Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Clinique kosmetika
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Kosmetikos gamintojai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Sunreja
QUOTE(loony_key @ 2010 01 28, 20:38)
uj kaip nemegstu as kristianos, alergija man nuo ju konsultanciu  lotuliukas.gif matyt reiks uzsisakyt, kaip bus, taip  ax.gif jo, radau kainytes kosmetika.lt puslapy  blink.gif be kalbu reiks siustis  biggrin.gif
mergaites, o bandet mineraline pudryte, gundausi tuom paciu uzsisakyt  biggrin.gif
*

Man tai drauge kai dirba Kristianoj, tai bet ka gaunu, ka noriu.... blush2.gif
loony_key
QUOTE(Sunreja @ 2010 01 29, 00:01)
Man tai drauge kai dirba Kristianoj, tai bet ka gaunu, ka noriu....  blush2.gif
*

Tai Jums pasiseke bigsmile.gif
Incredible Me
man is clinique patinka dramatically different moisturizer gel riebiai odai,gerai drekina,skalsus,neriebina odos ax.gif dar blizgi turejau,nepamenu koki,patiko,kad ilgai laikesi,o vat prausiklis,tonikas riebiai oda (4 tipui atrodo) nepatiko,labai sausino oda ir perstejo,nes su alkoholiu tonikas schmoll.gif ir dar nepatiko pore minimizet t-zone shine control serumas,poras sutraukia,oda padaro matine is pradziu,bet po pusvalandzio veidas kaip riebalais isteptas doh.gif blizga dvigubai
Gedrėė
QUOTE(loony_key @ 2010 01 28, 18:20)
tiesa, o Jus LT perkate priemones (nes as net nezinau kainu Lietuvoj  doh.gif Galvoju is JAV siustis, tik ar gausis kazin pigiau)
*

Lituvoje, Kristianoje mažo komplekto kaina 89lt, JAV ~50lt + shipping'as.
Pačioj Clinique svetainėj jei užsisakai virš 50 dolerių shipping'o nėra, o didysis komplektas ir kainuoja 50.5 dolerių. Aš pati norėjau užsisakyti, bet į Lietuvą nesiunčia.

Išbandžiau Clinique 3-Step Skin Care. Pamačiau skirtumą jau po pirmos dienos. Kiti sako, kad reikia mažiausiai mėnesio kol pastebėsi skirtumą. Randai pradėjo nykti, nauji spuogai nesikelia, super!:D

Kitą kartą pirksiu jau didesniais kiekiais, bet Lietuvoje kainos didesnės, tad jei kas rasit kur galima užsisakyti nepamirškit parašyti.
Kiek žiūrėjau kosmetika.lt kainos tokios:
Liquid Facial Soap LT už 150ml 89lt, JAV už 200ml ~37lt (tiesa, lyg ir mačiau dideli butelį muilo Kristianoje, bet nepažiūrėjau kokia kaina, o kosmetika.lt siūlo tik pakuotę su trim tubelėm po 50ml)
Clarifying Lotion LT 59lt, JAV 27lt
Dramatically Different Moisturizing Gel LT 179lt, JAV 59lt.

Kainos labai skiriasi, bet nepagailėčiau nusipirkti ir Lietuvoje, jei niekas nerasit internete, nes man tikrai padeda :>
justicija
Is cia galima atsisiusti smile.gif
http://eu.strawberrynet.com/skincare/clinique/#134
Vitalma
Imeskit nuoroda kur tas jusu superinis clinique testas ax.gif
Estela_
http://www.clinique.co.uk/wrfu/index.tmpl
Spauskite Start 4u.gif
Sunreja
Merginos, snd Rygos oro uoste maciau rinkinuka Clinique kelionini: muilas veidui, tonikas, drekinantis kremas, paakiu kremas, valiklis akiu makiazui. Kainavo 41 Eur, bet pagailejau, gal veltui? Gal vis tik reikejo paimti? blush2.gif
v-i-k-a
QUOTE(Sunreja @ 2010 02 01, 20:41)
Merginos, snd Rygos oro uoste maciau rinkinuka Clinique kelionini: muilas veidui, tonikas, drekinantis kremas, paakiu kremas, valiklis akiu makiazui. Kainavo 41 Eur, bet pagailejau, gal veltui? Gal vis tik reikejo paimti?  blush2.gif
*

