Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena VILTIS...

Linartina, sauluže mūsų heart.gif

user posted image

*******

Adis, kaip jauties po paskutinio?
4u.gif
Atsakyti
Suprantu Mou išeinančią į "pogrindį" , tik neužsibūk ten per ilgai.Aš per atkritimus irgi išgyvenau tokią būseną.Greičiau išeik į saulutę.

user posted image


Joninės praėjo su vaikais ir anūkais.Buvo į kiemą užsukęs ežiukas , turbūt pasveikinti.

Gaila susitikimo, bet burna dar nerimsta .Vaikštau kaip su verdančia bulve ir liežuvis nelabai juda.

Gerų švenčių ir sveikatos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 24 birželio 2009 - 13:28
Adis, labai dekui uz patarimus 4u.gif eisime nuspirkti ta lupu piestuka ir bandysime maista valgyt kur daugiau vitamino B2. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2009 06 24, 10:02)
Adis[/b], kaip jauties po paskutinio?
4u.gif

Širdį džiaugsmas, kūne chaosas. Lyg bus pertrauka, bet prieš tai marekrius padarys ir Šiauliuose Echoskopija, tai kažkur liepos pabaigoje rezultatai. Viluos, jog limfmazgiai gal pardės savaime nykti, būna tokių stebuklų po gydymų. Už savaitėlės „mažą“ dukrą išleisiu į Versalį, mėnesiukui, tai jau dabar baugu, kaip ilgėsiuos.
Gavau patikinimą, jog per tuos ketverius metus atisrado naujų vaistų, jei ką, galimybių yra. Šiandien tai pativrtino mūsų linartina. Jau pora metų ji, ar ne, su sudėtingomis būklėmis. smile.gif Kas labai džiugu ir, manau, kad puikiai visai tvarkosi.

p. s. lyg „kelia“ rankų pirštų nagus, ypač dešinės nykštį, bet gal nenukris.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 24 birželio 2009 - 14:36
QUOTE(arune @ 2009 06 23, 18:32)
Sveikutės,

grįžau šiandien po "tyrimų". T.y.,jų nebuvo  bigsmile.gif  Nors priklausė, nes preitą kartą kai buvau,sausio pradžioj, buvo sakę, kad biržely užsiregistruočiau mamogramai, gin., VOE. Pasikalbėjom su gydytoja, apžiūrėjo išoriškai, ir tiek.  Taupymas turbūt  doh.gif 

Eisiu savo keleliu pas privačią, kur preitą mėn.buvau, nors VOE padarys.

Markeris nuo šiol bus mokamas  bigsmile.gif

unsure.gif

Man poryt tikrintis. Pries 3 menesius kai buvau, daktaras siam kartui numate exo, mamograma, markerius. Idomu ka realiai gausiu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2009 06 24, 15:35)
unsure.gif

Man poryt tikrintis. Pries 3 menesius kai buvau, daktaras siam kartui numate exo, mamograma, markerius. Idomu ka realiai gausiu?  g.gif



Galvokim - puikius rezultatus. 4u.gif Kiek suprantu paliko Zolodex?
Atsakyti
Laba diena visoms 4u.gif , kuo nuoširdžiausi sveikinimai Janinoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Gyvenu su Jūsų temuke kasdien jau pusketvirtų metų - tiek tęsiasi remisija mano vyrui. Pasidžiaugiu Jūsų pergalėmis, paverkiu dėl nesėkmių. Sykį buvau įšokus pagalbos, kai prieš metus vyrui suskaudo šonkaulio srityje. Patarėt kuo skubiausiai pas gydytoją. Bet kai užsirašė, skausmas dingo taip pat, kaip buvo atsiradęs smile.gif . Pavasarį tikrinosi, viskas lyg gerai. Bet yra kita problema: jam operuota tiesioji žarna, po trijų mėn padaryta rekonstrukcinė operacija, po kurios visą laiką vargsta su funkcija: beveik visą laiką spaudimas, tepimas. Žinau, kad po tokios operacijos problemų būna visada, bet niekaip neišdrįsau paklausti, gal kuri iš Jūsų taip pat jų turite? kaip tvarkotės? Kadangi čia tokie subtilūs dalykai, gal galėtumėt parašyti į až?
Nuoširdžiai dėkoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nutė: 24 birželio 2009 - 16:20
QUOTE(adis @ 2009 06 24, 14:37)
Galvokim - puikius rezultatus. 4u.gif  Kiek suprantu paliko Zolodex?

Taip. Pratese dar metams.

Del rezultatu - tai labai tikiuosi.. ax.gif

Buvo kosulys mane apemes, nerimavau labai. Padariau rentgena, viskas svaru. Tai jis po kazkiek laiko dingo... Tikiuosi, kad nesugris daugiau smile.gif

Sunku man su saule draugauti dabar. Prakaituoju, spaudimas zemas. Vos paeinu. Tai man geriau vesesni orai...
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2009 06 24, 17:59)
Taip. Pratese dar metams.

Del rezultatu - tai labai tikiuosi..  ax.gif

Buvo kosulys mane apemes, nerimavau labai. Padariau rentgena, viskas svaru. Tai jis po kazkiek laiko dingo... Tikiuosi, kad nesugris daugiau smile.gif

Sunku man su saule draugauti dabar. Prakaituoju, spaudimas zemas. Vos paeinu. Tai man geriau vesesni orai...



Geros patikros ir gerų rezultatų.user posted image
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2009 06 24, 16:35)

Man poryt tikrintis. Pries 3 menesius kai buvau, daktaras siam kartui numate exo, mamograma, markerius. Idomu ka realiai gausiu?  g.gif

Geriausių Jums tyrimų rezultatų. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 06 24, 19:09)
Geros patikros ir gerų rezultatų.user posted image



QUOTE(rasų lanka @ 2009 06 24, 20:53)
Geriausių Jums tyrimų rezultatų.  4u.gif



A C I U.
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 06 23, 18:42)

Adis - tapau Jūsų reklamos auka.  biggrin.gif  Tai tos "siemkės" tik Rūtos krautuvėlėse, ar gali būti ir kt. mažose? Maximose, aišku, jokių šansų. Ar saldainiai dėžutėse, ar sveriami? Jei nerasiu Mažeikiuose, kai nuvyksim į Šiaulius - būtinai susirasiu.
Na ir suintrigavote...


Būna tų semkų ir kitose parduotuvėse. Nepamenu, bet galt ir Maximose, o gal RIMI? Atrodo va taip. Sveriami gal ir pigesni...
user posted image

QUOTE(adis @ 2009 06 24, 09:09)

Atviras sveikinimas Janytei. Mūsų .GABIJAI.



Sveikininiama .GABIJAI. (Janinai) Kuo geriausios kloties.

______________________________________

Atsiprašau, vakar linkėjimų nesurašiau, nes buvom pas savo Joną - tėtį. Pasisėdėjom. O šiandien nuo pat ryto dar kartą teko įsitikinti, kad KMUK - sveikiesiems. doh.gif Tyrimų - į polikliniką. Žemi neutrofilai - 0,88. verysad.gif Vaistukų - į dienos stacionarą. Paskui vel tapu tapu į rentgeną. Tai pabuvau įkyruole ir iš rytojaus persikėlėm echo į šiandien ir mamą į kaimą parvežiau - vis tiek leisimės grasalvą ir vėl pirmadienį nuo pradžių....Ačiū Die, dinamika nedidėjanti, nors tikriausią vaizdą parodys KT liepos mėn. O, jei viskas gerai, pirmadienį paskutinė šios serijos chemija.
Atsakyti