Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsinis treniruoklis

QUOTE(mazhulinka @ 2009 12 29, 16:04)
As labai panasiai, ant pacio zemiausio lygio kai 30min minu, sudeginu apie 180kcal, o kai 1,5val tada 2X 30 min ant zemiausio, o likusias 30min ant fat burning programos, sudeginu apie 500kcal. As is pat pradziu irgi labai daznai lipau kasdien, bet paskui brolis, profesionalus sportininkas, velniu israse blush2.gif

alexxxia, o koks tavo svoris jei ne paslaptis? ax.gif



as sveriu dabar jau 58 (buvo 60) kg, ugis 1,58. sia savaite jau tikiuos 57,5 pasiekti smile.gif as daznai nelipu, mano tikslas-kasdien papildomai issidegint 150-200 kcal, man to gana, kad svoris kristu. na, ir aisku, pastebiu, akd kunas tvirtesnis, bet as tik 3 svaites minu, tad nesitikiu kazkokiu ypatingu rezultatu ir taip dziaugiuos, kad taip net nesitikint graziai krenta thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Inguti @ 2009 12 29, 16:09)
[size=1]
[/color]
Pagal viska ,tas lygis gerai ,kad nestipriausias, bet tempas turetu buti greitesnis, nei mazas  ax.gif  4u.gif (riebalams degint turetu buti zemas kruvis ,greitesnis tempas).O augint raumenims ,stipri apkrova ir letesnis tempas  smile.gif


minu 1 lygiu, tempas 24-25 km/h, man to gana, su maisto reguliavimu as rezultatus matau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inguti @ 2009 12 29, 14:09)
[size=1]
[/color]
Pagal viska ,tas lygis gerai ,kad nestipriausias, bet tempas turetu buti greitesnis, nei mazas  ax.gif  4u.gif (riebalams degint turetu buti zemas kruvis ,greitesnis tempas).O augint raumenims ,stipri apkrova ir letesnis tempas  smile.gif

man brolis pasake, jei noriu, kad lasinukai tirptu, turiu pasirinkti tokia programa, kad nebuciau po pusvalandzio visiskai padusus ir krisciau ant zemes be amo lotuliukas.gif kadangi riebalai nedega nuo pirmos minutes uzlipus ant treniruoklio, nereikia ir stebuklingu rezultatu tiketis. as minu ant mazdaug 16km per val, kitos daug greiciau lekia, bet as dar tik savaitele savo elipsiuka kankinu, tad nenoriu visiskai saves nukamuoti...

zinant, kad norint numesti 450g riebalu reikia 3500kcaldeficito, pagalvokit, kiek reikia laiko praleisti ant elipsiuko..
Papildyta:
QUOTE(alexxxia @ 2009 12 29, 14:14)
minu 1 lygiu, tempas 24-25 km/h, man to gana, su maisto reguliavimu as rezultatus matau 4u.gif

oho blink.gif niekad net nebandziau tokiu aukstumu pasiekti, net minutei. nezinau koks tavo treniruoklis, bet ant maniskio tokiu tempu per 30min bent 300kcal butu sudegintos...
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2009 12 29, 16:20)

oho blink.gif niekad net nebandziau tokiu aukstumu pasiekti, net minutei. nezinau koks tavo treniruoklis, bet ant maniskio tokiu tempu per 30min bent 300kcal butu sudegintos...


mano Hammer, is pradziu mindavau ant 22 km/h, dabar jau per letas man toks tempas, o 26 km/h dar didelis ax.gif matyt, kad skirias treniruokliai, nes as tokiu tempu mindama per pusvalandi sudeginu tik 110-120 kcal g.gif
Atsakyti
QUOTE(alexxxia @ 2009 12 29, 14:24)
mano Hammer, is pradziu mindavau ant 22 km/h, dabar jau per letas man toks tempas, o 26 km/h dar didelis ax.gif matyt, kad skirias treniruokliai, nes as tokiu tempu mindama per pusvalandi sudeginu tik 110-120 kcal g.gif

