Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena VILTIS...

QUOTE(adis @ 2009 06 22, 02:38)

Sveta K
. gal tokie išsiskyrimai baugina? Kiek metų JŪS kartu? Ilgam grįžta? Esi šaunuolė, viena įveikei nelengvą gydymo kelią.  4u.gif

Aciu smile.gif Jo,tokie issiskyrimai perilgi,kazkaip si karta taip isejo,taip dazniausiai isplaukia ant 3-4 menesiu,bet kaip grizta viskas kaip is naujo wub.gif biggrin.gif Pabuna ivairiai,kol nepasiulo darbo,tikiuosi kad visa vasara bus namie smile.gif O kartu mes 18 metu.

QUOTE(saulėlydis* @ 2009 06 22, 15:46)
SVETA K. tikriausiai susitikimu su vyru džiaugiasi  wub.gif

Taip,taip biggrin.gif Tik dabar jie su mazaja isejo i lauka pasivaikscioti,anciukus pamaitinti,o mama tipo pailsek rolleyes.gif Is vis dabar lafa man,mazoji neatlimpa nuo tecio,zaidzia jie kartu pastoviai,o as galiu ramiai pasedeti nors tongue.gif

Labai liudna del mou verysad.gif Bet vilties aisku negalima prarasti niekada.Tai taip iseina kad transplantacija nepasiseke,ar dar galutinai neaisku g.gif Ka toliau tokiais atvejais daro gydytuojai?

MOU,laikykis mieloji ir zinok kad mes su tavim,galvojame apie tave,meldziames uz tave ir tikim kad VISKAS BUS GERAI!
Atsakyti
Sveikutė, Mergaitės, 4u.gif
Tikiuosi, kad susitikimas praėjo sklandžiai ir šiltai. Leliukas apžiūrėtas ir apčiūčiuotas visapusiškai. 4u.gif


QUOTE(Ugn*Ine @ 2009 06 21, 14:11)
Vakar vakare su savo palatos kolege, prieš 22val. užsisakėm picas į ligoninę biggrin.gif  oi skaniai pavalgėm prieš naktį, taip atsipalaidavome, dar ir MOU pavaišinau  Vnž kartais man užplaukia, bet užtat kaip smagu būna,ir ta moterėlė taip atsigavo, šypsena atsirado ir matėsi kad ji labai laiminga tą minutę 
aš jaučiuosi normaliai, labai pasiilgau dukrytės... wub.gif  kas minutę galvoju kaip gera ją apkabinti...
koj mano lyg ir geriau, morfino reikia žymiai mažiau, auglys irgi irti pradėjo, nžn wub.gif  ar rašiau, bet anksčiau wub.gif  jis buvo trylikos cm, o db beliko neaiškių ribų trys po septynis mm darinukai  bigsmile.gif tai va, chemija ryškiai padeda  ax.gif


Ugn*Inuke 4u.gif , kaip gera Tavo žodžiuose įskaityti džiaugsmelius, kad sugebate , net ir ligoninėje būdamos, pasidaryti sau pramogą ir save palepinti. thumbup.gif Ir puiku, kad taip veikia chemija. Tegu jinai veikia, o Tu nepailsk ir drauge bendromis pastangomis ištirpdykit tą blogiuką. Lai išgaruoja jis kaip dūmelis... Ir tegu kuo greičiau pralekia tas laikas, kol susitiksi su dukryte. wub.gif
Vis noriu paklausti, ar dar padarei kokią sagę ar kokį dirbinėlį ? Nors gal tam ir laiko ar sveikatėlės nebuvo, bet vis pagalvoju karts nuo karto... smile.gif


QUOTE(SVETA K. @ 2009 06 21, 17:41)
Jo,jaudinuosi labai as,ir daug laiko praejo,ir su ta liga kazkaip viskas kitaip.O nematemes 6.5 menesiu doh.gif


SVETA - TAIGI SVEIKINU SULAUKUS SAVO DAR VIENOS MEILĖS. Paskęskit džiaugsmuose, o pergyvenimai lai užsimiršta. Didvyriška šeima - tokie išsiskyrimai... doh.gif


