Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie skiepus

Aciu biggrin.gif
Atsakyti
as kazkaip minti surezgiau tokia... jei atopiniu dermatitu sergancius vaikucius, ar siaip alergiskus, draudziama gydyti sirupais, duoti vitaminu ir siaip, visokiu ten niuansu, tai ka kalbet apie skiepus... bet is kur zinot, kad vaikas bus alergiskas?

as, pvz, zinojau, nes musu visa gimine, iskaitant aisku ir mane- baisiai alergiski, ir vaistam, ir visam kam, aplinkai, maistui,..zodziu...todel, slepdama savo nusistatyma PRIES skiepus apskritai, ilga laika pediatrems (kurias keitem vis) aiskindavau, kad alergologai draude skiepyti, nes gali issaukti reakcija. Arteja tas laikas, kai sueis metai ir tada reikes vel aiskintis pediatrei, kuri priverte pasirasyti lapuka, jog noriu, kad vaika skiepytu nuo metu, atseit, iki metu alergija ir berimai bus praeje. Kitaip, sake, atsisakys mus gydyti (na formaliai gal ji to padaryti ir negali, bet pyktis su pediatre ir nesisneketi- kokia nauda biggrin.gif )
tai tiesiog manau, kad ieskosim vel naujos sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Loveco @ 2010 04 12, 22:49)


Man asmeniskai is savo vaiku pediatru buvo mazai naudos. Is tiesu buvom rade viena, palaikem gerus santykius, tai ir telefonu konsultavo net ir tada, kai jau issikelem kitur ir nebuvom jos "klientai". Is esmes tos baimes praeina, kai vaikai paauga.
Poliklinikose uz kiekviena priregistuota zmogu daktaras gauna papildomai prie algos. As ten niuansu nezinau, bet seimos daktarams netikslinga klientura "isvarinet". Del skiepu irgi ne ju reikalas. Taciau, sprendziant is to atkaklumo, su kuriuo jie vercia vaikus skiepyt, susidaro toks ispudis, kad jie tai daro arba Lt skatinami arba bausmem is valdzios.

Netikiu, kad seimos daktarai per savo darbo praktika nesuvokia apie skiepu zala. Ir tie, kurie vercia skiepytis, man sudaro labai prasta ispudi kaip daktarai.
Jei man, kaip zmogui pasistotu morales klausimas: ar dirbti toje srityje ir zaloti zmones ar iseiti is darbo, as asmeniskai iseiciau is darbo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviesioji: 12 balandžio 2010 - 22:07
QUOTE(Loveco @ 2010 04 12, 22:49)
as, pvz, zinojau, nes musu visa gimine, iskaitant aisku ir mane- baisiai alergiski, ir vaistam, ir visam kam, aplinkai, maistui,..zodziu...todel, slepdama savo nusistatyma PRIES skiepus apskritai, ilga laika pediatrems (kurias keitem vis) aiskindavau, kad alergologai draude skiepyti, nes gali issaukti reakcija. Arteja tas laikas, kai sueis metai ir tada reikes vel aiskintis pediatrei, kuri priverte pasirasyti lapuka, jog noriu, kad vaika skiepytu nuo metu, atseit, iki metu alergija ir berimai bus praeje. Kitaip, sake, atsisakys mus gydyti (na formaliai gal ji to padaryti ir negali, bet pyktis su pediatre ir nesisneketi- kokia nauda biggrin.gif )
tai tiesiog manau, kad ieskosim vel naujos sad.gif


nu bet ir gydytojos doh.gif kas čia per spaudimas,gasdinimai doh.gif mūsų gyd irgi buvo nepatenkinta,kai atsisakiau skiepų,bandė įkalbėti,bet daugiau nieko,o dabar išvis nieko nebesako,tik neseniai paklausė ar nepersigalvojom smile.gif .O kad atsisakys mus gydyti doh.gif tai net neužsiminė,kitaip iškart būčiau pakeitus gyd


QUOTE(Sviesioji @ 2010 04 12, 23:04)
QUOTE(Loveco @ 2010 04 12, 22:49)

1. Taciau, sprendziant is to atkaklumo, su kuriuo jie vercia vaikus skiepyt, susidaro toks ispudis, kad jie tai daro arba Lt skatinami arba bausmem is valdzios.
2.Netikiu, kad seimos daktarai per savo darbo praktika nesuvokia apie skiepu zala. Ir tie, kurie vercia skiepytis, man sudaro labai prasta ispudi kaip daktarai.
Jei man, kaip zmogui pasistotu morales klausimas: ar dirbti toje srityje ir zaloti zmones ar iseiti is darbo, as asmeniskai iseiciau is darbo.


