Įkraunama...
Įkraunama...

Veido erkutė

QUOTE(Packa @ 2009 11 25, 14:37)
O tu darei tyrimus del erkes ar ne?
O as geriu vel antibiotikus verysad.gif nes spogu vis yra, geriu dar Linex ir nuo grybelio vartoju zvakutes. Paziuriesiu kiek manes uzteks g.gif Nes kol kas kitos iseities nematau. Vel pastebejau kad nuo antibiotiku pagerejo veidas, bet uz tat vel biaria dekolte.
Ar tu naudoji visa ta kosmetika dar ar jau nebe?

Netyrė kažkaip specialiai, bet pagal visus požymius matosi mirksiukas.gif Aš antibiotikų jau daugiau negerčiau, taip jaučiasi man jų šalutinis poveikis, kad daugiau žalos nei naudos rolleyes.gif
Taip, priemones naudoju, patenkinta jomis, kadangi kremų kaip jau sakiau atsisakiau, tai padrėkinimui nusipirkau alavijų gelį, jis dar ir padeda gydyti probleminę odą, tai dviguba nauda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 11 25, 14:43)
Netyrė kažkaip specialiai, bet pagal visus požymius matosi mirksiukas.gif Aš antibiotikų jau daugiau negerčiau, taip jaučiasi man jų šalutinis poveikis, kad daugiau žalos nei naudos rolleyes.gif
Taip, priemones naudoju, patenkinta jomis, kadangi kremų kaip jau sakiau atsisakiau, tai padrėkinimui nusipirkau alavijų gelį, jis dar ir padeda gydyti probleminę odą, tai dviguba nauda mirksiukas.gif

As tavo vietoj padaryciau tyrimus. As tesiog pati gydytojo paprasiau, kad duotu siuntyma ir dave. Dabar zinau, kad turiu erke., o gydymas aiskus. Dar zinau kad yra Rosacea (veido raudonis, raudoni spuogai dar vadinasi), gydymas toks pats. Tai va ir kovosiu kol bus kantrybes. O antibiotikus gersiu, nes kitaip neapraminsiu odos. MB sesuo pasake, kad doksiciklinas nera toks pavojingas antibiotikas, dar reikia Lineksa vartoti, daug jogurto, kefiro, i maksti irgi zvakuciu reikia kisti kad neprasidetu grybai augti. Tai ta ir darau. Kol kas jauciuosi gerai, nepikina ir td.
O koks tau yra salutinis poveikis vaistu?
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2009 11 25, 14:54)
As tavo vietoj padaryciau tyrimus. As tesiog pati gydytojo paprasiau, kad duotu siuntyma ir dave. Dabar zinau, kad turiu erke., o gydymas aiskus. Dar zinau kad yra Rosacea (veido raudonis, raudoni spuogai dar vadinasi), gydymas toks pats. Tai va ir kovosiu kol bus kantrybes. O antibiotikus gersiu, nes kitaip neapraminsiu odos. MB sesuo pasake, kad doksiciklinas nera toks pavojingas antibiotikas, dar reikia Lineksa vartoti, daug jogurto, kefiro, i maksti irgi zvakuciu reikia kisti kad neprasidetu grybai augti. Tai ta ir darau. Kol kas jauciuosi gerai, nepikina ir td.
O koks tau yra salutinis poveikis vaistu?

Na 100% kad ne erkutė, tai kam ieškoti to ko nėra mirksiukas.gif Jug rašiau jog hormonų disbalansas smile.gif Pas mane raudonio nėra. O šalutinis povikis: pykina, svaigsta galva, didelis silpnumas.

Tiesa toks klausimas, o kokie pas tave erkutės požymiai be bėrimo? Raudonis, niežėjimas, pleiskanojimas ar dar kas nors? mirksiukas.gif Ir kokiu būdu tau tą tyrimą atliko: ėmė odos mėginėlį ar kažkaip kitaip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 25 lapkričio 2009 - 15:09
QUOTE(ernesin @ 2009 11 25, 15:06)
Na 100% kad ne erkutė, tai kam ieškoti to ko nėra mirksiukas.gif Jug rašiau jog hormonų disbalansas smile.gif Pas mane raudonio nėra. O šalutinis povikis: pykina, svaigsta galva, didelis silpnumas.

