Įkraunama...
Įkraunama...

Kokteiliai su alkoholiu

Aš vakar išbandžiau tokį:
1 dalis romo (tamsaus)
1 dalis blue curaco
2 dalys ananasų sulčių

niam nima kaip skanu ir gaivu vacation4.gif
Atsakyti
Labai paprastas ir tuo pačiu labai skanus:
50 ml šampano
50 ml "Žagarės" likerio
30 ml degtinės
daug ledukų wub.gif
Atsakyti
Labai geras kokteiliukas atsigaivinimui ir kas mėgsta Martini:

Viena dalis Martini Rosso
Viena dalis Schweppes Ginger Ale
Ledo kubelių pora
Apelsino skiltelė


Skanaus mirksiukas.gif
Atsakyti
o man patiko Vana Talinas skiestas su kondecuotu pienu(be cukraus) ir ledukais thumbup.gif
Atsakyti
O gal kas žinote kaip Pizza Jazz'e daro punšą su vaisiais?? Nepamenu nei pavadinimo nei sudėtinių dalių, tiek kad tikrai sudėty yra šampanas... 4u.gif
Atsakyti
Man po savaitgalio šis kokteiliukas labai įstrigo, tikrai labai skanus:

KAPIRINJA
Sudėtis: 50 ml PITÚ Cachaca, 1 laimo vaisius, grūstas ledas, 1-2 gabalėliai rudo cukraus.
Paruošimo būdas: supjaustykite laimą į 8 dalis, įdėkite i taurę, įdėkite cukraus ir sutrinkite grustuku. Ant viršaus berkite grusta leda, supilkite PITÚ Cachaça ir patiekite.

Pitu Cachaca yra braziliškas gėrimas, gaminamas iš cukranendrių, parduotuvėj 0,7l kainuoja apie 40LTL. Man atrodo, kad vietoj jo tiktų ir baltas romas, jei ką...

Skanaus!!!
Atsakyti
siaip as esu alaus megeja, ypac megstu alus su sirupu arba sprite blink.gif
o kai alaus nesinori tai geriu bobeline su persiku sultim, o dar labai megstu sompana su svieziai spaustom apelsinu sultim bigsmile.gif
Atsakyti
Man patinka "Zagare" su citrinu sultim ir ledukais, arba braskiu trauktine ir persiku sultys taip pat su ledukais... tik proporciju nezinau, kaip kam patinka manau vacation4.gif
Atsakyti
Šį savaitgalį išbandėme daugybe kokteilių variacijų parašysiu labiausiai įsimintinus ir man patikusius:
vana talin su citrinų sultimis;
arbūzinė degtinė su spanguolių sultimis;
bananų likeris, degtinė, ananasų sultys;
baltas vynas, degtinė, sultys (neatsimenu kokios). ax.gif

Na, maišoma buvo daug ir su viskuo daugiau neatsimenu. rolleyes.gif
kai prisiminsiu parašysiu cool.gif
Atsakyti
aukšta stiklinė, daug smulkių ledukų, žalioji citrina. iki viršaus pripilam martinio. wub.gif
Atsakyti
Superiniu kokteiliuku cia prisiskaiciaum. reiks pabandyti kai kuriuos thumbup.gif
Tuo paciu ir savo megstama brukstelesiu:

25 g Goedon's dzino
25 g Kegleviciaus melioninio
50 g (ar 100 g jei norima silpnesnio) sprite
puse isspaustos citrinos ar bent 3-4 riekeles
leduku


man patinka tiesiog gaiviai pagurksnoti silpnesni varianta, sedint su kompanija ir zinant, kad reikes dar namo parvairuoti ;-)

Dar toks klubinis variantas:

puse viskines stiklines sniego (kitaip grusto ledo)
50 g degtines (man patinka kai buna pvz obuoline finlandia)
ir arba spaustos puse citrinos ar bent nepagailet citrinos riekeliu


Galima ilgokai ir maloniai pasigurksnoti, jei kisenese neceza labai jau daug pinigeliu, o valaras nusimato ne pats trumpiausias ;-)

Kai dirbau restorane daug moteru buvo susizavejusios "dvigubu orgazmu", bet man asmeniskai jis buvo per saldus:

bet kokiu vaisiniu ledu (pvz vysniniu) kauseli
50 g. degtines
Grenadino slakelis
papuosimui vysnia
Gerai suplakti plaktuveje


Labai saldus gaunasi, be to, man keista alkoholi su pieno produktais maisyti g.gif Bet jei kas propaguojat, tai dar vienas ;-)

Vaniliniu ledu porcija (~100 ml)
100 g degtines
100 g Cocacola


Gerai suplakus gaunasi itin saldus kokteiliukas. Pagal skoni pasireguliuoti kiekius ;-) as pvz linkusi reguliuoti ;-)


Atsakyti
Oi kiek daug skanių kokteiliukų, kada bereikia suspėti visus išmėginti biggrin.gif Na o man dar šitoks patinka:
Į aukšą stiklinę pridėti ledukų ir pilti truputį šokoladinio - slyvų likerio, po to raudonųjų vynuogių sulčių, tada vėl likerio. Kad kažkiek sluoksniuotusi pilame ant ledukų ir palengva. Bandėme daryti su bananų sultimis, bet man asmeniškai per saldu. Dar neblogai gavosi su obuolių - bananų sultimis.
Atsakyti