mindama mazdaug 11km/h tiek kaloriju isdeginu... cia viskas priklauso nuo kiek kartu "bugnas" apsisuka... net nezinau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2009 12 29, 17:21)
mindama mazdaug 11km/h tiek kaloriju isdeginu... cia viskas priklauso nuo kiek kartu "bugnas" apsisuka... net nezinau...  unsure.gif


gal tu kokia kita programa naudoji, nezinau, mindama su tokiu greiciu as vietoj stoveciau, jau net kai 4-5 lygis buna as ant 15 km/h minu g.gif pas man programa MANUAL, 1 lygis, greitis 25 km/h, 120 kcal, 2 lygis 23 km/h, 3 lygis 21 km/h. matyt, pas tave kitoks treniruoklis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alexxxia @ 2009 12 29, 15:35)
gal tu kokia kita programa naudoji, nezinau, mindama su tokiu greiciu as vietoj stoveciau, jau net kai 4-5 lygis buna as ant 15 km/h minu g.gif pas man programa MANUAL, 1 lygis, greitis 25 km/h, 120 kcal, 2 lygis 23 km/h, 3 lygis 21 km/h. matyt, pas tave kitoks treniruoklis smile.gif

Kitoks, bet ant visu lyg tas pats principas, nuo apsisukimu sudegintu kaloriju kiekis dideja, kuo greiciau mini, tuo greiciau sukasi, kuo greiciau sukasi, tuo greiciau ir tas skaiciukas kyla i virsu...
programa pas mane cardio uzstatyta, ju keletas yra, bet skirtumas vienintelis, kad pulsa matuojant ant vienu turi buti nelabai didelis, ant kitu daug aukstesnis.. apkrova auga priklausomai nuo pulso.
o tau atrodo, kad labai greitai leki ar taip vidutiniskai? nes as jau 17,5km/val susikoncentruoti i filma nelabai galiu, per daug kunas juda(as visada laptopa priesais pasistatau ir ziuriu kanors, kad neatsibostu biggrin.gif ).
Atsakyti
mazhulinka, jei nori numesti svorio tai po treniruotes negerk proteinu kokteilio. Vienas dalykas jis augina raumenu mase ir numesta lasiniu svori kompensuoja padidejusi raumenu mase del to svarstykliu rodykle nesikeicia. Antras dalykas, po sporto suaktyveja medziagu apykaita ir ji islieka pagreitejusi dar kuri laika. Jei po sporto kokia valanda negausi kaloriju tai organizmas ims energija is "santaupu", o jei kazka su kalorijomis suvalgai ar isgeri tai tuomet organizmas naudoja tas naujas kalorijas.
Atsakyti
tai atda kitaip pasakysiu, minant RPM buna tarp 60-70, WATT apie 80 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sunnyday @ 2009 12 29, 15:43)
mazhulinka, jei nori numesti svorio tai po treniruotes negerk proteinu kokteilio. Vienas dalykas jis augina raumenu mase ir numesta lasiniu svori kompensuoja padidejusi raumenu mase del to svarstykliu rodykle nesikeicia. Antras dalykas, po sporto suaktyveja medziagu apykaita ir ji islieka pagreitejusi dar kuri laika. Jei po sporto kokia valanda negausi kaloriju tai organizmas ims energija is "santaupu", o jei kazka su kalorijomis suvalgai ar isgeri tai tuomet organizmas naudoja tas naujas kalorijas.

as skaiciau atvirksciai, kad po treniruotes butini proteinai ir angliavandeniai (taip, reikia ir ju), nes proteinai leidzia raumenims greiciau atsigauti, tad greitam svorio metimui gal ir gerai tik sportuoti ir nieko nevalgyti, bet tai labai alina organizma. tas pats ir su labai aktyviu sportu kasdien, alinam savo kunus, rezultatai greiciau matomi, bet ilgalaikes pasekmes teks kenteti iki gyvenimo galo.
mano proteinu kokteiliukas ne kaip dauguma baubu, jame beveik nera angliavandeniu, taip pat mazai kcal- 99. o geriausia rinktis kokteili po treniruotes, nes skyscio formoje proteinai daug greiciau pasisavinami.
dazniausiai tie kokteiliukai asocijuojasi su kulturistais, kurie augina lasinukus, kad juos galetu pakeisti raumenimis, bet jie tuos kokteilius geria kaip prieda prie maisto, as jais pakeiciu patiekala.


