit katinėlį ir laikykite jį namučiuose. Žinoma, čia tik patarimai...ir klausimai jūsų pačios pamąstymams, kaip geriau, spręsti jums.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo soncco: 15 sausio 2011 - 21:45
QUOTE(ritutsi @ 2010 12 26, 21:37)
Sausio men.  jau planuojame katyte sterilizuoti, tai domiuosi...
Manau gerai, jei butu pjuvis mazas, ir siaip atlikta saziningai?

Darius Jazgevicius, tai kur Kalvariju g. ?
Ar gal kokioj Jeruzales klinikoje geriau?

Patarkite prasau  4u.gif

Šis daktaras mano katinėlį kastravo, viskas pavyko kuo puikiausiai.
Atsakyti
SONCCO , JŪRŽOLĖ

Ačiukas už nuomones 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritutsi: 15 sausio 2011 - 23:44
QUOTE(soncco @ 2011 01 15, 23:43)
Sveikut atrašiau į až 4u.gif

Dėl jo "vyriškumo", kad čia joks ne vyriškumas, taip elgiasi visi nekastruoti katinai-jie žymi.
Kitas dalykas, tai ėjimas į kiemą g.gif
Jūs pergyvenate dėl jo vyriškumo, o dėl to, kad kieme būna - ne?
Manau, kad kiemai ir taip pilni benamių kačiukų, kažin kiek jūsų katinas prie to galėjo prisidėti? unsure.gif
Kitas dalykas, katei lauke be priežiūros būti pavojinga, šiame forume yra ne viena supermama apverkusi savo katuką, kuris irgi eidavo į kiemą...
Taigi aš sakau: kastruokit katinėlį ir laikykite jį namučiuose. Žinoma, čia tik patarimai...ir klausimai jūsų pačios pamąstymams,  kaip geriau, spręsti jums.



Kaip jau pavadinsim tą žymėjimą, ne esmė, aš tai pavadinau vyriškumu. Man didesnis klausimas, ar kastravus jį, jis atpras eiti į lauką, ar yra kas turi patirties tokioje situacijoje. Dabar, jį labai sunku išlaikyti namuose, nes jis kenčia kiek be gali ir nesisioja į tualetą miaukdamas iki begalybės, kad išleistume. Kol kas negalime kastruoti, nes turime kitas ligas pirma išsigydyti.

Atsakyti
QUOTE(Pievugele999 @ 2011 01 17, 11:14)
Kaip jau pavadinsim tą žymėjimą, ne esmė, aš tai pavadinau vyriškumu. Man didesnis klausimas, ar kastravus jį, jis atpras eiti į lauką, ar yra kas turi patirties tokioje situacijoje. Dabar, jį labai sunku išlaikyti namuose, nes jis kenčia kiek be gali ir nesisioja į tualetą miaukdamas iki begalybės, kad išleistume. Kol kas negalime kastruoti, nes turime kitas ligas pirma išsigydyti.


Kastruotas katinas į lauką eiti gal ir neatpras (greičiausiai neatpras), net viskas gali pasidaryti daug paprasčiau - po kurio laiko jam dings poreikis žymėtis. Vadinasi, į lauką, greičiausiai, nebe taip veršis, o išėjęs neberizikuos susipjauti su kitais katinais ar toli nuklysti ieškant kačių ir t.t.

Mūsų katinas kastruotas ir eina į lauką. Tačiau tualeto reikalus labiau mėgsta atlikt namie ir apskritai, toli nuo namų nenuklysta, dažnai grįžta pasitikrinti ar namai vietoje arba paėsti. Tiesa, savo teritoriją nuo kitų katinų gina, tačiau be didelio smurto - greičiau šnypštimu.
Antrąjį katiną irgi kastravom. Būtent dėl to, kad nenorim, jog jis pasiklystų išėjęs mergų ieškoti, ar nukentėtų nuo kitų katinų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendira: 17 sausio 2011 - 10:41
QUOTE(ritutsi @ 2010 12 26, 20:37)
Sausio men.  jau planuojame katyte sterilizuoti, tai domiuosi...
Manau gerai, jei butu pjuvis mazas, ir siaip atlikta saziningai?