QUOTE(saulėlydis* @ 2009 06 22, 15:46)
Ir Rasų lanka kažkur dingo  ax.gif

Taigi, kad ne taip jau ir dingau. Ačiū, kad pasisgedote... blush2.gif Mes su mamyte, tėčiu ir vyru turiningą savaitgalį apturėjome. Aplankėme tėtės brolį ūkinkinką Renave. Labai senai ten bebuvę. Jau buvome sutarę prieš metus vykti, bet mamytei vėl chemijos prasidėjo ir štai metams viskas nusikėlė. Kaip visada jaudinausi dėl mamytės, bet ji visą dieną atlaikė, net neprigulė. Ir pabaliavojom, ir valgėm doh.gif ,ir fotografavomės, ir ūkį apžiūrėjom. O jau šnekėjom, šnekėjom... Mamytė su tėte taip "pasikrovė" bigsmile.gif . Dabar jau visi sutarėm kelionę į kitą pusę - Laižuvą - pas kitą brolį ūkininką. Po poros savaičių reiks organozuoti visus. Labai tikiu, kad bus sveikatos. Visą laiką jie mamytę aplankydavo, tai mes atsakomuosius vizitus pradėjome, kol esam stiprūs ir ištvermingi... tongue.gif didis.gif
Atsakyti
Mieloji, Mou, wub.gif Tikėk, neprarask vilties. Jos išsipildymas keliais žingsneliais šiuo metu atsilikęs nuo Tavęs, bet tikrai Tave pasivys...Ir išsipildys Tavo lūkesčiai. Stipriai apkabinu, meldžiuosi ir taip pat su Tavimi kartu tikiu. Laikykis , mieloji. wub.gif user posted image
Atsakyti
Mou, ... tu tik nepasiduok!!! Pati sau esi stiprybės simbolis 4u.gif Tikėk savim. Pasitikėk gydytojais, jie tikrai ras išeitį.

Visada su tavimi

user posted image
Atsakyti
Susitikimas buvo puikus. trumpas, bet smagus. Susipažinimas beveik dvigubas: su mažaja balerina, babanios dukryte, jas dar kartą turėjau progą sutikti po susitikimo, su ifauru ramuole ir su nepakartojamu Ignu, kuris labai meiliai šypsosi savo mamai. Ir aišku, trys nepakartojamos moterys. Babania visai ne tokia, kokią mes ją matome, puiki nuostabi, visai ne bailiukė, mokanti klausyti. smile.gif Ifauru miela ir smagi ir deganti - čiauškutė, optimistė ir visokia kitokia. smile.gif ačiū jums už smagias akimirkas.

Mou, man buvo atkrytis po mėnesio, antras gydymas ištempė į pusnatrų metų pertrauką. Tikėk, pirmas kluptelėjimas, dar ne nuosprendis. Lauksm gerų rezultatų.
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2009 06 22, 22:28)
Susitikimas buvo puikus. trumpas, bet smagus. Susipažinimas beveik dvigubas: su mažaja balerina, babanios dukryte, jas dar kartą turėjau progą sutikti po susitikimo, su ifauru ramuole ir su nepakartojamu Ignu, kuris labai meiliai šypsosi savo mamai. Ir aišku, trys nepakartojamos moterys. Babania visai ne tokia, kokią mes ją matome, puiki nuostabi, visai ne bailiukė, mokanti klausyti. smile.gif  Ifauru miela ir smagi ir deganti - čiauškutė, optimistė ir visokia kitokia.  smile.gif ačiū jums už smagias akimirkas.

Pritariu adis thumbup.gif
Kaip kartais keista, kai susidarai nematyto žmogaus įvaizdį visai kitokį tik iš rašliavos...
Deganti - ko gero ją vienintelę taip ir įsivaizdavau. Babania - juk natūroje tikrai Jūs kitokia. Tik kas rytą prieš veidrodį reikia sau pakartoti - viskas yra gerai (tikrai taip darė vieną tokią pt bėdą turėjusi moteriškė - dabar remisijoj jau tiek, kiek mano mažoji). O adis - mielas žmogus, nors iš rašliavos įsivaizdavau labai griežtą, gal net piktoką žmogų wub.gif
adis - mano megrina - oi, ne ramuolė. Stovi šalia ir komentuoja, ką rašau - sakė, parašyti - glaustuolė. O šiaip tai duris trinktelt moka doh.gif

________________________________________

Sveikačiuko visiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2009 06 22, 21:28)



QUOTE(ifauru @ 2009 06 22, 21:57)
________________________________________

Sveikačiuko visiems 4u.gif


drinks_cheers.gif aciu buvo labai smagu praleisti ta valandziuke su Jumis, ADIS kur tu tas "semkes" perki, uzsizarazino mano visa seimyna, skanumynas, gardumynas thumbup.gif Dicke skaito pasakas broliui daba, sake princese ant zirnio jos mylimiausia pasaka, va tau ir atradimas mirksiukas.gif

Mou stiprybes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2009 06 23, 11:24)
drinks_cheers.gif aciu buvo labai smagu praleisti ta valandziuke su Jumis, ADIS kur tu tas "semkes" perki, uzsizarazino mano visa seimyna, skanumynas, gardumynas thumbup.gif  Dicke skaito pasakas broliui daba, sake princese ant zirnio jos mylimiausia pasaka, va tau ir atradimas  mirksiukas.gif

Mou stiprybes  wub.gif

oi tai LIUKS. Turiu aš tų pasakų – reiks pažiūrėti daugiau. Knygų spintą atituštinsiu. smile.gif Neskaitytos, net nevartytos. Vyresnioji tai lego buvo įsimylėjusi, o mažoji tai barbėm dar 15 m. norėjo žasiti, tik nebuvo jau su kuo doh.gif Turbūt paskutinę, kolekcinę japonę geišą ir pirkau, kai tiek metų buvo. Radom nukainuotą Maximoj. Grožis neralus, japoniukė su visa apranga. Neatsilakė mano širdis jos norams.

