Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie skiepus

QUOTE(pandorita @ 2010 11 17, 14:28)
O tuo laikotarpiu, kai ši liga pavojingiausia, skiepas neapsaugo.
Nežinau, kažkaip man kokliušas neatrodo pati ta liga, nuo kurios verta skiepyti  rolleyes.gif


Gal ir neverta, bet jei norim pasiskiepyti nuo stabliges vaikysteje tai teks ir kokliuso komponenta gauti. doh.gif

nors man kokliusas atrodo baisesne liga nei vejauraupiai, nes kosuliai gali kamuoti stipriai ir ilgai.
Atsakyti
QUOTE(*Soleo* @ 2010 11 24, 18:09)
Gal ir neverta, bet jei norim pasiskiepyti nuo stabliges vaikysteje tai teks ir kokliuso komponenta gauti. doh.gif

nors man kokliusas atrodo baisesne liga nei vejauraupiai, nes kosuliai gali kamuoti stipriai ir ilgai.



na, aš dėl šitos vakcinos ilgai domėjaus, nes vienintelė, kurią svarstėm skiepyt anksti, vien dėl to, kad kokliušo persirgimo sunkumas ir pavojingumas būntent ankstyvoj kūdikystėj, o nešiotojų yr daug, ir daug tokių, kurie serga net to nežinodami - alia bronchitas ir bronchitas, niekaip neiššsigydau....
su vėjaraupiais to net nepalyginsi.

Pellagija, dėl vakcinos įsigaliojamo tik po ketvirtos vakcinacijos - gal turit šaltinį, kur tai skaitėt? man truputį susikerta su logika, nes ką tuomet tos trys vakcinos veikia organizme ir reikalingos, jei tik ketvirtoji veiksminga? visų principas yra apsaugos veikimo ilginimas per kelis kartus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fedes: 25 lapkričio 2010 - 00:06
QUOTE(Fedes @ 2010 11 25, 01:05)
Pellagija, dėl vakcinos įsigaliojamo tik po ketvirtos vakcinacijos - gal turit šaltinį, kur tai skaitėt? man truputį susikerta su logika, nes ką tuomet tos trys vakcinos veikia organizme ir reikalingos, jei tik ketvirtoji veiksminga? visų principas yra apsaugos veikimo ilginimas per kelis kartus.


pilna apsauga susidaro po trijų skiepų,t.y.po 6 mėn skiepo,pirmi trys suformuoja imunitetą,ketvirtas skiepas po metų jau yra revakvinacija arba kaip jūs parašėt apsaugos veikimo ilginimas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Soleo* @ 2010 11 24, 18:09)
Gal ir neverta, bet jei norim pasiskiepyti nuo stabliges vaikysteje tai teks ir kokliuso komponenta gauti. doh.gif

Galima pasiskiepyti vakcina nuo stabligės ir difterijos, be kokliušo komponento.

QUOTE(Fedes @ 2010 11 25, 00:05)
na, aš dėl šitos vakcinos ilgai domėjaus, nes vienintelė, kurią svarstėm skiepyt anksti, vien dėl to, kad kokliušo persirgimo sunkumas ir pavojingumas būntent ankstyvoj kūdikystėj, o nešiotojų yr daug, ir daug tokių, kurie serga net to nežinodami - alia bronchitas ir bronchitas, niekaip neiššsigydau....
su vėjaraupiais to net nepalyginsi.

Pellagija, dėl vakcinos įsigaliojamo tik po ketvirtos vakcinacijos - gal turit šaltinį, kur tai skaitėt? man truputį susikerta su logika, nes ką tuomet tos trys vakcinos veikia organizme ir reikalingos, jei tik ketvirtoji veiksminga? visų principas yra apsaugos veikimo ilginimas per kelis kartus.

Na, aš ne Pellagija, bet... trijų injekcijų toleruojamomis dozėmis reikia, kad nepasireikštų šalutinis poveikis (kuris būtų, jei visą tą kiekį suvaryt vienu kartu), jos turėtų užtikrinti minimalią apsaugą. Kai organizme jau yra pakankamai antikūnių (tam ir reikalingos pirmosios trys vakcinos), skiepija darkart, taip sukeldami aktyviąją imunizaciją ("mažąją ligą"). Kuri šiaip jau turėtų suteikti ilgametę apsaugą, bet, deja, ne visada ją užtikrina. Bent aš taip supratau iš visko, ką teko skaityti ax.gif

Atsakyti
QUOTE(pandorita @ 2010 11 25, 11:48)
Galima pasiskiepyti vakcina nuo stabligės ir difterijos, be kokliušo komponento.
Na, aš ne Pellagija, bet... trijų injekcijų toleruojamomis dozėmis reikia, kad nepasireikštų šalutinis poveikis (kuris būtų, jei visą tą kiekį suvaryt vienu kartu), jos turėtų užtikrinti minimalią apsaugą. Kai organizme jau yra pakankamai antikūnių (tam ir reikalingos pirmosios trys vakcinos), skiepija darkart, taip sukeldami aktyviąją imunizaciją ("mažąją ligą"). Kuri šiaip jau turėtų suteikti ilgametę apsaugą, bet, deja, ne visada ją užtikrina. Bent aš taip supratau iš visko, ką teko skaityti  ax.gif


aš tikro prisipažinsiu tingiu eit į kitą aukštą ir susirasti knygą, kur viskas būtų aprašyta konkrečiai doh.gif kada kitą kartą, bet tikrai jūsų paaiškinimas skamba logiškai ir manau turėtų būti tiesa ar arti tiesos 4u.gif tiek tik pridėsiu, ką prisimenu, kad antikūnai jau gaminasi ir po pirmosios vakcinos dozės, todėl netiesa, kad po pirmųjų dozių neįgyjam jokio imuniteto.
Papildyta:
QUOTE(žydrynė @ 2010 11 25, 09:57)
pilna apsauga susidaro po trijų skiepų,t.y.po 6 mėn skiepo,pirmi trys suformuoja imunitetą,ketvirtas skiepas po metų jau yra revakvinacija arba kaip jūs parašėt apsaugos veikimo ilginimas mirksiukas.gif


4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
http://adventuresina...-day-in-dc.html

Green Our Vaccines
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2010 11 25, 10:57)
pilna apsauga susidaro po trijų skiepų,t.y.po 6 mėn skiepo,pirmi trys suformuoja imunitetą,ketvirtas skiepas po metų jau yra revakvinacija arba kaip jūs parašėt apsaugos veikimo ilginimas mirksiukas.gif


Sutinku... O saltinis yra Infarix vakcinos informacinis lapelis:

Imuninis atsakas Pa komponentui

Praėjus vienam mėnesiui po pirminio trijų dozių vakcinacijos kurso Infanrix-IPV+Hib vakcina, 100 % kūdikių buvo seropozityvūs trims kokliušo komponentams (PT, FHA, pertaktinui), o atsakas kiekvienam iš trijų kokliušo antigenų atitinkamai buvo 98,4; 97,7 ir 97,3 %.

Atsakas suleidus busterinę vakcinos dozę atitinkamai buvo 97,6; 99,0 ir 98,5 % kiekvienam iš trijų kokliušo antigenų. Praėjus vienam mėnesiui po šios dozės suleidimo, nustatyta, kad visi asmenys buvo seropozityvūs.
Atsakyti
Skiepyju savo dukryte ir nemanau klausytis jokiu pasakojimu apie salutini poveiki schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kremuole @ 2010 12 12, 16:02)
Skiepyju savo dukryte ir nemanau klausytis jokiu pasakojimu apie salutini poveiki schmoll.gif


Labai atsakingas poziuris. O vaistu salutiniu poveikiu irgi nesidomit?
Atsakyti
QUOTE(Pellagija @ 2010 11 30, 21:53)
Sutinku... O saltinis yra Infarix vakcinos informacinis lapelis:

Imuninis atsakas Pa komponentui

Praėjus vienam mėnesiui po pirminio trijų dozių vakcinacijos kurso Infanrix-IPV+Hib vakcina, 100 % kūdikių buvo seropozityvūs trims kokliušo komponentams (PT, FHA, pertaktinui), o atsakas kiekvienam iš trijų kokliušo antigenų atitinkamai buvo 98,4; 97,7 ir 97,3 %.

Atsakas suleidus busterinę vakcinos dozę atitinkamai buvo 97,6; 99,0 ir 98,5 % kiekvienam iš trijų kokliušo antigenų. Praėjus vienam mėnesiui po šios dozės suleidimo, nustatyta, kad visi asmenys buvo seropozityvūs.


na, bet čia nerašo apie tai, kas įvyksta po pirmojo skiepo wink.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti