Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsinis treniruoklis

As mesos beveik nevalgau, todel ir pamaniau, kad proteinu tikrai nedaug per diena gaunu... Stengiuosi valgyti tvarkingai, bet didzioji maisto dalis visada buna darzoves, bandau valgyti maziau vaisiu, duona mano baubas, nuo jos ir puciuosi kaip bandele verysad.gif
Atsakyti
Na baltymu yra beveik visuose produktuose, net jei ir visai nevalgytum mesos, baltymu trukumo neturetu atsirasti. Ju daug yra kiausiniuose, pieno produktuose, riesutuose, pupelese, zirniuose, zuvyje ir kt. jei tokius produktus vartoji tai nera reikalo papildomai vartoti proteinu, o be to per didelis ju kiekis taip pat kenkia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunnyday: 29 gruodžio 2009 - 18:10
QUOTE(sunnyday @ 2009 12 29, 17:08)
Na baltymu yra beveik visuose produktuose, net jei ir visai nevalgytum mesos, baltymu trukumo neturetu atsirasti. Ju daug yra kiausiniuose, pieno produktuose, riesutuose, pupelese, zirniuose, zuvyje ir kt. jei tokius produktus vartoji tai nera reikalo papildomai vartoti proteinu, o be to per didelis ju kiekis taip pat kenkia.

kiausinius bandau valgyti, pieno produktus mano organizmas labai sunkiai toleruoja, blogai jauciuosi ju suvalgius, tad stengiuosi vengti, nors laaabai megstu, visu ankstiniu ir riesutu bandau vengti del kaloriju kiekio.
siandien dar nei vieno kokteilio negeriau, nera taip, kad as vien tik ant ju gyva buciau, igersiu tik po treniruotes vietoj vakarienes, numalsins apetita ir neprisirysiu kazko nesveiko pries miega.
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2009 12 29, 19:18)
kiausinius bandau valgyti, pieno produktus mano organizmas labai sunkiai toleruoja, blogai jauciuosi ju suvalgius, tad stengiuosi vengti, nors laaabai megstu, visu ankstiniu ir riesutu bandau vengti del kaloriju kiekio.
siandien dar nei vieno kokteilio negeriau, nera taip, kad as vien tik ant ju gyva buciau, igersiu tik po treniruotes vietoj vakarienes, numalsins apetita ir neprisirysiu kazko nesveiko pries miega.


na, nezinau, man vis tiek kazkaip tie proteinu kokteiliai schmoll.gif ir dar vietoj vakarienes, tai geriau vaisiu kokiu suvalgyk, jogurto. o riesutu, kad vengi tai labai blogai, juose labai daug naudingu medziagu, nieks nesako, kad reikia suvalgyt po kelis simtus gramus vienu prisedimu, bet kokiu 30-50 g ir alki uzmusa, ir sveika smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alexxxia: 29 gruodžio 2009 - 18:36
QUOTE(alexxxia @ 2009 12 29, 17:32)
na, nezinau, man vis tiek kazkaip tie proteinu kokteiliai schmoll.gif ir dar vietoj vakarienes, tai geriau vaisiu kokiu suvalgyk, jogurto. o riesutu, kad vengi tai labai blogai, juose labai daug naudingu medziagu, nieks nesako, kad reikia suvalgyt po kelis simtus gramus vienu prisedimu, bet kokiu 30-50 g ir apetita uzmusa, ir sveika smile.gif

vaisiai- angliavandeniai, juos reiketu valgyti ryte, vakarienei tikrai nera gerai, nes jau nebejudam, angliai keliauja i riebaliukus.
viskam turi buti saikas, kurio pas mane nera verysad.gif nusiperku migdolu 100g pokeli tai max dvi dienas isbunas. seniau valgydavau tokius pusrycius: 125g varskes(84kcal), WW jogurtas(48kcal), po 10g migdolu ir moliugu seklu (~160kcal) ir daug daaaaug cinamono. bet va paskui vis tie migdolai traukdavo, viliodavo... zinau kas gerai ir kas ne, bet galima tokius dalykus i namus nestis tik kai valia isugdyta bus..

Uzsisakiau svarstykles, kurios viska rodo, 6dieni jau turetu pristatyti i parduotuve, tad bus galima tiksliau pasakyti kas ir kaip...
Atsakyti
Sveikos

as ir turiu elipse , pusmetukui buvau ji pamirsus bet jau antra diena vis uzlipu . bet paskaicius jusu apsisakymus net geda pasidare nes as tik 15min paminu. reiks susiimt ir bent pusvalanduka pamint
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2009 12 29, 17:43)
Sveikos

as ir turiu elipse , pusmetukui buvau ji pamirsus bet jau antra diena vis uzlipu . bet paskaicius jusu apsisakymus net geda pasidare nes as tik 15min paminu. reiks susiimt ir bent pusvalanduka pamint

man pirmos 15min dazniausiai buna pacios sunkiausios, po to jau kazkaip automatiskai minasi... nezinau ar blogai darau, bet jau kai jauciu, kad nebegaliu, nulipu, isgeriu vandens ir vel minu, tas nulipimas trunka ne ilgiau 30sek, bet po atsigerimo ir atsikvepimo galiu toliau be vargo testi bent 15min.
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2009 12 29, 19:41)
vaisiai- angliavandeniai, juos reiketu valgyti ryte, vakarienei tikrai nera gerai, nes jau nebejudam, angliai keliauja i riebaliukus.