Tai kad man rodos dabar jau per velu svarstyti reikejo ar nereikejo. biggrin.gif
Sunreja
QUOTE(v-i-k-a @ 2010 02 01, 21:50)
Tai kad man rodos dabar jau per velu svarstyti reikejo ar nereikejo. biggrin.gif
*

Ne per velu schmoll.gif Jugi grisiu tai atgal i Ryga biggrin.gif Vat idomu, gal kas zino orientacines kainas pas mus tokiu rinkinuku? 4u.gif
moocho
kai grįši atgal į Rygą, tai į Rygos duty free negalėsi įeiti ax.gif gali apsipirkti tik savo išskridimo oro uoste mirksiukas.gif
Beje pigiausia, kiek pastebėjau, angliškose duty-free parduotuvėse (nes pas juos ir paprastose parduotuvėse jau pigiau).

O dėl to rinkinuko, tai priklauso nuo visų kremų dydžių g.gif brangiausi tai kremas akims ir DDML (gelsvas drėkinantis losjonas - jei tu čia jį turi omeny). Tai jei to DDML daugiau nei 30ml, tai sakyčiau kad apsimoka toks rinkinukas, kitokiu atveju nelabai, nes to kremo akim tai turbūt buvo toks 15ml mažutis indelis.. unsure.gif
Šiaip duty free būna neblogų rinkinukų pvz. su clinique tušais arba lūpų blizgiais thumbup.gif
Sunreja
QUOTE(moocho @ 2010 02 01, 22:17)
kai grįši atgal į Rygą, tai į Rygos duty free negalėsi įeiti ax.gif gali apsipirkti tik savo išskridimo oro uoste  mirksiukas.gif
Beje pigiausia, kiek pastebėjau, angliškose duty-free parduotuvėse (nes pas juos ir paprastose parduotuvėse jau pigiau).

O dėl to rinkinuko, tai priklauso nuo visų kremų dydžių g.gif brangiausi tai kremas akims ir DDML (gelsvas drėkinantis losjonas - jei tu čia jį turi omeny). Tai jei to DDML daugiau nei 30ml, tai sakyčiau kad apsimoka toks rinkinukas, kitokiu atveju nelabai, nes to kremo akim tai turbūt buvo toks 15ml mažutis indelis.. unsure.gif
Šiaip duty free būna neblogų rinkinukų pvz. su clinique tušais arba lūpų blizgiais thumbup.gif
*

Priklausomai pro kur ileis i oro uosta, ne karta teko praeiti grizus pro duty free tongue.gif O jei ir neleis pro ten eiti, tai vistiek kovo men vel laukia skrydis biggrin.gif Cia tame ne problema irnesakyk.gif
Tas tai teisybe, jog pigiausia shoppintis Anglijos oro uostuose, bet Rygos irgi vienas is pigiausiu mirksiukas.gif
Ot neatkreipiau demesio i talpas doh.gif Bet kaip pabandymui, tai ir maza talpa sueitu rolleyes.gif O ta DDML galima tepti nakciai?
15 ml paakiu kremuko per akis mirksiukas.gif
loony_key
QUOTE(Gedrėė @ 2010 01 29, 17:39)
Lituvoje, Kristianoje mažo komplekto kaina 89lt, JAV ~50lt + shipping'as.
Pačioj Clinique svetainėj jei užsisakai virš 50 dolerių shipping'o nėra, o didysis komplektas ir kainuoja 50.5 dolerių. Aš pati norėjau užsisakyti, bet į Lietuvą nesiunčia.

