Įkraunama...
Įkraunama...

Mamos būnančios namuose su 3 vaikais

QUOTE(seima is 5 @ 2010 11 05, 10:37)
Smagu matyt tris dukrytes auginanciu mamu pamastymus, o kada berniukas bus?


O argi jis būtinas? Mielai auginčiau tris dukras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 11 05, 14:10)
O argi jis būtinas? Mielai auginčiau tris dukras biggrin.gif

Cia kaip paziurejus g.gif , idomu butu patirti, ka reiskia auginti berniuka, nes mano visos 3 mergaites labai gerietes ax.gif . Be to ir poreikiai berniuku siek tiek skiriasi- idomi patirtis ...
As apie tai ar jis butinas ir nekalbu, tiesiog noriu paklaust mamytes nuomones... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(seima is 5 @ 2010 11 05, 22:50)
Cia kaip paziurejus  g.gif , idomu butu patirti, ka reiskia auginti berniuka, nes mano visos 3 mergaites labai gerietes ax.gif . Be to ir poreikiai berniuku siek tiek skiriasi- idomi patirtis ...
As apie tai ar jis butinas ir nekalbu, tiesiog noriu paklaust mamytes nuomones... bigsmile.gif


Mums ta gerietė tik iš trečio karto ir pavyko smile.gif Mergaites auginti yra kur kas įdomiau nei berniukus ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Mergaites auginti daug lengviau. smile.gif
Mano didžiajai-6m, sūnui -1,5m, dukrai- beveik 2mėn. Mano mažylė naktį nesikelia valgyt jau savaitė, na o sūnus, gal kokias 5 naktis per pusantrų metų ramiai yra miegojęs. Lepus tas mūsų bernas. Keista, tačiau daug tvarkingesnis, daugiau atsakomybės turi nes mano didžkė.
Baltai pavydžiu kas turi tris dukras. smile.gif
Atsakyti
O as manau, kad nuo lyties nepriklauso, mano dukra gana sunkaus charakterio ir visada taip buvo, o va vidurinis vaikinas tai gerietis, ramietis, tvarkingas, o va mazasis panasu, kad i sese, tik dar didesnis vijurkas nei ji. Manau vaikas atsinesa tam tikra charakteri,nepriklasomai nuo lyties
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DiJuKe*: 12 lapkričio 2010 - 18:08
sveikos.as ir balandi busiu 3 vaiku mama.istikro labai bijau,vaikelio tevo neturim,paliko jis mus,ir vaikai jam nerupi visai.
norejau paklausti,kaip poziuris aplinkiniu i tai kad daug vaiku yra?nes mane tai baigia uzpauti,kad drisau gimdyti trecia,o dar vyras paliko tai isvis.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 10 28, 16:26)
Na, čia nėra ką lyginti...Man patinka, kai vaikai namie, kai nereikia anksti keltis, daryti jiems pusryčių ir išleisti į mokyklą smile.gif

Jo man ir tas labai patinka, bet anksciau ar veliau vistiek reikia keltis, ir pirmas zingsnis ilipau i jogurta, antras zingsnis , paspiriu naktipuodi , kuris net i saliona atkeleves doh.gif , tada jau puolu i vaiku kambary, kad eitu bardaku tvarkytis, bet pavirstu ant rubu isverstu is spintos, o toliau visa diena nieko geresnio,o tada ir galvoju, nu kodel nevedziau i darzeli doh.gif , laimei ne daznai tokiu dienu buna , bet buna buna , ir paskui vakare jauti, kad gerkle kazko uzkimus, bet dziaugies, kad va galiu prisest kavos atsigert , nes namuose ramybe thumbup.gif , tik pries tai dar einu kelniu persimaut, nes sesdama kavos gert isedu i kanors doh.gif . Na gerai bent tiek, kad jau pripratus esu, ir jei butu kazkas kitaip kogero pagalvociau, kad ne savo namuose pabudau biggrin.gif Bet nieko, vaikai ir yra vaikai, uzaugs, ir visa tai liks tik smagus prisiminimas, kuriuos galesiu papasakot jiem biggrin.gif svarbu, kad sveiki butu, o visa kita jau kaip nors. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(bbbituteee @ 2010 12 13, 00:06)
Jo man ir tas labai patinka, bet  anksciau ar veliau vistiek reikia keltis, ir pirmas zingsnis ilipau i  jogurta, antras zingsnis , paspiriu naktipuodi  , kuris net i saliona atkeleves  doh.gif ,  tada jau puolu i vaiku kambary, kad eitu  bardaku tvarkytis, bet pavirstu ant rubu isverstu is spintos, o toliau visa diena nieko  geresnio,o tada  ir galvoju, nu kodel nevedziau i darzeli  doh.gif , laimei ne daznai  tokiu dienu buna , bet buna buna , ir paskui vakare jauti, kad  gerkle kazko uzkimus, bet dziaugies, kad  va galiu prisest kavos atsigert , nes namuose ramybe  thumbup.gif , tik pries tai dar einu kelniu persimaut, nes sesdama kavos gert isedu i kanors  doh.gif . Na  gerai bent tiek, kad jau pripratus esu, ir  jei butu kazkas kitaip kogero pagalvociau, kad  ne savo namuose pabudau  biggrin.gif Bet nieko, vaikai ir yra vaikai, uzaugs, ir visa tai liks tik  smagus prisiminimas, kuriuos galesiu papasakot jiem  biggrin.gif  svarbu, kad sveiki butu, o visa kita  jau kaip nors. cool.gif


