Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsinis treniruoklis

QUOTE(Čikinkira @ 2009 11 03, 20:03)
Išminsi,išminsi tik nereik užleist.
Va aš jau po sporto 50min thumbup.gif .Kur visos dingusios?nejaugi aš čia viena sportuoju g.gif

nu tikiuosi ir as biggrin.gif

QUOTE(riute18 @ 2009 11 04, 19:25)
Sveikos, tikriausiai ir jungsiuos i jusu gretas,nes esu 5 menesiai po gimdymo ir laaaaaaaaabai nepatenkinta savo figura. Jau siandien visa diena ikalbineju MB pirkti treniruokli is top shop toki pati koki turi Uzmirstuole   thumbup.gif
Taigi Uzmirstuole AR VERTA???  yahoo.gif

Man verta, kaip tokiai sportininkei tai pats tas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, as taip pat noriu prisijungti i jusu gretas ir pradeti sportuoti.
Turiu klausima, niekur neradau tokios temeles, gal kas parduodate elipsini treniruokli? Rasykit i AZ
Atsakyti
QUOTE(++++ @ 2009 11 05, 23:48)
Sveikos, as taip pat noriu prisijungti i jusu gretas ir pradeti sportuoti.
Turiu klausima, niekur neradau tokios temeles, gal kas parduodate elipsini treniruokli? Rasykit i AZ

http://www.supermama...?...0439&st=132 smile.gif
Atsakyti
Džiugu, kad vis didėja mūsų gretos thumbup.gif Šio forumo pradžioje yra keletą pasiūlymų kas parduoda elipsiukus...
Aš kažkaip pradėjau kas antrą dieną minti, išskyrus savaitgalius. Na gal kada ir pasitaisysiu, paminsiu kiekvieną dieną ax.gif
Minu 50min/500cal, SPD 21, 17km numinu, o pulsas būna ~100.
Pradedančiosioms siūlau nenusiminti, jei išminat vos 10 min, manau čia tik pradžioje, po to minsit kaip reikalas ir tik juokas ims prisiminus pradžią...
Atsakyti
Sveikos, gal galit parekomenduot koki eipsiuka, kuris ir patvarus geras butu, bet ir nedaug vietos uzimtu? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2009 11 10, 12:30)
Sveikos, gal galit parekomenduot koki eipsiuka, kuris ir patvarus geras butu, bet ir nedaug vietos uzimtu?  rolleyes.gif

Jie visi daugmaz vienodo dydzio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2009 11 10, 13:30)
Sveikos, gal galit parekomenduot koki eipsiuka, kuris ir patvarus geras butu, bet ir nedaug vietos uzimtu?  rolleyes.gif

Visi užima nemažai vietos, o kuo geresnis, kuo patvaresnis, tuo didesnis.. Pabandykit kokiuose Senukuose pamint kažkurį kiek mažesnį, iškart jausis ir koks stabilumas...
Atsakyti
Sveikos, elipsiuku myletojos, as taip pat jau daugiau nei menesi minu savaji elipsiuka, bet radus jusu tema labai nustebau, kad cia jus dauguma minat net po 50 min, as neisivaizduoju, kaip tiek isminti, ilgiau nei 25 min, as neisminu, tiesa minu sunkesne programa, kuria as vadinu kalnas i kalna biggrin.gif bet jau man tas elipsiukas pabodo, labai sunku prisiversti ji minti pasidare tongue.gif
O ieskanciom elpsiuko tikrai nepatariu imti pigesnio, nes emem is senuku kazkada, tai po nepilnos savaites pradejo brasketi, trasketi - grazinom, dabartinis elipsiukas is brangesniu, bet skirtumas didziulis, todel ne visada pigiau yra geriau.
Atsakyti
Kad ne visada pigiau yra geriau tikrai pritariu, o kad dar tik mėnesis minat ir sunkesne programa, todėl nieko nuostabaus, kad neišminat ilgiau.. Aš minu 5 lygiu, nors galėčiau ir sunkesniu, bet man geriau, kad ilgiau išminčiau, tada ir daugiau riebalų sudegs. Užsidėčiau 8lygį irgi tikriausiai išminčiau tik 25min..

Įdomi programa turėtų būt, kurią vadinat kalnas į kalną, į kalniuką bėgdavau tik ant bėgimo takelio...O įdomu jums blauzdos nesustambės g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hipoteka: 11 lapkričio 2009 - 15:31
QUOTE(hipoteka @ 2009 11 11, 15:28)
Kad ne visada pigiau yra geriau tikrai pritariu, o kad dar tik mėnesis minat ir sunkesne programa, todėl nieko nuostabaus, kad neišminat ilgiau.. Aš minu 5 lygiu, nors galėčiau ir sunkesniu, bet man geriau, kad ilgiau išminčiau, tada ir daugiau riebalų sudegs. Užsidėčiau 8lygį irgi tikriausiai išminčiau tik 25min..

Įdomi programa turėtų būt, kurią vadinat kalnas į kalną, į kalniuką bėgdavau tik ant bėgimo takelio...O įdomu jums blauzdos nesustambės  g.gif

g.gif del blauzdu, gal ir geras pastebejimas, bet nemanau, kad jau cia labai sustabes, seniai sportuoju, tik db nusipirkom elipsiuka, tai sporto kluba iskeiciau i jį, tik aš prieš tai atlieku pratimus atskirom raumenu grupem su svareliais, tada jau minu elipsiuka, o del to kalnas i kalna, tai cia tik as taip pavadinau, nes cia mano susikurta individuali programa, tai reiskia, kad minu sakykim nuo 2 lygio iki 4, paskui nuo 2lygio iki 6, paskui atbuline tvarka, maždaug taip atrodo ta mano programa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bantukas @ 2009 11 11, 19:52)
g.gif  del blauzdu, gal ir geras pastebejimas, bet nemanau, kad jau cia labai sustabes, seniai sportuoju, tik db nusipirkom elipsiuka, tai sporto kluba iskeiciau i jį,  tik aš prieš tai atlieku pratimus atskirom raumenu grupem su svareliais, tada jau minu elipsiuka, o del to kalnas i kalna, tai cia tik as taip pavadinau, nes cia mano susikurta individuali programa, tai reiskia, kad minu sakykim nuo 2 lygio iki 4, paskui nuo 2lygio iki 6, paskui atbuline tvarka, maždaug taip atrodo ta mano programa smile.gif

matai...kalniukas čia visai ne į temą blush2.gif Na bet iš kur man žinot... Pas mane lygiai rankenėle reguliuojasi ir aplamai mažai tą instrukciją skaičiau, gal tik 1k, minu paprastai ir gerai... Prieš mynimą manau būtina apšilimą visoms padaryti.
Atsakyti
QUOTE(hipoteka @ 2009 11 12, 16:04)
matai...kalniukas čia visai ne į temą  blush2.gif  Na bet iš kur man žinot... Pas mane lygiai rankenėle reguliuojasi ir aplamai mažai tą instrukciją skaičiau, gal tik 1k, minu paprastai ir gerai... Prieš mynimą manau būtina apšilimą visoms padaryti.

Nu ne esme tas kalniukas, tegul jis cia nebeuzkliuna, svarbu, kad pasiryzimas mint nedingtu, ir kg papildomi neaugtu rolleyes.gif tu seniai ji mini?
Atsakyti