Įkraunama...
Įkraunama...

Greitai, paprastai ir skaniai - FARŠAS

QUOTE(Nerytė @ 2005 12 05, 14:24)
Moterys, kaip darote kotletus?

Tik apkepate keptuvėje ir viskas? ar dar troškinate?

Kadangi mano kotletukai maži-aš tik kepu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2005 12 05, 14:24)
Moterys, kaip darote kotletus?

Tik apkepate keptuvėje ir viskas? ar dar troškinate?


Aš tai kaip nuo nuotaikos priklauso smile.gif
Šiaip mūsų šeimynai patinka kotletai su padažu. Kai jau pabaigiu kepimą, tada keptuvėje pakepinu truputi miltų su sviestu, pilu vandens arba pieno ir visokiausių priskonių.Jei pilu vandenį tai dedu sviesto ir grietinės, jei pieną tai labai nedaug ko ir trūksta. Galima įdėti supjaustytų pievagrybių ar šiaip kokių daržovių, situo padažu užpilu kotletus ir dar truputi patroškinu. Labai skanu su bulvių koše rolleyes.gif
O jei tingiu valgom be jokių padažų tongue.gif
Atsakyti
As dazniausiai troskinu. O jei ne, tai kepu orkaiteje. Sudedu i riebalais iskepta skarda ir ja apdengiu folija. Po kiek laiko nuimu, kad apskrustu virsus
Atsakyti
Dar prisiminiau, kad darau is farso ir sonines kukuliukus. Reikia farso(bet kokio), kiausinio, zalios sonines be kaulo, svoguniuko, cesnako(nebutinai), prieskoniu.
I farsa imusti kiausini, sudeti pjaustyta svoguna, cesnaka, prieskonius. Sonine supjaustyti plonomis juostelemis. Is farso formuoti kukuliukus ir juos apsukti sonines juostelemis. Deti i riebalais patepta skarda, uzdengti folija ir kepti apie 20-30min. po to folija nuimti ir paskrudinti virsu. Garnyras gali buti ivairus. Skanaus
Atsakyti
Ačiū už atsakymus 4u.gif , aš visad troškinu, nes bijau, kad tik pakepus nebūtų žalia mėsa viduj rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2005 12 05, 14:24)
Moterys, kaip darote kotletus?

Tik apkepate keptuvėje ir viskas? ar dar troškinate?


Aš troškinu ax.gif Man patinka troškinant įdėti morkų, supjaustytų kubeliais
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2005 12 05, 16:56)
Aš troškinu ax.gif  Man patinka troškinant įdėti  morkų, supjaustytų kubeliais


Aš irgi taip troškinu įdėjus griežinėliais moraks, svogūniuko, bet jau atsibodo troškinti, noriu keptų tik, bet pabijau vis, kad neiskepę vidury bus g.gif
Atsakyti
thumbup.gif
QUOTE(Mirabela @ 2005 01 22, 18:50)
Megstu patiekalus is farso juodai  blush-anim-cl.gif Net dietai nusizengiu tik blush2.gif

Siandien mama gamino pagal zurnale rasta recepta.Reikes:
1 stiklines kefyro
2 kiausiniu
0,5 kg farso
4-5 vidutinio dydzio bulviu
prieskoniu

I farsa dedat prieskoniu pagal skoni,bulves supjaustot nedideliais gabaleliais(siek tiek didesniais nei sriubai) ir apibarstot druska bei ismaisot.Pasudytas bulves ir farsa sumaisot kartu.Istepat skarda aliejumi(nepadauginkit) ir sudedat gauta mase is farso ir bulviu.Siek tiek paslakstot vandeniu ir kepat kol bulves suminkstes.
Isplakat kiausinius ir sumaisot su kefyru.Uzpilat jau iskepusi farsa ir paliekat pastoveti karstoje orkaiteje apie 15 min.

LABAI -LABAI SKANU. AČIŪ UŽ RECEPTĄ. DABAR SUNELIS VIS PRAŠO, O MAN LENGVA GAMINTI. IR VISIEMS, KĄ VAIŠINAU PATIKO!!!
Atsakyti
QUOTE(viketa @ 2005 12 05, 17:13)
thumbup.gif
LABAI -LABAI SKANU. AČIŪ UŽ RECEPTĄ. DABAR SUNELIS VIS PRAŠO, O MAN LENGVA GAMINTI. IR VISIEMS, KĄ VAIŠINAU PATIKO!!!

O nesigauna rugstu ir ar nesutraukia kefyro? g.gif
Atsakyti
Kadangi šeimynai kotletai atsibodo,o po darbo norisi daryti ka nors greičiau,sugalvojau kaip juos apgauti smile.gif
Paruošiu įprasta kotletams mase,padarau iš jos šiek tiek mažesnius rutuliukus nei įprastiniai kotletai ir suveriu ant mediniu iešmuku (buna pirkti) .Tuomet apkepinu ir į puodą.Truputi patroškinu su prieskoniais.Prieš valgymą užpilu saldžiarūgščiu (arba kinietišku) pomidorų padažų.

Valgo visi apsilaižydami smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dacor @ 2005 12 06, 10:04)
Kadangi šeimynai kotletai atsibodo,o po darbo norisi daryti ka nors greičiau,sugalvojau kaip juos apgauti smile.gif
Paruošiu įprasta kotletams mase,padarau iš jos šiek tiek mažesnius rutuliukus nei įprastiniai kotletai ir suveriu ant mediniu iešmuku (buna pirkti) .Tuomet apkepinu ir į puodą.Truputi patroškinu su prieskoniais.Prieš valgymą užpilu saldžiarūgščiu (arba kinietišku) pomidorų padažų.

Valgo visi apsilaižydami smile.gif smile.gif

O TAIP IR GAMINI SUVERTUS? AR SUVERI KAI JAU IŠSITROŠKINA? g.gif
Atsakyti
QUOTE(erika9 @ 2005 12 06, 12:32)
O TAIP IR GAMINI SUVERTUS? AR SUVERI KAI JAU IŠSITROŠKINA?  g.gif



Apkepu is abieju sonu severtus ir i puoda graziai sudedu suvertus.
Atsakyti