Įkraunama...
Įkraunama...

--->Laparoskopija<---

QUOTE(Duniu @ 2009 04 29, 19:51)
Beje, folikulai gali paaugti labai individualiai, per para nuo 1 mm iki 2mm, pvz pas mane folikulai skirtingai brendo desinei i kairei pusei...visaip buna 4u.gif
Papildyta:

Traukiu i sarasiuka,kai zinosi tiksliai data, rasyk 4u.gif
Papildyta:
Merginos wub.gif  wub.gif paziurekit i parasiuka wub.gif turim dar viena drauge,kuriai pavyko pagauti savo stebukla po laparoskopijos wub.gif Sveika prisijungus Akilezna wub.gif  wub.gif Beje,pastojimo data beveik tai pati kaip ir pasVitalyte wub.gif
Papildyta:
Labai idomu kur dingo Atlanta123 ir Reginiuka.uk, pagal parasiuka jom buvo planuota operacija balandzio menesi g.gif

Nu ir sveikos dar karteli ax.gif as jau namuose, tokia visa nusilpus ir bejege po darbu, miesto kamsciu ir karscio karsta.gif
As jau uzmeciau aki i nauja musu temele blush2.gif mmmmm.... wub.gif nereali..... wub.gif
Inesiuk tu pas mus saunuole first.gif
Duniu kreipiuosi i tave, nes tu pas mus tokia viska zinanti esi umn.gif ant kiek sumazeja galimybe pastoti, jei folikulai auga tik vienoj kiausidej g.gif
Papildyta:
Ei, kur jus visos dingot??? Kiba visos nutaret tujas, rozes ir visokius kitokius augaliukus sodint? g.gif
Man cia biski liudna vienai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cyplius @ 2009 04 29, 19:21)
Papildyta:
Ei, kur jus visos dingot??? Kiba visos nutaret tujas, rozes ir visokius kitokius augaliukus sodint? g.gif
Man cia biski liudna vienai unsure.gif


Esu ir aš čia ax.gif

Apleistos mano šiemet ir tujos, ir rožyno nebus verysad.gif Išeinu į kiemą, pavaikštinėju ir psio, vėl į lovą. Bet mano tikslas kitoks, tai baika tie visi augalai irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2009 04 29, 20:26)
Esu ir aš čia  ax.gif

Apleistos mano šiemet ir tujos, ir rožyno nebus  verysad.gif  Išeinu į kiemą, pavaikštinėju ir psio, vėl į lovą. Bet mano tikslas kitoks, tai baika tie visi augalai  irnesakyk.gif

Gera jums visoms, kai jus savo kiemus turit thumbup.gif o as tai ka, sedziu sau bute, abiejuose kambariuose prisistaciau vazoniniu kvietku ir dziaugiuosiu rolleyes.gif
bet kartais pasvajoju apie nuosava nama, nuosava kiema, gelynus, baseina.....ech... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cyplius @ 2009 04 29, 19:29)
Gera jums visoms, kai jus savo kiemus turit thumbup.gif  o as tai ka, sedziu sau bute, abiejuose kambariuose prisistaciau vazoniniu kvietku ir dziaugiuosiu rolleyes.gif
bet kartais pasvajoju apie nuosava nama, nuosava kiema, gelynus, baseina.....ech... ax.gif


Oi kaip šiemet man nereikia nei namo, nei gėlynų lotuliukas.gif Tuoj bus metai laiko, kai aš nieko prie namo nedirbu. Praeitą vasarą ta begėdė cista gyvenimą gadino, visą vasarą turėjau temperatūros, kuri mane labai vargino. Po to rugsėjį laparaskopija, vėl buvau ligonis. Dabar nestuke.gif , tai gerai, kad yra kam rūpintis, nors mano pirmagymiui jau atsibosta visokie suaugusiųjų darbai, kuriuos jam tenka padaryt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2009 04 29, 20:36)
Oi kaip šiemet man nereikia nei namo, nei gėlynų  lotuliukas.gif Tuoj bus metai laiko, kai aš nieko prie namo nedirbu. Praeitą vasarą ta begėdė cista gyvenimą gadino, visą vasarą turėjau temperatūros, kuri mane labai vargino. Po to rugsėjį laparaskopija, vėl  buvau ligonis. Dabar nestuke.gif , tai gerai, kad yra kam rūpintis, nors mano pirmagymiui jau atsibosta visokie suaugusiųjų darbai, kuriuos jam tenka padaryt  blush2.gif