Išbandžiau Clinique 3-Step Skin Care. Pamačiau skirtumą jau po pirmos dienos. Kiti sako, kad reikia mažiausiai mėnesio kol pastebėsi skirtumą. Randai pradėjo nykti, nauji spuogai nesikelia, super!:D

Kitą kartą pirksiu jau didesniais kiekiais, bet Lietuvoje kainos didesnės, tad jei kas rasit kur galima užsisakyti nepamirškit parašyti.
Kiek žiūrėjau kosmetika.lt kainos tokios:
Liquid Facial Soap LT už 150ml 89lt, JAV už 200ml ~37lt (tiesa, lyg ir mačiau dideli butelį muilo Kristianoje, bet nepažiūrėjau kokia kaina, o kosmetika.lt siūlo tik pakuotę su trim tubelėm po 50ml)
Clarifying Lotion LT 59lt, JAV 27lt
Dramatically Different Moisturizing Gel LT 179lt, JAV 59lt.

Kainos labai skiriasi, bet nepagailėčiau nusipirkti ir Lietuvoje, jei niekas nerasit internete, nes man tikrai padeda :>
*

galima siustis is JAV arba UK per tarpininka, gaunasi pigiau nei LT
Gedrėė
Gal gali plačiau apie tai papasakoti :>
Cuddle
kiek mazdaug gaunasi tas 3step jeigu is usa siustis?jauciu daug sveria ;/
Niren
noreciau atsiliepimu apie si produkta Pore Minimizer Thermal-Active Skin Refiner ax.gif
Isabelle
QUOTE(Niren @ 2010 02 22, 06:40)
noreciau atsiliepimu apie si produkta Pore Minimizer Thermal-Active Skin Refiner  ax.gif
*

isvalo labai gerai.....bet man po jo veida skauda... blink.gif namo veidas nera jautrus.....visi skrubai tinka...bet sis labai smulkios kruopeles ir tas karstis kazkaip man oda po jo skauda.... g.gif
DiJuKe*
O man asmenisai nei viena priemone netiko, nei kremai nei prausikliai, nei pudros, vienintelis gal lupu blizgis, kad ir kiek ir ka bandziau, veida vis tiek traukia, matyt reiks paiesoti kitos kosmetikos g.gif
Niren
QUOTE(Isabelle @ 2010 02 23, 04:45)
isvalo labai gerai.....bet man po jo veida skauda... blink.gif  namo veidas nera jautrus.....visi skrubai tinka...bet sis labai smulkios kruopeles ir tas karstis kazkaip man oda po jo skauda.... g.gif
*

o kaip tas skaudejimas pasireiskia? tempia? ar kaip nudeginat oda ar dar kazkaip??? placiau prasau unsure.gif
*Kitty*
Sveiki,gal kas turi atsiliepumu apie siuos ? 4u.gif
Clinique Redness Solutions Daily Protective Base SPF 15
user posted image

Clinique Redness Solutions Urgent Relief Cream
user posted image
rupestelis
Naudoju Clinique Anti gravity paakiu kremuka, labai patinka, kazi ar ir veidui Anti Gravity geras, man pasirode briebokas,gal kas bandet?aciu 4u.gif
pieniu pieva
Sveikutes 4u.gif

Naudoju "Anti blemish" serija savo T zonai. Kitoms veido vietoms "Moisture surge" krema. Paakiams "All about eyes". Gal kas irgi tuos naudojat? Kokie atsiliepimai?
Kazin jeigu ta "Anti blemish" pakeisciau ta serija skirta issipletusioms poroms? Gal geriau butu?

Svajoju apie "Clinique" pilingus ir piestukini krema skirta spuoguotoms vietoms (nezinau ar cia gerai paaiskinau)? Gal kas bandet? Butu idomu suzinoti, kaip jie veikia...
Emidora
QUOTE(pieniu pieva @ 2010 03 07, 15:08)
Sveikutes 4u.gif

Naudoju "Anti blemish" serija savo T zonai. Kitoms veido vietoms "Moisture surge" krema.  Paakiams "All about eyes". Gal kas irgi tuos naudojat? Kokie atsiliepimai? 
Kazin jeigu ta "Anti blemish" pakeisciau ta serija skirta issipletusioms poroms? Gal geriau butu?

