Įkraunama...
Įkraunama...

Kokteiliai su alkoholiu

man superinis kokteiliukas buvo degtinė+ redbull thumbup.gif
šį kokteiliuką padarė buvęs barmenas, nu skonis superinis, labai musm tiko naktį, nes ūžėme tai ir miegas neėmė ir gerai tonizavo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuke @ 2005 11 14, 10:11)
man superinis kokteiliukas buvo degtinė+ redbull  thumbup.gif
šį kokteiliuką padarė buvęs barmenas, nu skonis superinis, labai musm tiko naktį, nes ūžėme tai ir miegas neėmė ir gerai tonizavo  thumbup.gif

JIs nerealiai geras, kai reikia prasibudinti, bet jei pasidometum jo poveikiu sirdziai, greit atsoktu noras juo megautis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuke @ 2005 11 14, 11:11)
man superinis kokteiliukas buvo degtinė+ redbull  thumbup.gif
šį kokteiliuką padarė buvęs barmenas, nu skonis superinis, labai musm tiko naktį, nes ūžėme tai ir miegas neėmė ir gerai tonizavo  thumbup.gif

Oi kaip as ji megstu wub.gif Tik kad Lietuvoj brangus jis labai, Red Bull uz degtine per puse daugiau kainuoja blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 14 lapkričio 2005 - 18:14
QUOTE(Shalimar @ 2005 11 14, 17:13)
Oi kaip as ji megstu wub.gif Tik kad Lietuvoj brangus jis labai, Red Bull uz degtine per puse daugiau kainuoja blink.gif

Tu jei namuose ar per baliuka pas kazka, o ne kabake gert nori ji-yra keletas neblogu pakaitalu parduotuvese, kuriu kaina mazesne vos ne tris kartus, o efektas ir skonis-lygiai toks pats mirksiukas.gif na bet baruose, zinoma, pasirinkimo nelabai turbut rasi g.gif
Bet sdar karta kartoju-mane nuo jo labai pristabdo salutinis efektas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2005 11 15, 09:10)
Tu jei namuose ar per baliuka pas kazka, o ne kabake gert nori ji-yra keletas neblogu pakaitalu parduotuvese, kuriu kaina mazesne vos ne tris kartus, o efektas ir skonis-lygiai toks pats mirksiukas.gif na bet baruose, zinoma, pasirinkimo nelabai turbut rasi g.gif
Bet sdar karta kartoju-mane nuo jo labai pristabdo salutinis efektas ax.gif

As tai nieko skanesnio uz Red Bull neradau, o kai gyvenau Austrijoj, kur jis gaminamas, tai vien tik tai ir geriau (be degtines biggrin.gif ) blink.gif O del salutinio poveikio, tai ka jau darysi, kai pasiziuri, tai viskas nesveika doh.gif Bet siuo kokteiliu tikrai nepiktnaudziauju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2005 11 15, 08:31)
As tai nieko skanesnio uz Red Bull neradau, o kai gyvenau Austrijoj, kur jis gaminamas, tai vien tik tai ir geriau (be degtines biggrin.gif ) blink.gif O del salutinio poveikio, tai ka jau darysi, kai pasiziuri, tai viskas nesveika doh.gif Bet siuo kokteiliu tikrai nepiktnaudziauju ax.gif

O man kaip tik redbull vienas is neskanesniu energetiniu gerimu ax.gif bet cia skonio reikalas, ani? mirksiukas.gif 4u.gif
O del salutinio poveikio-svarbiausia nepadauginti butent mikso vodka+RedBull, nes gali sustreikuoti sirdute mirksiukas.gif
Atsakyti

Na o su obuoliniu Keglevicium man patinka tokis:
40 gr Kegleviciaus
40 gr dzino(kas megsta) arba 40 gr vodkos
20 gr Grenadino
80 gr citrinu sulciu
20 gr mineralinio

Viska isplakit sheikery su daug ledo, perkoskit i stikline ir velgi - skanaus mirksiukas.gif