na, as visiskai nesuku sau galvos, ka galima, ka negalima vakarienei, man angliavandeniai ne riebalas, man pora obuoliu vakare kilogramu neuzaugins. isvis, kai atsiputus as ziuriu i visa sita metima, be panikos, be noro, kuo greiciau ir kuo geresniu rezultatu, ramiai valgydama viska (vakarienei kaip taisykle, koks kepsniukas tongue.gif ), tai tie rezultatai ir ateina.

o tavo aprasytas pusryciu pavyzdelis-superinis thumbup.gif na, per pora dienu 100 g migdolu ne nuodeme, kiekvienai dienai po 300 kcal. Mazhulinka, paprasciau ziurek i viska. suvalgei 100 g migdolu per diena, ok, atsisakyk kazkokio kito dalyko, bet kai tu pieno produktu, mesu beveik nevalgai, riesutus, ankstinius stipriai riboji , tai a neisivaizduoju, ka tu valgai tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasytee @ 2009 12 29, 19:43)
Sveikos

as ir turiu elipse , pusmetukui buvau ji pamirsus bet jau antra diena vis uzlipu . bet paskaicius jusu apsisakymus net geda pasidare nes as tik 15min paminu. reiks susiimt ir bent pusvalanduka pamint


a tu paskaityk keliais puslapiais atgal mano pradzia lotuliukas.gif as net 15 min neismindavau. mergaites dave geru patarimu, pasinaudok jais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2009 12 29, 19:49)
man pirmos 15min dazniausiai buna pacios sunkiausios, po to jau kazkaip automatiskai minasi... nezinau ar blogai darau, bet jau kai jauciu, kad nebegaliu, nulipu, isgeriu vandens ir vel minu, tas nulipimas trunka ne ilgiau 30sek, bet po atsigerimo ir atsikvepimo galiu toliau be vargo testi bent 15min.


na dar 30min kaip nors bet kai moterys po 1,5val mina blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2009 12 29, 18:00)
na dar 30min kaip nors bet kai moterys po 1,5val mina  blink.gif

taip ir isminu, jau parasiau- nulipu 30ciai sekudziu, isgeriu vandenuko ir vel sekmingai minu. labai gerai ir kazka ziureti- megstama laida ar filma... po kokios valandos pradedi negalvoti, kad ant treniruoklio biggrin.gif reikia ir priprasti...

alexxxia, mano beda kaip ir sakiau- duona. bandau jos vengti, bet paslistu labai daznai verysad.gif nueinu i parduotuve, o ten savitarnos skyriuje toookiu skanestu, nors ir renkuosi whole grain, tokia duona naudinga organizmui, bet pavyzdziui mano megstamiausiajame riestainyje su svogunais virs 300kcal. dribsniai.. dar vienas siaubas. nebutu- nereiketu, bet ne viena gyvenu, reikia mazajam kazka tureti paduoti, vien vistos krutinelem ir darzovemis vaiko nemaitinsiu...
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2009 12 29, 20:13)

alexxxia, mano beda kaip ir sakiau- duona. bandau jos vengti, bet paslistu labai daznai verysad.gif nueinu i parduotuve, o ten savitarnos skyriuje toookiu skanestu, nors ir renkuosi whole grain, tokia duona naudinga organizmui, bet pavyzdziui mano megstamiausiajame riestainyje su svogunais virs 300kcal. dribsniai.. dar vienas siaubas. nebutu- nereiketu, bet ne viena gyvenu, reikia mazajam kazka tureti paduoti, vien vistos krutinelem ir darzovemis vaiko nemaitinsiu...


nu nezinau, suvalgau as ta bandele, tai 300 kcal, dienai lieka dar 1200 kcal. tu, pradek rasytis, ka valgai ir skaiciuot kalorijas. matyt, ten nera tiek baisu, kaip tau atrodo. duona ne beda saikingai valgoma, gi nevalgai po kepala kas diena, o 100 g ne beda, ar tie patys dribsniai pusryciams. man viska, ka tu cia surasei, kaip baisybes yra visai nebaisu, jei kontroliuoji, kiek ko suvalgyt. gi nevalgai 5 bandeliu vienu prisedimu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(alexxxia @ 2009 12 29, 18:27)
nu nezinau, suvalgau as ta bandele, tai 300 kcal, dienai lieka dar 1200 kcal. tu, pradek rasytis, ka valgai ir skaiciuot kalorijas. matyt, ten nera tiek baisu, kaip tau atrodo. duona ne beda saikingai valgoma, gi nevalgai po kepala kas diena, o 100 g ne beda, ar tie patys dribsniai pusryciams. man viska, ka tu cia surasei, kaip baisybes yra visai nebaisu, jei kontroliuoji, kiek ko suvalgyt. gi nevalgai 5 bandeliu vienu prisedimu tongue.gif

nera pas mane saiko, jau sakiau, niekas neuzsilaiko pastaruoju metu, kazkokia psichoze uzejus. zinau, kad yra ir reikia. uzsaldau, kad ne taip viliotu, vistiek paimu ir mikrobangeje atsisildau blush2.gif blush2.gif blush2.gif geda ir paciai, bet ka daryti, kad apzora pasidariau?
Atsakyti