Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie skiepus

as skaiciau, nepatyriau kas buvo anksciau, per jauna
Atsakyti
QUOTE(kristule666 @ 2009 11 12, 17:34)
as skaiciau, nepatyriau kas buvo anksciau, per jauna

Tada prisiminkite ir skaitytą grožinę literatūrą "apie senus laikus", kurioje yra minima "džiova" mirksiukas.gif Arba 18-19 amžiaus istoriją(skiepų dar nebuvo mirksiukas.gif ).
P.S be abejonės, BCG vakcina nėra pagrindinė valdant TBC plitimą. Ir jos paskirtis nėra tokia.
Atsakyti
http://articles.merc...cine-Myths.aspx
Atsakyti
Kas turite galimybe ir suprantante angliskai parsisiuskite filma "Vaccine nation", tai dokumentika....

As asmeniskai labai gailiuosi, kad tuom nepasidomejau anksciau... nuo siol nebeleisiu nuodyti savo vaiku.....

Po paskutinio MMR skiepo mano dukryte karsciavo ir viduriavo apie savaite......
Atsakyti
musu laukia pusantru metuku skiepas...nezinau ar leisti ar rizikuoti neskiepyti....
Atsakyti
QUOTE(kristule666 @ 2009 11 12, 14:19)
pala, taigi tuberkuliozes skipas apsaugo kazkur tik men, taigi vaikas namie guli, kam to reikia?
O į lauką su naujagimiu neinate? Per laiptinę pereiti ar liftu nusileisti/pakilti nereikia? Seneliai, dėdės, tetos aplankyti neateina? Į polikliniką ar kokią nors parduotuvę neinate? Jei gyvenate nuosavame name ir su kūdikiu bendrauja tik tėtis ir mama, kurie jauni, nekosti, pasitikrinę nuo tuberkuliozės - tada iš tikrųjų tuberkuliozės skiepas netikslingas. Bet užsikrėsti TBC pakankamai lengva netgi perėjus per laiptinę, kurioje ką tik praėjo kosintis, skrepliuojantis atvira TBC sergantis kaimynas (o kad jis serga - tikrai to nesužinosite, nebent pats pasisakys, nes įstatymais yra saugomas pacientų konfidencialumas). Jau nekalbant apie liftą, kur mažiau vėdinama ir TBC sukėlėjai išlieka ilgiau...

Šiuo metu TBC gydymui atsparių formų padaugėję dėl to, kad benamiams, sergantiems TBC, apsimoka iki galo neišsigydyti, kad gautų vietą ligoninėje, maitinimą ir t.t. vėl iš naujo. Taip jie kažkiek pasigydo, "užsiaugina" atsparias vaistams mikobakterijas ir sėja jas aplinkiniams...
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 11 15, 23:25)
musu laukia pusantru metuku skiepas...nezinau ar leisti ar rizikuoti neskiepyti....

visi sneka, kad reikia revakcinacija uzbaigti.....
bet as 4 men ir 6 skiepo atsisakiau
ir tolesniu taip pat
kaip mama padariau klaida,kad nepasidomejau apie skiepus pries gimdyma.......
pirmam skiepui pasirasiau pooperacineje palatoje , nieko apie tai nenutokiau.... ,o va po 2 men skiepo - visu kosmaru-santariskiu ir t.t., pradejau skaityti, dometis doh.gif
tolimesniu skiepu atsisakiau.......
mano mergyte po 2 men. skiepo liko labai irzli, nezinau ar kaltinti skiepus, nes sunku ivertinti kai vaikuti pazinojau tik 2 men ar jis butu buves visada toks, ar toks koks jis yra dabar, bet sirdyje linkusi kaltinti skiepa g.gif
nes po to nelempto skiepo vaikas pasikeite g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vertebra @ 2009 11 17, 01:17)
O į lauką su naujagimiu neinate? Per laiptinę pereiti ar liftu nusileisti/pakilti nereikia? Seneliai, dėdės, tetos aplankyti neateina? Į polikliniką ar kokią nors parduotuvę neinate? Jei gyvenate nuosavame name ir su kūdikiu bendrauja tik tėtis ir mama, kurie jauni, nekosti, pasitikrinę nuo tuberkuliozės - tada iš tikrųjų tuberkuliozės skiepas netikslingas. Bet užsikrėsti TBC pakankamai lengva netgi perėjus per laiptinę, kurioje ką tik praėjo kosintis, skrepliuojantis atvira TBC sergantis kaimynas (o kad jis serga - tikrai to nesužinosite, nebent pats pasisakys, nes įstatymais yra saugomas pacientų konfidencialumas). Jau nekalbant apie liftą, kur mažiau vėdinama ir TBC sukėlėjai išlieka ilgiau...