Svajoju apie "Clinique" pilingus ir piestukini krema skirta spuoguotoms vietoms (nezinau ar cia gerai paaiskinau)? Gal kas bandet? Butu idomu suzinoti, kaip jie veikia...
*

na as labai patenkinta anti blemish serija - sutvarke man visus spuogus, o su jais kovojau nuo pat paauglystes thumbup.gif dabar net baisu kakzokia nauja priemone bandyti - radau kas tinka ir nesimetysiu daugiau.
o kokia cia serija issipletusioms poroms? rolleyes.gif
o piestukinis kremas spuogams, tai cia anti blemish serijos gelis spuogiukams?-man jis patinka, padziovina spuogelius, mano patirtim jis panasiai veikia kaip ir arbatmedzio aliejukas.
pieniu pieva
QUOTE(kucci_kucci @ 2010 03 07, 15:16)
na as labai patenkinta anti blemish serija - sutvarke man visus spuogus, o su jais kovojau nuo pat paauglystes  thumbup.gif  dabar net baisu kakzokia nauja priemone bandyti - radau kas tinka ir nesimetysiu daugiau.
o kokia cia serija issipletusioms poroms?  rolleyes.gif
o piestukinis kremas spuogams, tai cia anti blemish serijos gelis spuogiukams?-man jis patinka, padziovina spuogelius, mano patirtim jis panasiai veikia kaip ir arbatmedzio aliejukas.
*

Kaip smagu bendraminte rasti 4u.gif

Issipletusioms poroms Clinique

Bet as jos dar nebandziau, nezinau kaip veikia. Man irgi baisoka "Anti blemish" atsisakyti g.gif

O piestuka, turejau omeny, ta Piestukas
Pats paskutinis ten, tame puslapyje.
bakardi
labu, kuri is Clinique krempudru geriausiai maskuoja? neseniai isigijau pabandymui kompaktine pudra labai patiko smile.gif dabar noreciau ir pagrinda isbandyti, tik man reikia , kad maskuotu gerai 4u.gif
Emidora
QUOTE(bakardi @ 2010 03 11, 19:42)
labu, kuri is Clinique krempudru geriausiai maskuoja? neseniai isigijau pabandymui kompaktine pudra labai patiko smile.gif dabar noreciau ir pagrinda isbandyti, tik man reikia , kad maskuotu gerai 4u.gif
*

kuri cia kompaktine gerai maskuoja???
ar nekemsa poru?
bakardi
QUOTE(kucci_kucci @ 2010 03 11, 23:12)
kuri cia kompaktine gerai maskuoja???
ar nekemsa poru?
*

naudoju sita http://www.sephora.com/browse/product.jhtm...ldPaginate=true man labai patinka, kad ji bekvape, padaro oda matine. bent jau man poru nekemsa smile.gif
maskuoja tikrai neblogai ir viena naudojant be krempudros, bet kai pas mane yra ka pasmakuoti darzniausiai naudoju makiazo uzbaigimui ant krempudros. dabar turiu Lancome color idael, maskuoja tikrai gerai, bet siaip nepatinka, kazkaip sunkiai tepasi ir apsunkina veida schmoll.gif galvoju pabandyti is clinique kokia nors, bet man svarbu, kad gerai trukumus pasleptu:)
liepsnelee
Sveikos 4u.gif
Gal Clinique turi kokį nors stangrinamąjį kremuką veidui? ax.gif
bakardi
kokie butu atsiliepimai apie sia
user posted image
kaip suprantu Invisible Blend tai butu bespalve, tinkanti bet kokio atspalvio odai?
Emidora
QUOTE(bakardi @ 2010 03 12, 14:44)
kokie butu atsiliepimai apie sia
user posted image
kaip suprantu  Invisible Blend tai butu bespalve, tinkanti bet kokio atspalvio odai?
*

na ji sviesoka, tamsiaodei nelabai tiktu rolleyes.gif
jei nemaisau, tai as ja buvau nusipirkus su tikslu naudpti kaip pudra, kad ji man veido atspalvi sulygintu, bet drauge paporino mane kad ji skirta makiazo uzbaigimui, tai nunesus pridaviau atgal ir nusipirkau BE rinkini smile.gif
Isabelle
QUOTE(Niren @ 2010 02 23, 02:43)
o kaip tas skaudejimas pasireiskia? tempia? ar kaip nudeginat oda ar dar kazkaip??? placiau prasau  unsure.gif
*

tas skaudejimas toks kaip perstejimas.....nenudegina nes karstis nera jau toks karstas kad nudegintu....gal cia tik man taip......

