Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios plytelės

QUOTE(adlliM @ 2010 07 20, 15:15)
Aš pati ne per seniausiai užsisakinėjau plyteles iš 1000plytelių, ten tikrai labai gražios ir, kolkas, atrodo kokybiškos, tačiau su tuo atvežimu pas juos tragedija...8 kv.m. grindų plytelių laukiau daugiau nei mėnesį (žinoma perspėjo, kad teks palaukti porą sav., taip pasiplanavom ir užsisakėm) ir tolimesni vonios įrengimo darbai stabtelėjo beveik mėnesiui. Labai sunervino, atleiskit, išsiliejau smile.gif tik turėkit omeny, kad geriau jau iš anksčiau užsisakykit, kad nestabdytų ir jums darbelių wink.gif

Pasirodo ne man vienai taip "pasiseke" su 1000plyteliu doh.gif Nezinojau kad tenai tokia politika. Pasako kad reikes laukt 2 sav, o laukiam jau virs menesio ir kolkas jokiu ziniu. Buvom nuvaziave tai nieko nepasake tik nu jo, matau kad uzsaket.., jau tuoj turbut.. bash.gif
Atsakyti
Mes voniai plyteles pirkom aparici, su pristatymu buvo viskas normaliai. Daba iruosinejam priespirti ir labai norejau mozaikiniu plyteliu tai pigiausias radau Hansa plyteliu turguj, lygiai tokios pacios (t.y. isvaizda) 1000 plyteliu dvigubai brangiau kainuoja. Kas patiko Hansoj plyteliu turguj kad visas plyteles iskart turejo net nereikejo uzsakinet ir mozaika ir grindines 4u.gif
Atsakyti
Gaila, kad tokiu kokiu mes norejom radom tik 1000pyteliu doh.gif Jau 2 men laukiam vietoj 2 sav!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Novela: 05 rugsėjo 2010 - 08:35
O gal kas galite parašyti, kokios kokybės baltarusiškos plytelės. Senukuose vienas nusižiūrėjau, bet baisu dėl kokybės...



Atsakyti
QUOTE(Novela @ 2010 09 05, 09:34)
Gaila, kad tokiu kokiu mes norejom radom tik 1000pyteliu doh.gif Jau 2 men laukiam vietoj 2 sav!!!


O ką sako administracija? Tipo, laukit, užsakyta g.gif

QUOTE(Kutosele @ 2010 09 07, 10:20)
O gal kas galite parašyti, kokios kokybės baltarusiškos plytelės. Senukuose vienas nusižiūrėjau, bet baisu dėl kokybės...


Pati pirkau į WC baltarusiškas iš Senukų. Plytelių klojėjas sakė, kad geros, klijavosi gerai, brokuotų nebuvo. Aišku, sudėjus viena pri kitos - krašteliai keliais milimetrais nesutapo, bet akivaizdžių skirtumų nebuvo.
Atsakyti
Kreipiuosi į tas, kurios planavo klijuoti Ascot linea Pun, Fap ceramiche Pura ir pan. plyteles vonioj ar virtuvėj. Ar viskas su jomis gerai, ta prasme kokybė? Ir gal būtų galima gyvų pavyzdžių. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2010 09 07, 11:47)
O ką sako administracija? Tipo, laukit, užsakyta  g.gif


Nu tipo jo doh.gif Buvo vyras nuvaziaves tai nieko naujo kaip ir nepasake. Sako jo matom yra jusu uzsakymas, bet dar neturim plyteliu doh.gif Tai vat ir nezinau ka dabar daryt. Sumokeje avansa, pasirase ant lapo, kad atsaukus uzsakyma avansas negrazinamas nu tai ka cia beprigalvosi. Be to kitokiu plyteliu nenoriu, o tokiu radom tik toj parduotuvej.
Dabar visi darbai stovi,o planavom rugpjucio pradzioj viska susivarkyt verysad.gif Tai gerai kad bent grindu plyteles sandely turejo, o tai nebutume galeje nei duso kabinos pasistatyt, nes visos sienos ir grindys buvo isluptos, paruostos klijavimui
Atsakyti
Dairausi i plyteles ir as ,neuzilgo reikes ir voniai ir virtuvei. Kazin kurios plyteles geriau rinktis ar matines ar blizgias , tamsias ar sviesias , kurios kaip sakant praktiskesnes g.gif
Atsakyti
QUOTE(aksome @ 2010 09 15, 18:54)
Dairausi i plyteles ir as ,neuzilgo reikes ir voniai ir virtuvei. Kazin kurios plyteles geriau rinktis ar matines ar blizgias , tamsias ar sviesias , kurios kaip sakant praktiskesnes  g.gif

