Įkraunama...
Įkraunama...

Clinique kosmetika

QUOTE(Gedrėė @ 2010 01 25, 09:47)
Aš ir norėčiau išbandyti mėginius, kur juos gavai?  ax.gif


Pirkau Sephoroj kosmetikos ir idejo Clinique meginuku ax.gif Tik tas buvo Barselonoj... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 01 25, 10:55)
Pirkau Sephoroj kosmetikos ir idejo Clinique meginuku  ax.gif  Tik tas buvo Barselonoj...  4u.gif


Ah, nesiseka ;>.
Tada reiks išbandyti pilnomis pakuotėmis smile.gif
Atsakyti
panos, gal jau diskotavot, bet noriu paklausti, kuri kompaktine pudra geriausiai tinka riebiai odai ir gerai maskuoja? noriu atsisakyti kreminiu pudru ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gedrėė @ 2010 01 25, 16:11)
Ah, nesiseka ;>.
Tada reiks išbandyti pilnomis pakuotėmis smile.gif


Manau, jei pirktumet ka nors Kristianoj ir paprasytumet meginuku is Clinique, tikrai konsultantes duotu, nereiks pirkti nepabandzius mirksiukas.gif
Papildyta:
Gal kuri bande si paakiu kremuka? 4u.gif Ar jis tinka naudoti nuo pirmuju rauksliu? 4u.gif

user posted image

Gal reiktu koki kita naudoti? 4u.gif

Taip pat man idomu, kuri kremuka veidui naudoti nuo pirmuju rauksliu? blush2.gif
Atsakyti
As naudoju si paakiu kpema. Geresnio neturejau, labai greit isigeria, jokio riebumo, po jo man net nereik seseliu bazes, nes seseliai labai gerai laikosi. Visiskai juo patenkinta. Parasyta kad galima naudoti nuo pirmu rauksleliu. Bet yra dar vienas. All About Eyes Rich - jis typo truputi intensyvesnis.
Atsakyti
Tai vat as ir galvoju ar tas Rich nebus jau vyresnio amziaus moterims naudoti? blush2.gif
Atsakyti
Na ta rich naudoja mano mama, as toki dar nenaudojau.
Nors ant pakuotes tai neparasyta kad moterom nuo 50... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2010 01 25, 20:24)
Na ta rich naudoja mano mama, as toki dar nenaudojau.
Nors ant pakuotes tai neparasyta kad moterom nuo 50... biggrin.gif


g.gif

Na gal dar daugiau bandziusiu atsilieps? ax.gif Gal ir del kremuko nuo pirmuju rauksliu ka patars?.. rolleyes.gif
Atsakyti
Turėjau Clinique paakių kremą. Greit susigeria, nepalieka plevelės, bet poveikio jokio schmoll.gif dvi pakuotes sutepiau
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 01 25, 21:23)
Turėjau Clinique paakių kremą. Greit susigeria, nepalieka plevelės, bet poveikio jokio  schmoll.gif dvi pakuotes sutepiau


Turit omeny all about eyes kremuka? blink.gif
Atsakyti
taip, taip, šitą kur minit visos paskutiniuose postuose.
Maža drėkinimo iš jo ir jaunai odai.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 01 25, 22:09)
taip, taip, šitą kur minit visos paskutiniuose postuose.
Maža drėkinimo iš jo ir jaunai odai.


g.gif unsure.gif
Atsakyti