Tau atleidziama mirksiukas.gif juk tavo gelynai nesutvarkyti del tikrai rimto reikalo ir del pateisinamu dalyku bigsmile.gif
O as tai penktadieni dar vaziuosiu iki savo anytos porai dienu, tai ten turbut teks papluset su visokiais darzais ir gelynais, bet man tai vienas malonumas ir atgaiva sielai, kapstaisi sau viena po zemes, medituoji, rojus bigsmile.gif o vakare lauziukas, saslykiukas tourist5.gif vacation1.gif vacation4.gif
Atsakyti
Labas cypliuk, as va irgi darbelius apsidirbau ir uzlekiau pas Jus, bet ziuriu cia liudnoka.. rolleyes.gif

Dendule gelyna ravi.. lotuliukas.gif O kur vitalyte, skorpione??? ax.gif g.gif

Vitalyte turbut kazka valgo... lotuliukas.gif lotuliukas.gif juokauju, nors siandien ir berods vakar ji mums garsiai deste savo norus.. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ineza: 29 balandžio 2009 - 19:49
Buvo Jolete prisijungus, bet matau kad ir vel as cia viena likau verysad.gif
Kur jus visos prapuolet, tai nesuprantu doh.gif kaip skradziai i zeme dingot, ir visos doh.gif
Snekuosi cia viena su savim mastau.gif
Papildyta:
QUOTE(Ineza @ 2009 04 29, 20:46)
Labas cypliuk, as va irgi darbelius apsidirbau ir uzlekiau pas Jus, bet ziuriu cia liudnoka..  rolleyes.gif

Dendule gelyna ravi.. lotuliukas.gif  O kur vitalyte, skorpione??? ax.gif  g.gif

Vitalyte turbut kazka valgo...  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  juokauju, nors siandien ir berods vakar ji mums garsiai deste savo norus..  bigsmile.gif

thumbup.gif liabukas saulyte wub.gif as cia matai viena su savim bendrauju, labai noriu greit pabaigt sita temuke ir soliuot i kita bigsmile.gif
Papildyta:
O gal visos mergaiciukes toj kitoj temoj? g.gif As net nepaziurejau dabar doh.gif tik anksciau siek tiek ilindau, nes buvo labai smalsu blush2.gif
Papildyta:
Bet kokiu atveju reikia sita tema uzbaigti, tai va ir bendrauju su savuoju AS lotuliukas.gif
Papildyta:
Dendule jau turetu tuoj pabaigti savo gelynus tvarkyt, nes temti pradeda
Vitalyte g.gif sakai valgo g.gif na jai atleisim, nes turi dabar maitintis uz du rolleyes.gif
Skorpione gal vel kokiuose kamsciuose uzstrigo g.gif
O visos kitos kur g.gif
Papildyta:
O kada gi mes jau pagaliau susitiksim? g.gif Jau pora menesiu apie tai kalbame, bet kazkaip ir nutruksta tas musu pokalbis doh.gif
Tai gal po velniu, kazkaip jau sutariam kazka konkretesnio?
Dabar Dendule isvaziuoja i UK, as i Turkija, grisim po savaites mazdaug, tai jei visoms tinka, tai gal ir planuojam kokiam geguzes vidury meet'a? g.gif Tik kaip issprest klausima del vietos? Nes manau kad dauguma yra is Kauno arba Vilniaus ax.gif Tai va mielosios, labai laukiu jusu pasiulymu ax.gif
Papildyta:
Tai ka tada, labanakt visoms ir saldziu jums sapnu 4u.gif
Einu gal ir as tada savo gelem kokia grozio procedura padarysiu lotuliukas.gif kad jau cia visos emet mane ir palikot viena liudet verysad.gif user posted image
Atsakyti
sugryzau cypliau 4u.gif
dar apsipirkom kol maximoj smile.gif

pasiilgau jusu wub.gif wub.gif

na ka mergytes tiek prisibuvus lauke tai dabar miegot norisi...
nes dabar atrodau panasiai:
user posted image

sis kudikelis linki jums paciu graziausiu sapnu 4u.gif wub.gif iki ryt draugeles
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dendule: 29 balandžio 2009 - 20:49
Ir as padesiu pabaigt temute ir palinkesiu mergytem labanakt, kad sapnelyje angeliukus parsikviestu 4u.gif biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Merginukes turiu pas ju klausimuka gal zinote koki gera daktara Kaune nes mano gine jau pradeda mane nervuoti vis liepia laukti laukti ir dar karta laukti o jokiu veiksmu nelabai puolasi daryti verysad.gif jau nebezinau i ka daugiau kreiptis g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti