Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK

QUOTE(uk-girl @ 2009 06 17, 11:30)
Tuomet patis kalti kad nuslepe tikras pajamas, ir dabar taip teks grazinti ta permoka, bet vistiek lai netempe laiko ir deklaruoja tikras pajamas, tuomet bent vis kelis ££ priklausys, ir ta permoka atminusuos is to kas siem metam priklauso  ax.gif



Tai,kad jie neslepe,tiesiog parase,kad dirba,bet negalejo tikslios sumos parasyti.Buvo jai kazkas sake,ked taip daro,jie ten supranta ir paskui atsiuncia pakartotinai formas,kad neprarast pinigu.
Na,zodziu,bandysim sutvarkyti reikalus.
Atsakyti
QUOTE(EgluteN @ 2009 06 17, 11:08)
Tai,kad jie neslepe,tiesiog parase,kad dirba,bet negalejo tikslios sumos parasyti.Buvo jai kazkas sake,ked taip daro,

Reikejo rasyti numatomas pajamas t.y estimate income ,vistiek butu arciau tiesos,o tada ir grazinti ar primoketi maziau reiketu ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Norejau suzinoti toki dalyka - planuoju uz men vaziuoti i Londona, vyras jau ten 2men ax.gif Ir jis man sako,kad butinai turiu uzsiregistruoti ir eiti i pokalbi,kad gauciau NI g.gif na,mes jei viskas gerai,planuojam veliau,kai jau busim pakankamai laiko ten,bandyt prasyt HB smile.gif Ir del to,nors as ten ir nedirbsiu pradzioje,prasysiu NI,kad man pradetu skaiciuotis stazas buvimo UK g.gif
Na nzn ar cia viska gerai paaiskinau ir ar suprantat ko klausiu blush2.gif Tiesiog as manau,kad jei nebutina,tai kam darytis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(renateled @ 2009 06 17, 12:24)
Sveikutes 4u.gif
Norejau suzinoti toki dalyka - planuoju uz men vaziuoti i Londona, vyras jau ten 2men ax.gif Ir jis man sako,kad butinai turiu uzsiregistruoti ir eiti i pokalbi,kad gauciau NI g.gif na,mes jei viskas gerai,planuojam veliau,kai jau busim pakankamai laiko ten,bandyt prasyt HB smile.gif Ir del to,nors as ten ir nedirbsiu pradzioje,prasysiu NI,kad man pradetu skaiciuotis stazas buvimo UK g.gif
Na nzn ar cia viska gerai paaiskinau ir ar suprantat ko klausiu blush2.gif Tiesiog as manau,kad jei nebutina,tai kam darytis ax.gif

Tokio dalyko kaip buvimo stazas UK nera , gali buti tik darbo stazas biggrin.gif Na jei tu nedirbsi, tai ir stazo nebus
Atsakyti
QUOTE(renateled @ 2009 06 17, 14:24)
Sveikutes 4u.gif
Norejau suzinoti toki dalyka - planuoju uz men vaziuoti i Londona, vyras jau ten 2men ax.gif Ir jis man sako,kad butinai turiu uzsiregistruoti ir eiti i pokalbi,kad gauciau NI g.gif na,mes jei viskas gerai,planuojam veliau,kai jau busim pakankamai laiko ten,bandyt prasyt HB smile.gif Ir del to,nors as ten ir nedirbsiu pradzioje,prasysiu NI,kad man pradetu skaiciuotis stazas buvimo UK g.gif
Na nzn ar cia viska gerai paaiskinau ir ar suprantat ko klausiu blush2.gif Tiesiog as manau,kad jei nebutina,tai kam darytis ax.gif


kad ta IN ne taip jau paprasta ir gauti siuo metu.Reikes irodineti,kad ieskot darbo ,nors man net tai negelbejo,teko kviestis i pagalba idarbinimo agenturos darbuotoja,tik tada gavau smile.gif
visus reikiamus popierius tvarkykites is karto,nieko nelaukit.Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romuciukas: 17 birželio 2009 - 13:40
QUOTE(romuciukas @ 2009 06 17, 14:39)
kad ta IN ne taip jau paprasta ir gauti siuo metu.Reikes irodineti,kad ieskot darbo ,nors man net tai negelbejo,teko kviestis i pagalba idarbinimo agenturos darbuotoja,tik tada gavau smile.gif
visus reikiamus popierius tvarkykites is karto,nieko nelaukit.Sekmes 4u.gif

Mano vyras,nors dar ir neturejo darbo,bet kazkaip jis ten primelavo visko ir gavo ta NI is karto,tai del to ka nors sugalvotume ax.gif
O ka turi omeny,kad viska tvarkytis is karto? g.gif Galima ir i ta eile atsistot del HB gavimo ar luktelt del sito reikalo reikia bent 6 men? g.gif Nes cia prisiskaiciau ivairiu nuomoniu - vieni sako,kad po 6men galima kreiptis,kiti kad po metu...
Atsakyti
QUOTE(renateled @ 2009 06 17, 15:17)
Mano vyras,nors dar ir neturejo darbo,bet kazkaip jis ten primelavo visko ir gavo ta NI is karto,tai del to ka nors sugalvotume ax.gif
O ka turi omeny,kad viska tvarkytis is karto? g.gif Galima ir i ta eile atsistot del HB gavimo ar luktelt del sito reikalo reikia bent 6 men? g.gif Nes cia prisiskaiciau ivairiu nuomoniu - vieni sako,kad po 6men galima kreiptis,kiti kad po metu...


Kad gauti HB, pirma turi buti Child Benefit ir Tax creditai sutvarkyti 4u.gif
Atsakyti
del buvimo stazo,tai gal turi galvoje cia kad uzsiregistruoti kad cia gyveni.seip legaliai skaitosi kad cia gyveni kai moki visus mokescius ir turi IN ir home Office.tada skaitosi kad legaliai gyveni ir dirbi.nu isiurinsa lengviau gaut nedirbant ,bet HO tai reikia butinai dirbti,nors keliata valandu per savaite. o laukti as tai nezinau ar reikia norint tvarkytis dokumentu,nes vyras jau kiek suprantu dirba ,nes viska skaiciuoja bendrai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2009 06 17, 15:20)
Kad gauti HB, pirma turi buti Child Benefit ir Tax creditai sutvarkyti  4u.gif



QUOTE(romuciukas @ 2009 06 17, 15:38)
tikrai taip smile.gif iki HB ilgas kelias biggrin.gif

As zalia tuose visuose dalykuose,tai net ir nesigaudau - suprantu,kad Child Benefit - tai cia vaiko pinigai gal,o va kas tas Tax Credit tai nedaeina blush2.gif doh.gif

QUOTE(sirma @ 2009 06 17, 18:42)
del buvimo stazo,tai gal turi galvoje cia kad uzsiregistruoti kad cia gyveni.seip legaliai skaitosi kad cia gyveni kai moki visus mokescius ir turi IN ir home Office.tada skaitosi kad legaliai gyveni ir dirbi.nu isiurinsa lengviau gaut nedirbant ,bet HO tai reikia butinai dirbti,nors keliata valandu per savaite. o laukti as tai nezinau ar reikia norint tvarkytis dokumentu,nes vyras jau kiek suprantu dirba ,nes viska skaiciuoja bendrai. smile.gif

Tai sakykim,kad as skaityciausi legaliai gyvenanti UK,tai butinai tie 2 reikalingi dalykai? g.gif blush2.gif O jei nieko nesitvarkysiu,tai kaip ir nelegale? unsure.gif
Atsiprasau mergytes,kad as cia tokia kvaila ir nieko nesuprantanti klausineju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(renateled @ 2009 06 17, 17:14)
As zalia tuose visuose dalykuose,tai net ir nesigaudau - suprantu,kad Child Benefit - tai cia vaiko pinigai gal,o va kas tas Tax Credit tai nedaeina blush2.gif  doh.gif
Tai sakykim,kad as skaityciausi legaliai gyvenanti UK,tai butinai tie 2 reikalingi dalykai? g.gif  blush2.gif O jei nieko nesitvarkysiu,tai kaip ir nelegale? unsure.gif
Atsiprasau mergytes,kad as cia tokia kvaila ir nieko nesuprantanti klausineju blush2.gif



nu jei nieko nesitvarkysi tada busi kaip zmogus atvaziaves i kita sali pailseti bent as taip suprantu. http://www.taxcredit...TaxCredits.aspx

pasiskaitinek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(renateled @ 2009 06 17, 17:14)
As zalia tuose visuose dalykuose,tai net ir nesigaudau - suprantu,kad Child Benefit - tai cia vaiko pinigai gal,o va kas tas Tax Credit tai nedaeina blush2.gif  doh.gif
Tai sakykim,kad as skaityciausi legaliai gyvenanti UK,tai butinai tie 2 reikalingi dalykai? g.gif  blush2.gif O jei nieko nesitvarkysiu,tai kaip ir nelegale? unsure.gif
Atsiprasau mergytes,kad as cia tokia kvaila ir nieko nesuprantanti klausineju blush2.gif


Ne tu viena tokia blush2.gif vakar naktele pasedejau nete, pasiskaiciau apie tax creditus, siandien pasiskambinau - pasirodo mums priklauso (ir dar visai nemazai). aisku cia preliminarus skaiciavimai, bijau kad kai atsius pilna forma, islys kas nors del ko negalesim gaut, bet bandyt reikia ax.gif atsakyk i klausimus http://www.taxcredit...QHousehold.aspx ir suzinosi kiek priklauso. cia kaip suprantu pasalpa gaunantiems zemas pajamas
Atsakyti
pagaliau po 3 menesiu laukimo gavau laiska is job centro del job seekers allowance.
we cannpot pay you becouse you have not paid,or been credited with ,enough class 1 national insurance constribution.we have used the tax year ending 5 april 2007 and 5 april 2008 to assess your claim.we may still credit you with class 1 national insurance constributions if you continue to attend the jobcentre.
ka jie tuom nori pasakyti? tai jeigu as toliau lankysiu darbo birza as busiu priregistruota kaip bedarbe bet prisiregistravusi ar nea?nes man reiks del maternity eit,paskui dar kokia nesamone suvels.plius as dirbu su insurance nuo 2007 metu vasario menesio,nedirbau tik 2 men 2008 metais.negi neuztenka gauti pasalpai?o gal negaunu nes vyra turiu kuris dirba?nieko as nesuprantu doh.gif
Atsakyti