Su situ kokteliu-jei nemegstat rugsciai- dekit daugiau grenadino mirksiukas.gif

Na kol kas tiek, jei turesit dar kokiu ingridientu ir nezinosit, su kuom miksuot- klauskit, padesiu jei galesiu ax.gif
[/quote]

Aciu 4u.gif Bet cia jau gana aukstas pilotazas, Grenadino blink.gif, na tu granatu sulciu, kur ju Kaune gauti? Koks mineralinis? rolleyes.gif Gazuotas negazuotas? ax.gif
O gal dar ka nors kas nors butent su OBUOLINIU Keglevichium gali parekomenduot wub.gif , tiktu ir paprastesni, tik kad deretu ingridientai ir skanu butu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Labai lengvas ir skanus kokteiliukas:

100ml vermuto ( Barberas, Stock, Martini)
100 ml Alitos sampanizuoto vyno ( geriau sausas)
citrina
ledukai
ir zinoma siaudelis biggrin.gif


Sis mano megstamiausias 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritka-Banditka @ 2005 11 21, 16:18)
Aciu  4u.gif Bet cia jau gana aukstas pilotazas, Grenadino  blink.gif, na tu granatu sulciu, kur ju Kaune gauti? Koks mineralinis?  rolleyes.gif Gazuotas negazuotas? ax.gif
O gal dar ka nors kas nors butent su OBUOLINIU Keglevichium gali parekomenduot wub.gif , tiktu ir paprastesni, tik kad deretu ingridientai ir skanu butu smile.gif  4u.gif

Nieko cia sudetingo mirksiukas.gif del mineralinio-tai taip, gazuotas, bet seip jis nera privalomas ingridientas mirksiukas.gif
O grenadinas, kaip rasiau vienoj zinutej, yra granatu sirupas, o juo prekiauja Lietuvoj Sanitexas
http://www.sanitex.l...ontent_id=72672
tu jiem pasiskambink ir paklausk, kur gauti galetumei mirksiukas.gif
O seip obuolini vyras mano labai megsta su ananasu sultim ir daug ledo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moshke: 22 lapkričio 2005 - 13:32
Hey ! biggrin.gif Tj va perskaiciau tikrai lb idomiu, umm skaniai atrodanciu:) tad noreciau pasioolyti ir savo:)

The best one tongue.gif

50ml degtinaites (galite prikti ir taikyti skoni prie sirupo)
30ml sirupo (pagal skoni)

Bednas smile.gif bet pigus 4u.gif

P.S. Čika, as taip pat ieshkojau Metu sirupo:) Jei gyveni Vilniuje, akropolyje yra parduotuve, netoli Indijos man atrodo, jei atidziai ziooresi rasi manau....

Sekmes smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Staarm @ 2005 11 21, 18:29)
Labai lengvas ir skanus kokteiliukas:

100ml vermuto ( Barberas, Stock, Martini)
100 ml Alitos sampanizuoto vyno ( geriau sausas)
citrina
ledukai
ir zinoma siaudelis biggrin.gif
Sis mano megstamiausias 4u.gif


Tikrai labai skanus, aš irgi tokį mėgstu smile.gif
Draugė tiesiog dievina alų maišytą su sprite. Skonis idomus... happy.gif
Dar skanu vanilinė degtinė su ananasų sultimis (degtinės beveik nesijaučia, o kažkaip pasigeri smile.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Beviltiska @ 2005 09 18, 20:15)
na mes su kompanija daznai darome toki:

vermutas 100,
degtine 50,
sprite(ar citrininis limo) 100...
Labai skanu...

Vaje apie šį kokteilį man prastoki prisiminimai... tokius kokteilius gėrėme per studijų mediumo šventę. Kitą dieną visą dieną neišlipau iš lovos- išskyrus iki WC blush2.gif O mano grupiokės per balių iki 12val "nusirašė" doh.gif
bet šiaip nesiginčysiu, kad skanus kokteiliukas - bet tik vienas kitas biggrin.gif
Atsakyti