Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio miegelis. Pasidalinkit patirtimi

Na maniskis lygiai taip pat - ilgiausiai pora valandu pamiega o paskui arba rekia(nes pilvuka pucia) arba jau tipo valgyt nori blink.gif 4u.gif kartais tie periodai buna ir kokiu 15min. blush2.gif va taip ir gyvenam dabar blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
miega gerai, nuo kokio 2 mėnesio išmiega visa naktį, tik paskutiniu metu kalasi viršutiniai dantukai,tai miega labai neramiai, daug valgo, ir keliasi gal kokius 3 kartus per naktį. LAbai laukiam kada tai baigsis verysad.gif
Atsakyti
Pas mus su dienos miegu ir apskritai su elgesiu irgi pravalas visiskas doh.gif doh.gif Kazkur skaiciau, kad tokio amziaus kudikiai turetu miegot 14-16 val. per para, duok Dieve, kad jis pas mus kokiu 10 val. pamiegotu doh.gif Diena visai nemiega beveik, pvz. siandien kol kas pamiegojo nuo 12 iki 13 val. su 5 nubudimais ir rekimais, tai argi cia miegas? blink.gif ir siaip diena istisai rekia, namie nieko negaliu pasidaryt, as jau nekalbu apie maisto gaminima ar siaip kokius buities darbelius, kartais atsiprasant i wc taikau momenta nueit doh.gif nei jis paguli, nei jis linguotukej pasedi ilgiau nei 10 minuciu, tik ant ranku doh.gif gerai, jei jis pas mane lauke miegotu, tai as ten galeciau parom vaikstinet bet kokiu oru, lauke dar didesnis pravalas, vezime neguli, rekia kaip skerdziamas, zmones ziuri kaip i kokia durne, tai lekiu namo uz 10 minuciu doh.gif nebezinau kas cia tam vaikui uzejo...Vyras sako, kad matyt labai pilva skauda, nes buna taip isteriskai uzrekia nei is sio nei is to ir labai bezda vaikas unsure.gif tai galvoju jau gal pradet misineliais maitint...viena drauge tik taip ir issigelbejo nuo vaiko nuolatinio rekimo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2009 08 24, 16:15)
Pas mus su dienos miegu ir apskritai su elgesiu irgi pravalas visiskas doh.gif  doh.gif Kazkur skaiciau, kad tokio amziaus kudikiai turetu miegot 14-16 val. per para, duok Dieve, kad jis pas mus kokiu 10 val. pamiegotu doh.gif Diena visai nemiega beveik, pvz. siandien kol kas pamiegojo nuo 12 iki 13 val. su 5 nubudimais ir rekimais, tai argi cia miegas? blink.gif ir siaip diena istisai rekia, namie nieko negaliu pasidaryt, as jau nekalbu apie maisto gaminima ar siaip kokius buities darbelius, kartais atsiprasant i wc taikau momenta nueit doh.gif nei jis paguli, nei jis linguotukej pasedi ilgiau nei 10 minuciu, tik ant ranku doh.gif gerai, jei jis pas mane lauke miegotu, tai as ten galeciau parom vaikstinet bet kokiu oru, lauke dar didesnis pravalas, vezime neguli, rekia kaip skerdziamas, zmones ziuri kaip i kokia durne, tai lekiu namo uz 10 minuciu doh.gif nebezinau kas cia tam vaikui uzejo...Vyras sako, kad matyt labai pilva skauda, nes buna taip isteriskai uzrekia nei is sio nei is to ir labai bezda vaikas unsure.gif tai galvoju jau gal pradet misineliais maitint...viena drauge tik taip ir issigelbejo nuo vaiko nuolatinio rekimo unsure.gif



o aš nemanau, kad mišinėliai padės, o beto MP daug geriau vaikučiui, juk maitint mišinuku visada spėsi ax.gif , pasitark su gydytoja dėl pagalbos vaikučiui, yra Espumizanas, Sabsimplex, Viburcolio žvakutės...juk ir nuo mišinuko gali skaudėt...
Atsakyti
Viska ka isvardinai mes isbandem ir dar dvigubai daugiau, nieks nepadeda...
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2009 08 24, 16:49)
Viska ka isvardinai mes isbandem ir dar dvigubai daugiau, nieks nepadeda...



