Įkraunama...
Įkraunama...

Stomatologai Vilniaus poliklinikose

Sveiki gal kas galėtų patarti kurie iš odontologų šeškinės poliklinikoje yra geri, gal kas taisėtės dantukus . O gal kas buvot pas gyd.odontolog.Kosinskienę ,kokie atsiliepimai,ruošiuosi eiti ir nežinau baisu ar gerai taiso.Galvoju gal privačiai jeigu kur nelabai brangu ,bet ir ten gali suploti pinigus ir po metų iškris. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutė26 @ 2007 03 29, 15:51)
Sveiki gal kas galėtų patarti kurie iš odontologų šeškinės poliklinikoje yra geri, gal kas taisėtės dantukus . O gal kas buvot pas gyd.odontolog.Kosinskienę ,kokie atsiliepimai,ruošiuosi eiti ir nežinau baisu ar gerai taiso.Galvoju gal privačiai jeigu kur nelabai brangu ,bet ir ten gali suploti pinigus ir po metų iškris. g.gif

Aš vaikščiojau pas gyd. Maciušonienę, tai jos sudėtos plombos iškrito 1 mėn . bėgyje doh.gif . Mokėjau po 30Lt. už plombą( tiesa tai buvo prieš 8 metus, gal dabar kainos pasikeitė). Sūnui poliklinikoje nemokamai pagal programą sudėjo silantus, du iškrito tą patį vakarą, o likusieji dar po kelių savaičių g.gif . Po to nuvedžiau jį privačiai, tai silantai po 20lt. laikosi jau 5 m. Gal tik mums taip nepasisekė, bet daugiau su savo dantimis eksperimentuoti nenoriu, ne per geriausius turiu, todel gydausi privačiai, nors ir moku 3-4 k. brangiau.
Atsakyti
QUOTE(Moon @ 2007 04 12, 12:56)
Aš vaikščiojau pas gyd. Maciušonienę, tai jos sudėtos plombos iškrito 1 mėn . bėgyje doh.gif .


Dabar ji skyriaus vedeja, turbut uz bloga darba paskyre biggrin.gif
Iskeliu tema, gal dar kam teko susidurti su Seskines odontologais ax.gif
Atsakyti
Kiek teko girdėti, tai nėra ten gerų odontologų... unsure.gif
Atsakyti
Ne odontologai o SIAUBAS blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Se tau, kad nori ohmy.gif O mes tik karta buvom, silantus uzdejo, nebepamenu pries kiek laiko, bet kolkas ok smile.gif
Atsakyti
Jei norite labai pigiai ir tikrai neblogai, eikite i Zalgirio poliklinika, pas studentus, o ne i visokias kitas poliklinikas smile.gif
Atsakyti
Sveiki! 4u.gif
Norėčiau sužinoti ar įmanoma gerai išgydyti dantis poliklinikoje? g.gif
Labiausiai domina Antakalnio poliklinikos odontologai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jukka @ 2009 05 08, 10:57)
Sveiki!  4u.gif
Norėčiau sužinoti ar įmanoma gerai išgydyti dantis poliklinikoje?  g.gif
Labiausiai domina Antakalnio poliklinikos odontologai  ax.gif


Mane irgi ten domintu ax.gif Bet as esu lb didele bailiuke, tai bijau eit pas visus doh.gif niekaip neprisiruosiu uzsirasyt, galvoju privaciai geriau jausciuos, bet visvien neprisiruosiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglita_L @ 2009 05 08, 11:51)
Mane irgi ten domintu  ax.gif  Bet as esu lb didele bailiuke, tai bijau eit pas visus  doh.gif  niekaip neprisiruosiu uzsirasyt, galvoju privaciai geriau jausciuos, bet visvien neprisiruosiu doh.gif

As viena karta buvau poliklinikoje, tai visai ten visa aparatura normali pasirode. Bet man ten nieko negyde, tai ir nezinau kaip ten viskas istikruju. Kaip daktarai, ar yra geru blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jukka: 08 gegužės 2009 - 11:41
mane irgi domina centro poliklinikos stomatologai smile.gif
Atsakyti
Na, su odontologais poliklinikoje, tai ne kas. Aparatūra jau nebloga, kainos - juokingos, bet.... Didžiausia problema yra laikas. Labai daug užrašymų, todėl vienam pacientui lieka kokių 15 minučių. Taigi, odontologė net nespėja užšaldyti danties. O ir pats darbas vyksta paskubomis, todėl tenka kęsti skausmus, o plomba būna jau po kelių dienų iškrenta.
Atsakyti