Šiuo metu TBC gydymui atsparių formų padaugėję dėl to, kad benamiams, sergantiems TBC, apsimoka iki galo neišsigydyti, kad gautų vietą ligoninėje, maitinimą ir t.t. vėl iš naujo. Taip jie kažkiek pasigydo, "užsiaugina" atsparias vaistams mikobakterijas ir sėja jas aplinkiniams...


Aš irgi buvau už skiepus, bet po patirtų komplikacijų ( būtent po BCG skiepo), pradėjau galvoti kitaip. Kiek suprantu - skiepai nuo TBC yra viso labo politika, iš kurios farmacijos kompanijos kraunasi pinigus... Net ir gydytojai neslepia ir atvirai pasako -aš savo vaiko neskiepyjau. Gydytojai tik linguoja galvytėm ir sako kad kažkas negerai su vakcina - gal negera yar užpirkta už tai tiek daug komplikacijų... o kta vertus - sergamumas TBC auga ir kaip man aiškino gydytoja , tirsiog yar skiepyjama ne nuo to tipo, kuris paplitęs Lt- tai kan tada skiepyti? Tik tam, kad susikrautų pinigiukus... Man visa tai primena sovietmetį - kai visi šypsosi ir sako kad pas mus viskas gerai , kad nėra sergamumo TBC... O skiepai nuo to neapsaugo - pažiūrėkite kas darosi neurochirurginiuose skyriuose - keik atliekama operacijų stuburo TBC, kaulų TBC seergantiems - jie visi buvo privaloma tvarka skiepyti...tik gal ne nuo to, ko reikėtų...
Atsakyti
Jei jus manote, kad TBC skiepas jus saugo nuo TBC tai jus labai klystate. Kai mes su sunum gulejau kauno infekcineje ligonineje po TBC skiepo komplikacijos-limfadenito pati skyriaus vedeja pasake kad tas skiepas nuo TBC NEAPSAUGO. Apsaugo tik nuo ypac sunkiu formu-tuberkuliozinio meningito ir pan. 4u.gif
Atsakyti
http://www.lrytas.lt...ia-autizmas.htm
Ar jūsų tarpe panašių dalykų nėra buvę? Dabar net nežinau, ar 1,5 m vaiką skiepyt nuo tymų, raudonukės, kiaulytės?
Atsakyti
QUOTE(linytes @ 2009 11 22, 10:33)
http://www.lrytas.lt...ia-autizmas.htm
Ar jūsų tarpe panašių dalykų nėra buvę? Dabar net nežinau, ar 1,5 m vaiką skiepyt nuo tymų, raudonukės, kiaulytės?


jei tokius straipsnius buciau perskaicius 10 metu,arba bent jau 3 metai atgal,tai tikrai net nekiltu mintis nuodyti savo vaikus.Deja tuo nepasidomejau anksciau ,nes tikejau,kad skiepai labai gerai ir mano abu vaikai jau paskiepyti doh.gif
Atsakyti
Pries kokius 10 metu ir su ziburiu informacijos apie skiepus nebutum rades. Mano dukrai po skiepu ''puokstes'' (kai jai buvo 6 metai) atsirado komplikacija - didziausi puliniai doh.gif Ir jie tesesi apie metus. Antibiotiku sugere tiek, kad jau ir skaiciu pameciau doh.gif Nuo puliniu veidas buvo sutines taip, kad vaika sunku atpazinti buvo, teko operuoti. Siaip ne taip issikapstem. Ir tik po kokiu metu, skaitinedama apie skiepus radau informacija, kad butent vakcina nuo kokliuso gali sukelti tokias komplikacijas doh.gif
Imetu viena nuoroda, atsiprasau jeigu tokia jau buvo 4u.gif

http://sveikatossalt...o-ligu-209.html

Citata is straipsnio :
Priedo daugelį metų į vakcinas buvo dedamas gyvsidabris, kuris yra viens toksiškiausių elementų. Gyvsidabris buvo naudojamas kaip konservantas pratęsti vakcinų galiojimo laiką. Ir beje , kaip kuriose vakcinose jis vis dar randamas, nes buvo uždrausta tik gaminti vakcinas su gyvsidabriu, bet jas vis dar daugelyje šalių galima eksplotuoti, kol pasibaigs jų atsargos. (Blaylock ir Janine Robberts).

Kai pati buvau dar vaikas, kentejau nuo didziuliu galvos skausmo priepuoliu, ju metu temp pakildavo iki 39 laipsniu, galima budavo sienomis is skausmo laipioti. Ligonineje nustate, organizmo apsinuodijima gyvsidarbiu... Na gal ir sutapimas... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vovera: 30 lapkričio 2009 - 13:06