laikykitės, stiprybės... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2009 08 24, 17:15)
Pas mus su dienos miegu ir apskritai su elgesiu irgi pravalas visiskas doh.gif  doh.gif Kazkur skaiciau, kad tokio amziaus kudikiai turetu miegot 14-16 val. per para, duok Dieve, kad jis pas mus kokiu 10 val. pamiegotu doh.gif Diena visai nemiega beveik, pvz. siandien kol kas pamiegojo nuo 12 iki 13 val. su 5 nubudimais ir rekimais, tai argi cia miegas? blink.gif ir siaip diena istisai rekia, namie nieko negaliu pasidaryt, as jau nekalbu apie maisto gaminima ar siaip kokius buities darbelius, kartais atsiprasant i wc taikau momenta nueit doh.gif nei jis paguli, nei jis linguotukej pasedi ilgiau nei 10 minuciu, tik ant ranku doh.gif gerai, jei jis pas mane lauke miegotu, tai as ten galeciau parom vaikstinet bet kokiu oru, lauke dar didesnis pravalas, vezime neguli, rekia kaip skerdziamas, zmones ziuri kaip i kokia durne, tai lekiu namo uz 10 minuciu doh.gif nebezinau kas cia tam vaikui uzejo...Vyras sako, kad matyt labai pilva skauda, nes buna taip isteriskai uzrekia nei is sio nei is to ir labai bezda vaikas unsure.gif tai galvoju jau gal pradet misineliais maitint...viena drauge tik taip ir issigelbejo nuo vaiko nuolatinio rekimo unsure.gif



Pas mane lygiai tokia pati nenormali dukra. nei jinai miega, nei viena gali pabuti, nei jai kas nors idomu, tik kas dvi minutes reikia galvoti vis kita uzsiemima ir keitalioti padeti. isprotejimas doh.gif . o maitinu misinkais, bet vis tiek valgo kas 1,5val. ir matau, kad cia ne pilvas, nes kai skauda pilva, tada jau rekia is peties. man rodos jinai sau sekmingai varineja ozius, nors man visi aiskina, ka tokio amziaus vaikai to dar nedaro.
Atsakyti
QUOTE(zhydelka @ 2009 08 25, 06:35)
Pas mane lygiai tokia pati nenormali dukra. nei jinai miega, nei viena gali pabuti, nei jai kas nors idomu, tik kas dvi minutes reikia galvoti vis kita uzsiemima ir keitalioti padeti. isprotejimas doh.gif . o maitinu misinkais, bet vis tiek valgo kas 1,5val. ir matau, kad cia ne pilvas, nes kai skauda pilva, tada jau rekia is peties. man rodos jinai sau sekmingai varineja ozius, nors man visi aiskina, ka tokio amziaus vaikai to dar nedaro.


