Įkraunama...
Įkraunama...

Veido erkutė

QUOTE(juokiukas @ 2009 11 19, 13:54)
ups as cia klausiau apie ta spring acne ar jis tiktu sausai odai

Tai vat dėl to ir domina mane sudėtis, nes iš žodžio "emulsija" reikėtų suprasti jog tai labai lengvas produktas ax.gif Gal iki vakaro sužinosiu pilną jos sudėtį, tai parašysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 11 19, 14:58)
Tai vat dėl to ir domina mane sudėtis, nes iš žodžio "emulsija" reikėtų suprasti jog tai labai lengvas produktas ax.gif Gal iki vakaro sužinosiu pilną jos sudėtį, tai parašysiu smile.gif

buciau labai dekinga
Papildyta:
ir idomu kokius tyrimus reikia pasidaryti kad suszinotum ar yra erkute nes gyvenu nedideliame mieste kazin ar cia tokius darys ar teks vaizuoti i didmiesti
Atsakyti
QUOTE(juokiukas @ 2009 11 19, 15:16)
buciau labai dekinga
Papildyta:
ir idomu kokius tyrimus reikia pasidaryti kad suszinotum ar yra erkute nes gyvenu nedideliame mieste kazin ar cia tokius darys ar teks vaizuoti i didmiesti

gal galetumet issitrinti AZ nes neissiunciu jums zinutes smile.gif
Atsakyti
Tai va, žodžiu spirig gamintojai slepia visų emulsijų ir kremų pagalbinių medžiagų sudėtis, nors šioje AKNE BP5 emulsijoje tik 5% sudaro veiklioji medžiaga benzoilperoksido, o likusius 95% pagalbinės medžiagos, kurios taip ir lieka ? biggrin.gif
juokiukas ji tau tikrai netiks, nes sausina odą, mama priminė, kad aš paauglystėje ją naudojau ir sakydavau jog man labai sausina odą ax.gif
Papildyta:
QUOTE(katytee-kriste @ 2009 11 19, 14:27)
gal galetumet issitrinti AZ nes neissiunciu jums zinutes smile.gif

katytee-kriste man taip būtų labai įdomu 4u.gif
Atsakyti

katytee-kriste man taip būtų labai įdomu 4u.gif
[/quote]


cia nesusijusi tema cia ji manes klausia apie sel bilietus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(juokiukas @ 2009 11 19, 14:39)
cia nesusijusi tema cia ji manes klausia apie sel bilietus  tongue.gif

doh.gif Maniau, kad apie tyrimus ji tau rašė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juokiukas @ 2009 11 19, 14:54)
mano oda sausa, poreta daznai iskelia giluminius kurie neislenda ir palieka viduje, kazin ar si emulsija tinka sausai odai, pries etus buvau Vilniuje pas dermovenerologe tai kiek pamenu ji man itare erkute ir israse vaistukus...

Kaip ernesin minėjo, Akne BP5 emulsija sausina odą, bet gali su ja gydyti atskirus spuogus. Beje, jei pas tave giluminiai spuogai, tai į erkutę man visiškai nepanašu g.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(svaraine @ 2009 11 19, 16:16)
Kaip ernesin minėjo, Akne BP5 emulsija sausina odą, bet gali su ja gydyti atskirus spuogus. Beje, jei pas tave giluminiai spuogai, tai į erkutę man visiškai nepanašu  g.gif  schmoll.gif

ne vien giluminiai iskyla kaskart o oda poreta ir ismetanciais spuogeliais
Atsakyti
QUOTE(juokiukas @ 2009 11 19, 16:21)
ne vien giluminiai iskyla kaskart o oda poreta ir ismetanciais spuogeliais

g.gif nežinau, vistiek kažkodėl manau kad pas tave ne erkutė... O tau peršti tas vietas? Degina kai nusiprausi? Pas mane tai yra toks raudonas pleiskanojantis plėmas, kuriame kaskart iškyla, galima sakyti, "mikroskopinių" spuogeliukų, ir kai sušlapinu, ta vieta dar labiau paraudonuoja, peršti, degina.
Na, tubūt kievienam skirtingai pasireiškia tie požymiai, todėl nesupyk jei klystu mirksiukas.gif Be to tau nepadaryti tyrimai, tai daktarė galėjo ir apsirikti. Bet kokiu atveju linkiu pagyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svaraine @ 2009 11 19, 15:45)
g.gif  nežinau, vistiek kažkodėl manau kad pas tave ne erkutė... O tau peršti tas vietas? Degina kai nusiprausi? Pas mane tai yra toks raudonas pleiskanojantis plėmas, kuriame kaskart iškyla, galima sakyti, "mikroskopinių" spuogeliukų, ir kai sušlapinu, ta vieta dar labiau paraudonuoja, peršti, degina.

Pritariu svarainei 100%
juokiukas, tau tikrai ne erkutė, gali būti kaip ir man hormonų disbalansas, kitaip sakant "sudurniavusios" riebalinės liaukos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 11 19, 16:50)
Pritariu svarainei 100%
juokiukas, tau tikrai ne erkutė, gali būti kaip ir man hormonų disbalansas, kitaip sakant "sudurniavusios" riebalinės liaukos mirksiukas.gif

na sestadieni einu pas dermovenerologa paziuresim ka jis pasakys aisku jei uzteks jam kompetencijos nes kiek ejau pas gydytojus visi man jie pasirode tik seip sau bet aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 11 19, 15:34)
Tai va, žodžiu spirig gamintojai slepia visų emulsijų ir kremų pagalbinių medžiagų sudėtis, nors šioje AKNE BP5 emulsijoje tik 5% sudaro veiklioji medžiaga benzoilperoksido, o likusius 95% pagalbinės medžiagos, kurios taip ir lieka ? biggrin.gif
juokiukas ji tau tikrai netiks, nes sausina odą, mama priminė, kad aš paauglystėje ją naudojau ir sakydavau jog man labai sausina odą ax.gif
Papildyta:


Esu ir as naudojusi sia "emulsija", tai taip issausino oda, kad nebezinojau ko griebtis, ir ilgai vargau kol atstaciau odos dregnuma, nors mano oda riebi! + gal mane jis veike alergizuojanciai, nes mano veidas buvo visas raudonas ir patines nuo sios puikios emulsijos biggrin.gif bet spuogus panaikina bigsmile.gif na bent jau man panaikino rolleyes.gif as irgi ilgai sau nustatinejau diagnoze, bet man nera erkutes kaip itariu, o organizmo alergine reakacija i tam tikra produkta ar medziaga, kurios dar neissiaiskinau biggrin.gif bandau maitintis pagal visus sveikatos kanonus, gal pasitaisys mano oda bigsmile.gif pagerejimas labai ryskus, bet neaisku nuo ko doh.gif
Atsakyti