Bus proga dar kada nors susitkiti su ta intensija. Saldainiai Gricevičiaus Rūtos farbiko, šiaulietiški, tik brangoki. Pas mus būna „laužo“, nevisai gražiai sulieti, bet skoniui nekenkia. Mano mėgstami, nes riešutai, tai visuomet neprošalį, bet kokiu pavidalu. Saldžiu: labai net neblogai. Tai tokia firminė lauktuvė, kurią visiems vežu ir siemkom vadinu. Žara pavadinimas, migdolų riešutai. O kiti apvalūs balti lazdynų su kokoso danga. Visose Rūtos parduotuvėse turėtų būti. Pas mus Šiauliuose tik labai šviežutėliai. tongue.gif

Smagaus apsibuvimo Šventojoj, tik karščiais vis grasina sinoptikai.
Atsakyti
Sveikutės, labai smagu, kad visos liko patenkintos susitikimu 4u.gif

Nenorėjau labai girtis ir viešintis, bet Rasų Lanka kraštietė, paskaitė spaudoje ir paragino mane įdėti šią NUORODĄ
Tai panašu į stebuklą, kažkokį keistą reiškinį. Jei pažiūri plačiau, tai straipsnyje minima Guoda, donore tapo tik tada kai susirgo mano vyras. Kitaip sakant, mano vyras turėjo susirgti tam, kad atsirastų donoras ilgai sergančiam vaikinui doh.gif Įdomiai ar ne? Todėl tikiu, kad tuo mūsų bėdos ir baigsis 4u.gif Ir dar šv.Gertrūdos bažnyčioje Kaune uždegiau žvakę už savo brangiausiąjį ir Jus visas.

****

O MOU dabar dar lašins brolio (jis jos kč donoras) leukocitų. Šiandien nebendravau - nežinau kaip jaučiasi. Vakar rašė, kad lenda į kiautą ... schmoll.gif


Linkiu surasti PAPARČIO ŽIEDĄ - savo SVAJONIŲ, TROŠKIMŲ, VILČIŲ išsipildymą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 06 23, 16:53)
Sveikutės

Perskaicius straipsni, apsiblioviau...
Viskas siame pasaulyje turi savo priezasti: kartais ji negailestinga ir nesuvokiama protu...
4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, Mergaitės, 4u.gif
Kaip smagu skaityti Jūsų įspūdžius... Ir kaip viena kitą įsivaizdavote...kol nesusitikote... hihihi.gif flirt.gif
Adis - tapau Jūsų reklamos auka. biggrin.gif Tai tos "siemkės" tik Rūtos krautuvėlėse, ar gali būti ir kt. mažose? Maximose, aišku, jokių šansų. Ar saldainiai dėžutėse, ar sveriami? Jei nerasiu Mažeikiuose, kai nuvyksim į Šiaulius - būtinai susirasiu.
Na ir suintrigavote...

***

Mano pažįstamos mama ne taip senai susirgo krūties... Po operacijų, chemijų ir švitinimo jau praėjo 4 mėnesiai. Operacijos vietoje ir kur švitino atsirado daug baltų spuogelių (tokie. lyg galėtum išspausti) . Labai niežti. Ar yra kam taip buvę, mergaitės. Po gydymo jau kaip ir daugokai laiko praėję, kad galėtume galvoti apie šalutinius poveikius. Jos mama labai sunerimusi, pasiskambino ir į Vilnių, kur gydėsi. Pasiųlė tepamus vaistukus nusipirkti , bet ir liepė atvykti. Bet kol nuvyks , labai nerimauja.

***

Labai tikiu, kad Mou broliuko leukocitai padės. smile.gif

Žiūriu, kad ir mūsų Vaistininkas kažkur dingęs - nebesilanko SM beveik nuo gegužės vidurio? g.gif Gal ilsisi šiltuose kraštuose? O gal tobulinasi kur išvykęs? gossip.gif ( blush2.gif smalsi katė ir ūsus nusvilo. blush2.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 23 birželio 2009 - 17:52
saulėlydi, yra daug gerų žmonių. Išgelbėjai ar bandei gelbėti kitą žmogų ir tavo gyvenimas jau visam laikui įgijo prasmę. Ne veltui gyveni. Aš taip manau.

rasų lanka Rūtos filialas Mažeikiuose: turėtų būti Žaros. Panašius ragavau Prancūzijoje: mūsiškiai neprastesni.
Rūtos firminis skyrius Mažeikiuose:
Laisvės g. 33/13, Tel. 8 443 27500
Darbo laikas: I - V 9.00 – 18.00, VI 10.00 – 14.00
smile.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 23 birželio 2009 - 18:32