Darius Jazgevicius, tai kur Kalvariju g. ?
Ar gal kokioj Jeruzales klinikoje geriau?

Patarkite prasau  4u.gif


Sausio 21 diena sterilizavau savo katyte. Daug nesirinkau, ziurejau kad butu netoli namu http://www.lese.lt/l...acija/news.5026 O stai dar informacija apie nuolaidas sioms paslaugoms. Tad merginos skaitykite ir rinkites. Taip pat nuomoniu, istatymu ir specelistu skyreliai yra, nepatingekite pasiskaitineti.
Man teko daryti ankstesne sterilizacija (4men) nors jau buvau susitarusi su gydytoju operuoti sulaukus 6men. Pradejo morciuotis ir palikti slapes zinutes musu lovoje doh.gif (patikekit malonumas mazas kai pabundi apsisiota) Tad mano brangioji prasiusiojo savo moteriskuma blush2.gif
Pirna diena po operacijos buvo sunki, veme sliauziojo zodziu nekas. Kita diena beveik visa pramiegojo o vakare jau paede truputi. Gydytoja siuvo tirpstanciais sulais smile.gif be jiokiu pleistru ar marskineliu. Tik nuskusta vieta buvo istepta tokiu blizganciu tepaliuku, kuri kate isilaize pati (matomai jau pritaikytas) turime ir guzeli apie kuri minejo kitos merginos temoje, taciau gydytoja iskarto ispejo kad taip bus. Seip visumoi esu patenkinta ir sumokejau tik 100lt. jaucemes gerai smile.gif tad kol kas tik + pliusai. O ir nebepalieka slapiuju zinuciu thumbup.gif

operavomes sioje klinikoje

AH FIONA S., UAB veterinarijos gydykla (gera kaina)
Adresas: Stanevičiaus 14b, Vilnius
Telefonas: (8-650) 57888
Darbo laikas d.d. 12-18 val., š . 11-15 val.
Pateiktos kainos su nuolaida galioja iki gegužės 1d.
Katei 100Lt, katinui 50Lt, šuns patinui 80-150Lt, kalytei 200-350Lt.

tik nelabai patiko kaip ten viskas atrodo sad.gif ax.gif nors darbo kokybe esu patenkinta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nidalt: 25 sausio 2011 - 18:05
As irgi sterilizavau savo kate, esu skaicius kad po sterilizacijos kates charakteris nesikeicia, bet maniske pasidare tokia meilune, ko anksciau niekada nebudavo... Nesitraukia nei per zingsni, meilinasi, laizo rankas, miega ant kelių rolleyes.gif po operacijos praejo dar tik 5 dienos, galvoju ar cia viskas laikinai ar kaip smile.gif gal dar kamnors taip buvo?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mes jau po truputi pradedame moraliskai rengtis katinuko kastracijai ax.gif Gyvenam Kaune. Pasidalinkite savo ispudziais apie tokios proceduros atlikima vet. klinikose 4u.gif Norisi, kad viskas praeitu sklandziai ir, kad katinukui butu kuo maziau streso bei nepatogumu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Weronica @ 2011 01 26, 11:28)
As irgi sterilizavau savo kate, esu skaicius kad po sterilizacijos kates charakteris nesikeicia, bet maniske pasidare tokia meilune, ko anksciau niekada nebudavo... Nesitraukia nei per zingsni, meilinasi, laizo rankas, miega ant kelių rolleyes.gif po operacijos praejo dar tik 5 dienos, galvoju ar cia viskas laikinai ar kaip smile.gif  gal dar kamnors taip buvo?

Mum toks pokytis laikinas buvo,tiesiog nuvyt neimanoma buvo nuo keliu,nespeji atsisest,jau ant keliu.Po to nurimo,bet meilesne kate liko vistiek smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mano Siamo katytei prasidėjo morčius. Kaukia žiauriai, nu žodžiu visi simptomai doh.gif Vyras kėsinasi išmesti ją į lauką, nes neįmanoma miegot doh.gif Noriu paklausti, gal žinote kokios sterilizacijos kainos Šiauliuose, kur geriausia ir kur pigiausia? Ir ką manote apie gyd. Muzikevičių?
Atsakyti