Įkraunama...
Įkraunama...

--->Laparoskopija<---

QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 24, 10:30)
o man reikia keltis ir eiti pirkt mesytes...ryt vaziuosim i kaima ..kepsim saslykiuku...  blush2.gif  mano gimtadieni svesim  thumbup.gif  wub.gif

saulele gerai iskepk tik mesyte tau reik gerai iskeptos 4u.gif


skorpione grazus labai avataras.... as irgi pusryciu daznai nespeju smile.gif

siela labaiiiiiii skaniu pietuku tau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dendule: 24 balandžio 2009 - 11:05
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 24, 12:54)
kai pagalvoji kiek kainuos dnr tyrimas ir issivaikinimo procedura ,kazkaip negalvojam kokia ta motinystes pasalpa  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
o ji jug jau pagimde tai vaikas turi jau tevo pavarde tai kodel vienisa..tik zenitis bereikia..istatymas tada buvo kitas... thumbup.gif

Nu jo, tada cia jau kita polita g.gif , valdzia nebezino kaip daugiau benusmaugti ta vargsa zmogu doh.gif
O siaip cia merginos gera diskusija pradejot 4u.gif , nes mes su draugu taip pat manem, kad jei pastociau tai greiciausiai tuoktumemes, po vaikucio gimimo, bet jei db dar reikes irodyneti uz nezmoniskus pingius, kad tavo vaikas yra tavo...vercia lb stipriai susimastyti.
Papildyta:
Vitalyte, o atskira (ta mokama) palata galima pasiimti Jurinikuose, ar ten nebuna laisvu palatu? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristepala: 24 balandžio 2009 - 11:33
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 24, 11:52)
As zinok irgi noriu valgyti. Ryte atejus i darba koses su pienu pasidariau ir vel noriu  lotuliukas.gif
Nors niekada siaip pusryciu nevalgau.
Kad neuzsimest cia svorio ant vasaros  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

aš tai esu pastebėjusi, kad jeigu pavalgau pusryčius, tada labai norisi pietų ax.gif

QUOTE(dendule @ 2009 04 24, 12:01)
saulele gerai iskepk tik mesyte tau reik gerai iskeptos  4u.gif
skorpione grazus labai avataras.... as irgi pusryciu daznai nespeju smile.gif

siela labaiiiiiii skaniu pietuku tau  4u.gif

dėkui...jau soti, laiminga tongue.gif

QUOTE(Kristepala @ 2009 04 24, 12:21)
Nu jo, tada cia jau kita polita g.gif , valdzia nebezino kaip daugiau benusmaugti ta vargsa zmogu doh.gif
O siaip cia merginos gera diskusija pradejot 4u.gif , nes mes su draugu taip pat manem, kad jei pastociau tai greiciausiai tuoktumemes, po vaikucio gimimo, bet jei db dar reikes irodyneti uz nezmoniskus pingius, kad tavo vaikas yra tavo...vercia lb stipriai susimastyti.

įdomi ta politika g.gif
nors aš visada buvau už tai, kad jeigu jau planuojami leliukai, tai prieš tai vestuves atšokti, nes su pilvuku jaunajai nebetokia jau ir šventė gaunasi ax.gif (čia nekalbu apie netyčiuką ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 24, 10:51)
nesenei atsirade pakeitimai  g.gif  draugo mama dirba sodroj direktore , tai cia del motinystes pasalpos viskas... tai va jei nebusi istekejusi tai negali duot vaikui pavardes tecio... nu zodziu kaip minejau jam poto reiks issivaikint savo vaika jei nores duot savo pavarde bet kaip irodyma teks pateikt dnr tyrimu rezultatus... nu zodziu velniava kazkokia...  g.gif
Papildyta:

Laba dienele,
na nebent visai neseniai tai isigaliojo,bet pries 1.5metu vyro brolio drauge pagimde leliuka irgi svarste kokia pavarde duoti,tai su jo sutikimu dave tevo pavarde ir nereikejo jokiu irodymu.O dnr nemanau kad butu privaloma,jei tetis nereikalauja tai kam tie tyrimai?
Vat dar ankstesnis pavyzdys kai pora gyveno nesusituokusi,o moteris pries tai turejo santuoka ir nebuvo issiskyrusi,gimus vaikeliui ji negalejo duoti vaikui tecio pavardes kadangi istekejusi.Bet per teismus,su sutuoktinio sutikimu,teismas leido pakeisti vaiko pavarde.Tada jau turejo tikras tetis isivaikinti sunu,bet dnr nedare nes jis nenorejo.