QUOTE(white kitty @ 2010 02 27, 09:11)
Sveiki,gal kas turi atsiliepumu apie siuos ? 4u.gif
Clinique Redness Solutions Daily Protective Base SPF 15
user posted image

Clinique Redness Solutions Urgent Relief Cream
user posted image
*

tas pirmas labai gera apsauga nuo saules.......kremas zalias tai raudonuma nuima.....pasitepus atrodo kad oda pamelinuojas...nes raudona lius zalia gaunasi melyna... biggrin.gif bet paskui melinumas praeina ir odos spalva labai parazeja.....

antras kremas labai gerai nuima raudonuma...irgi zalias kremas....is pradziu oda pamelynuoja paskui oda igauna grazu atspalvi.....
QUOTE(rupestelis @ 2010 02 27, 11:00)
Naudoju Clinique Anti gravity paakiu kremuka, labai patinka, kazi ar ir veidui Anti Gravity geras, man pasirode briebokas,gal kas bandet?aciu 4u.gif
*

o kiek jums meteliu..?..nes tie kremai nuo 45 metu.....jei pradesi tepsi anksciau paksui kai reikes nebepades....nes oda jau ipratus....
Isabelle
dabar naudoju sita seriuma..."even better clinical".....geriu geris... thumbup.gif veidas oda spalva tikrai susivienodina......

user posted image

ir sita drekinanti ir nuo saules apsauganti krema...

user posted image

atsisakiau clinigue tonerio.....nes paskaicius sudeti tai baisu.....dizioji dalis alkoholio...ir whitch hazel.....kurie ne valo, o alergizuoja oda.......mild toneris be alkoholio....bet jis daugiau skirtas sausai jauriai odai....

pastebejau kad nuo clinique tonerio inkstyrai nedingdavo o dar labaiu isryskedavo.......atsisakius tonerio poros zymiai pagerejo..... thumbup.gif

ir dauguma dermatologu sako kad toneris visiskai nereikalingas .....jei veida scrubini kelis kartus i savaite tonerio net nereikia.....geras muilas turi nuplauti visus nesvarumus....o toneriai su alkoholio per daug nuvalo veida...ir aplamai alkoholis odai kryzius...ar tai reibi ar tai sausa oda......

nesuprantu kaip clinique nepakeicia tonerio sudeties per tiek metu..... g.gif

Estela_
QUOTE(Isabelle @ 2010 03 15, 04:22)
tas pirmas labai gera apsauga nuo saules.......kremas zalias tai raudonuma nuima.....pasitepus atrodo kad oda pamelinuojas...nes raudona lius zalia gaunasi melyna... biggrin.gif  bet paskui melinumas praeina ir odos spalva labai parazeja.....

*

kur ta pirma bazę gaut? niekur LT nemačiau ax.gif
LAALA
Sveikutes! Pries kelias sav.nusipirkau clinique 3 step'a, youth surge SPF15 dieninini ir youth surge naktini krema. Tai sekancia diena isbere demem mano veida.Nuejau atgal i parduotuve, tai sako mano oda labai jautri, pakeite tonika ir prausikli i svelnesnius. Dabar lyg ir nieko. Ir dar- tepant tuos kremus man labai persti oda, kazin, ar cia taip ir turi buti? Spuogu beveik niekada neturejau, o dabar bent kokie 4 ant veido blink.gif Veidas blizga nuo tu kremu,o jei bandau tepti kokia pudra-iskart nupleiskanoja. unsure.gif Idomu ar cia man vienai taip, ar ir kitoms taip buvo g.gif
v-i-k-a
Tai jums akivaizdziai netinka nei kremas nei 3 step. As jusu vietoje tai tikrai nekankinciau veida ir nesitepliociau siom priemonem.
Isabelle
laala....visu pirma jautriai odai tonikas su alkoholiu yra kryzius(clinique tonikai visi iskirus "mild" tonika didzoji dalis alkoholis)

visu antra youth surge kremai skirti vyresnio amziaus moterims.....nuo 35-40....arba rauksletai odai....jei rauksliu nera tu kremu naudoti nereiketu.....nes jei yra praturtinti kalogenu.....kuris i rauksles sueina....