Papildyta:
QUOTE(alexxxia @ 2009 12 29, 15:43)
tai atda kitaip pasakysiu, minant RPM buna tarp 60-70, WATT apie 80 4u.gif

14kmh pas mane su panasiais RPM ir WATT rodikliais, sudeginu per pusvalandi apie 140kcal. gal pas tave vietoj vienetuko priekyje dvejeta rodo? biggrin.gif
is tikruju, tai svarbu ne tie skaiciai... svarbu, kad padeda siekti norimu rezultatu thumbup.gif
Atsakyti
del tu proteinu, tai as ta pati esu girdejus kaip ir sunnyday, be to, tarp pazystamu esantys vyrukai irgi geria po treniruotes juos tam, kad raumenys greiciau augtu smile.gif

o del greiciu, matai, snekam apie ta pati, tik kitokie treniruokliai, pas mane irgi panasus kcal kiekis isdega pagal ta pati RPM smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alexxxia: 29 gruodžio 2009 - 17:05
QUOTE(alexxxia @ 2009 12 29, 16:02)
del tu proteinu, tai as ta pati esu girdejus kaip ir sunnyday, be to, tarp pazystamu esantys vyrukai irgi geria po treniruotes juos tam, kad raumenys greiciau augtu smile.gif

apie proteinu kokteilius parasyta taip: jie maistas raumenukams, kurie po treniruotes buna labai isalke, tad ir juos reikia pamaitinti.

manau, kad labai priklauso koki kokteili geri... pradeciau pirkti tuos, kuriuose daug cukraus ir virs 300kcal, gerciau juos ir dar valgyciau netik kad svoris nekristu, bet ir augtu.
o nusipirkau as ju vien del to, kad kartais bandydama pasigaminti kazka sveiko praleidziu per daug laiko virtuveje, tada atsiranda visokiu pagundu... taip pat nesuosi i darba, nes taip patogiausia..
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2009 12 29, 17:02)
as skaiciau atvirksciai, kad po treniruotes butini proteinai ir angliavandeniai (taip, reikia ir ju), nes proteinai leidzia raumenims greiciau atsigauti, tad greitam svorio metimui gal ir gerai tik sportuoti ir nieko nevalgyti, bet tai labai alina organizma. tas pats ir su labai aktyviu sportu kasdien, alinam savo kunus, rezultatai greiciau matomi, bet ilgalaikes pasekmes teks kenteti iki gyvenimo galo.
mano proteinu kokteiliukas ne kaip dauguma baubu, jame beveik nera angliavandeniu, taip pat mazai kcal- 99. o geriausia rinktis kokteili po treniruotes, nes skyscio formoje proteinai daug greiciau pasisavinami.
dazniausiai tie kokteiliukai asocijuojasi su kulturistais, kurie augina lasinukus, kad juos galetu pakeisti raumenimis, bet jie tuos kokteilius geria kaip prieda prie maisto, as jais pakeiciu patiekala.

Proteinai = baltymai. Jie yra statybine medziaga raumenims. Kulturistai neaugina lasinuku, jie augima raumenis ir tam, kad greiciau augtu raumenys geria proteinu kokteilius, valgo varske ir kt produktus kur daug baltymu.
Atsisakyti valgymo ar kuriu nors daliu (angliavandeniu ar riebalu) yra blogai, nes kaip tu sakai, nualinsi organizma. Jei tavo tikslas svorio mazinimas tai nekeisk normalaus maisto proteininiais kokteiliais, nes ten nera naudingu medziagu ivairoves. Antras dalykas normaliame maiste baltymu yra pakankamai, kad ju uztektu vidutiniskai sportuojanciam zmogui. Sportuoti galima ir kasdien nenualinant organizmo, bet prie to turi buti einama palaipsniui ir protingai paskirstant kruvi.
PS. Kiek pastebejau tai tavo zinios labai vyriskos, t.y. labiau tinkancios vyru tikslams pasiekti, taciau rezultatu tikiesi moterisku.
Atsakyti