O dabar jei tokie pakeitimai tai kazkoks apsurdas doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kristepala @ 2009 04 24, 13:32)
Nu jo, tada cia jau kita polita g.gif , valdzia nebezino kaip daugiau benusmaugti ta vargsa zmogu doh.gif
O siaip cia merginos gera diskusija pradejot 4u.gif , nes mes su draugu taip pat manem, kad jei pastociau tai greiciausiai tuoktumemes, po vaikucio gimimo, bet jei db dar reikes irodyneti uz nezmoniskus pingius, kad tavo vaikas yra tavo...vercia lb stipriai susimastyti.
Papildyta:
Vitalyte, o atskira (ta mokama) palata galima pasiimti Jurinikuose, ar ten nebuna laisvu palatu? blush2.gif

kam tau ta mokama palata? g.gif
ten ju nera, nusiramink ten labai geros grazios ir nuostabios palatos..po dvi moteris...o gal ir viena busi,nes nedaug zmoniu... thumbup.gif zinok labai smagu ten thumbup.gif todel nusiramink... ka gali zinot gal as irgi atsigulsiu pagulet kai tiu gulesi tada kartu pabusim drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas rytas drauges.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 24, 11:47)
Jeigu taip, tai nafik. kas cia per valstybe musu.
as kiek zinau, tai, kad pavyzdziui, santuokoje gyvenantieji susilaukia nesantuokinio vaiko. Pagal dabartinius istatymus, vaikas registruojamas oficialaus motinos vyro pavarde. Netgi tokiu atveju, kai sutuoktinis pripazins, kad tai ne jo atzala, o tikrasis tevas pripazins tevyste, bet vaiko gimimo liudijime vis tiek bus irasyti oficialiai santuokoje esantys tevai.

Ne tikrai taip nera nes turiu pavyzdi kai taip buvo nutike,tai naujame gimimo liudijime nurodytas tikras tetis o ne mamos sutuoktinis.
Atsakyti
QUOTE(Siela_01 @ 2009 04 24, 13:35)
aš tai esu pastebėjusi, kad jeigu pavalgau pusryčius, tada labai norisi pietų ax.gif
dėkui...jau soti, laiminga tongue.gif
įdomi ta politika  g.gif
nors aš visada buvau už tai, kad jeigu jau planuojami leliukai, tai prieš tai vestuves atšokti, nes su pilvuku jaunajai nebetokia jau ir šventė gaunasi  ax.gif  (čia nekalbu apie netyčiuką ax.gif )

As irgi visad buvau uz tai, nes kai su pilvuku, tai tau sventes kaip ir nebelieka, visi geria, o tau belieka ziureti i tuos prigerusius... Mes planuojam rudeni vestuves, bet po lap. tai gi nesisaugosiu ir jei taip nutiktu, kad... wub.gif , tai tokiu atveju atidetume vestuves, bet kadangi Vitalyte cia lb nustebino naujais istatymais, tai db net nebezianu, kaip cia butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Busiukas @ 2009 04 24, 13:38)
Ne tikrai taip nera nes turiu pavyzdi kai taip buvo nutike,tai naujame gimimo liudijime nurodytas tikras tetis o ne mamos sutuoktinis.

nelabai susigaudai ,kaip matai... jei nesi susituokus su vaiko tevu tai negali duoti jo pavardes... o savo tik... jei paskuj noresi duot vaikui tevo pavarde kai susituoksi reiks daryt dnr tyimus ir issivaikint savo vaika reiks tevui..
o kas buvo pries metus tai to nebera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 24, 13:37)
kam tau ta mokama palata?  g.gif
ten ju nera, nusiramink ten labai geros grazios ir nuostabios palatos..po dvi moteris...o gal ir viena busi,nes nedaug zmoniu...  thumbup.gif  zinok labai smagu ten  thumbup.gif todel nusiramink... ka gali zinot gal as irgi atsigulsiu pagulet kai tiu gulesi tada kartu pabusim  drinks_cheers.gif

Cia MB prase suzinoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristepala @ 2009 04 24, 13:49)
Cia MB prase suzinoti  blush2.gif

artistas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Busiukas @ 2009 04 24, 12:38)
Ne tikrai taip nera nes turiu pavyzdi kai taip buvo nutike,tai naujame gimimo liudijime nurodytas tikras tetis o ne mamos sutuoktinis.


O as turiu gyva pavyzdi, kuriam taip buvo. Zodziu pora issiskyre bet neoficialiai ir ta moteris nuo kito [pastojo. tai ka tu manai? Tam vaikui duoda jos santuokinio pavarde, o ne to tikro tevo. Va tokie pas mus istatymai.
Ji net i TV laida kreipesi, cia per LTV rode ja.
Tad, Busiuk, taip yra. mirksiukas.gif Bent jau pries 1.3 metu tikrai buvo smile.gif

O del Vitalytes teigiamo istatymo, tai negaliu gincytis nes nezinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skorpione20: 24 balandžio 2009 - 12:14