Siaip manau kad ant matiniu ne taip matosi nesvarumai, nes blizgios turi visada blizget. O del spalvu tai nzn. Kazkaip isivaizduoju kad juoda spalva blogiausia ir visi nesvarumai , kalkiu nuosedos labai turetu matytis. O praktiskiausios gal kokios kremines, rusvos spalvos, o jei dar nelygaus pavirsiaus tai isvis gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Novela: 17 rugsėjo 2010 - 08:08
QUOTE(aksome @ 2010 09 15, 18:54)
Dairausi i plyteles ir as ,neuzilgo reikes ir voniai ir virtuvei. Kazin kurios plyteles geriau rinktis ar matines ar blizgias , tamsias ar sviesias , kurios kaip sakant praktiskesnes  g.gif


Sienas dariau kremines matine, nelygiu paviršiumi thumbup.gif Nesimato jokių vandens pėdsakų. O grindys tamsios - priežiūros daugiau reikalauja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(adlliM @ 2010 07 20, 15:15)
Aš pati ne per seniausiai užsisakinėjau plyteles iš 1000plytelių, ten tikrai labai gražios ir, kolkas, atrodo kokybiškos, tačiau su tuo atvežimu pas juos tragedija...8 kv.m. grindų plytelių laukiau daugiau nei mėnesį (žinoma perspėjo, kad teks palaukti porą sav., taip pasiplanavom ir užsisakėm) ir tolimesni vonios įrengimo darbai stabtelėjo beveik mėnesiui. Labai sunervino, atleiskit, išsiliejau smile.gif tik turėkit omeny, kad geriau jau iš anksčiau užsisakykit, kad nestabdytų ir jums darbelių wink.gif

Sveiki, as irgi vasara pirkau plyteles "1000plyteliu", bet Vilniuje (Ukmerges g. gale). Cia gal naujai atsidare, nes anksciau ju ten nebuvau maciusi. Man draugai rekomendavo, nes irgi is ju pirkosi. Bet man tai viskas gerai buvo: sake irgi 2sav. reiks laukti uzsakymo, tai tiek ir uztruko. Ir labai maloniai bendravo, kol rinkausi (turbut visas ausis isuziau, nes gal 4 kartus buvau, viska iskilnojau, net kelias plyteles veziausi namo, kad prie savo apsvietimo pamatyciau...). Tikrai likau patenkinta, ir kokybe gera, meistras neburbejo klijuodamas:)
Dabar noriu hola issiklijuoti, tai vel ten vaziuosiu, nes jau visa asortimenta ju zinau, tikrai labai graziu turi.
Ai, jie dar ir brezinuka padare su mano issirinktom plytelem, kaip atrodys, kaip dekoriukus isdelioti, ten jie tokia programa kompe turi, kur viskas puikiai 3D matosi.
Atsakyti
QUOTE(evaciopaxxx @ 2010 09 17, 13:24)

Ai, jie dar ir brezinuka padare su mano issirinktom plytelem, kaip atrodys, kaip dekoriukus isdelioti, ten jie tokia programa kompe turi, kur viskas puikiai 3D matosi.

Nu tai pasiseke tau kad nepamelavo ir laiku gavai. Apie ju plyteles tai negaliu pasakyt nieko blogo. Bet aisku cia ne nuo parduotuves o nuo gamintoju priklauso. Pas mus lenkiskos, bet auksciausios rusies ir grindys tikrai nepriekaistingai atrodo. Tik apie sienas kolkas nieko negaliu pasakyt.
O kokia cia idomi programa pas juos bigsmile.gif Kaip fainai, mum nieko panasaus nesiule ir nerode. Arba cia tik Vilniuj turi ta programa arba gal tik labai priekabiems klijantams parodo biggrin.gif
Atsakyti