1.Turbūt taip ir yra unsure.gif drinks_cheers.gif
2.Mūsų neurologė,tokia jau vyresnio amžiaus,mįslingai pratylėjo ir ničnieko nepasakė,kai pasakiau,kad vaiko neskiepyju,tik aaa,jūs neskiepyjat rolleyes.gif tuo metu jos veide buvo galima išskaityti-ir gerai darot,bet aišku garsiai ji to nepasakė smile.gif Tai turbūt ne be reikalo,o iš savo ilgametės praktikos padarius išvadas,kitaip manau irgi būtų puolus įrodinėt skiepų reikalingumą,ką daro visi kiti gyd.Ir,be to,mato,kaip vystosi neskiepytas vaikas,kokia raida,kalba,nesergam visai tfu tfu tfu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 13 balandžio 2010 - 08:02
QUOTE(Loveco @ 2010 04 12, 21:49)
Arteja tas laikas, kai sueis metai ir tada reikes vel aiskintis pediatrei, kuri priverte pasirasyti lapuka, jog noriu, kad vaika skiepytu nuo metu, atseit, iki metu alergija ir berimai bus praeje. Kitaip, sake, atsisakys mus gydyti (na formaliai gal ji to padaryti ir negali, bet pyktis su pediatre ir nesisneketi- kokia nauda biggrin.gif )
tai tiesiog manau, kad ieskosim vel naujos sad.gif


Nereikia gi nieko aiškinti, pasakai, kad nenori ir sprendimo nekomentuosi tongue.gif Nu ir ką, paburbės ir niekur nedings smile.gif

Pas mus tik sesutė nustebo: taigi nespėsit pagal planą ax.gif Toks jausmas, kad tik svarbiausia planą įvykdyti.
Atsakyti
DAUG visokiu straipsniu pasiskaitymui apie skiepu zala:
http://www.homeoint....tok/sitemap.htm
Atsakyti
Neslepsiu, prigazdinot. Neturiu labai laiko visko visko apie skiepus skaityt. Turiu kudikeli maza namie. jam jau padarytas 1 Tbc skiepas, ir 2 nuo hepatito. kazin, gal verta padaryti 3, sesto men skiepa nuo hepatito? Kad tie du pirmi nebutu padaryti veltui, nes imunitetas susiformuoja tik po triju skiepu g.gif Beja po Tbc skiepo jam ta vieta supuliavo LABAI. Kaip pupele issoko. O kai pratruko, tiek puliu dar gyvenime nemaciau. Daktare sako, kad normalu. Pirmam vaikui taip nebuvo. Vaikas sveikas, zindomas. Nu ka as zinau...Aisku, niekas neprisipazins, kad zmones nuodija, jeigu taip ir yra... 4u.gif
Bet ligu tai bijau, o jei susirgs tuo hepatitu visai nepaskiepijus, arba stablige, nu tai tikrai, rankas maza nusigrauzt... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 04 13, 19:12)
Bet ligu tai bijau, o jei susirgs tuo hepatitu visai nepaskiepijus, arba stablige, nu tai tikrai, rankas maza nusigrauzt... doh.gif


Jeigu labai bijot ligų,tai geriau darykit visus skiepus,nes po to susirgus kuo nors ,neduok D,tikrai nagus nusigraušit unsure.gif
O man skiepai baisiau nei ligos,užtai aš neskiepyju ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 13 balandžio 2010 - 18:58
QUOTE(žydrynė @ 2010 04 13, 18:57)
Jeigu labai bijot ligų,tai geriau darykit visus skiepus,nes po to susirgus kuo nors ,neduok D,tikrai nagus nusigraušit unsure.gif
O man skiepai baisiau nei ligos,užtai aš neskiepyju ax.gif

Na liga ligai nelygu. tarkim kokliusas, raudoniuke, kokie tymai s... atrodo lyginant su stablige, hepatitu, tuberkulioze.
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 04 13, 18:12)
Neslepsiu, prigazdinot. Neturiu labai laiko visko visko apie skiepus skaityt. Turiu kudikeli maza namie. jam jau padarytas 1 Tbc skiepas, ir 2 nuo hepatito. kazin, gal verta padaryti 3, sesto men skiepa nuo hepatito? Kad tie du pirmi nebutu padaryti veltui, nes imunitetas susiformuoja tik po triju skiepu  g.gif Beja po Tbc skiepo jam ta vieta supuliavo LABAI. Kaip pupele issoko. O kai pratruko, tiek puliu dar gyvenime nemaciau. Daktare sako, kad normalu. Pirmam vaikui taip nebuvo. Vaikas sveikas, zindomas. Nu ka as zinau...Aisku, niekas neprisipazins, kad zmones nuodija, jeigu taip ir yra... 4u.gif
Bet ligu tai bijau, o jei susirgs tuo hepatitu visai nepaskiepijus, arba stablige, nu tai tikrai, rankas maza nusigrauzt... doh.gif


Po TBC gali puliuot durio vieta...tai normalu...tik jau neprisigalvokit kazko blogo del to ...na ir kas, kad pirmam vaikui nebuvo supuliavimo, tai nieko nereiskia
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 04 13, 20:28)
Na liga ligai nelygu. tarkim kokliusas, raudoniuke, kokie tymai s... atrodo lyginant su stablige, hepatitu, tuberkulioze.


nuo susirgimo stablige ir tbc skiepai neapsaugo,tik palengvina jų eigą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 14 balandžio 2010 - 09:39
QUOTE(žydrynė @ 2010 04 14, 10:39)
nuo susirgimo stablige ir tbc skiepai neapsaugo,tik palengvina jų eigą mirksiukas.gif

Ne visai taip mirksiukas.gif BCG vakcina nesaugo nuo infektuotumo tuberkuliozės sukėlėju, tačiau mažina diseminuotų formų riziką kūdikystėje.
O kaip atrodo palengvintos eigos stabligė g.gif Iš esmės vakcina ir tinkamas chirurginis žaizdos sutvarkymas yra vieninteliai stabligės prevencijos būdai.Antitetaninio serumo naudojimas, mano manymu, yra gerokai labiau rizikingas, nei vakcina.
Atsakyti