arba blogai parinko priemones tau pagal odos tipa....arba tu ne pagal save priemones issirinkai.....arba clinigue tau netinka...nes kazko sudeti turi kas tave alergizuoja...
LAALA
Aciu merginos uz atsakymus 4u.gif

Mano tonikas yra mild, kaip ir viskas del jo gerai , pradzioj buvo man isrinke stipresni,del to ir ismete dememis. O del to kremo, tai tikrai susinervijau, nes as jos dar klausiau per kelius sykius, ar man tikrai tinka pagal amziu tas kremas.
Isabelle
QUOTE(LAALA @ 2010 03 18, 19:16)
Aciu merginos uz atsakymus  4u.gif 

Mano tonikas yra mild, kaip ir viskas del jo gerai , pradzioj buvo man isrinke stipresni,del to ir ismete dememis. O del to kremo, tai tikrai susinervijau, nes as jos dar klausiau per kelius sykius, ar man tikrai tinka pagal amziu tas kremas.
*

lalaaa....nuo 25-35 metu kol dar rauksliu super giliu nera, superdefence kremas pats tas..... thumbup.gif
Kuzia
QUOTE(Isabelle @ 2010 03 19, 21:08)
lalaaa....nuo 25-35 metu kol dar rauksliu super giliu nera, 
*

O tai nuo 35m jau buna super gilios rauksles g.gif ?
*Kitty*
QUOTE(Isabelle @ 2010 03 15, 03:22)

tas pirmas labai gera apsauga nuo saules.......kremas zalias tai raudonuma nuima.....pasitepus atrodo kad oda pamelinuojas...nes raudona lius zalia gaunasi melyna... biggrin.gif  bet paskui melinumas praeina ir odos spalva labai parazeja.....

antras kremas labai gerai nuima raudonuma...irgi zalias kremas....is pradziu oda pamelynuoja paskui oda igauna grazu atspalvi.....

*

Aciu uz atsiliepimus,kai baigsiu savo Iwostin (nematau jokio poveikio) krema butinai reikes isigyti siuos 4u.gif
jurguze
Gal galit paaiškint ką reiškia 1, 2 ir 3 odos tipai (čia naudojant 3 žingsnių programą)? ax.gif
Gedrėė
1 - sausa oda (atrodo lyg temptų veidą, oda pleiskanoja)
2 - mišri oda, labiau sausa negu riebi (skruostuose jaučiamas tempimas, ten oda sausa, o T zonoje tempimo nėra arba ji riebaluota)
3 - mišri oda, labiau riebi negu sausa (riebi, blizgi T zona, skruostuose nejaučiamas tempimas, bet jie neriebaluoti)
4 - riebi oda (visas veidas riebaluojasi)
Isabelle
QUOTE(Kuzia @ 2010 03 20, 05:52)
O tai nuo 35m jau buna super gilios rauksles g.gif ?
*

nebuna dar tikrai pas dauguma.....super gilios cia visai netinka....atsiprasau....bet nuo 35 jau rauksleles lenda lenda.....ne pas visas aisku..nuo genu priklauso ir nuo gyvensenos.....
Catty
QUOTE(Isabelle @ 2010 03 23, 05:03)
nebuna dar tikrai pas dauguma.....super gilios cia visai netinka....atsiprasau....bet nuo 35 jau rauksleles lenda lenda.....ne pas visas aisku..nuo genu priklauso ir nuo gyvensenos.....
*

Be to daug kas priklauso ir nuo odos tipo, kuo ji sausesne tuo greiciau atsiras rauksliu,todel ja butina drekinti, kad rauksliu neatsirastu per anksti.
LAALA
Sveikos!

nuejau as i clinique parduotuve ir man isaiskino,kad 40 dienu veidas valosi is paciu giliausiu sluoksniu, todel visai normalu pradzioj tureti spuogu.

Youth surge kremas tinka ir 20-metei ir 40-metei, jei yra bent maziausiu rauksleliu, sake tikrai negalima apibrezti metais. Ir ji tepantis jauciamas lyg pasaldymas lyg pabadymas,sake taip turi buti.

Ji issklaide visas abejones del kremo netikimo, tik dabar ziuresiu del tu spuogiuku, ar jie pranyks.
Isabelle
QUOTE(LAALA @ 2010 03 26, 16:37)
Sveikos!

nuejau as i clinique parduotuve ir man isaiskino,kad 40 dienu veidas valosi is paciu giliausiu sluoksniu, todel visai normalu pradzioj tureti spuogu.

Youth surge kremas tinka ir 20-metei ir 40-metei, jei yra bent maziausiu rauksleliu, sake tikrai negalima apibrezti metais. Ir ji tepantis jauciamas lyg pasaldymas lyg pabadymas,sake taip turi buti.

Ji issklaide visas abejones del kremo netikimo, tik dabar ziuresiu del tu spuogiuku, ar jie pranyks.
*

ir tu tiki tokiom nesamonem.....?

koks kremas cia valo ta oda.....? oda valo kremai su salicilio rugstym ir su benzolio peroxidu.....aha rugstys irgi......

clinigue acne serija valo oda...nes kremas turi benzolio peroxido......is pradziu atrodo kad oda pablogeja, nuo visu vaistiniu kremu oda pradzioj pablogeja ir jokiais budais nereikia nustoti naudoti ka esi pradejus ,nes paskui oda pradeda gereti....buna kad oda tik dar labiau blogeja tada reiskia kad veidas yra jautrus tai sudecia......kiti kremai o ypac tie nuo rauksliu tikrai nevalo odos.......ir jokais budais spuogeliu ar demiu atsirasti neturi....nes jie ne gydomieji ir ne vaistiniai kremai....

ir kas cia per pardavejos kad tokius vejus kalba.... g.gif

20meciai pilnai uztenka dramatically different kremo....arba moistures surge......25meciai super defence kremas pats tas....paskui pagal veido bukle ir renkiesi kremus.....

ot nemegstu pardaveju kurios tik ikisti preke nori ir kalba visokias pievas....

ir dar vienas minusas del clinige...kremai atsukamoj bunkutei......dingsta antidioksantai is kremo...superdefence naktinis kremas superinis kremas nes yra tubelei.... thumbup.gif ....seriumai clinique irgi liux nes bonkutes pasispaudziamos,

del kremu ipakavimo clinique reiketu daryti isvadas.... g.gif

as visada eidama pirkti kremus isiaiskinu viska per online....kad vistos neikistu prekiu kuriu man nereikia arba netinka arba poreikio nera..........ir neblogai as pasigincipoju daznai su jomis....
LAALA
QUOTE(Isabelle @ 2010 03 28, 02:29)
o ypac tie nuo rauksliu tikrai nevalo odos.....
*

as ta suprantu,kad kremai nuo rauksliu nevalo odos,bet as dar naudoju 3 stepa,kur yra muilas,tonikas... sakau tikriausiai tie valo oda g.gif Kaip manai?
idomi tavo nuomone,nes matau turi daug ziniu, as tai nei kremais ,nei kosmetika nesidomiu,tai nelabai apie juos ir ismanau.
Gedrėė
QUOTE(Gedrėė @ 2010 01 29, 17:39)

*

Eh ir taip buvo tik pirmomis dienomis, paskui pradėjo vėl atsirasti aknės. Naudojau šį komplektą ilgiau nei mėnesį ir per didelių pasikeitimų nemačiau, kol galiausiai susiklostė taip, kad nuėjau pas odos gydytoją, ji man išrašė vaistų, kurie man kol kas padeda daug geriau nei clinique ir kaina daug daug mažesnė :>

