Įkraunama...
Įkraunama...

Mamos būnančios namuose su 3 vaikais

QUOTE(OJE @ 2013 07 19, 15:26)
:  O kas cia blogo, kad zmogus is tikro labai nori save realizuoti ?

Ar gi sakiau,kad blogo? Kaip tik gero. Tik stebiuos,kad spėja,randa laiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2013 07 19, 19:12)
Ar gi sakiau,kad blogo? Kaip tik gero. Tik stebiuos,kad spėja,randa laiko  smile.gif

jei yra noras.. viskas imanoma biggrin.gif as tikiu tuom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bbbituteee @ 2010 12 13, 00:06)
Jo man ir tas labai patinka, bet  anksciau ar veliau vistiek reikia keltis, ir pirmas zingsnis ilipau i  jogurta, antras zingsnis , paspiriu naktipuodi  , kuris net i saliona atkeleves  doh.gif ,  tada jau puolu i vaiku kambary, kad eitu  bardaku tvarkytis, bet pavirstu ant rubu isverstu is spintos, o toliau visa diena nieko  geresnio,o tada  ir galvoju, nu kodel nevedziau i darzeli  doh.gif , laimei ne daznai  tokiu dienu buna , bet buna buna , ir paskui vakare jauti, kad  gerkle kazko uzkimus, bet dziaugies, kad  va galiu prisest kavos atsigert , nes namuose ramybe  thumbup.gif , tik pries tai dar einu kelniu persimaut, nes sesdama kavos gert isedu i kanors  doh.gif . Na  gerai bent tiek, kad jau pripratus esu, ir  jei butu kazkas kitaip kogero pagalvociau, kad  ne savo namuose pabudau  biggrin.gif Bet nieko, vaikai ir yra vaikai, uzaugs, ir visa tai liks tik  smagus prisiminimas, kuriuos galesiu papasakot jiem  biggrin.gif  svarbu, kad sveiki butu, o visa kita  jau kaip nors. cool.gif

Vaizdelis is mano namu, tiek, kad tokiu dienu - dauguma, nes nelanko darzelio smile.gif Keliskart per diena aplanko mintys kad tuoj tuoj isprotesiu, ir is chroniskos busenos "viskas blogai" sugeba prikelti tik mazuju kikenimai... Tikrai nera lengva, ir sunku viduje keisti poziuri i visa tai...
Atsakyti
QUOTE(OJE @ 2013 07 19, 16:13)
mes ir turesim rudeni, permainos konkrecios- po bernu maratono- mergyte- pagranduke,  sako bus  ax.gif


Mačiau kitoj temoj biggrin.gif Buvau kažkada ten prisijungus, bet man nelipo blush2.gif
Sveikinu su mergyte wub.gif Pas mane atvirkščiai, trys merginos biggrin.gif turiu viltį, kad gal berniukas bus lotuliukas.gif bet per echo virkštelė klyne kabėjo visą laik doh.gif

QUOTE(Blueta @ 2013 07 19, 19:12)
Ar gi sakiau,kad blogo? Kaip tik gero. Tik stebiuos,kad spėja,randa laiko  smile.gif


Jeigu gyvent vien tik vaikais ir nei biškio neturėt malonumo sau, tai tikrai sudėtinga tada 4u.gif
Užtat ir noriu rast veiklos mielos širdžiai. Ir dar finansinę naudą, kad neštų biggrin.gif
Atsakyti
na as turiu veikla, kuri leidzia ir namuose dirbti, bet kas is to? Vaikai visa diena lipa ant galvos, net telefonu negali reikalu tvarkyti, nes nuolat rekimas, cypimas, demesio reikalavimas. Naturalu, bet nebeisivaizduoju kaip viska suderinti, nes laisva lieka tik naktis, o jau vakare dazniausiai bunu nusikalus kaip lapas... O neisilsejus viskas sukasi uzdarame rate - piktumas, pyktis besimaisantis su apatija, jegu nebuvimas ir tt... Ka gali vaikams duoti tokia motina?
Atsakyti
QUOTE(never_say_never @ 2013 07 21, 15:44)
. Ka gali vaikams duoti tokia motina?


Bet jei tu jau matai, kad tai problema- reikia ieskoti sprendimo ir iskelti sau klausima,kaip gali pakeisti padeti, kad tu nebutum tokia motina g.gif Reikia strateginio veikimo plano, o ne kvarsinti sau galva, vienu ir tuo paciu... kaip yra negerai mirksiukas.gif Ar pagauni minti ?
Juk vaikus planavot dviese.. tai gal ir antroji puse, gali prisideti prie to pacio plano, kad kiekvienam butu kiek imanom geriau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Alekto @ 2013 07 21, 09:05)
Mačiau kitoj temoj biggrin.gif Buvau kažkada ten prisijungus, bet man nelipo blush2.gif
Sveikinu su mergyte wub.gif Pas mane atvirkščiai, trys merginos biggrin.gif turiu viltį, kad gal berniukas bus lotuliukas.gif bet per echo virkštelė klyne kabėjo visą laik doh.gif
Jeigu gyvent vien tik vaikais ir nei biškio neturėt malonumo sau, tai tikrai sudėtinga tada 4u.gif
Užtat ir noriu rast veiklos mielos širdžiai. Ir dar finansinę naudą, kad neštų biggrin.gif

dekui. Sakai nerodo biggrin.gif
Nzn, is daugelio pasiskaitymu atrodo, kad tuos vaikus jums gandras numete lotuliukas.gif ir suteike nekokia padeti. Bet vaikus juk lengva pajungti bet kokiai veiklai.... kad ir jogurto ismetyme.. jei jau ismete, einam ir surenkam, iduodam skuduriuka ir valom .... gyvenimo realybe paverciam vaikisku zaidimu bigsmile.gif jiem juk taip patinka bendra veikla , jiem patinka tvarkyti ir po to viska sukuisti.. lyg musu gyvenimuose butu kitaip...
O kai viska susidelioji,susistyguoji ir to laiko lieka sau, ne vien nakti ax.gif
Atsakyti
Gal kazkieno vaikus ir lengva "pajungti" veiklai, gal pasitaiko ir ramiu vaiku, bet mums kiek kitaip pasitaike. Bet siaip esu labai laiminga mama, tikiu,kad amzinai statybos nevyks ir vaikai isaugs is 3m amziaus smile.gif
Atsakyti