Kažkaip nepamenu tokių rūpesčių g.gif
Atsakyti
pas mane irgi krūvelė mažiukų namie - 5, 3 ir 1 metukai. Dažniausiai visi namie su manim, nes darže suserga vis didieji, o ir šiaip gaila ten vežt, nes gyvenam priemiestyje, o darželis mieste, čia geriau, patogiau, kaip kažkas rašė - anksti keltis nereikia biggrin.gif ir šiaip nemėgstu darželio.
Man patinka namie, tik kartais pagalbos norisi močiutiškos smile.gif gaila kad mama tolokai gyvena. Dabar vaikai kaulija į darželį, nes nori karnavaluose dalyvauti, jau mėnuo kaip visi namie, nenoriu paleist, kad vėl nesusirgtų šventėms... Eisim geriau meduolių kepti tongue.gif
Pirmajam sukakus metukus buvau išėjusi dirbti, turiu gerą specialybę, bet buvo blogai - pavydėjau auklei ir graužiausi, kad sūnelio nematau... Po to pusmečio darbo daugiau nedirbau ir kas baisiausia - jokio noro neturiu doh.gif
Parėjo iš sniegų mažiai, einam arbatintis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(estrelij@ @ 2010 12 11, 19:22)
sveikos.as ir balandi busiu 3 vaiku mama.istikro labai bijau,vaikelio tevo neturim,paliko jis mus,ir vaikai jam nerupi visai.
norejau paklausti,kaip poziuris aplinkiniu i tai kad daug vaiku yra?nes mane tai baigia uzpauti,kad drisau gimdyti trecia,o dar vyras paliko tai isvis.


Viskas gerai su tais aplinkiniais, arba reikai maziau demesi kreipti 4u.gif Ir vaikelius uzsiauginsi, tik tegul tevas nepamirsta kad juos turi... Neleisk issisukti nuo privalomos paramos tavo vaikams schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2010 11 06, 12:04)
Mums ta gerietė tik iš trečio karto ir pavyko smile.gif Mergaites auginti yra kur kas įdomiau nei berniukus  ax.gif



Mums irgi is trecio lotuliukas.gif Bet idomu buvo su visais:) Su pirmu, nes viskas nauja ir nezinoma, su antru, nes viskas kitaip, nei su pirmu ir su trecia, nes mergaite lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bbgute @ 2010 11 12, 17:04)
Mergaites auginti daug lengviau. smile.gif

Keista, tačiau daug tvarkingesnis, daugiau atsakomybės turi nes mano didžkė.

Baltai pavydžiu kas turi tris dukras. smile.gif


Cia gal nuo asmenybes priklauso.O ne nuo lyties.

Ta pati galeciau pasakyti apie musu sunu.Labai tvarkingas.

prasom pavydekit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2010 12 17, 23:37)
Cia gal nuo asmenybes priklauso.O ne nuo lyties.

Ta pati galeciau pasakyti apie musu sunu.Labai tvarkingas.

prasom pavydekit  biggrin.gif



pritariu. Mano berniukas tvarkingesnis nei mergaite.
Atsakyti