P.S. nuo clinique priemonių mano oda pradėjo beprotiškai džiūti, pleiskanoti, nors ankščiau to niekada nebuvo :/
Isabelle
QUOTE(LAALA @ 2010 03 28, 10:06)
as ta suprantu,kad kremai nuo rauksliu nevalo odos,bet as dar naudoju 3 stepa,kur yra muilas,tonikas... sakau tikriausiai tie valo oda g.gif  Kaip manai?
idomi tavo nuomone,nes matau turi daug ziniu, as tai nei kremais ,nei kosmetika nesidomiu,tai nelabai apie juos ir ismanau.
*

ziniu daug neturiu...bet ka zinau tai zinau....

clinigue 3 step tikrai nevolo odos...valytu jei pakeistu tonerio formule...isimtu alkoholi.....nes clinigue toneriai turi salicilio rugsties....bet alkoholis ji uzmusa uztat jis nedaro odai nieko....

muilai labai geti...iskirus muila oilyskin...jis turi mentholio....kuri odai nieko nenuoda tik alerginuoja ja.... doh.gif

taip pat ir toneriai skirti riebesniai odai turi mentholio...jo nereikia odai......mentholis saldo oda ir mes galvojam valo oda nes dilkcioja oda....apgaule....

Dramatically Different losjonas nblogas tik for oily skin......sausai odai dramatically different losjonas nera labai geras nes turi mineral ir sesame oil.....kemsa poras....

o dramatically different losjonas-gel riebiai odai yra neblogas nes neturi alieju ir sunkiu sutirstinto(heavy thickening agents)

bet jei odai nedaro nieko.....nes neturiu kitu naudingu medziagu...tokio kaip antidioksantu, ir kitu.....jis tik sudrekina oda....uztat ir rekomenduoja tepti dar kitus kremus kurie yra praturtinti vitaminais ir antidioksantais......

oda valo salicilio rugstis, glycolio rugstis retinolis.....bet ir tai jei kremai ju turi nereiskai kad valys oda....nes turi buti ph ir % geras kad jie valytu oda.....daznai buna ph per aukstas uztat jokio poveikio nebuna...

Minx
QUOTE(Isabelle @ 2010 04 01, 01:26)
ziniu daug neturiu...bet ka zinau tai zinau....
clinigue 3 step tikrai nevolo odos...valytu jei pakeistu tonerio formule...isimtu alkoholi.....nes clinigue toneriai turi salicilio rugsties....bet alkoholis ji uzmusa uztat jis nedaro odai nieko....

muilai labai geti...iskirus muila oilyskin...jis turi mentholio....kuri odai nieko nenuoda tik alerginuoja ja.... doh.gif
taip pat ir toneriai skirti riebesniai odai turi mentholio...jo nereikia odai......mentholis saldo oda ir mes galvojam valo oda nes dilkcioja oda....apgaule....
Dramatically Different losjonas nblogas tik for oily skin......sausai odai dramatically different losjonas nera labai geras nes turi mineral ir sesame oil.....kemsa poras....

o dramatically different losjonas-gel riebiai odai yra neblogas nes neturi alieju ir sunkiu sutirstinto(heavy thickening agents)
bet jei odai nedaro nieko.....nes neturiu kitu naudingu medziagu...tokio kaip antidioksantu, ir kitu.....jis tik sudrekina oda....uztat ir rekomenduoja tepti dar kitus kremus kurie yra praturtinti vitaminais ir antidioksantais......
oda valo salicilio rugstis, glycolio rugstis retinolis.....bet ir tai jei kremai ju turi nereiskai kad valys oda....nes turi buti ph ir % geras kad jie valytu oda.....daznai buna ph per aukstas uztat jokio poveikio nebuna...
*

Aš prisiskaičiau gerų atsiliepimų apie 3-step ir užsisakiau sau...o čia kai paskaičiau - kam spuogai gilumianiai kila, kam šiaip jokios naudos... unsure.gif ech susigadino nuotaika verysad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.