Tiesa toks klausimas, o kokie pas tave erkutės požymiai be bėrimo? Raudonis, niežėjimas, pleiskanojimas ar dar kas nors? mirksiukas.gif Ir kokiu būdu tau tą tyrimą atliko: ėmė odos mėginėlį ar kažkaip kitaip?

taip viskas kaip ir parasei, bet tie suogai netik raudoni, bet ir su baltais galiukais smulkus. taip labaratorijoj eme kialiuose veido vietose odos megineli ir nustate, kad erke YRA
Atsakyti
Merginos, kaip jums sekasi po konsultacijų pas gydytojus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 12 04, 10:18)
Merginos, kaip jums sekasi po konsultacijų pas gydytojus? 4u.gif

Man jau geriau thumbup.gif Bėrimas nebeplinta, pleiskanojimas irgi beveik baigiasi, tfu tfu tfu bigsmile.gif Dabar beliko laukti kol raudonumas tose vietose praeis.
Tiesa, vieną dieną kažkaip atsitiktinai ant AKNE BP5 dėžutės pamačiau pagalbinių medžiagų sudėtį - anksčiau nepastebėjau, nes ji užrašyta dėžutės apačioj, o informaciniame lapelyje išvis jų nėra blink.gif Rytoj pasitaikius progai nurašysiu tas medžiagas, jei dar ką nors domina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svaraine @ 2009 12 07, 08:37)
Man jau geriau  thumbup.gif  Bėrimas nebeplinta, pleiskanojimas irgi beveik baigiasi, tfu tfu tfu  bigsmile.gif  Dabar beliko laukti kol raudonumas tose vietose praeis.
Tiesa, vieną dieną kažkaip atsitiktinai ant AKNE BP5 dėžutės pamačiau pagalbinių medžiagų sudėtį - anksčiau nepastebėjau, nes ji užrašyta dėžutės apačioj, o informaciniame lapelyje išvis jų nėra  blink.gif  Rytoj pasitaikius progai nurašysiu tas medžiagas, jei dar ką nors domina  mirksiukas.gif
Džiaugiuosi už tave 4u.gif
Taip, domina, lauksim sudėties mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Norejau paklausti tu kurios issigyde: Ar raudonums is veido greit praeina, ar teks palaukti. Nes man lig ir neberia, bet veidas vistiek raudonas.
Atsakyti
Sveikos,
As irgi sita "dziaugsma" turiu. Buvau siandien pas gydytoja, israse metronidazolio tepaliuko. Klausimas toms, kurios naudojot toki tepaliuka: po kiek laiko pagerejo ir ar ilgam? ar neissausino, nesudirgino odos (skaiciau, kad gali taip atsitikti)?
Atsakyti
sveikos, mano drauge turejo tokia broblema, tai jai nieks nepadejo apsigydo ir vel po kurio laiko tas pats na ir mano bobule sako tepk actu veida ir jokiu budu neduok erkutem gert, nu tipo nesiprausk, ir ka gi turi vel sveika veiduka, nuo to laiko praejo 14 metu o actu tepesi pries einant miegoti , dvi savaites kas kelinta vakara.pakaitindavo veida garuose kad atsidarytu poros ir visi spuogai ir tada tepliodavo o griauzdavo tai baisiai o niezedavo dar labiau.Tai tokios tokeles ,norit tikekit norit ne
Atsakyti
QUOTE(Nordveg @ 2009 12 07, 23:36)
Sveikos,
As irgi sita "dziaugsma" turiu. Buvau siandien pas gydytoja, israse metronidazolio tepaliuko. Klausimas toms, kurios naudojot toki tepaliuka: po kiek laiko pagerejo ir ar ilgam? ar neissausino, nesudirgino odos (skaiciau, kad gali taip atsitikti)?

Man jis nepadeda verysad.gif ir issausino oda. Dabar tepu Rozex bet ne geli o krema, tai jis nesausina taip odos.
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2009 12 07, 19:56)
Sveikos,

Norejau paklausti tu kurios issigyde: Ar raudonums is veido greit praeina, ar teks palaukti. Nes man lig ir neberia, bet veidas vistiek raudonas.

Teks palaukti, kol praeis raudonumas. Aš ir pati dabar to laukiu smile.gif Stengiuosi mažiau šlapinti tą vietą, nes man vėl iškyla vienas kitas spuogelis ir dar labiau paraudonuoja.
Atsakyti