Įdomu dar iki 2 mėnesio pabaigos niekas nebus, paskui jau pradės domėtis žaisliukais ir aplinka. Tokio amžiaus vaikai tikrai nesiožiuoja, jie dar per maži kad net suvokt patį ožiavimosi principą, jau nekalbant apie tai, kad jie net dorai dar nemato, skiria tik šviesą ir tamsą, kontrastingus objektus ir pan. Paprasčiausiai reikia bandyt ieškot dėl ko verkia, ar pilvukas, ar neatsirūgsta gerai, ar žįst nori (tada soskė gelbsti jei mišinuku maitini) ir pan. Gali būt per šilta, gali būt per šalta, o gali ir sirguliuot vaikas jeigu ištisai rėkia.
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2009 08 25, 08:34)
Įdomu dar iki 2 mėnesio pabaigos niekas nebus, paskui jau pradės domėtis žaisliukais ir aplinka. Tokio amžiaus vaikai tikrai nesiožiuoja, jie dar per maži kad net suvokt patį ožiavimosi principą, jau nekalbant apie tai, kad jie net dorai dar nemato, skiria tik šviesą ir tamsą, kontrastingus objektus ir pan. Paprasčiausiai reikia bandyt ieškot dėl ko verkia, ar pilvukas, ar neatsirūgsta gerai, ar žįst nori (tada soskė gelbsti jei mišinuku maitini) ir pan. Gali būt per šilta, gali būt per šalta, o gali ir sirguliuot vaikas jeigu ištisai rėkia.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ojej, mamytes, pasiskaitau ir galvoju kaip mums pasiseke. Dukryte rami kol miega (kai nemiega - tai visiska rankinuke), bet miega daug - uzminga kokia 12-1 val nakties ir tada su vienu ar dviem atsikelimais pavalgyti miegam iki 9 val. Kadangi as pati peleda, tai pavakaroti man nesunku, o is ryto nubude pabendraujam lovoj, pasimankstinam, papmersiukus pasikeiciam ir vel puciam iki kokios 10-11 val. Jau islipus is lovos, pirmoje dienos puseje irgi megsta pamiegoti - pavalgo, pabendraujam siek tiek ir miega su pertarukelem iki pavakares. Tada jau iki naktikes daugiau bendraujam:) O miegam kartu - is pradziu bandydavau lovytej migdyti - tai uzmigdzius nesynej ar ant ranku ir paguldzius i lovyte nebenubusdavo tik is kokio 3-4 karto, o po poros valandu keldavos valgyt ir likdavo, nes neturejau nei kantrybes, nei noro, nei tikslo maciau vel ja supti kol nulus taip, kad vel galeciau i lovyte paguldyt. Tai pradejau is pat vakaro pas save guldytis. Rezultas - be jokiu bedu uzmiegam, o ir valgyti kelimasis vienu kartu sumazejo. Uzuojauta kol kas vargeli vargstancioms...
Atsakyti
Na, pas mus su nakties miegu irgi tfu tfu tfu ner bedos...Guldau apie 23 val.- nuprausiu, perrengiu, pamaitinu ir paguldau i lovyte, uzmiega pats, be jokiu ten nesiojimu ir supimu schmoll.gif kelias valgyt apie 2.30-3.00, tada vel i lovyte dedu,po to kelias kazkur 5.30,o tada jau pasilieku lovoj, nes kazkaip neramiai miega ir buna, kad uz valandos jau pradeda verkt lovytej, tada vistiek tenka imt pas save ir dar papa duot, kad uzmigtu unsure.gif tad man kazkaip lengviau ji nuo 6 ryto pasilikt pas save, tada bent jau iki 8.30-9.00 dar pamiegam. Nors tas miegas jau toks neramus buna, raitosi, stena, diegliukai matyt vargina, na lauksim kada jie praeis...o diena tai kaip kada su miegu, bet bendrai paemus daugiau kokiu 3-4 val. nemiegam unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2009 08 25, 08:34)
Įdomu dar iki 2 mėnesio pabaigos niekas nebus, paskui jau pradės domėtis žaisliukais ir aplinka. Tokio amžiaus vaikai tikrai nesiožiuoja, jie dar per maži kad net suvokt patį ožiavimosi principą, jau nekalbant apie tai, kad jie net dorai dar nemato, skiria tik šviesą ir tamsą, kontrastingus objektus ir pan. Paprasčiausiai reikia bandyt ieškot dėl ko verkia, ar pilvukas, ar neatsirūgsta gerai, ar žįst nori (tada soskė gelbsti jei mišinuku maitini) ir pan. Gali būt per šilta, gali būt per šalta, o gali ir sirguliuot vaikas jeigu ištisai rėkia.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
o beje, būna vaikųčių, kuriems trūksta šilumos ir nori, jaust savą žmogų , t.y.mamą šalia, o jei mama pikta , irzli, kūdikiai jaučia...suprantu, kad sunku, bet juk taip laukėm savo mažųjų, kai buvom nestuke.gif wub.gif
Atsakyti